Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Slatina zaskočila lídra KP Blansko, podruhé v sezoně vyhrály Tasovice

25. 4. 2011

Krajský přebor - starší
SK Slatina - FK APOS Blansko 1:0 (1:0); Michalec
FC Svratka Brno - FC Kuřim 2:2 (1:1); Šindelář, Škaroupka - Homola, vlastní
Sokol Tasovice - RSM Hodonín B 4:3 (2:1); Sedlář 3, Čermák - Bidmon, Koryčánek, Vanda
FK Mutěnice - MSK Břeclav B 2:3 (1:0); Holešínský 2 - Ferbar 2, Konečný
ČAFC Židenice Brno - FC Moravský Krumlov 1:1 (1:1)
1. SC Znojmo B - FC Boskovice 4:3 (2:2); Čapoun 2, Benda, Urbánek - Fojt 2, Hromek
Tatran Starý Lískovec - FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1); Pařízek - Cvingráf, Kratochvíl, Těžký; ČK: Růžička (Starý Lískovec)
1. FK APOS Blansko 18 14 1 3 40 : 8 43
2. RSM Hodonín B 17 11 2 4 47 : 24 35
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 17 10 2 5 41 : 26 32
4. MSK Břeclav B 18 10 2 6 46 : 39 32
5. FC Svratka Brno 18 9 5 4 29 : 28 32
6. FC Moravský Krumlov 18 9 3 6 37 : 31 30
7. 1. SC Znojmo B 18 8 5 5 40 : 29 29
8. FK Mutěnice 18 8 1 9 37 : 38 25
9. SK Slatina 18 8 1 9 33 : 40 25
10. FC Boskovice 18 7 1 10 54 : 40 22
11. FC Kuřim 18 6 4 8 31 : 40 22
12. Tatran Starý Lískovec 18 3 2 13 35 : 58 11
13. ČAFC Židenice Brno 18 2 4 12 12 : 39 10
14. Sokol Tasovice 18 2 3 13 22 : 64 9

Krajský přebor - mladší
SK Slatina - FK Apos Blansko 3:2 (3:1); Halický, Meitner, Michalec - Michalík, Trávníček
Sokol Tasovice - RSM Hodonín B 1:6 (1:1); Zahradník - Knotek 2, Bíza, Kyselka, Mokrý, Němeček
FK Mutěnice - MSK Břeclav B 1:5 (1:1); Bíza - Hoch 2, Ujčík, Vejvančický, Wallisch
FC Svratka Brno - FC Kuřim 1:2 (0:1); Malůšek - Hanzl, Skoumal
ČAFC Židenice Brno - FC Moravský Krumlov 2:0 (1:0); Svačina, Vala
1. SC Znojmo B - FC Boskovice 1:3 (0:1); Novák - Blaha, Vybíhal, Živný
Tatran Starý Lískovec - FC Dosta Bystrc - Kníničky 1:3 (0:1); Voborník - Kratochvíl, Pospíšil, Tomek
1. FK Apos Blansko 18 15 1 2 78 : 20 46
2. 1. SC Znojmo B 18 14 2 2 65 : 23 44
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 18 11 2 5 58 : 22 35
4. FC Boskovice 18 11 1 6 56 : 31 34
5. RSM Hodonín B 18 9 4 5 47 : 33 31
6. MSK Břeclav B 18 8 3 7 40 : 32 27
7. FC Kuřim 18 8 1 9 57 : 57 25
8. FC Svratka Brno 18 7 3 8 38 : 30 24
9. SK Slatina 18 6 5 7 26 : 30 23
10. Tatran Starý Lískovec 18 7 2 9 32 : 44 23
11. FK Mutěnice 18 7 1 10 37 : 52 22
12. ČAFC Židenice Brno 18 6 2 10 30 : 39 20
13. FC Moravský Krumlov 18 3 1 14 20 : 74 10
14. Sokol Tasovice 18 0 0 18 9 : 106 0

1.třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - FC Bučovice 1:0 (1:0); Lacek
FK Kunštát - SK Moravská Slavia Brno 1:5 (0:1); Sojka - Ferko, Kroka, Pauzr, Staněk, Zbořil
SK Chrlice - SK Rostex Vyškov B 1:1 (0:0); Zarichnyuk - Luský
Rudice - FC Medlánky 0:6 (0:5); Jarůšek 2, Petrů 2, Peer, Rozlílek
MKZ Rájec-Jestřebí - SK Líšeň B 3:6 (2:3); Sedlák 2, Pavlíček - Hošek 2, Sklenář 2, Blaha, Čoupek
FC Slovan Brno - FC Čebín 0:1 (0:1); Sokol
AFK Tišnov - Letonice 0:0
1. SK Moravská Slavia Brno 18 16 2 0 64 : 18 50
2. SK Rostex Vyškov B 18 13 2 3 76 : 32 41
3. FRAMOZ Rousínov 18 11 3 4 49 : 21 36
4. FC Bučovice 18 11 2 5 50 : 32 35
5. SK Líšeň B 18 10 1 7 92 : 47 31
6. FC Slovan Brno 18 9 4 5 41 : 40 31
7. AFK Tišnov 18 9 3 6 55 : 36 30
8. SK Chrlice 18 9 2 7 50 : 32 29
9. FC Medlánky 18 9 1 8 50 : 33 28
10. Letonice 18 5 2 11 27 : 60 17
11. FC Čebín 18 4 1 13 23 : 66 13
12. MKZ Rájec-Jestřebí 18 2 3 13 30 : 83 9
13. FK Kunštát 18 3 0 15 21 : 83 9
14. Rudice 18 1 2 15 33 : 78 5

1.třída skupina B
Horní Kounice - Sokol Dobšice 3:0 (2:0); Novák 2, Balík
Sokol Přímětice - Baník Zbýšov 1:1 (0:1); Balon - Šrajtl
Sokol Novosedly - FC Miroslav 9:1 (4:1); Ligas 3, Němec 2, Svízela 2, Grimm, Sýkora - Vodák
Sokol Pohořelice - A.S.A. ES Únanov 2:1 (1:0); Bzduch, Rouzek - Janda
Čechie Zastávka - Oslavany 0:1 (0:0); Horák
FK IE Znojmo - FC Ivančice 2:3 (1:2); Šperl 2 - Čermák 2, Hudáček
1. Baník Zbýšov 16 13 2 1 58 : 13 41
2. Sokol Novosedly 16 13 1 2 56 : 21 40
3. FC Ivančice 16 12 2 2 52 : 16 38
4. Horní Kounice 17 10 1 6 56 : 35 31
5. FC Miroslav 17 8 5 4 37 : 37 29
6. TJ Tatran Kohoutovice 16 8 3 5 48 : 22 27
7. A.S.A. ES Únanov 17 6 3 8 39 : 31 21
8. Sokol Pohořelice 16 5 2 9 35 : 43 17
9. Oslavany 16 4 3 9 16 : 32 15
10. Sokol Přímětice 17 4 3 10 20 : 49 15
11. FK IE Znojmo 17 4 2 11 24 : 43 14
12. Čechie Zastávka 17 3 1 13 15 : 58 10
13. Sokol Dobšice 16 2 2 12 11 : 67 8

1.třída skupina C
FK Baník Ratíškovice - Sokol Dambořice 5:4 (4:0); Opluštil 3, Imrisch, Kordula - Maleňák Petr 2, Hlavinka, Maleňák Tomáš
FK Baník Dubňany - SK Slavkov u Brna 1:1 (1:0); Baťa - Klučka
Slovan Bzenec - Sokol Křepice 1:3 (1:2); Polách - Vintrlík Vojtěch 2, Vintrlík Jan
Kordárna Velká n.Veličkou - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0); Novotný - Fridrich, Žandovský
Velké Bílovice - FC Hustopeče 4:3 (2:1); Osička 2, Sláma 2 - Prchal, Strouhal, Svoboda
ZEMAS Hovorany - Dolní Bojanovice 4:1 (3:0); Fodor 3, Bajer - Bohun
Slavoj Velké Pavlovice - Slavoj Rohatec 4:3 (3:1); Havlík, Otáhal, Pohl, Zájeda - Běloch, Frolec, Vinklárek
1. FC Kyjov 1919 18 16 1 1 72 : 13 49
2. Sokol Křepice 18 11 3 4 60 : 29 36
3. FK Baník Ratíškovice 18 10 5 3 56 : 25 35
4. ZEMAS Hovorany 18 9 4 5 43 : 27 31
5. FC Hustopeče 18 9 3 6 35 : 32 30
6. Slovan Bzenec 18 9 2 7 42 : 43 29
7. FK Baník Dubňany 18 8 3 7 48 : 46 27
8. Slavoj Velké Pavlovice 18 7 6 5 29 : 31 27
9. SK Slavkov u Brna 18 7 4 7 29 : 28 25
10. Slavoj Rohatec 18 6 3 9 50 : 55 21
11. Kordárna Velká n.Veličkou 18 6 2 10 38 : 33 20
12. Velké Bílovice 18 6 1 11 31 : 50 19
13. Dolní Bojanovice 18 2 1 15 21 : 88 7
14. Sokol Dambořice 18 0 2 16 18 : 72 2