Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Na 1. místě přezimují Blansko, Znojmo B, MS Brno, Zbýšov a Kyjov

15. 11. 2010

Krajský přebor - starší
SK Slatina - FC Kuřim 3:0 (0:0); Petr 2, Hladil
FC Dosta Bystrc - Kníničky - RSM Hodonín B 0:1 (0:1); Maršálek 
1. SC Znojmo B - FC Moravský Krumlov 2:2 (2:2); Kazdera 2 - Kolegar 2
Sokol Tasovice - MSK Břeclav B 1:2 (0:1); Sedlák - Ferbar, Nešpor
Tatran Starý Lískovec - FC Svratka Brno 2:2 (1:1); Růžička, Tesař - Pelikán 2; ČK: Doležal - Skoumal
FK APOS Blansko - FC Boskovice 2:0 (2:0); Majer, Trtílek
ČAFC Židenice Brno - FK Mutěnice 1:4 (1:2); Konečný - Káčer 2, Kupčík, Prčík
1. FK APOS Blansko 14 11 1 2 30 : 7 34
2. RSM Hodonín B 14 10 2 2 37 : 18 32
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 14 8 2 4 31 : 19 26
4. FC Svratka Brno 14 7 4 3 21 : 20 25
5. FC Moravský Krumlov 14 7 2 5 29 : 24 23
6. FK Mutěnice 14 7 1 6 28 : 29 22
7. MSK Břeclav B 14 7 1 6 31 : 35 22
8. 1. SC Znojmo B 14 6 3 5 33 : 24 21
9. SK Slatina 14 6 1 7 25 : 26 19
10. FC Boskovice 14 6 0 8 43 : 29 18
11. FC Kuřim 14 5 1 8 25 : 35 16
12. Tatran Starý Lískovec 14 3 1 10 31 : 44 10
13. ČAFC Židenice Brno 14 2 3 9 10 : 28 9
14. Sokol Tasovice 14 1 2 11 17 : 53 5

Krajský přebor - mladší
Tatran Starý Lískovec - FC Svratka Brno 0:5 (0:3); Beránek, Boreš, Gryč, Ondrášek, Zlámal
SK Slatina - FC Kuřim 1:3 (1:1); Krejčiřík - Hanzl, Hudec, Skoumal
FC Dosta Bystrc - Kníničky - RSM Hodonín B 6:0 (5:0); Juříček 2, Kabeláč, Kratochvíl, Pivoňka, Těžký
1. SC Znojmo B - FC Moravský Krumlov 8:0 (2:0); Nehyba 2, Vala 2, Artim, Buriánek, Hájek, Le Minh
Sokol Tasovice - MSK Břeclav B 0:3 (0:1); Pátek, Wallisch, Čapka
FK Apos Blansko - FC Boskovice 5:0 (2:0); Trávníček 2, Ševčík 2, Zouhar
ČAFC Židenice Brno - FK Mutěnice 3:4 (0:1); Konečný 2, Hrnčiar - Závorka 2, Bíza, Pavelka
1. 1. SC Znojmo B 14 12 2 0 57 : 14 38
2. FK Apos Blansko 14 12 1 1 61 : 14 37
3. RSM Hodonín B 14 8 3 3 37 : 24 27
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 14 8 2 4 50 : 20 26
5. FC Boskovice 14 7 1 6 42 : 27 22
6. FC Svratka Brno 14 6 3 5 33 : 23 21
7. MSK Břeclav B 14 6 2 6 30 : 25 20
8. SK Slatina 14 5 4 5 21 : 23 19
9. FK Mutěnice 14 6 1 7 31 : 40 19
10. Tatran Starý Lískovec 14 6 1 7 23 : 35 19
11. FC Kuřim 14 5 1 8 47 : 49 16
12. ČAFC Židenice Brno 14 4 1 9 25 : 30 13
13. FC Moravský Krumlov 14 2 0 12 14 : 66 6
14. Sokol Tasovice 14 0 0 14 5 : 86 0

1.třída skupina A
SK Moravská Slavia Brno - FC Medlánky 4:1 (2:1); Ševčík 3, Pauz - Hladil
FRAMOZ Rousínov - MKZ Rájec-Jestřebí 9:0 (4:0); Honek M. 3, Honek T. 3, Hráček, Skřivánek, Svoboda
Rudice - SK Rostex Vyškov B 3:5 (3:5); Sehnal 2, Kocman - Gottwald 2, Novotný, Ondra, vlastní FK Kunštát - SK Líšeň B 0:2 (0:0); Hajný, Marek
AFK Tišnov - FC Čebín 2:1 (0:0); Flamich, Pulgret - Klouda
Letonice - FC Bučovice 1:8 (1:3); Jakeš - Lazor 3, Jelínek 2, Kroupa 2, Marcone
SK Chrlice - FC Slovan Brno 1:1 (1:1); Šmíd - Dvořák
1. SK Moravská Slavia Brno 14 12 2 0 47 : 16 38
2. SK Rostex Vyškov B 14 11 1 2 68 : 24 34
3. FC Bučovice 14 9 1 4 42 : 27 28
4. AFK Tišnov 14 9 0 5 54 : 30 27
5. FRAMOZ Rousínov 14 8 3 3 42 : 18 27
6. SK Líšeň B 14 8 1 5 77 : 37 25
7. SK Chrlice 14 8 1 5 46 : 24 25
8. FC Slovan Brno 14 6 4 4 24 : 34 22
9. FC Medlánky 14 6 0 8 34 : 33 18
10. Letonice 14 4 1 9 25 : 52 13
11. MKZ Rájec-Jestřebí 14 2 3 9 24 : 63 9
12. FK Kunštát 14 3 0 11 19 : 69 9
13. Rudice 14 1 2 11 29 : 60 5
14. FC Čebín 14 1 1 12 19 : 63 4

1.třída skupina B
TJ Tatran Kohoutovice - FC Ivančice 2:2 (2:1) - předehráno 28.10.
Sokol Novosedly - Horní Kounice 4:3 (4:0); Ligas, Němec, Sýkora, Štyks - Balík, Cidlík, Fendrich
Oslavany - Baník Zbýšov 1:2 (1:1); Smutný - Bazal, Nekuža 
FK IE Znojmo - Sokol Pohořelice 0:3 (0:0); Slezák 2, Roháček
Sokol Přímětice - FC Miroslav 1:4 (0:4); Balon - Brveník 2, Blažek, Chaloupka
Čechie Zastávka - A.S.A. ES Únanov 1:1 (0:1); Ambrož - Zimmermann
1. Baník Zbýšov 13 12 1 0 55 : 11 37
2. Sokol Novosedly 13 10 1 2 42 : 20 31
3. FC Ivančice 13 9 2 2 40 : 14 29
4. FC Miroslav 13 7 4 2 31 : 22 25
5. TJ Tatran Kohoutovice 13 6 3 4 45 : 21 21
6. Horní Kounice 13 6 1 6 39 : 31 19
7. A.S.A. ES Únanov 13 5 3 5 33 : 23 18
8. Sokol Pohořelice 13 4 2 7 31 : 33 14
9. FK IE Znojmo 13 4 1 8 19 : 33 13
10. Oslavany 13 3 3 7 15 : 26 12
11. Čechie Zastávka 13 3 1 9 14 : 49 10
12. Sokol Přímětice 13 2 2 9 17 : 43 8
13. Sokol Dobšice 12 0 2 10 6 : 61 2

1.třída skupina C
Sokol Dambořice - FC Hustopeče 1:2 (0:0); Vytrhlík - Juřák, Svoboda
Slovan Bzenec - Dolní Bojanovice 4:2 (3:2); Polách 2, Zeman, Šnajdr - Esterka, Veselý
FK Baník Ratíškovice - FC Kyjov 1919 2:0 (2:0); Bábíček, Koplík
Velké Bílovice - ZEMAS Hovorany
Sokol Křepice - SK Slavkov u Brna 2:2 (0:0); Frank, Sedláček - Ledvina, Puček
FK Baník Dubňany - Slavoj Rohatec 3:2 (2:1); Baťa, Soldán, Ševela - Tomšej 2
Slavoj Velké Pavlovice - Kordárna Velká n.Veličkou 2:1 (0:0); Galbavý, Zájeda - Novotný
1. FC Kyjov 1919 14 12 1 1 49 : 11 37
2. FK Baník Ratíškovice 14 9 4 1 47 : 13 31
3. Sokol Křepice 14 8 2 4 50 : 25 26
4. Slovan Bzenec 14 8 2 4 38 : 26 26
5. FC Hustopeče 14 8 2 4 26 : 22 26
6. FK Baník Dubňany 14 7 2 5 41 : 34 23
7. ZEMAS Hovorany 13 6 2 5 31 : 20 20
8. Slavoj Velké Pavlovice 14 5 4 5 22 : 26 19
9. Kordárna Velká n.Veličkou 14 5 2 7 29 : 25 17
10. Slavoj Rohatec 14 5 2 7 41 : 45 17
11. SK Slavkov u Brna 14 4 3 7 21 : 27 15
12. Velké Bílovice 13 4 1 8 22 : 33 13
13. Dolní Bojanovice 14 1 1 12 13 : 76 4
14. Sokol Dambořice 14 0 2 12 14 : 61 2