Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Ivančice postupují do krajského přeboru

20. 6. 2011

Krajský přebor - starší
FC Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 2:3 (1:2); Elis, Pelikán - Michálek, Šabaka, Čapoun; ČK: Mouka - Michálek
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FK APOS Blansko 0:11 (0:2); Trtílek 5, Vašák 2, Bajer, Bayer, Trávníček, Zouhar
FC Moravský Krumlov - SK Slatina 1:1 (0:0); Holý - Pyszko
FC Kuřim - Sokol Tasovice 5:1 (1:1); Kozumplík 2, Babák, Kučera, Skoumal - Szajko
FK Mutěnice - Tatran Starý Lískovec 8:3 (3:2); Kačer 2, Závorka 2, Čepil M. 2, Havelka, Čepil J. - Voborník 3
ČAFC Židenice Brno - FC Boskovice 0:5 (0:2); Pijáček 2, Kalášek, Kopecký, Černý
MSK Břeclav B - RSM Hodonín B 2:2 (1:1)
Tabulka
1. FK APOS Blansko 26 21 1 4 80 : 11 64
2. RSM Hodonín B 26 17 4 5 68 : 31 55
3. 1. SC Znojmo B 26 12 6 8 56 : 43 42
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 26 13 3 10 51 : 59 42
5. FC Boskovice 26 13 1 12 104 : 51 40
6. FK Mutěnice 26 13 1 12 54 : 52 40
7. MSK Břeclav B 26 12 4 10 64 : 65 40
8. FC Moravský Krumlov 26 10 5 11 47 : 52 35
9. SK Slatina 26 11 2 13 48 : 55 35
10. FC Kuřim 26 10 4 12 49 : 66 34
11. FC Svratka Brno 26 9 6 11 35 : 61 33
12. Tatran Starý Lískovec 26 7 3 16 57 : 87 24
13. Sokol Tasovice 26 6 3 17 40 : 81 21
14. ČAFC Židenice Brno 26 4 5 17 27 : 66 17


Krajský přebor - mladší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FK Apos Blansko 0:6 (0:4); Zouhar 2, Horáček, Michalík, Šafařík, Ševčík
FK Mutěnice - Tatran Starý Lískovec 5:1 (1:0); Gertner 2, Závorka 2, Prčík - Lagron
FC Moravský Krumlov - SK Slatina 1:3 (1:1); Ondráček - Leasure 2, Michalec
ČAFC Židenice Brno - FC Boskovice 3:5 (0:3); Pavka, Různar, vlastní - Stříž 2, Chalupa, Vaha, Živný
FC Kuřim - Sokol Tasovice 10:0 (4:0); Hanzl 2, Hudec 2, Sokol 2, Dančák, Rychtárik, Skoumal, Tišnovský
FC Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 3:1 (2:0); Ondrášek 2, Blaschke - Hájek
MSK Břeclav B - RSM Hodonín B 0:1 (0:0)
Tabulka
1. FK Apos Blansko 26 22 2 2 120 : 24 68
2. 1. SC Znojmo B 26 19 3 4 94 : 33 60
3. FC Boskovice 26 19 1 6 98 : 42 58
4. RSM Hodonín B 26 14 4 8 64 : 45 46
5. FC Dosta Bystrc - Kníničky 26 14 3 9 76 : 46 45
6. FC Kuřim 26 13 1 12 89 : 78 40
7. FC Svratka Brno 26 10 5 11 62 : 52 35
8. SK Slatina 26 9 8 9 43 : 43 35
9. ČAFC Židenice Brno 26 11 2 13 47 : 56 35
10. FK Mutěnice 26 10 2 14 50 : 68 32
11. MSK Břeclav B 26 9 4 13 47 : 50 31
12. Tatran Starý Lískovec 26 8 2 16 44 : 83 26
13. FC Moravský Krumlov 26 3 2 21 23 : 119 11
14. Sokol Tasovice 26 1 1 24 24 : 142 4


1.třída skupina A
MKZ Rájec-Jestřebí - Rudice 3:1 (1:1); Buš, Kejha, Pavlíček - Korčák
FC Bučovice - SK Moravská Slavia Brno 2:0 (1:0); Lazor, Vala
FC Slovan Brno - FRAMOZ Rousínov 1:1 (0:1); Hruška - Svoboda
SK Líšeň B - AFK Tišnov 7:2 (4:2); Machka 4, Kotouček 2, Hošek - Smolík 2
SK Rostex Vyškov B - FK Kunštát 8:0 (2:0); Gottvald 3, Novotný 2, Bradáč, Hladík, Hudec
SK Chrlice - FC Medlánky 0:0
FC Čebín - Letonice 7:0 (1:0); Gryc 3, Kučera 3, Sokol
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 26 20 4 2 94 : 30 64
2. SK Rostex Vyškov B 26 18 3 5 118 : 51 57
3. FC Bučovice 26 17 2 7 77 : 58 53
4. FRAMOZ Rousínov 26 16 4 6 69 : 35 52
5. FC Medlánky 26 15 2 9 77 : 39 47
6. SK Líšeň B 26 15 1 10 119 : 65 46
7. FC Slovan Brno 26 13 7 6 65 : 51 46
8. AFK Tišnov 26 12 5 9 73 : 54 41
9. SK Chrlice 26 11 4 11 67 : 53 37
10. Letonice 26 6 5 15 44 : 89 23
11. FC Čebín 26 6 2 18 43 : 98 20
12. FK Kunštát 26 5 2 19 36 : 116 17
13. MKZ Rájec-Jestřebí 26 3 4 19 38 : 122 13
14. Rudice 26 1 3 22 49 : 108 6


1.třída skupina B
Horní Kounice - FK IE Znojmo 9:2 (5:1); Cidlík 3, Novák 2, Balík, Horák, vlastní, Černý - Hruška, Kafka
FC Miroslav - Čechie Zastávka 4:0 (2:0); Brveník, Chaloupka, Novotný, Šťastný
Sokol Dobšice - TJ Tatran Kohoutovice
Sokol Pohořelice - Sokol Přímětice 0:5 (0:2); Procházka 4, Chvátal
Sokol Novosedly - Baník Zbýšov 4:1 (1:0)
FC Ivančice - Oslavany 4:0 (4:0); Bittner, Hudeček, Michalica, Čermák
Tabulka
1. FC Ivančice 24 19 2 3 87 : 22 59
2. Baník Zbýšov 24 18 3 3 78 : 24 57
3. Sokol Novosedly 24 17 1 6 76 : 39 52
4. TJ Tatran Kohoutovice 23 15 3 5 90 : 30 48
5. Horní Kounice 24 13 2 9 77 : 49 41
6. FC Miroslav 24 12 5 7 57 : 53 41
7. Sokol Přímětice 24 8 4 12 40 : 60 28
8. A.S.A. ES Únanov 24 7 4 13 50 : 55 25
9. Sokol Pohořelice 24 7 2 15 43 : 78 23
10. FK IE Znojmo 24 6 3 15 36 : 72 21
11. Oslavany 24 5 4 15 20 : 51 19
12. Čechie Zastávka 24 5 1 18 31 : 88 16
13. Sokol Dobšice 23 4 4 15 22 : 86 16


1.třída skupina C
FC Hustopeče - Sokol Křepice 1:2 (0:2); Weiss - Košvica, Příkazský
ZEMAS Hovorany - FK Baník Dubňany 2:1 (1:0); Bayer, Fodor - Kraml
Kordárna Velká n.Veličkou - Velké Bílovice 3:1 (2:0); Novotný, Sládeček, vlastní - Kašpárek
FC Kyjov 1919 - Sokol Dambořice 8:0 (1:0); Křižka Ondřej 2, Rubík 2, Žandovský 2, Fridrich, Křižka Jakub
Slavoj Velké Pavlovice - SK Slavkov u Brna 1:0 (0:0); Zajeda
Slavoj Rohatec - Slovan Bzenec 5:5 (4:3); Anšlág, Frolec, Kolařík, Slezák, Vinklárek - Polách 2, Bukvald, Havlík, Schneider
Dolní Bojanovice - FK Baník Ratíškovice 3:6 (0:5); Kohůtek 2, Kučera - Voříšek 3, Imrisch, Kordula, Stokláska
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 26 22 1 3 95 : 26 67
2. Sokol Křepice 26 18 3 5 106 : 34 57
3. FK Baník Ratíškovice 26 15 6 5 79 : 40 51
4. ZEMAS Hovorany 26 14 4 8 57 : 36 46
5. SK Slavkov u Brna 26 14 4 8 51 : 34 46
6. Slavoj Velké Pavlovice 26 12 6 8 40 : 36 42
7. Slovan Bzenec 26 13 3 10 59 : 57 42
8. FC Hustopeče 26 11 3 12 48 : 46 36
9. Kordárna Velká n.Veličkou 26 11 2 13 58 : 51 35
10. FK Baník Dubňany 26 10 4 12 62 : 67 34
11. Slavoj Rohatec 26 8 4 14 61 : 86 28
12. Velké Bílovice 26 6 2 18 45 : 77 20
13. Dolní Bojanovice 26 3 2 21 31 : 133 11
14. Sokol Dambořice 26 1 4 21 30 : 99 7