Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Hodonín B v přeboru starších poprvé prohrál, Moravský Krumlov kvůli terénu nehrál, první je tak Blansko

26. 9. 2010

Krajský přebor - starší
ČAFC Židenice - Slatina
1.SC Znojmo B - Tasovice 1:1 (0:1), Benda - Szajko
St.Lískovec - Hodonín B 4:2 (0:2), Peloušek 2, Krejčí, Vasylevský - Grdina, Michna
Mutěnice - Blansko 0:4 (0:3), Pištělka, Sedláček, Trtílek, Zouhar
Svratka Brno - Boskovice 2:1 (1:1), Elis, Škaroupka - Fojt
Mor.Krumlov - Bystrc nesehráno
Kuřim - Břeclav B 3:6 (1:1), Richtárik, Smíšek, Stříž - Ciprys 2, Halady, Netopilýk, Tydlačka, Volf
 1. Blansko 7 6 0 1 15:3 18 
 2. Mor.Krumlov 6 5 1 0 12:3 16 
 3. Hodonín B 7 5 1 1 18:10 16 
 4. Bystrc 6 4 1 1 19:9 13 
 5. Boskovice 7 4 0 3 27:18 12 
 6. Svratka Brno 7 3 2 2 9:11 11 
 7. Břeclav B 7 3 0 4 17:19 9 
 8. 1.SC Znojmo B 7 2 2 3 15:15 8 
 9. Kuřim 7 2 1 4 14:20 7 
 10. Mutěnice 7 2 1 4 10:17 7 
 11. St.Lískovec 7 2 0 5 19:22 6 
 12. Tasovice 7 1 2 4 7:20 5 
 13. Slatina 6 1 1 4 9:17 4 
 14. ČAFC Židenice 6 0 2 4 3:10 2 
Kanonýři: 8 - Fojt (Boskovice), 7 - Vala (Bystrc), 6 - Michalec (Slatina), Peloušek (St.Lískovec), Tesař (St.Lískovec)

Krajský přebor - mladší
ČAFC Židenice - Slatina
1.SC Znojmo B - Tasovice 9:0 (7:0), Novák 4, Zvěřina 2, Le, Nehyba, Vala
St.Lískovec - Hodonín B 0:3 (0:1), Bíza, Knotek, Rouzek
Mutěnice - Blansko 0:4 (0:1), Machorek, Trávníček, Zouhar, Šafařík
Svratka Brno - Boskovice 2:4 (0:2), Blaschke, Bureš - Daněk, Konečný, Přibyl, Stříž
Mor.Krumlov - Bystrc nesehráno
Kuřim - Břeclav B 5:3 (1:2), Skoumal 3, Stříž, Šanca - Hakala, Kolajda, Pátek
 1. 1.SC Znojmo B 7 6 1 0 31:11 19 
 2. Blansko 7 6 0 1 31:5 18 
 3. Bystrc 6 4 1 1 30:9 13 
 4. Hodonín B 7 3 2 2 18:11 11 
 5. Svratka Brno 7 3 2 2 14:11 11 
 6. Boskovice 7 3 1 3 24:12 10 
 7. ČAFC Židenice 6 3 1 2 19:14 10 
 8. Mutěnice 7 3 0 4 19:24 9 
 9. St.Lískovec 7 3 0 4 10:17 9 
 10. Slatina 6 2 2 2 8:13 8 
 11. Břeclav B 7 2 1 4 19:18 7 
 12. Kuřim 7 2 1 4 19:30 7 
 13. Mor.Krumlov 6 1 0 5 6:28 3 
 14. Tasovice 7 0 0 7 5:50 0 
Kanonýři: 10 - Ševčík (Blansko), 9 - Novák (1.SC Znojmo B), 7 - Bíza (HO-ŠA B), Skoumal (Kuřim)
 
1. třída skupina A
Chrlice - Kunštát 7:1 (1:1), Volf 3, Bednář 2, Smerek, Šmíd – Sojka
Rudice - Tišnov 2:5 (1:4), Lachman, Čechman - Flamich 2, Hymmer, Mašek, Smolík
Rousínov - Letonice 3:0 (0:0), Šmarda 3
Sn Brno - MS Brno 0:2 (0:1), Ferko, Zbořil
Rájec-Jestřebí - Medlánky nesehráno
Vyškov B - Bučovice 7:3 (3:1), Lička 2, Horváth, Musil, Novotný, Ondra, Tuter - Chadima, Kroupa, Marcone
Líšeň B - Čebín 13:1 (6:1), Praks 5, Špaček 2, Bednář, Hujňák, Huňáček, Sklenář, vlastní , Vejmělek - Brychta
 1. Vyškov B 7 7 0 0 49:10 21 
 2. MS Brno 7 6 1 0 23:9 19 
 3. Rousínov 7 5 1 1 23:8 16 
 4. Bučovice 7 4 1 2 20:16 13 
 5. Chrlice 7 4 0 3 25:10 12 
 6. Medlánky 6 4 0 2 17:6 12 
 7. Tišnov 7 4 0 3 25:16 12 
 8. Líšeň B 7 3 1 3 34:26 10 
 9. Sn Brno 7 3 1 3 12:24 10 
 10. Rudice 7 1 1 5 19:30 4 
 11. Rájec-Jestřebí 6 1 1 4 9:21 4 
 12. Letonice 7 1 0 6 13:31 3 
 13. Kunštát 7 1 0 6 11:38 3 
 14. Čebín 7 0 1 6 9:44 1 
Kanonýři: 12 - Ferko (MS Brno), 10 - Flamich (Tišnov), 8 - Sehnal (Rudice), Volf (Chrlice) 
 
1. třída skupina B
Novosedly - Zastávka 6:1 (2:0), Ligas 2, Gricman, Kret, Ledvina, Spodný – Ambrož
IE Znojmo - Kohoutovice nesehráno
H.Kounice - Oslavany 4:1, Cidlík 3, Grundaj – Oulehla
Pohořelice - Zbýšov 0:5 (0:3), Šrajtl 4, Nekuža
Miroslav - Ivančice 2:1 (0:0), Brveník, Šťastný – Bittner
Únanov - Dobšice 7:0 (3:0), Zimmermann 3, Rychlík, Svoboda, Vlk, nehlášeno
 1. Zbýšov 6 6 0 0 28:5 18 
 2. Novosedly 6 5 1 0 19:6 16 
 3. Ivančice 6 5 0 1 22:7 15 
 4. Miroslav 7 4 2 1 14:9 14 
 5. IE Znojmo 6 3 1 2 13:9 10 
 6. Únanov 7 2 2 3 16:10 8 
 7. Pohořelice 7 2 2 3 17:17 8 
 8. Oslavany 6 2 2 2 9:10 8 
 9. Kohoutovice 5 2 1 2 9:5 7 
 10. H.Kounice 7 2 1 4 16:22 7 
 11. Zastávka 6 1 0 5 4:24 3 
 12. Přímětice 6 0 1 5 5:19 1 
 13. Dobšice 7 0 1 6 4:33 1 
Kanonýři: 16 - Šrajtl (Zbýšov), 11 - Čermák (Ivančice), 7 - Michalica (Ivančice), Nekuža (Zbýšov)
 
1. třída skupina C
Vel.Pavlovice - Bzenec 1:0 (1:0), Zájeda
Dubňany - Ratíškovice 1:1 (1:1), Soldán - Daniel, ČK: Opluštil (Ratíškovice)
Vel.Bílovice - Dambořice 5:0 (2:0), Dolák 2, Malhocký 2, Sláma
Velká n.V. - Křepice 2:0 (0:0), Novotný 2
Hovorany - Slavkov 3:0 (3:0), Hudec, Kučera, Skotal, ČK: Novák (Slavkov)
Rohatec - Hustopeče 2:4 (1:2), Herzán, Čechovský - Lesák, Svoboda, Valtera, Weiss
D.Bojanovice - Kyjov 0:6 (0:1), Frydrych 2, Kuchař, Křižka, Rubík, Smolák
 1. Kyjov 7 7 0 0 26:5 21 
 2. Dubňany 6 4 1 1 23:10 13 
 3. Hustopeče 7 4 1 2 13:9 13 
 4. Hovorany 7 4 0 3 21:8 12 
 5. Křepice 7 4 0 3 24:12 12 
 6. Ratíškovice 7 3 3 1 16:8 12 
 7. Vel.Pavlovice 7 3 2 2 10:11 11 
 8. Rohatec 7 3 1 3 24:18 10 
 9. Slavkov 6 3 1 2 10:8 10 
 10. Velká n.V. 7 3 0 4 14:14 9 
 11. Bzenec 7 2 1 4 9:16 7 
 12. Vel.Bílovice 7 2 0 5 11:19 6 
 13. Dambořice 7 0 2 5 8:33 2 
 14. D.Bojanovice 7 0 0 7 4:42 0 
Kanonýři: 8 - Novotný (Velká n.V.), 7 - Baťa (Dubňany), Hudec (Hovorany), 6 - Možíš (Kyjov), Půček (Slavkov), Voříšek (Ratíškovice)