Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kyjov vstoupil do přeboru starších jasnou výhrou v Moravském Krumlově

15. 8. 2011

Krajský přebor - starší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Slatina odloženo na 24.8.
FK Mutěnice - SK Moravská Slavia Brno 2:3 (1:0); Prčík, Závorka - Janíček, Pauzr, Ševčík
Sokol Tasovice - FC Ivančice 2:0 (2:0); Chamko, Sedlář
FC Bučovice - Tatran Starý Lískovec 3:3 (3:3); Chadima 2, Tichý - Mitáš, Pařízek, Pfeiffer
FC Moravský Krumlov - FC Kyjov 1919 1:5 (0:4); Otoupal - Fridrich 4, Půček
FC Boskovice - FC Kuřim 6:1 (2:1); Fojt 3, Daněk, Hromek, Živný - Skoumal
Tatran Kohoutovice - FC Svratka Brno 1:1 (0:1); Proch - Elis

Krajský přebor - mladší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Slatina odloženo na 24.8.
FK Mutěnice - SK Moravská Slavia Brno 7:1 (6:0); Cupák 2, Piškula 2, Gertner, Konečný, Varmuža - Machálek
Sokol Tasovice - FC Ivančice 0:2 (0:1); Jacko T., Sedláček
FC Boskovice - FC Kuřim 3:1 (1:0); Živný 2, Ščudla - Sokol
FC Bučovice - Tatran Starý Lískovec 2:3 (2:2); Selinger 2 - Belák, Cihlář, Voborník
FC Moravský Krumlov - FC Kyjov 1919 3:1 (1:1); Bogner, Houdek, Krchňavý - Křižka
Tatran Kohoutovice - FC Svratka Brno 4:2 (2:0); Ondra, Proch, Rumler, Sachinidis - Langer, Pavlík

I. třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - AFK Tišnov 8:2 (1:0); Janáček 2, Kervitzer 2, Honek, Kuba, Legner, Mejtil - Juříček 2
SK Slavkov u Brna - FC Čebín 2:2 (1:2); Kučera, vlastní - Gryc 2
FC Medlánky - SK Šlapanice 10:0 (5:0); Šlesar 3, Hradil 2, Deyak, Dvořák, Nedoma, Rolín, Vaněk
Letonice - Řečkovice 1:7 (1:4); Jakeš - Baláž 2, Pospíšil 2, Zámečník 2, Jelínek
FC Veverská Bítýška - FC Slovan Brno 1:2 (1:0); Hálek - Grünhut, Litschmann; ČK: Dvořák Petr (Slovan)
Lipovec - FK Kunštát 6:1 (2:0); Musil 2, Grimm, Lahodný Lukáš, Lahodný Michal, Novotný - Sokol
MCV Brno - MKZ Rájec-Jestřebí 4:1 (2:1); Kresa, Spielmann, Šimoník, Šmíd - Dvořák; ČK: Putna - Sedláček

I. třída skupina B
Sokol Přímětice - FK IE Znojmo 1:4 (0:3); Dorňák - Hruška 4
Oslavany - ČAFC Židenice Brno 0:0
SK Chrlice - Sokol Dobšice 3:5; Harašta 3 - Jílek 2, Křemenský 2, Podrabský
Horní Kounice - Sokol Pohořelice 0:3 (0:1); Gerlinger, Langer, Rousek
FC Miroslav - FC Sparta Brno B 1:0 (0:0); Urbánek
A.S.A. ES Únanov - Baník Zbýšov 0:3 (0:1)
16.08.2011, 17:30, Sokol Novosedly - Čechie Zastávka

I. třída skupina C
FC Pálava Mikulov - Sokol Křepice 1:6 (0:1); Šuba - Nečas 2, Cmelík, Rabovský, Sedláček, Čapka
Slovan Bzenec - Velké Bílovice
FK Baník Dubňany - Ždánice 3:1 (1:1); Filipenský, Michna, Zachara - Horňák
FK Baník Ratíškovice - FC Hustopeče 1:0 (1:0); Hrbáček
Slavoj Velké Pavlovice - Agro Milotice 1:2 (0:1); Galbavý - Hartman, Vašulka
Slavoj Podivín - Slavoj Rohatec 2:2 (2:0); Hicl, Stojkovíč - Kolařík, Vinklárek
Kordárna Velká n.Veličkou - ZEMAS Hovorany 4:1 (1:1); Novotný 2, Kohůt, Mota Lemos - Koutný