Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Moravský Krumlov zahájil krajský přebor starších dvěma výhrami

23. 8. 2010

Krajský přebor dorostu - starší
Svratka Brno - ČAFC Židenice 0:0
Mor.Krumlov - Mutěnice 3:0 (2:0), Holý, Pernica, Černý
Kuřim - St.Lískovec 1:7 (1:2), Šnyrch - Peloušek 4, Tesař 2, Karas
Břeclav B - 1.SC Znojmo B 3:0 (1:0), Rybár, Sekundo, Wolf
Bystrc - Slatina 4:1 (3:0), Fretzer, Kocáb, Příkrý, Vala - Michalec
Boskovice - Tasovice 6:1 (0:1), Grenar 2, Adamec, Blaha, Dvořák, Fojt - Budný
Blansko - HO-ŠA B 0:1 (0:0), Klíč
1. Mor.Krumlov 2 2 0 0 6:0 6
2. Bystrc 2 2 0 0 6:1 6
3. HO-ŠA B 2 2 0 0 5:2 6
4. Boskovice 2 1 0 1 8:5 3
5. St.Lískovec 2 1 0 1 7:4 3
6. 1.SC Znojmo B 2 1 0 1 4:3 3
7. Slatina 2 1 0 1 6:6 3
8. Břeclav B 2 1 0 1 5:5 3
9. Blansko 2 1 0 1 1:1 3
10. Mutěnice 2 1 0 1 2:3 3
11. ČAFC Židenice 2 0 1 1 0:1 1
12. Svratka Brno 2 0 1 1 0:2 1
13. Tasovice 2 0 0 2 1:8 0
14. Kuřim 2 0 0 2 1:11 0
Kanonýři: 5 - Michalec (Slatina), 4 - Peloušek (St.Lískovec), 3 - Adamec (Boskovice)

Krajský přebor dorostu - mladší
Svratka Brno - ČAFC Židenice 2:1 (2:0), Mezník, Pařil - Ženatý
Mor.Krumlov - Mutěnice 0:7 (0:2), Havelka 2, Pavelka 2, Duchoslav, Prčík, Švagerka
Kuřim - St.Lískovec 0:6 (0:3), Karas 2, Belák, Lagron, Trávníček, Voborník
Břeclav B - 1.SC Znojmo B 2:3 (2:1), Wallisch - Hrazdílek, Le, Novák, vlastní
Bystrc - Slatina 3:0 (0:0), Kratochvíl, Pospíšil, Těžký
Boskovice - Tasovice 9:0 (4:0), Vybíhal 3, Daněk 2, Klimeš, Přibyl, Vondál, Živný
Blansko - HO-ŠA B 5:0 (4:0), Zouhar 2, Bucka, Horáček, Michalík
1. Bystrc 2 2 0 0 12:2 6
2. Mutěnice 2 2 0 0 10:1 6
3. Blansko 2 2 0 0 10:1 6
4. 1.SC Znojmo B 2 2 0 0 9:3 6
5. Boskovice 2 1 0 1 9:1 3
6. St.Lískovec 2 1 0 1 7:2 3
7. Svratka Brno 2 1 0 1 3:4 3
8. HO-ŠA B 2 1 0 1 1:5 3
9. Mor.Krumlov 2 1 0 1 2:8 3
10. Břeclav B 2 0 1 1 5:6 1
11. Slatina 2 0 1 1 3:6 1
12. ČAFC Židenice 2 0 0 2 2:7 0
13. Kuřim 2 0 0 2 1:12 0
14. Tasovice 2 0 0 2 2:18 0
Kanonýři: 3 - Karas (St.Lískovec), Novák (1.SC Znojmo B), Vybíhal (Boskovice), Zouhar (Blansko), Ševčík (Blansko), 2 - Bíza (Mutěnice), Daněk (Boskovice), Hakala (Břeclav B), Havelka (Mutěnice), Hájek (1.SC Znojmo B), Kocman (Bystrc), Kratochvíl (Bystrc), Michalec (Slatina), Pavelka (Mutěnice), Tomek (Bystrc), Švagerka (Mutěnice)

1. třída dorostu - skupina A
Rájec-Jestřebí - Chrlice 0:4 (0:2) - Šahan 2, Bednář, Kilnytskyy
Vyškov B - Sn Brno 14:0 (5:0), Urbančík 3, Kudýn 2, Novotný 2, Chalabala, Gotvald, Grepl, Lička, Petřek, Sedlář, Sádlík
Líšeň B - Rousínov
Čebín - Rudice 5:5 (2:5), Klouda 2, Toman 2, Sokol - Sehnal 2, Kocman, Skalický, Čechman
Bučovice - Kunštát 7:1 (2:0), Lazor 3, Havránek 2, Jelínek, Kroupa - Krása, ČK: Krása, Paděra (K)
Medlánky - Tišnov 4:1 (1:0), Šlesar 2, Petrů, Vaněk – Juříček
MS Brno - Letonice 8:4 (5:2), Ferko 3, Svoboda 3, Malíř, Pokorný - Jakeš, Levíček, Smejkal, Vaculčík, ČK: Orálek (L)
1. Vyškov B 2 2 0 0 18:2 6
2. Bučovice 2 2 0 0 8:1 6
3. Medlánky 2 2 0 0 8:1 6
4. MS Brno 2 2 0 0 10:5 6
5. Chrlice 2 1 0 1 5:2 3
6. Kunštát 2 1 0 1 7:7 3
7. Sn Brno 2 1 0 1 3:14 3
8. Rudice 1 0 1 0 5:5 1
9. Čebín 2 0 1 1 5:11 1
10. Líšeň B 0 0 0 0 0:0 0
11. Rousínov 1 0 0 1 2:4 0
12. Tišnov 2 0 0 2 1:5 0
13. Rájec-Jestřebí 2 0 0 2 0:7 0
14. Letonice 2 0 0 2 4:12 0
Kanonýři: 5 - Ferko (MS Brno), 3 - Blaha (Kunštát), Lazor (Bučovice), Svoboda (MS Brno), Urbančík (Vyškov B), 2 - Grepl (Vyškov B), Havránek (Bučovice), Hradil (Medlánky), Klouda (Čebín), Kudýn (Vyškov B), Lička (Vyškov B), Novotný (Vyškov B), Petrů (Medlánky), Sehnal (Rudice), Stehlík (Kunštát), Toman (Čebín), Šahan (Chrlice), Šlesar (Medlánky)

1. třída dorostu - skupina B
Pohořelice - Novosedly 2:4 (1:1), Slezák 2 - Štyks 3, Sýkora
Miroslav - H.Kounice 3:1 (2:1), Chaloupka, Sedlák, Urbánek – Juříček
Únanov - IE Znojmo 1:2 (1:1), Svoboda - Doubek, Kahaj
Dobšice - Přímětice 2:2 (2:2), Křumenský, Čermák - Klapal, Ryvola
Ivančice - Zastávka 6:1 (4:0), Hron 2, Brudík, Michalica, Střelka, Čermák – Chačatrjan
Zbýšov - Hrušovany n.J.
Oslavany - Kohoutovice 0:0
1. Ivančice 2 2 0 0 14:1 6
2. Novosedly 2 2 0 0 8:4 6
3. IE Znojmo 2 2 0 0 5:1 6
4. Únanov 2 1 0 1 5:2 3
5. Zbýšov 1 1 0 0 3:1 3
6. Pohořelice 2 1 0 1 6:5 3
7. Miroslav 2 1 0 1 3:4 3
8. Zastávka 2 1 0 1 3:7 3
9. Dobšice 2 0 1 1 3:4 1
10. Oslavany 2 0 1 1 2:4 1
11. Kohoutovice 2 0 1 1 1:3 1
12. Přímětice 2 0 1 1 2:6 1
13. H.Kounice 2 0 0 2 2:7 0
14. Hrušovany n.J. 1 0 0 1 0:8 0
Kanonýři: 6 - Čermák (Ivančice), 3 - Michalica (Ivančice), Slezák (Pohořelice), Štyks (Novosedly), 2 - Hron Štěpán (Ivančice), Svoboda (Únanov), Sýkora (Novosedly), Šrajtl (Zbýšov)

1. třída dorostu - skupina C
Rohatec - Velká n.V. 4:3 (4:1), Frolec 2, Anšlág, Herzán - Novotný 2, Kučera
D.Bojanovice - Vel.Bílovice 1:4 (1:1), Veselý - Nosek, Osička, Skoupil, Sláma
Kyjov - Dubňany 3:2 (1:0), Smolák 2, Křižka - Filipenský, Ševela, ČK: Kuchař (K) Hustopeče - Bzenec 1:3 (0:1), Weiss - Michalčík, Valštýn, Říha
Slavkov - Ratíškovice 2:0 (1:0), Půček 2
Křepice - Dambořice 11:0 (6:0), Čapka 3, Příkazský 2, Hrabovský, Husák, Kos, Linhart, Matuška, Vintrlík
1. Křepice 2 2 0 0 15:1 6
2. Rohatec 2 2 0 0 10:4 6
3. Kyjov 2 2 0 0 5:2 6
4. Slavkov 2 1 1 0 4:2 4
5. Dubňany 2 1 0 1 9:4 3
6. Velká n.V. 2 1 0 1 8:5 3
7. Bzenec 2 1 0 1 3:3 3
8. Hovorany 2 1 0 1 4:5 3
9. Vel.Bílovice 2 1 0 1 5:7 3
10. Hustopeče 2 0 1 1 2:4 1
11. Ratíškovice 2 0 1 1 1:3 1
12. Dambořice 2 0 1 1 2:13 1
13. Vel.Pavlovice 2 0 0 2 1:7 0
14. D.Bojanovice 2 0 0 2 2:11 0
Kanonýři: 3 - Baťa (Dubňany), Herzán (Rohatec), Novotný (Velká n.V.), Příkazský (Křepice), Půček (Slavkov), Čapka (Křepice), 2 - Filipenský (Dubňany), Frank (Křepice), Frolec (Rohatec), Kučera (Velká n.V.), Možíš (Kyjov), Sláma (Vel.Bílovice), Smolák (Kyjov), Veselý (D.Bojanovice), Vintrlík (Dambořice), Ševela (Dubňany), Čechovský (Rohatec)