Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Mladší dorost Blanska zdolal v přímém souboji o první místo v KP Znojmo

1. 5. 2011

Krajský přebor - starší
Sokol Tasovice - ČAFC Židenice Brno 5:2 (4:0); Blahoudek, Budný, Sedlář, Szajko, Čermák - Mikšovský 2; ČK: Pelikán  (Židenice)
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FK Mutěnice 1:2 (0:2); Cvingráf - Kupčík, Čepil
RSM Hodonín B - SK Slatina 2:0 (1:0); Michna 2
FC Kuřim - FC Moravský Krumlov 4:0 (1:0); Babák, Kučera, Snyrch, Stříž
FK APOS Blansko - 1. SC Znojmo B 3:0 (1:0); Trtílek 2, Majer
FC Boskovice - Tatran Starý Lískovec 9:1 (3:0); Lukáš 3, Adamec 2, Fojt, Kalásek, Pijáček, Stříž - Tesař
MSK Břeclav B - FC Svratka Brno 3:0 (2:0); Kruták 2, Ferbar
1. FK APOS Blansko 19 15 1 3 43 : 8 46
2. RSM Hodonín B 18 12 2 4 49 : 24 38
3. MSK Břeclav B 19 11 2 6 49 : 39 35
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 18 10 2 6 42 : 28 32
5. FC Svratka Brno 19 9 5 5 29 : 31 32
6. FC Moravský Krumlov 19 9 3 7 37 : 35 30
7. 1. SC Znojmo B 19 8 5 6 40 : 32 29
8. FK Mutěnice 19 9 1 9 39 : 39 28
9. FC Boskovice 19 8 1 10 63 : 41 25
10. FC Kuřim 19 7 4 8 35 : 40 25
11. SK Slatina 19 8 1 10 33 : 42 25
12. Sokol Tasovice 19 3 3 13 27 : 66 12
13. Tatran Starý Lískovec 19 3 2 14 36 : 67 11
14. ČAFC Židenice Brno 19 2 4 13 14 : 44 10

Krajský přebor - mladší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FK Mutěnice 2:3 (1:2); Juříček Tomáš, Tomek - Prčík 2, Gertner
Sokol Tasovice - ČAFC Židenice Brno 0:1 (0:0); Kotásek
RSM Hodonín B - SK Slatina 2:4 (0:2); Knotek, Němeček - Meitner 2, Herůdek, Leasure
FC Kuřim - FC Moravský Krumlov 10:0 (0:0); Hanzl 2, Skoumal 2, Sokol 2, Dančák, Doležal, Hudec, Stříž
FK Apos Blansko - 1. SC Znojmo B 2:0 (2:0); Buchta, Horáček
FC Boskovice - Tatran Starý Lískovec 8:2 (4:0); Stříž 3, Blaha 2, Daněk, Konečný, Preč - Mikas, Pfeiffer
MSK Břeclav B - FC Svratka Brno 4:2 (3:2); Ujčík 2, Matevski, Vejvančický - Gryč, Zlámal
1. FK Apos Blansko 19 16 1 2 80 : 20 49
2. 1. SC Znojmo B 19 14 2 3 65 : 25 44
3. FC Boskovice 19 12 1 6 64 : 33 37
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 19 11 2 6 60 : 25 35
5. RSM Hodonín B 19 9 4 6 49 : 37 31
6. MSK Břeclav B 19 9 3 7 44 : 34 30
7. FC Kuřim 19 9 1 9 67 : 57 28
8. SK Slatina 19 7 5 7 30 : 32 26
9. FK Mutěnice 19 8 1 10 40 : 54 25
10. FC Svratka Brno 19 7 3 9 40 : 34 24
11. ČAFC Židenice Brno 19 7 2 10 31 : 39 23
12. Tatran Starý Lískovec 19 7 2 10 34 : 52 23
13. FC Moravský Krumlov 19 3 1 15 20 : 84 10
14. Sokol Tasovice 19 0 0 19 9 : 107 0

1.třída skupina A
FC Medlánky - FRAMOZ Rousínov 1:0 (1:0); Šlesar
Letonice - FK Kunštát 3:3 (1:1); Bezděk, Hanák, Vykouřil - Kuruc 2, Juránek
FC Čebín - MKZ Rájec-Jestřebí 4:0 (1:0); Horčica 2, Kučera, Sokol; ČK: Pavlíček (Rájec)
SK Líšeň B - SK Rostex Vyškov B 0:4 (0:0); Gotvald, Lička, Mrnuštík, Novotný
FC Bučovice - FC Slovan Brno 3:2 (2:0); Kachlík, Kroupa, vlastní - Barták, Zahrádka
SK Moravská Slavia Brno - Rudice
AFK Tišnov - SK Chrlice 2:2 (2:2); Flamich, Smolík - Zarychniuk, vlastní
1. SK Moravská Slavia Brno 18 16 2 0 64 : 18 50
2. SK Rostex Vyškov B 19 14 2 3 80 : 32 44
3. FC Bučovice 19 12 2 5 53 : 34 38
4. FRAMOZ Rousínov 19 11 3 5 49 : 22 36
5. SK Líšeň B 19 10 1 8 92 : 51 31
6. AFK Tišnov 19 9 4 6 57 : 38 31
7. FC Medlánky 19 10 1 8 51 : 33 31
8. FC Slovan Brno 19 9 4 6 43 : 43 31
9. SK Chrlice 19 9 3 7 52 : 34 30
10. Letonice 19 5 3 11 30 : 63 18
11. FC Čebín 19 5 1 13 27 : 66 16
12. FK Kunštát 19 3 1 15 24 : 86 10
13. MKZ Rájec-Jestřebí 19 2 3 14 30 : 87 9
14. Rudice 18 1 2 15 33 : 78 5

1.třída skupina B
Oslavany - Sokol Přímětice 0:2 (0:0); Beneš, Vacek
A.S.A. ES Únanov - FC Miroslav 2:4 (0:2); Bzduch, Janda - Šťastný 2, Suchánek, Vrba
Sokol Dobšice - Sokol Pohořelice 4:2 (2:1); Hačecký, Křemenský, Měravý, Vávra - Bzduch 2
FC Ivančice - Horní Kounice 5:0 (3:0); Čermák 3, Hron, Kalina
TJ Tatran Kohoutovice - Čechie Zastávka 5:2 (3:2); Ohniště 2, Cupák, Hudeček, Čáp - Reich, Stanček
Baník Zbýšov - FK IE Znojmo 2:1 (0:1); Nekuža, Šrajtl - Šperl
1. Baník Zbýšov 17 14 2 1 60 : 14 44
2. FC Ivančice 17 13 2 2 57 : 16 41
3. Sokol Novosedly 16 13 1 2 56 : 21 40
4. FC Miroslav 18 9 5 4 41 : 39 32
5. Horní Kounice 18 10 1 7 56 : 40 31
6. TJ Tatran Kohoutovice 17 9 3 5 53 : 24 30
7. A.S.A. ES Únanov 18 6 3 9 41 : 35 21
8. Sokol Přímětice 18 5 3 10 22 : 49 18
9. Sokol Pohořelice 17 5 2 10 37 : 47 17
10. Oslavany 17 4 3 10 16 : 34 15
11. FK IE Znojmo 18 4 2 12 25 : 45 14
12. Sokol Dobšice 17 3 2 12 15 : 69 11
13. Čechie Zastávka 18 3 1 14 17 : 63 10

1.třída skupina C
FC Kyjov 1919 - ZEMAS Hovorany 3:1 (2:1); Žandovský 2, Fridrich - Kučera
SK Slavkov u Brna - Velké Bílovice 3:0 (2:0); Puček 3
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Velké Pavlovice 2:1 (1:0); Imrisch, Káčer - Havlík
FC Hustopeče - Kordárna Velká n.Veličkou 5:0 (4:0); Skoumal 3, Jurák, Svoboda; ČK: Lipár (Velká)
Dolní Bojanovice - Slavoj Rohatec 4:0 (4:0); Bača, Bohun, Kachyňa, Řezník
Sokol Dambořice - Slovan Bzenec 2:1 (0:0); Hlavinka, Počta - Polách
Sokol Křepice - FK Baník Dubňany 5:0; Frank, Příkazský, Rabovský, Vintrlík, Čapka
1. FC Kyjov 1919 19 17 1 1 75 : 14 52
2. Sokol Křepice 19 12 3 4 65 : 29 39
3. FK Baník Ratíškovice 19 11 5 3 58 : 26 38
4. FC Hustopeče 19 10 3 6 40 : 32 33
5. ZEMAS Hovorany 19 9 4 6 44 : 30 31
6. Slovan Bzenec 19 9 2 8 43 : 45 29
7. SK Slavkov u Brna 19 8 4 7 32 : 28 28
8. FK Baník Dubňany 19 8 3 8 48 : 51 27
9. Slavoj Velké Pavlovice 19 7 6 6 30 : 33 27
10. Slavoj Rohatec 19 6 3 10 50 : 59 21
11. Kordárna Velká n.Veličkou 19 6 2 11 38 : 38 20
12. Velké Bílovice 19 6 1 12 31 : 53 19
13. Dolní Bojanovice 19 3 1 15 25 : 88 10
14. Sokol Dambořice 19 1 2 16 20 : 73 5