Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Hrušovany se podruhé nesešly, Oslavany vyhrají kontumačně

29. 8. 2010

Krajský přebor dorostu - starší
ČAFC Židenice - Hodonín B 1:2 (1:1), Ampapa - Michna, Vanda, ČK: Smetana (Židenice)
Tasovice - Blansko 0:3 (0:1), Trtílek 2, Zouhar
Slatina - Boskovice 0:5 (0:2), Blaha, Dvořák, Fojt, Kopecký, Pijáček
1.SC Znojmo B - Bystrc 3:3 (1:1), Benda 2, Šabata - Těžký 2, Lhotský
St.Lískovec - Břeclav B 2:3 (0:2), Tesař, Urbánek - Rybár, Segundo, Sycha
Mutěnice - Kuřim 2:2 (1:0), Varmuža, Čepil - Kučera, Šnyrch
Svratka Brno - Mor.Krumlov 1:1 (1:1), Mezník - Holý
 1. Hodonín B 3 3 0 0 7:3 9 
 2. Mor.Krumlov 3 2 1 0 7:1 7 
 3. Bystrc 3 2 1 0 9:4 7 
 4. Boskovice 3 2 0 1 13:5 6 
 5. Blansko 3 2 0 1 4:1 6 
 6. Břeclav B 3 2 0 1 8:7 6 
 7. 1.SC Znojmo B 3 1 1 1 7:6 4 
 8. Mutěnice 3 1 1 1 4:5 4 
 9. St.Lískovec 3 1 0 2 9:7 3 
 10. Slatina 3 1 0 2 6:11 3 
 11. Svratka Brno 3 0 2 1 1:3 2 
 12. ČAFC Židenice 3 0 1 2 1:3 1 
 13. Kuřim 3 0 1 2 3:13 1 
 14. Tasovice 3 0 0 3 1:11 0 
Kanonýři: 5 - Michalec (Slatina), 4 - Peloušek (St.Lískovec), 3 - Adamec (Boskovice), Tesař (St.Lískovec)

Krajský přebor dorostu - mladší
ČAFC Židenice - Hodonín B 4:4 (2:1), Kotásek, Machálek, Různar, Svačina - Bíza, Prát, Reška, Rouzek
Tasovice - Blansko 1:7 (0:3), Dvořák - Horáček 3, Ševčík 2, Blaha, Skoupý
Slatina - Boskovice 1:1 (0:1), Löw - Přibyl
1.SC Znojmo B - Bystrc 5:4 (2:3), Volák 2, Hájek, Kunc, Pospíchal - Kabeláč, Kratochvíl, Pivoňka, Těžký
St.Lískovec - Břeclav B 1:0 (0:0), Fremml
Mutěnice - Kuřim 4:2 (2:1), Bíza 2, Závorka, Šmíd - Skoumal 2
Svratka Brno - Mor.Krumlov 4:1 (3:0), Janoušek 3, Pecha - Dvořák
 1. Blansko 3 3 0 0 17:2 9 
 2. Mutěnice 3 3 0 0 14:3 9 
 3. 1.SC Znojmo B 3 3 0 0 14:7 9 
 4. Bystrc 3 2 0 1 16:7 6 
 5. St.Lískovec 3 2 0 1 8:2 6 
 6. Svratka Brno 3 2 0 1 7:5 6 
 7. Boskovice 3 1 1 1 10:2 4 
 8. Hodonín B 3 1 1 1 5:9 4 
 9. Mor.Krumlov 3 1 0 2 3:12 3 
 10. Slatina 3 0 2 1 4:7 2 
 11. Břeclav B 3 0 1 2 5:7 1 
 12. ČAFC Židenice 3 0 1 2 6:11 1 
 13. Kuřim 3 0 0 3 3:16 0 
 14. Tasovice 3 0 0 3 3:25 0 
Kanonýři: 5 - Ševčík (Blansko), 4 - Bíza (Mutěnice), Horáček (Blansko), 3 - Hájek (1.SC Znojmo B), Janoušek (Svratka Brno), Karas (St.Lískovec), Kratochvíl (Bystrc), Novák (1.SC Znojmo B), Vybíhal (Boskovice), Zouhar (Blansko)
 
1. třída dorostu - skupina A
Chrlice - Letonice 6:0 (1:0), Volf 3, Sahan, Soška, Šmerek
Tišnov - MS Brno 2:3 (2:2), Flamich, Smolík - Ferko 3
Kunštát - Medlánky 0:7 (0:6), Horňák 2, Jarůšek 2, Šlesar 2, Petrů
Rudice - Bučovice 3:4 (2:2), Flek, Kocman, Sehnal - Havránek, Jelínek, Kroupa, Vala
Rousínov - Čebín 10:1 (3:0), Honek 3, Svoboda 2, Vacek 2, Bartošek, Honek, Kameník – Kreslík
Sn Brno - Líšeň B 5:7 (2:2), Hanušík 2, Dvořák 2, Hruška - Hošek 3, Čoupek, Huňáček, Čermák, Petrnek
Rájec-Jestřebí - Vyškov B 1:6 (1:2), Buš - Novotný 2, Sádlík 2, Gottvald, Luska
 1. Vyškov B 3 3 0 0 24:3 9 
 2. Medlánky 3 3 0 0 15:1 9 
 3. Bučovice 3 3 0 0 12:4 9 
 4. MS Brno 3 3 0 0 13:7 9 
 5. Chrlice 3 2 0 1 11:2 6 
 6. Rousínov 3 2 0 1 14:6 6 
 7. Líšeň B 2 1 0 1 9:5 3 
 8. Kunštát 3 1 0 2 7:14 3 
 9. Sn Brno 2 1 0 1 3:14 3 
 10. Rudice 3 0 1 2 11:17 1 
 11. Čebín 3 0 1 2 6:21 1 
 12. Tišnov 3 0 0 3 3:8 0 
 13. Rájec-Jestřebí 3 0 0 3 1:13 0 
 14. Letonice 3 0 0 3 4:18 0 
Kanonýři: 8 - Ferko (MS Brno), 6 - Sehnal (Rudice), 4 - Novotný (Vyškov B), Svoboda (Rousínov), Volf (Chrlice), Šlesar (Medlánky)
 
1. třída dorostu - skupina B
Novosedly - Kohoutovice 2:1, Ligas, Štyks - Hála
Hrušovany n.J. - Oslavany nehráno, Hrušovany se nesešly 
Zastávka - Zbýšov 0:3 (0:2),Šrajtl,Nekuža,Všetečka
Přímětice - Ivančice 0:4 (0:1), Hrabovský, Hron, Michalica, Valo
IE Znojmo - Dobšice 6:0 (3:0), Šperl 2, Soukup 2, Kahaj, Doubek, ČK: Fiala (D)
H.Kounice - Únanov 2:2 (0:1), Havelka, Černý - Hruška, Vlk
Pohořelice - Miroslav 2:2 (1:1), Lang, Slezák - Chaloupka 2
 1. Ivančice 3 3 0 0 18:1 9 
 2. Novosedly 3 3 0 0 10:5 9 
 3. Zbýšov 2 2 0 0 6:1 6 
 4. IE Znojmo 2 2 0 0 5:1 6 
 5. Únanov 3 1 1 1 7:4 4 
 6. Pohořelice 3 1 1 1 8:7 4 
 7. Miroslav 3 1 1 1 5:6 4 
 8. Zastávka 2 1 0 1 3:7 3 
 9. Dobšice 2 0 1 1 3:4 1 
 10. Oslavany 2 0 1 1 2:4 1 
 11. Kohoutovice 3 0 1 2 2:5 1 
 12. H.Kounice 3 0 1 2 4:9 1 
 13. Přímětice 3 0 1 2 2:10 1 
 14. Hrušovany n.J. 2 0 0 2 0:11 0 
Kanonýři: 6 - Čermák (Ivančice), 4 - Michalica (Ivančice), Slezák (Pohořelice), Štyks (Novosedly), 3 - Chaloupka (Miroslav), Hron Štěpán (Ivančice) 
 
1. třída dorostu - skupina C
Vel.Pavlovice - Dambořice 3:2 (2:1), Gajdošík, Havlík, Šebesta - Lattenberg, Maleňák
Ratíškovice - Křepice 3:2 (2:1), Daniel 2, Káčer - Příkazský, Rabovský
Bzenec - Slavkov 2:0 (2:0), Andrýsek, Vítek
Dubňany - Hustopeče 3:2 (2:1), Baťa 2, Zelený - Strouhal, Vejvančický
Vel.Bílovice - Kyjov 1:6 (0:3), Osička - Možíš 2, Križka, Rubík, Šmolák, Žandovský
Velká n.V. - D.Bojanovice 3:0 (3:0), Novotný 2, Koželuha
Hovorany - Rohatec 5:0 (3:0), Hudec 2, Fodor, Kučera, Ptáček
 1. Kyjov 3 3 0 0 11:3 9 
 2. Křepice 3 2 0 1 17:4 6 
 3. Dubňany 3 2 0 1 12:6 6 
 4. Velká n.V. 3 2 0 1 11:5 6 
 5. Hovorany 3 2 0 1 9:5 6 
 6. Bzenec 3 2 0 1 5:3 6 
 7. Rohatec 3 2 0 1 10:9 6 
 8. Slavkov 3 1 1 1 4:4 4 
 9. Ratíškovice 3 1 1 1 4:5 4 
 10. Vel.Pavlovice 3 1 0 2 4:9 3 
 11. Vel.Bílovice 3 1 0 2 6:13 3 
 12. Hustopeče 3 0 1 2 4:7 1 
 13. Dambořice 3 0 1 2 4:16 1 
 14. D.Bojanovice 3 0 0 3 2:14 0 
Kanonýři: 5 - Baťa (Dubňany), Novotný (Velká n.V.), 4 - Možíš (Kyjov), Příkazský (Křepice), 3 - Herzán (Rohatec), Hudec (Hovorany), Půček (Slavkov), Čapka (Křepice)