Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Konečný ze Židenic, Flamich z Tišnova a Šrajtl ze Zbýšova dali po pěti gólech

19. 9. 2010

Krajský přebor - starší
Kuřim - ČAFC Židenice 4:0 (2:0), Smíšek 2, Stříž, Šnyrch
Břeclav B - Mor.Krumlov 1:2 (0:1), Segundo - Holý, Koník
Bystrc - Svratka Brno 1:2 (1:1), Vala - Pelikán, Škaroupka
Boskovice - Mutěnice 4:1 (4:1), Fojt 2, Grénar, Kalášek - Čepil
Blansko - St.Lískovec 3:1 (1:1), Kučerík, Pištělka, Trtílek - Vasilevský
Tasovice - Slatina 3:1 (0:0), Szajko 2, Blahoudek - Pyszko
 1. Hodonín B 6 5 1 0 16:6 16 
 2. Mor.Krumlov 6 5 1 0 12:3 16 
 3. Blansko 6 5 0 1 11:3 15 
 4. Bystrc 6 4 1 1 19:9 13 
 5. Boskovice 6 4 0 2 26:16 12 
 6. Svratka Brno 6 2 2 2 7:10 8 
 7. 1.SC Znojmo B 6 2 1 3 14:14 7 
 8. Kuřim 6 2 1 3 11:14 7 
 9. Mutěnice 6 2 1 3 10:13 7 
 10. Břeclav B 6 2 0 4 11:16 6 
 11. Slatina 6 1 1 4 9:17 4 
 12. Tasovice 6 1 1 4 6:19 4 
 13. St.Lískovec 6 1 0 5 15:20 3 
 14. ČAFC Židenice 6 0 2 4 3:10 2 
Kanonýři: 7 - Fojt (Boskovice), Vala (Bystrc), 6 - Michalec (Slatina), Tesař (St.Lískovec), 5 - Adamec (Boskovice)

Krajský přebor - mladší
Kuřim - ČAFC Židenice 3:8 (1:1), Dančák, Kyjovský, Stříž - Konečný 5, Kotásek, Machálek, Procházka
Břeclav B - Mor.Krumlov 8:1 (5:0), Wallisch 4, Hloch 3, Horčička - Janíček
Bystrc - Svratka Brno 1:1 (0:0), Fretzer - Malůšek
Boskovice - Mutěnice 8:2 (2:1), Živný 3, Blaha 2, Miksan 2, Stříž - Kačer 2
Blansko - St.Lískovec 5:1 (3:0), Ševčík 2, Cupák, Trávníček, Zouhar - Framl
Tasovice - Slatina 2:3 (1:1), Dvořák, Synek - Vala 2, Michalec
 1. 1.SC Znojmo B 6 5 1 0 22:11 16 
 2. Blansko 6 5 0 1 27:5 15 
 3. Bystrc 6 4 1 1 30:9 13 
 4. Svratka Brno 6 3 2 1 12:7 11 
 5. ČAFC Židenice 6 3 1 2 19:14 10 
 6. Mutěnice 6 3 0 3 19:20 9 
 7. St.Lískovec 6 3 0 3 10:14 9 
 8. Hodonín B 6 2 2 2 15:11 8 
 9. Slatina 6 2 2 2 8:13 8 
 10. Boskovice 6 2 1 3 20:10 7 
 11. Břeclav B 6 2 1 3 16:13 7 
 12. Kuřim 6 1 1 4 14:27 4 
 13. Mor.Krumlov 6 1 0 5 6:28 3 
 14. Tasovice 6 0 0 6 5:41 0 
Kanonýři: 10 - Ševčík (Blansko), 6 - Bíza (HO-ŠA B), Konečný (ČAFC Židenice), Pospíchal (1.SC Znojmo B), 5 - Bíza (Mutěnice), Horáček (Blansko), Kratochvíl (Bystrc), Novák (1.SC Znojmo B), Wallisch (Břeclav B)
 
1. třída skupina A
Líšeň B - Chrlice 8:2 (4:0), Hajný 3, Hošek 2, Vejmělek 2, Hujňák - Bednář, Volf
Čebín - Vyškov B 1:6 (1:3), Klouda - Kotásek 2, Pecel 2, Urbančok, Šprta
Bučovice - Rájec-Jestřebí 3:1 (3:0), Kroupa, Nový, Vala - Koupý, ČK: Krempaský (Rájec)
Medlánky - Sn Brno 0:2 (0:1), Břenek, Florian
MS Brno - Rousínov 1:1 (0:0), Zbořil - Honek
Letonice - Rudice 3:4 (3:2), Košičan, Orálek, Vaculčík - Sehnal 2, Kocman, Čechman
Tišnov - Kunštát 10:1 (5:1), Flamich 5, Smolík 3, Himmer, Mašek - Krása
 1. Vyškov B 6 6 0 0 42:7 18 
 2. MS Brno 6 5 1 0 21:9 16 
 3. Rousínov 6 4 1 1 20:8 13 
 4. Bučovice 6 4 1 1 17:9 13 
 5. Medlánky 6 4 0 2 17:6 12 
 6. Líšeň B 6 3 1 2 29:24 10 
 7. Sn Brno 6 3 1 2 12:22 10 
 8. Tišnov 6 3 0 3 20:14 9 
 9. Chrlice 6 2 0 4 17:17 6 
 10. Rudice 6 1 1 4 17:25 4 
 11. Rájec-Jestřebí 6 1 1 4 9:21 4 
 12. Letonice 6 1 0 5 13:28 3 
 13. Kunštát 6 1 0 5 10:31 3 
 14. Čebín 6 0 1 5 8:31 1 
Kanonýři: 11 - Ferko (MS Brno), 8 - Flamich (Tišnov), Sehnal (Rudice), 6 - Novotný (Vyškov B), Smolík (Tišnov), Volf (Chrlice)
 
1. třída skupina B
Únanov - Novosedly 0:3 (0:3), Němec, Svízela, Sýkora
Dobšice - Miroslav 1:5 (1:4), Holub - Brveník 2, Šťastný 2, Urbánek
Ivančice - Pohořelice 4:2 (0:0), Čermák 2, Michalica, Střecha - Bzduch, Slezák
Zbýšov - H.Kounice 9:1 (3:1), Šrajtl 5, Kožíšek 2, Nekuža 2 - Šálek
Oslavany - IE Znojmo 1:1 (0:0), Oulehla - Kafka
Kohoutovice - Přímětice 1:0 (0:0), Cupák
Zastávka volno
 1. Zbýšov 5 5 0 0 23:5 15 
 2. Ivančice 5 5 0 0 21:5 15 
 3. Novosedly 5 4 1 0 13:5 13 
 4. Miroslav 6 3 2 1 12:8 11 
 5. IE Znojmo 6 3 1 2 13:9 10 
 6. Pohořelice 6 2 2 2 17:12 8 
 7. Oslavany 5 2 2 1 8:6 8 
 8. Kohoutovice 5 2 1 2 9:5 7 
 9. Únanov 6 1 2 3 9:10 5 
 10. H.Kounice 6 1 1 4 12:21 4 
 11. Zastávka 5 1 0 4 3:18 3 
 12. Přímětice 6 0 1 5 5:19 1 
 13. Dobšice 6 0 1 5 4:26 1 
Kanonýři: 12 - Šrajtl (Zbýšov), 11 - Čermák (Ivančice), 7 - Michalica (Ivančice)
 
1. třída skupina C
D.Bojanovice - Vel.Pavlovice 1:4 (1:2), Bohun - Galbavý, Havlík, Otáhal, Zájezda, ČK: Kučera (DB)
Kyjov - Rohatec 3:2 (1:2), Možíš, Rubík, Žandovský - Běloch, Vinklárek
Hustopeče - Hovorany 1:0 (1:0), Svoboda
Slavkov - Velká n.V. 3:1 (1:1), Klučka, Kučera, Půček - Novotný
Křepice - Vel.Bílovice 1:0 (0:0), Rabovský
Dambořice - Dubňany 2:6 (0:4), Hrdlička, Maleňák - Kos 2, Soldán 2, Ševela, Ševela
Ratíškovice - Bzenec 6:1 (4:0), Voříšek 3, Daniel, Homola, Káčer - Ostrézí
 1. Kyjov 6 6 0 0 20:5 18 
 2. Křepice 6 4 0 2 24:10 12 
 3. Dubňany 5 4 0 1 22:9 12 
 4. Ratíškovice 6 3 2 1 15:7 11 
 5. Rohatec 6 3 1 2 22:14 10 
 6. Slavkov 5 3 1 1 10:5 10 
 7. Hustopeče 6 3 1 2 9:7 10 
 8. Hovorany 6 3 0 3 18:8 9 
 9. Vel.Pavlovice 6 2 2 2 9:11 8 
 10. Bzenec 6 2 1 3 9:15 7 
 11. Velká n.V. 6 2 0 4 12:14 6 
 12. Vel.Bílovice 6 1 0 5 6:19 3 
 13. Dambořice 6 0 2 4 8:28 2 
 14. D.Bojanovice 6 0 0 6 4:36 0 
Kanonýři: 7 - Baťa (Dubňany), 6 - Hudec (Hovorany), Možíš (Kyjov), Novotný (Velká n.V.), Půček (Slavkov), Voříšek (Ratíškovice), 5 - Příkazský (Křepice)