Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Přebor starších vyhrálo Blansko, v první třídě skupině B vedou Ivančice o dva body před Zbýšovem

5. 6. 2011

Krajský přebor - starší
FC Kuřim - FK APOS Blansko 1:4 (1:1); Kozumplík - Trtílek 3, Urbánek
FC Svratka Brno - Sokol Tasovice 0:3 (0:1); Sedlář, Szajko, vlastní
FK Mutěnice - SK Slatina 2:1 (1:0); Káčer 2 - Procházka
FC Moravský Krumlov - RSM Hodonín B 1:2 (0:1); Novák - Petráš 2
ČAFC Židenice Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky 4:1 (2:0); Mikšovský 2, Ampapa, Konečný Jakub - Kovář
Tatran Starý Lískovec - 1. SC Znojmo B 3:1 (1:1); Mitáš 2, Fremml - Honz
07.06.2011, 16:15 MSK Břeclav B - FC Boskovice
Tabulka
1. FK APOS Blansko 24 19 1 4 59 : 11 58
2. RSM Hodonín B 24 16 4 4 63 : 29 52
3. MSK Břeclav B 24 12 4 8 61 : 50 40
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 23 12 3 8 50 : 37 39
5. 1. SC Znojmo B 24 10 6 8 49 : 40 36
6. FC Moravský Krumlov 24 10 4 10 46 : 47 34
7. FK Mutěnice 23 11 1 11 43 : 45 34
8. FC Svratka Brno 24 9 6 9 32 : 56 33
9. FC Boskovice 23 10 1 12 83 : 48 31
10. FC Kuřim 24 9 4 11 43 : 60 31
11. SK Slatina 23 9 1 13 38 : 50 28
12. Tatran Starý Lískovec 23 6 3 14 46 : 72 21
13. Sokol Tasovice 23 5 3 15 35 : 74 18
14. ČAFC Židenice Brno 24 4 5 15 27 : 56 17

Krajský přebor - mladší
FC Kuřim - FK Apos Blansko 1:10 (0:6); Trubiroha - Ševčík 5, Horáček 2, Skoupý 2, Buchta
FK Mutěnice - SK Slatina 0:0 
FC Svratka Brno - Sokol Tasovice 9:2 (3:1); Gryč 3, Opatřil 2, Bureš, Ondrášek, Pecka, Šabata - nehlášeno 2
ČAFC Židenice Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky 4:1 (1:0); Konečný Radek 2, Hrnčiar, Kotásek - Juříček
FC Moravský Krumlov - RSM Hodonín B 0:3 nedohráno
Tatran Starý Lískovec - 1. SC Znojmo B 0:6 (0:2); Nehyba 2, Hrazdílek, Hájek, Novák, Zvěřina
07.06.2011, 18:00, MSK Břeclav B - FC Boskovice
Tabulka
1. FK Apos Blansko 24 20 2 2 107 : 23 62
2. 1. SC Znojmo B 24 18 3 3 89 : 29 57
3. FC Boskovice 23 16 1 6 85 : 38 49
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 24 14 3 7 75 : 34 45
5. RSM Hodonín B 23 12 4 7 59 : 42 40
6. FC Kuřim 24 11 1 12 76 : 77 34
7. ČAFC Židenice Brno 24 10 2 12 39 : 50 32
8. MSK Břeclav B 23 9 4 10 46 : 40 31
9. FC Svratka Brno 24 8 5 11 55 : 49 29
10. SK Slatina 23 7 8 8 34 : 37 29
11. FK Mutěnice 23 8 2 13 42 : 63 26
12. Tatran Starý Lískovec 23 8 2 13 41 : 69 26
13. FC Moravský Krumlov 23 3 2 18 22 : 106 11
14. Sokol Tasovice 23 0 1 22 17 : 130 1

1.třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - Rudice 6:4 (2:0); Honek Michal 3, Honek Tomáš 2, Divácký - Vymazal 2, Kocman, Sehnal
SK Líšeň B - SK Moravská Slavia Brno 3:1 (2:0); Praks, Vejmělek, Široký - Ferko
SK Rostex Vyškov B - Letonice
FC Čebín - FC Medlánky 1:3 (1:2); Horčica - Deial, Jarůšek, Vasil
SK Chrlice - FC Bučovice 3:5 (2:0); Šmíd 2, Volf - Chadima 2, Lazor 2, Vrábel
MKZ Rájec-Jestřebí - AFK Tišnov 0:1 (0:1); Štěrba
FC Slovan Brno - FK Kunštát 5:1 (1:1); Líkař 2, Břenek, Dvořák, Hruška - Kuruc
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 24 20 3 1 91 : 25 63
2. SK Rostex Vyškov B 23 16 2 5 105 : 48 50
3. FC Bučovice 24 16 2 6 74 : 48 50
4. FRAMOZ Rousínov 24 15 3 6 63 : 34 48
5. FC Medlánky 24 14 1 9 67 : 38 43
6. FC Slovan Brno 24 12 6 6 60 : 48 42
7. AFK Tišnov 24 12 5 7 70 : 44 41
8. SK Líšeň B 24 13 1 10 106 : 63 40
9. SK Chrlice 24 11 3 10 67 : 48 36
10. Letonice 23 6 4 13 42 : 74 22
11. FC Čebín 24 5 1 18 33 : 95 16
12. FK Kunštát 24 5 1 18 33 : 105 16
13. MKZ Rájec-Jestřebí 24 2 3 19 32 : 118 9
14. Rudice 24 1 3 20 46 : 101 6

1.třída skupina B
Horní Kounice - Čechie Zastávka 8:1 (2:1); Cidlík 2, Černý 2, Balík, Novák, Němec, Sobotka - Koželuha
FC Miroslav - TJ Tatran Kohoutovice 2:4 (1:1); Suchánek, Vrba - Cupák, Fatrdla, Ohniště, Pohanka
Sokol Novosedly - FC Ivančice 1:5 (0:3); Sýkora - Hron 3, Michalica, Táborský
Sokol Dobšice - Baník Zbýšov 1:1 (1:1)
A.S.A. ES Únanov - Oslavany 5:1 (4:1); Hobza, Janda, Tomek, Tunka, Zimmermann - Daněk
FK IE Znojmo - Sokol Přímětice
Tabulka
1. FC Ivančice 22 18 2 2 83 : 21 56
2. Baník Zbýšov 22 17 3 2 76 : 20 54
3. Sokol Novosedly 22 16 1 5 72 : 37 49
4. TJ Tatran Kohoutovice 22 14 3 5 85 : 30 45
5. FC Miroslav 23 11 5 7 53 : 53 38
6. Horní Kounice 22 12 1 9 67 : 46 37
7. A.S.A. ES Únanov 23 7 4 12 50 : 50 25
8. Sokol Přímětice 21 7 3 11 33 : 56 24
9. Sokol Pohořelice 22 7 2 13 42 : 68 23
10. Oslavany 22 5 4 13 19 : 45 19
11. FK IE Znojmo 21 4 3 14 30 : 62 15
12. Čechie Zastávka 22 4 1 17 26 : 83 13
13. Sokol Dobšice 22 3 4 15 20 : 85 13

1.třída skupina C
FC Kyjov 1919 - SK Slavkov u Brna 0:2 (0:1); Hobza, Ondruška
Kordárna Velká n.Veličkou - Slovan Bzenec
Slavoj Velké Pavlovice - FC Hustopeče 1:0 (0:0); Zájeda
ZEMAS Hovorany - FK Baník Ratíškovice 0:2 (0:1); Kordula Antonín, Kordula Petr
Velké Bílovice - FK Baník Dubňany 3:4 (3:2); Kašpárek 2, Osička - Jedovnický 3, Zahrádka
Dolní Bojanovice - Sokol Křepice 0:19 (0:11); Čapka 5, Frank 3, Kern 3, Košvica 3, Vintrlík 3, Šťastný 2
Slavoj Rohatec - Sokol Dambořice 3:1 (2:0); Stanický 2, Herzán - Vytrhlík
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 24 21 1 2 86 : 18 64
2. Sokol Křepice 24 16 3 5 96 : 32 51
3. FK Baník Ratíškovice 24 13 6 5 68 : 36 45
4. Slovan Bzenec 23 13 2 8 54 : 48 41
5. ZEMAS Hovorany 24 12 4 8 53 : 35 40
6. SK Slavkov u Brna 23 12 4 7 43 : 33 40
7. FC Hustopeče 24 11 3 10 47 : 41 36
8. Slavoj Velké Pavlovice 24 10 6 8 38 : 36 36
9. FK Baník Dubňany 24 10 4 10 58 : 60 34
10. Slavoj Rohatec 24 8 3 13 55 : 76 27
11. Kordárna Velká n.Veličkou 23 8 2 13 48 : 47 26
12. Velké Bílovice 24 6 2 16 44 : 73 20
13. Dolní Bojanovice 23 3 1 19 27 : 121 10
14. Sokol Dambořice 24 1 3 20 29 : 90 6