Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kyjov vyhrál první třídu skupinu C

23. 5. 2011

Krajský přebor - starší
1. SC Znojmo B - SK Slatina 2:0 (0:0); Smolka, Šabaka
FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 4:1 (2:0); Kotlán, Novák, Staněk, Řezáč - Fojt L.
FC Kuřim - FC Dosta Bystrc - Kníničky
FC Svratka Brno - FK APOS Blansko 0:5 (0:2); Bayer, Koupý, Sedláček, Trtílek, Zouhar
FK Mutěnice - RSM Hodonín B 0:3 (0:2); Bábíček, Koryčánek, Matušek
Tatran Starý Lískovec - Sokol Tasovice 4:2 (2:1); Pařízek 2, Reiter, Voborník - Blahoudek, Sedlář
ČAFC Židenice Brno - MSK Břeclav B 4:1 (2:0); Ampapa, Bedrna, Pelikán, Vu Khac - Konečný
Tabulka
1. FK APOS Blansko 22 17 1 4 51 : 10 52
2. RSM Hodonín B 21 14 3 4 54 : 25 45
3. MSK Břeclav B 22 12 3 7 59 : 46 39
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 20 11 3 6 46 : 31 36
5. 1. SC Znojmo B 22 10 5 7 46 : 35 35
6. FC Moravský Krumlov 22 10 4 8 45 : 41 34
7. FC Svratka Brno 22 9 6 7 31 : 48 33
8. FK Mutěnice 22 10 1 11 41 : 44 31
9. FC Boskovice 22 9 1 12 74 : 47 28
10. FC Kuřim 21 8 4 9 39 : 46 28
11. SK Slatina 21 8 1 12 33 : 45 25
12. Tatran Starý Lískovec 22 5 3 14 43 : 71 18
13. Sokol Tasovice 22 4 3 15 32 : 74 15
14. ČAFC Židenice Brno 21 3 4 14 18 : 49 13

Krajský přebor - mladší
1. SC Znojmo B - SK Slatina 2:2 (0:0); Hájek, Pospíchal - Krejčiřík, Michalec
FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 0:6 (0:5); Preč 2, Živný 2, Chaloupka, Přibyl
FC Kuřim - FC Dosta Bystrc - Kníničky
FC Svratka Brno - FK Apos Blansko 1:1 (0:1); Zlámal - Ševčík
FK Mutěnice - RSM Hodonín B 0:2 (0:1); Knotek, Kyselka
Tatran Starý Lískovec - Sokol Tasovice 4:3 (2:1); Budík 2, Hadraba, Parfus - Sedlář, Synek, Szajko
ČAFC Židenice Brno - MSK Břeclav B 2:1 (0:0); Hrnčiar, Vala - Vališ
Tabulka
1. FK Apos Blansko 22 18 2 2 88 : 22 56
2. 1. SC Znojmo B 22 16 3 3 77 : 29 51
3. FC Boskovice 22 15 1 6 80 : 36 46
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 21 12 3 6 69 : 29 39
5. RSM Hodonín B 22 11 4 7 56 : 42 37
6. FC Kuřim 21 11 1 9 72 : 58 34
7. MSK Břeclav B 22 9 4 9 46 : 39 31
8. SK Slatina 21 7 7 7 34 : 36 28
9. FC Svratka Brno 22 7 5 10 46 : 44 26
10. ČAFC Židenice Brno 21 8 2 11 34 : 43 26
11. Tatran Starý Lískovec 22 8 2 12 41 : 63 26
12. FK Mutěnice 22 8 1 13 42 : 63 25
13. FC Moravský Krumlov 22 3 2 17 22 : 97 11
14. Sokol Tasovice 22 0 1 21 15 : 121 1

1.třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - AFK Tišnov 1:0 (0:0); Kervitcer
SK Rostex Vyškov B - FC Medlánky 2:3 (0:0); Bradáč, Luska - Petrů 2, Jarůšek
Rudice - FK Kunštát 2:3 (1:0); Sehnal, Čechman - Juránek 2, Stehlík
SK Líšeň B - FC Bučovice 0:2 (0:1); Havránek, Marcone
MKZ Rájec-Jestřebí - SK Moravská Slavia Brno 2:6 (1:2); Krempaský, Pavlíček - Ferko 3, Malíř 3
SK Chrlice - FC Čebín 4:0 (2:0); Zuska 2, Kožíšek, Volf
FC Slovan Brno - Letonice 7:0 (3:0); Elefant 3, Břenek 2, Holý, Barták
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 22 19 3 0 80 : 21 60
2. SK Rostex Vyškov B 22 16 2 4 104 : 38 50
3. FC Bučovice 22 14 2 6 67 : 44 44
4. FRAMOZ Rousínov 22 13 3 6 52 : 29 42
5. FC Slovan Brno 22 11 5 6 52 : 44 38
6. SK Líšeň B 22 12 1 9 103 : 59 37
7. AFK Tišnov 22 11 4 7 66 : 41 37
8. FC Medlánky 22 12 1 9 61 : 37 37
9. SK Chrlice 22 10 3 9 60 : 40 33
10. Letonice 22 5 4 13 33 : 74 19
11. FC Čebín 22 5 1 16 31 : 90 16
12. FK Kunštát 22 5 1 16 31 : 95 16
13. MKZ Rájec-Jestřebí 22 2 3 17 32 : 108 9
14. Rudice 22 1 3 18 39 : 91 6

1.třída skupina B
Horní Kounice - TJ Tatran Kohoutovice 1:3 (1:1); Dobeš - Cupák 2, Fatrdla
Sokol Přímětice - Čechie Zastávka 5:2 (3:0); Chvátal 2, Pavlík 2, Balon - Chačatrjan, Stromecký
FC Miroslav - Baník Zbýšov 1:4 (0:1); Vančura - Kožíšek 2, Nekuža 2
Sokol Pohořelice - Oslavany 1:0 (1:0); Bzduch
Sokol Novosedly - Sokol Dobšice 5:2 (2:0)
A.S.A. ES Únanov - FC Ivančice 1:5 (0:4); Tomek - Došek 2, Čermák 2, Hron
Tabulka
1. Baník Zbýšov 20 16 2 2 70 : 17 50
2. FC Ivančice 20 16 2 2 72 : 20 50
3. Sokol Novosedly 20 16 1 3 69 : 28 49
4. TJ Tatran Kohoutovice 20 12 3 5 71 : 28 39
5. FC Miroslav 21 10 5 6 47 : 49 35
6. Horní Kounice 21 11 1 9 59 : 45 34
7. Sokol Pohořelice 21 7 2 12 42 : 58 23
8. A.S.A. ES Únanov 21 6 4 11 43 : 44 22
9. Sokol Přímětice 20 6 3 11 29 : 54 21
10. Oslavany 20 5 4 11 18 : 36 19
11. FK IE Znojmo 20 4 3 13 27 : 58 15
12. Sokol Dobšice 20 3 3 14 19 : 78 12
13. Čechie Zastávka 20 3 1 16 21 : 72 10

1.třída skupina C
Kordárna Velká n.Veličkou - Sokol Dambořice 4:2 (3:1); Sládeček 3, Janda - Maleňák 2
Dolní Bojanovice - FC Hustopeče 2:6 (1:3); Esterka, Kučera - Havel 2, Jurák, Lesák, Unger, Weiss
ZEMAS Hovorany - Sokol Křepice 2:0 (0:0); Fodor, Skopal
Velké Bílovice - FK Baník Ratíškovice 4:5 (3:2); Osička 2, Dolák, Tetur - Imriš, Kačer, Kordula, Stokláska, Voříšek
Slavoj Rohatec - SK Slavkov u Brna 1:3 (1:0); Kolařík - Půček 2, Ledvina
Slavoj Velké Pavlovice - FC Kyjov 1919 1:2 (1:1); Nesvadba - Gebhart, Žandovský
FK Baník Dubňany - Slovan Bzenec 2:3 (2:2); Filipenský, Ševela - Večeřa 2, Andrýsek
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 22 20 1 1 84 : 15 61
2. Sokol Křepice 22 14 3 5 68 : 32 45
3. FK Baník Ratíškovice 22 12 6 4 64 : 33 42
4. Slovan Bzenec 22 12 2 8 49 : 47 38
5. ZEMAS Hovorany 22 11 4 7 50 : 32 37
6. SK Slavkov u Brna 22 11 4 7 41 : 33 37
7. FC Hustopeče 22 11 3 8 46 : 38 36
8. FK Baník Dubňany 22 9 4 9 54 : 56 31
9. Slavoj Velké Pavlovice 22 8 6 8 36 : 36 30
10. Slavoj Rohatec 22 7 3 12 52 : 66 24
11. Kordárna Velká n.Veličkou 22 7 2 13 45 : 45 23
12. Velké Bílovice 22 6 2 14 40 : 64 20
13. Dolní Bojanovice 22 3 1 18 27 : 102 10
14. Sokol Dambořice 22 1 3 18 27 : 84 6