Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kyjov vyhrál i po jedenácté, Moravský Krumlov nadělil Tasovicím desítku

25. 10. 2010

Krajský přebor - starší
FC Kuřim - RSM Hodonín B 2:4 (0:1); Hanzl, Kozumplík - Hlaváč, Knotek, Matůšek, Sloboda
FC Svratka Brno - SK Slatina 3:2 (1:1); Škaroupka 2, Elis - Samek, Staněk
FK Mutěnice - 1. SC Znojmo B 2:3 (0:1); Holešínský, Čepil - Hověz, Jakub, Šimčík
MSK Břeclav B - FK APOS Blansko 2:1 (0:1); Nešpor, Segundo - Trtílek
FC Moravský Krumlov - Sokol Tasovice 10:0 (3:0); Vejvalka 3, Řezáč 3, Holý 2, Pecina, Tauvinkl
ČAFC Židenice Brno - Tatran Starý Lískovec 2:1 (1:1); Mikšovský, Smolka - Peloušek; ČK: Olšan (Starý Lískovec)
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Boskovice 3:2 (0:1); Cvingráf, Těžký, Vala - Adamec, Gebnár; ČK: Fojt (Boskovice)
1. FC Dosta Bystrc - Kníničky 11 8 2 1 29 : 12 26
2. RSM Hodonín B 11 8 1 2 32 : 15 25
3. FK APOS Blansko 11 8 1 2 24 : 7 25
4. FC Svratka Brno 11 6 3 2 17 : 15 21
5. FC Moravský Krumlov 11 6 1 4 25 : 20 19
6. FC Boskovice 11 6 0 5 42 : 24 18
7. 1. SC Znojmo B 11 5 2 4 28 : 20 17
8. MSK Břeclav B 11 5 0 6 23 : 31 15
9. FK Mutěnice 11 4 1 6 18 : 26 13
10. SK Slatina 10 3 1 6 19 : 24 10
11. FC Kuřim 11 3 1 7 19 : 30 10
12. Tatran Starý Lískovec 11 3 0 8 27 : 37 9
13. ČAFC Židenice Brno 10 1 3 6 6 : 18 6
14. Sokol Tasovice 11 1 2 8 12 : 42 5

Krajský přebor - mladší
FC Kuřim - RSM Hodonín B 2:4 (1:4); Skoumal 2 - Knotek 2, Rouzek, vlastní
FC Svratka Brno - SK Slatina 0:0 
FK Mutěnice - 1. SC Znojmo B 0:3 (0:3); Artim, Nehyba, Vrbka
MSK Břeclav B - FK Apos Blansko 2:4 (2:3); Bažant, Kolaja - Horáček, Skoupý, Trávníček, Zouhar
ČAFC Židenice Brno - Tatran Starý Lískovec 2:0 (2:0); Svačina 2
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Boskovice 0:3 (0:2); Vybíhal 2, Živný
FC Moravský Krumlov - Sokol Tasovice, hosté se nedostavili
1. FK Apos Blansko 11 10 0 1 53 : 12 30
2. 1. SC Znojmo B 11 9 2 0 42 : 14 29
3. RSM Hodonín B 11 7 2 2 34 : 16 23
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 11 7 1 3 40 : 15 22
5. FC Boskovice 11 6 1 4 41 : 21 19
6. Tatran Starý Lískovec 11 5 1 5 22 : 23 16
7. FC Svratka Brno 11 4 3 4 21 : 20 15
8. ČAFC Židenice Brno 10 4 1 5 21 : 21 13
9. MSK Břeclav B 11 4 1 6 24 : 25 13
10. FK Mutěnice 11 4 1 6 25 : 35 13
11. SK Slatina 10 2 4 4 10 : 20 10
12. FC Kuřim 11 3 1 7 31 : 44 10
13. FC Moravský Krumlov 10 1 0 9 11 : 50 3
14. Sokol Tasovice 10 0 0 10 5 : 64 0

1.třída skupina A
FC Čebín - SK Moravská Slavia Brno 1:3 (1:1); Horčica - Zbořil 2, Němec
SK Chrlice - FRAMOZ Rousínov 4:1 (3:0); Kilnitskyy, Sahan, Zarichnyuk, Šmíd - Svoboda
SK Rostex Vyškov B - AFK Tišnov 4:1 (2:1); Filip, Holásek, Novotný, Pokorný - Smolík
FC Bučovice - FC Medlánky 2:0 (0:0); Jelínek, Kroupa; ČK: Jarůšek (Medlánky)
FC Slovan Brno - Rudice 4:2 (1:0); Líkař 2, Elefant, Florián - Kocman, Luner; ČK: Flek (Rudice)
MKZ Rájec-Jestřebí - FK Kunštát 2:4 (1:2); Krempaský 2 - Stehlík 2, Kunc, Sojka
SK Líšeň B - Letonice 8:0 (2:0); Drštka 2, Hajný 2, Hujňák, Huňáček, Kuropata, Čermák
1. SK Moravská Slavia Brno 11 9 2 0 34 : 11 29
2. SK Rostex Vyškov B 11 8 1 2 55 : 19 25
3. FRAMOZ Rousínov 11 7 1 3 31 : 16 22
4. FC Bučovice 11 7 1 3 28 : 20 22
5. AFK Tišnov 11 7 0 4 46 : 22 21
6. SK Chrlice 11 7 0 4 40 : 18 21
7. FC Medlánky 10 6 0 4 26 : 16 18
8. FC Slovan Brno 11 5 2 4 20 : 31 17
9. SK Líšeň B 11 5 1 5 49 : 33 16
10. Letonice 11 3 1 7 21 : 41 10
11. FK Kunštát 11 3 0 8 18 : 43 9
12. Rudice 11 1 1 9 21 : 47 4
13. MKZ Rájec-Jestřebí 10 1 1 8 12 : 44 4
14. FC Čebín 11 1 1 9 17 : 57 4

1.třída skupina B
Horní Kounice - Sokol Přímětice 6:0 (5:0); Cidlík 2, Fendrych 2, Balík, Havelka
Sokol Pohořelice - Čechie Zastávka 7:3 (4:2); Slezák 2, Bzduch, Fojtík, Jandora, Kloupar, Roháček - Koželuch, Raich, Stanček
Sokol Novosedly - FK IE Znojmo 5:1 (2:0); Svízela 2, Ligas, Němec, Sýkora - Kropáček
A.S.A. ES Únanov - TJ Tatran Kohoutovice 7:4 (2:1); Vlk 4, Hruška, Janda, Zimmermann - Fatrdla 2, Hudeček, Ohniště
Sokol Dobšice - Oslavany 1:1 (1:1); Křemenský - Oulehla
FC Ivančice - Baník Zbýšov 1:1 (0:1); Michalica - Šrámek
1. Baník Zbýšov 10 9 1 0 47 : 8 28
2. Sokol Novosedly 10 9 1 0 37 : 11 28
3. FC Ivančice 10 7 1 2 35 : 12 22
4. FC Miroslav 10 5 3 2 21 : 19 18
5. TJ Tatran Kohoutovice 10 5 2 3 32 : 18 17
6. A.S.A. ES Únanov 11 4 2 5 26 : 21 14
7. Horní Kounice 10 4 1 5 28 : 26 13
8. Oslavany 10 3 3 4 13 : 18 12
9. Sokol Pohořelice 10 3 2 5 26 : 28 11
10. FK IE Znojmo 10 3 1 6 16 : 26 10
11. Čechie Zastávka 10 3 0 7 12 : 38 9
12. Sokol Přímětice 10 1 1 8 11 : 35 4
13. Sokol Dobšice 11 0 2 9 6 : 50 2

1.třída skupina C
FC Kyjov 1919 - Sokol Křepice 4:0 (2:0); Možíš, Rubík, Smolák, Žandovský
Kordárna Velká n.Veličkou - FK Baník Dubňany 3:0 (0:0); Mota Lemos Kajetán 3
FC Hustopeče - SK Slavkov u Brna 2:0 (2:0); Jurák 2
ZEMAS Hovorany - Slovan Bzenec 0:1 (0:0)
Slavoj Velké Pavlovice - Velké Bílovice 4:0 (0:0); Zájeda 2, Otáhal, Pohl
Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 0:6 (0:4); Homola, Imrich, Káčer, Křižka, Stokláska, Voříšek
28.10.2010, 12:15, Dolní Bojanovice - Sokol Dambořice
1. FC Kyjov 1919 11 11 0 0 41 : 5 33
2. FK Baník Ratíškovice 11 7 3 1 34 : 10 24
3. FC Hustopeče 11 6 2 3 20 : 16 20
4. Sokol Křepice 11 6 1 4 41 : 22 19
5. Slovan Bzenec 11 5 2 4 21 : 21 17
6. Kordárna Velká n.Veličkou 11 5 1 5 27 : 18 16
7. ZEMAS Hovorany 11 5 1 5 27 : 19 16
8. FK Baník Dubňany 10 5 1 4 30 : 24 16
9. Slavoj Rohatec 11 5 1 5 34 : 34 16
10. Slavoj Velké Pavlovice 11 4 3 4 17 : 21 15
11. SK Slavkov u Brna 10 3 2 5 13 : 16 11
12. Velké Bílovice 11 3 0 8 17 : 32 9
13. Sokol Dambořice 10 0 2 8 11 : 48 2
14. Dolní Bojanovice 10 0 1 9 8 : 55 1