Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Ivančický Čermák nastřílel pět branek Hrušovanům

15. 8. 2010

Krajský přebor staršího dorostu
2. kolo

Blansko - ČAFC Židenice 1:0 (0:0), Majer
Hodonín B - Boskovice 4:2 (1:1), Grdina, Klíč, Koryčánek, Vanda - Adamec 2
Tasovice - Bystrc 0:2 (0:1), Polášek, Vala
Slatina - Břeclav B 5:2 (1:1), Michalec 4, Hladil, vlastní - Tydlačka
1.SC Znojmo B - Kuřim 4:0 (1:0), Nováček, Šabaka, Šplíchal, Čapoun
St.Lískovec - Mor.Krumlov 0:3 (0:2), Kocián, Pecina, Staněk
Mutěnice - Svratka Brno 2:0 (0:0), Holešínský 2

Krajský přebor mladšího dorostu 
2. kolo

Blansko - ČAFC Židenice 5:1 (3:1), Ševčík 3, Trávníček, Zouhar - Konečný
Hodonín B - Boskovice 1:0 (0:0), Stávek
Tasovice - Bystrc 2:9 (0:3), Kunc, Szajko - Kocman 2, Tomek 2, Fretzer, Juříček, Kabeláč, Kratochvíl, Pivoňka
Slatina - Břeclav B 3:3 (0:1), Michalec 2, Nepala - Hakala 2, Bucňák
1.SC Znojmo B - Kuřim 6:1 (2:0), Hájek 2, Novák 2, Le, Šišlák - Šnyrch
St.Lískovec - Mor.Krumlov 1:2 (1:2), Karas - Beneš, Dvořák
Mutěnice - Svratka Brno 3:1 (0:0), Bíza 2, Švagerka - Ondrášek
 
I. třída dorostu  -  skupina A
2. kolo

Chrlice - MS Brno 
Letonice - Medlánky 0:4 (0:2), Hradil 2, Jarůšek, Petrů
Tišnov - Bučovice 0:1 (0:0), Lazar, Kunštát - Čebín 6:0 (2:0), Blaha 3, Stehlík 2, Kopecký, Rudice - Líšeň B  nehráno pro nezp. Terén
Rousínov - Vyškov B 2:4 (2:0), Honek, Svoboda - Bradáč, Grepl, Lička, Surala
Sn Brno - Rájec - Jestřebí 3:0 (1:0), Dočkal, Dvořák, Hamšík 
 
I. třída dorostu  -  skupina B
2. kolo

Kohoutovice - Zbýšov 1:3 (0:2), Ohniště - Šrajtl 2, Nekuža
Hrušovany n.J. – Ivančice 0:8 (0:5), Čermák 5, Michalica 2, Dvořák
Zastávka - Dobšice 2:1, Chačatrjan, Krška - Fiala
Přímětice - Únanov 0:4 (0:2), Bezrouk, Klempa, Svoboda, Zimmermann, ČK: Alexa (Ú)
IE Znojmo - Miroslav 1:5 (0:1), Šperl - Chaloupka, Námiška, Pelech, Sedlák, Suchánek
H.Kounice - Pohořelice 1:4 (1:2), Černý - Bzduch, Jandorka, Lang, Slezák
 
I. třída dorostu  -  skupina C
2. kolo

Vel.Pavlovice - Křepice 1:4 (0:2), Otáhal - Frank 2, Hruška, Příkazský
Dambořice - Slavkov 2:2 (1:2), Vintrlík 2 - Kučera, Půček
Ratíškovice - Hustopeče 1:1 (0:0), Stokláska - Svoboda, ČK: Sucharda (H)
Bzenec - Kyjov 0:2 (0:2)  -  Možíš 2
Dubňany - D.Bojanovice 7:1 (4:1), Baťa 3, Filipenský, Kratochvíla, Soldán, Ševela - Veselý, ČK: Zelený (D)
Vel.Bílovice - Rohatec 1:6 (1:4), Sláma - Herzán 2, Čechovský 2, Kolařík, Tomšej
Velká n.V. - Hovorany 5:1 (2:0), Horák, Janda, Kohůt, Kučera, Novotný  -  Fodor