Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Moravský Krumlov porazil Svratku Brno, Blansko se prosadilo proti posledním Tasovicím až ve 2. poločase

17. 4. 2011

Krajský přebor - starší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - 1. SC Znojmo B 1:2 (0:1); Kovář - Urbánek, vlastní
RSM Hodonín B - ČAFC Židenice Brno 3:0 (2:0); Bábíček 2, Vala
FK APOS Blansko - Sokol Tasovice 4:0 (0:0); Hepp 2, Zavoral, Zouhar
FC Kuřim - FK Mutěnice 2:1 (1:0); Babák, Hudec - Čepil
FC Boskovice - SK Slatina 6:1 (3:1); Fojt 2, Adamec, Blaha, Kalásek, Kopecký - Michalec
FC Moravský Krumlov - FC Svratka Brno 3:1 (1:1); Kolegár, Kotlán, Vystrčil - Losenický
MSK Břeclav B - Tatran Starý Lískovec 6:0 (3:0); Hoch 2, Hakala, Konečný, Kruták, Sycha
1. FK APOS Blansko 17 14 1 2 40 : 7 43
2. RSM Hodonín B 16 11 2 3 44 : 20 35
3. FC Svratka Brno 17 9 4 4 27 : 26 31
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 16 9 2 5 38 : 25 29
5. MSK Břeclav B 17 9 2 6 43 : 37 29
6. FC Moravský Krumlov 17 9 2 6 36 : 30 29
7. 1. SC Znojmo B 17 7 5 5 36 : 26 26
8. FK Mutěnice 17 8 1 8 35 : 35 25
9. FC Boskovice 17 7 1 9 51 : 36 22
10. SK Slatina 17 7 1 9 32 : 40 22
11. FC Kuřim 17 6 3 8 29 : 38 21
12. Tatran Starý Lískovec 17 3 2 12 34 : 55 11
13. ČAFC Židenice Brno 17 2 3 12 11 : 38 9
14. Sokol Tasovice 17 1 3 13 18 : 61 6 
 
Krajský přebor - starší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - 1. SC Znojmo B 0:1 (0:0); Hájek
RSM Hodonín B - ČAFC Židenice Brno 2:2 (2:0); Bíza, Němeček - Svačina, Zemánek
FK Apos Blansko - Sokol Tasovice 5:3 (3:1); Ševčík 4, Zouhar - Lapeš, Synek, Szajko; ČK: Brichta (Blansko)
FC Kuřim - FK Mutěnice 3:1 (2:1); Skoumal 2, Prčík - Hudec
FC Boskovice - SK Slatina 2:1 (1:1); Konečný, Miksan - Leasure
MSK Břeclav B - Tatran Starý Lískovec 2:1 (1:1); Ujčík, Wallisch - Freml
FC Moravský Krumlov - FC Svratka Brno 3:0 (2:0); Juříček 2, Houdek
1. FK Apos Blansko 17 15 1 1 76 : 17 46
2. 1. SC Znojmo B 17 14 2 1 64 : 20 44
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 17 10 2 5 55 : 21 32
4. FC Boskovice 17 10 1 6 53 : 30 31
5. RSM Hodonín B 17 8 4 5 41 : 32 28
6. FC Svratka Brno 17 7 3 7 37 : 28 24
7. MSK Břeclav B 17 7 3 7 35 : 31 24
8. Tatran Starý Lískovec 17 7 2 8 31 : 41 23
9. FC Kuřim 17 7 1 9 55 : 56 22
10. FK Mutěnice 17 7 1 9 36 : 47 22
11. SK Slatina 17 5 5 7 23 : 28 20
12. ČAFC Židenice Brno 17 5 2 10 28 : 39 17
13. FC Moravský Krumlov 17 3 1 13 20 : 72 10
14. Sokol Tasovice 17 0 0 17 8 : 100 0

1.třída skupina A
FC Medlánky - FK Kunštát 5:0 (2:0); Hradil 2, Jarůšek, Petrů, Šlesar
FC Čebín - FRAMOZ Rousínov 0:3 (0:0); Lacek 2, Honek
Letonice - SK Chrlice 2:0 (0:0); Bezděk, Jakeš
SK Moravská Slavia Brno - AFK Tišnov 5:0 (3:0); Pauzr 2, Staněk, Zbořil, Ševčík
SK Rostex Vyškov B - MKZ Rájec-Jestřebí 4:0 (0:0); Urbančok 3, Horváth; ČK: Svoboda (Rájec)
FC Bučovice - Rudice 5:2 (1:0); Kroupa 3, Chadima, Lazor - Kouman 2
SK Líšeň B - FC Slovan Brno 2:3 (1:0); Mezník, Sklenář - Břenek 2, Kovář
1. SK Moravská Slavia Brno 17 15 2 0 59 : 17 47
2. SK Rostex Vyškov B 17 13 1 3 75 : 31 40
3. FC Bučovice 17 11 2 4 50 : 31 35
4. FRAMOZ Rousínov 17 10 3 4 48 : 21 33
5. FC Slovan Brno 17 9 4 4 41 : 39 31
6. AFK Tišnov 17 9 2 6 55 : 36 29
7. SK Líšeň B 17 9 1 7 86 : 44 28
8. SK Chrlice 17 9 1 7 49 : 31 28
9. FC Medlánky 17 8 1 8 44 : 33 25
10. Letonice 17 5 1 11 27 : 60 16
11. FC Čebín 17 3 1 13 22 : 66 10
12. MKZ Rájec-Jestřebí 17 2 3 12 27 : 77 9
13. FK Kunštát 17 3 0 14 20 : 78 9
14. Rudice 17 1 2 14 33 : 72 5

1.třída skupina B
FC Miroslav - Sokol Pohořelice 3:1 (2:1); Brveník, Strečko, Šťastný - Chmelík
A.S.A. ES Únanov - Horní Kounice 2:4 (2:2); Vlk, Černý - Cidlík, Havelka, Horák, Novák
Sokol Dobšice - FK IE Znojmo 3:1 (2:1); Měravý, Vávra, Čermák - Dufek
Baník Zbýšov - Čechie Zastávka 2:0 (0:0); Šrajtl, Šrámek
FC Ivančice - Sokol Přímětice 5:0 (3:0); Michalica 3, Bittner, Hudeček
TJ Tatran Kohoutovice - Sokol Novosedly 0:1 (0:1); Svízela
1. Baník Zbýšov 15 13 1 1 57 : 12 40
2. Sokol Novosedly 15 12 1 2 47 : 20 37
3. FC Ivančice 15 11 2 2 49 : 14 35
4. FC Miroslav 16 8 5 3 36 : 28 29
5. Horní Kounice 16 9 1 6 53 : 35 28
6. TJ Tatran Kohoutovice 16 8 3 5 48 : 22 27
7. A.S.A. ES Únanov 16 6 3 7 38 : 29 21
8. Sokol Pohořelice 15 4 2 9 33 : 42 14
9. FK IE Znojmo 16 4 2 10 22 : 40 14
10. Sokol Přímětice 16 4 2 10 19 : 48 14
11. Oslavany 15 3 3 9 15 : 32 12
12. Čechie Zastávka 16 3 1 12 15 : 57 10
13. Sokol Dobšice 15 2 2 11 11 : 64 8

1.třída skupina C
FC Kyjov 1919 - Velké Bílovice 6:1 (3:1); Basta 2, Fridrich, Kříž, Vyskočil, Žandovský - Valenta
SK Slavkov u Brna - Slovan Bzenec 2:0 (1:0); Jiráček, Puček
FC Hustopeče - FK Baník Dubňany 2:1 (2:0); Havel, Strouhal - Soldán
Slavoj Rohatec - ZEMAS Hovorany 1:1 (1:1); Kolařík - Fodor
Dolní Bojanovice - Kordárna Velká n.Veličkou 2:1 (1:1); Esterka 2 - Novotný
Sokol Dambořice - Slavoj Velké Pavlovice 0:1 (0:1); Nesvatba
Sokol Křepice - FK Baník Ratíškovice 4:2; Příkazský 2, Kern, Košvica - Imrisch, Kordula
1. FC Kyjov 1919 17 15 1 1 70 : 12 46
2. Sokol Křepice 17 10 3 4 57 : 28 33
3. FK Baník Ratíškovice 17 9 5 3 51 : 21 32
4. FC Hustopeče 17 9 3 5 32 : 28 30
5. Slovan Bzenec 17 9 2 6 41 : 40 29
6. ZEMAS Hovorany 17 8 4 5 39 : 26 28
7. FK Baník Dubňany 17 8 2 7 47 : 45 26
8. SK Slavkov u Brna 17 7 3 7 28 : 27 24
9. Slavoj Velké Pavlovice 17 6 6 5 25 : 28 24
10. Slavoj Rohatec 17 6 3 8 47 : 51 21
11. Kordárna Velká n.Veličkou 17 6 2 9 37 : 31 20
12. Velké Bílovice 17 5 1 11 27 : 47 16
13. Dolní Bojanovice 17 2 1 14 20 : 84 7
14. Sokol Dambořice 17 0 2 15 14 : 67 2