Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Hodonín B, Blansko, Znojmo B, Vyškov B, Medlánky, MS Brno, Ivančice, Zbýšov a Kyjov počtvrté vyhrály

6. 9. 2010

Krajský přebor dorostu - starší
Mor.Krumlov - ČAFC Židenice 2:1 (1:1), Hladký, Holý - Mikšovský
Kuřim - Svratka Brno 4:0 (1:0), Kozumplík, Peřina, Stříž – vlastní
Břeclav B - Mutěnice
Bystrc - St.Lískovec 5:1 (3:0), Vala 2, Hodek, Pařízek, Příkrý – Těžký
Boskovice - 1.SC Znojmo B 4:6 (1:3), Adamec 2, Konečný, Srříž - Bula 3, Sýkora 2, Kocián
Blansko - Slatina 2:1 (1:0), Bayer, Trávníček - Samek, ČK: Hovězák (S)
HO-ŠA B - Tasovice 6:1 (1:0), Hlaváč, Jelínek, Kmínek, Koryčánek, Matůšek, Petrák - Sedlář
 1. HO-ŠA B 4 4 0 0 13:4 12 
 2. Bystrc 4 3 1 0 14:5 10 
 3. Mor.Krumlov 4 3 1 0 9:2 10 
 4. Blansko 4 3 0 1 6:2 9 
 5. 1.SC Znojmo B 4 2 1 1 13:10 7 
 6. Boskovice 4 2 0 2 17:11 6 
 7. Břeclav B 3 2 0 1 8:7 6 
 8. Mutěnice 3 1 1 1 4:5 4 
 9. Kuřim 4 1 1 2 7:13 4 
 10. St.Lískovec 4 1 0 3 10:12 3 
 11. Slatina 4 1 0 3 7:13 3 
 12. Svratka Brno 4 0 2 2 1:7 2 
 13. ČAFC Židenice 4 0 1 3 2:5 1 
 14. Tasovice 4 0 0 4 2:17 0 
Kanonýři: 5 - Adamec (Boskovice), Michalec (Slatina), 4 - Peloušek (St.Lískovec), Vala (Bystrc), 3 - Bula (1.SC Znojmo B), Holý (Mor.Krumlov), Tesař (St.Lískovec)

Krajský přebor dorostu - mladší
Mor.Krumlov - ČAFC Židenice 0:1 (0:0), Ženatý
Kuřim - Svratka Brno 1:1 (0:1), Juchelka – Zlámal
Břeclav B - Mutěnice
Bystrc - St.Lískovec 7:0 (4:0), Šustera 3, Juříček, Kratochvíl, Pivoňka, Těžký
Boskovice - 1.SC Znojmo B 2:5 (2:2), Blaha, Přibyl - Pospíchal 4, Hájek
Blansko - Slatina 4:0 (2:0), Ševčík 3, Horáček
HO-ŠA B - Tasovice 9:0 (5:0), Bíza 4, Knotek 3, Kyselka, Rouzek
 1. Blansko 4 4 0 0 21:2 12 
 2. 1.SC Znojmo B 4 4 0 0 19:9 12 
 3. Bystrc 4 3 0 1 23:7 9 
 4. Mutěnice 3 3 0 0 14:3 9 
 5. HO-ŠA B 4 2 1 1 14:9 7 
 6. Svratka Brno 4 2 1 1 8:6 7 
 7. St.Lískovec 4 2 0 2 8:9 6 
 8. Boskovice 4 1 1 2 12:7 4 
 9. ČAFC Židenice 4 1 1 2 7:11 4 
 10. Mor.Krumlov 4 1 0 3 3:13 3 
 11. Slatina 4 0 2 2 4:11 2 
 12. Břeclav B 3 0 1 2 5:7 1 
 13. Kuřim 4 0 1 3 4:17 1 
 14. Tasovice 4 0 0 4 3:34 0 
Kanonýři: 8 - Ševčík (Blansko), 5 - Bíza (HO-ŠA B), Horáček (Blansko), Novák (1.SC Znojmo B), Pospíchal (1.SC Znojmo B), 4 - Bíza (Mutěnice), Hájek (1.SC Znojmo B), Kratochvíl (Bystrc)
 
1. třída dorostu - skupina A
Vyškov B - Chrlice 4:2 (1:1), Novotný 2, Lička, Tutter - Bednář, Šmíd, ČK: Svoboda (CH)
Líšeň B - Rájec-Jestřebí 4:4 (2:1), Hajný, Hradílek, Huňáček, Vejmělek - Buš, Dvořák, Kučera, Sedlák
Čebín - Sn Brno 0:1 (0:0), Elefant
Bučovice - Rousínov 1:3 (0:1), Havránek - Honek, Lacek, Skřivánek, ČK: Lacek
Medlánky - Rudice 2:1 (2:1), Dvořák, Petrů – Sehnal
MS Brno - Kunštát 4:0 (4:0), Ferko, Kroka, Zbořil, Škrášek
Letonice - Tišnov 3:4 (2:4), Orálek 2, Vykouřil, vlastní - Flamich 2, Mičánek
 1. Vyškov B 4 4 0 0 28:5 12 
 2. Medlánky 4 4 0 0 17:2 12 
 3. MS Brno 4 4 0 0 17:7 12 
 4. Rousínov 4 3 0 1 17:7 9 
 5. Bučovice 4 3 0 1 13:7 9 
 6. Líšeň B 4 2 1 1 20:14 7 
 7. Chrlice 4 2 0 2 13:6 6 
 8. Sn Brno 4 2 0 2 9:21 6 
 9. Tišnov 4 1 0 3 7:11 3 
 10. Kunštát 4 1 0 3 7:18 3 
 11. Rudice 4 0 1 3 12:19 1 
 12. Rájec-Jestřebí 4 0 1 3 5:17 1 
 13. Čebín 4 0 1 3 6:22 1 
 14. Letonice 4 0 0 4 7:22 0 
Kanonýři: 9 - Ferko (MS Brno), 6 - Novotný (Vyškov B), Sehnal (Rudice), 4 - Havránek (Bučovice), Petrů (Medlánky), Svoboda (Rousínov), Volf (Chrlice), Šlesar (Medlánky)
 
1. třída dorostu - skupina B
Miroslav - Novosedly 0:0
Únanov - Pohořelice 1:1 (0:0), Zimermman - Slezák
Dobšice - H.Kounice 0:5 (0:3), Cidlík 2, Havelka, Horák, Černý
Ivančice - IE Znojmo 4:0 (4:0), Čermák 2, Došek, Michalica
Zbýšov - Přímětice 5:2 (3:0), Šrajtl 3, Foral, Nekuža - Balon, Pavlík
Oslavany - Zastávka 2:0 (0:0), Horák, Smutný
Kohoutovice - Hrušovany n.J. nehráno
 1. Ivančice 4 4 0 0 22:1 12 
 2. Zbýšov 4 4 0 0 14:3 12 
 3. Novosedly 4 3 1 0 10:5 10 
 4. IE Znojmo 4 3 0 1 11:5 9 
 5. Únanov 4 1 2 1 8:5 5 
 6. Pohořelice 4 1 2 1 9:8 5 
 7. Miroslav 4 1 2 1 5:6 5 
 8. H.Kounice 4 1 1 2 9:9 4 
 9. Oslavany 3 1 1 1 4:4 4 
 10. Zastávka 4 1 0 3 3:12 3 
 11. Kohoutovice 3 0 1 2 2:5 1 
 12. Přímětice 4 0 1 3 4:15 1 
 13. Dobšice 4 0 1 3 3:15 1 
 14. Hrušovany n.J. 2 0 0 2 0:11 0 
Kanonýři: 8 - Čermák (Ivančice), 6 - Šrajtl (Zbýšov), 5 - Michalica (Ivančice), Slezák (Pohořelice)
 
1. třída dorostu - skupina C
Rohatec - Vel.Pavlovice 1:1 (0:0), Vinklárek - Zajeda
D.Bojanovice - Hovorany 0:9 (0:5), Hudec 3, Fodor 2, Ptáček, Riedel, Skopal, Večeřa
Hustopeče - Vel.Bílovice 2:0 (1:0), Jurák, Weiss
Slavkov - Dubňany nesehráno pro nezp.terén
Křepice - Bzenec 5:2 (1:0), Frank, Hrabovský, Příkazský, Šťastný, Šťastný - Andrýsek, Vízek
Dambořice - Ratíškovice 1:5 (1:3), Maleňák - Voříšek 3, Stokláska, Vacenovský
 1. Kyjov 4 4 0 0 15:3 12 
 2. Křepice 4 3 0 1 22:6 9 
 3. Hovorany 4 3 0 1 18:5 9 
 4. Ratíškovice 4 2 1 1 9:6 7 
 5. Rohatec 4 2 1 1 11:10 7 
 6. Dubňany 3 2 0 1 12:6 6 
 7. Velká n.V. 4 2 0 2 11:9 6 
 8. Bzenec 4 2 0 2 7:8 6 
 9. Slavkov 3 1 1 1 4:4 4 
 10. Hustopeče 4 1 1 2 6:7 4 
 11. Vel.Pavlovice 4 1 1 2 5:10 4 
 12. Vel.Bílovice 4 1 0 3 6:15 3 
 13. Dambořice 4 0 1 3 5:21 1 
 14. D.Bojanovice 4 0 0 4 2:23 0 
Kanonýři: 6 - Hudec (Hovorany), 5 - Baťa (Dubňany), Možíš (Kyjov), Novotný (Velká n.V.), Příkazský (Křepice), 4 - Fodor (Hovorany)