Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Tasovice v přeboru starších poprvé bodovaly, na čele trojice Bystrc, Hodonín a Moravský Krumlov

13. 9. 2010

Krajský přebor - starší
ČAFC Židenice - Tasovice 1:1 (0:0), Bedrna - Sedlář
Slatina - Hodonín B 1:1 (1:1), Michalec - Konečný
1.SC Znojmo B - Blansko 0:2 (0:1), Trtílek, Zavoral
St.Lískovec - Boskovice 4:5 (2:3), Tesař 3, Pařízek, vlastní - Fojt 3, Hromek
Mutěnice - Bystrc 2:4 (2:1), Závorka, Čepil - Vala 2, vlastní, Polášek
Svratka Brno - Břeclav B 4:2 (1:0), Pelikán, Skřička, Závodný vlastní - Halady, , Ševčík, ČK: Mouka (Svratka)
Mor.Krumlov - Kuřim 1:0 (0:0), Staněk
 1. Bystrc 5 4 1 0 18:7 13 
 2. Hodonín B 5 4 1 0 14:5 13 
 3. Mor.Krumlov 5 4 1 0 10:2 13 
 4. Blansko 5 4 0 1 8:2 12 
 5. Boskovice 5 3 0 2 22:15 9 
 6. 1.SC Znojmo B 5 2 1 2 13:12 7 
 7. Mutěnice 5 2 1 2 9:9 7 
 8. Břeclav B 5 2 0 3 10:14 6 
 9. Svratka Brno 5 1 2 2 5:9 5 
 10. Slatina 5 1 1 3 8:14 4 
 11. Kuřim 5 1 1 3 7:14 4 
 12. St.Lískovec 5 1 0 4 14:17 3 
 13. ČAFC Židenice 5 0 2 3 3:6 2 
 14. Tasovice 5 0 1 4 3:18 1 
Kanonýři: 6 - Michalec (Slatina), Tesař (St.Lískovec), Vala (Bystrc), 5 - Adamec (Boskovice), Fojt (Boskovice), 4 - Peloušek (St.Lískovec)

Krajský přebor - mladší
ČAFC Židenice - Tasovice 4:0 (1:0), Duchoslav, Hrnčiar, Kotásek, Ženatý
Slatina - Hodonín B 1:0 (0:0), Herůdek
1.SC Znojmo B - Blansko 2:1 (2:0), Kunst, Ošmera - Trávníček
St.Lískovec - Boskovice 1:0 (1:0), Voborník
Mutěnice - Bystrc 1:6 (1:0), Kačer - Kratochvíl 2, Hodek, Loubl, Pivoňka, Těžký
Svratka Brno - Břeclav B 3:0 (1:0), Beránek, Blaschke, Ondrášek
Mor.Krumlov - Kuřim 2:7 (0:3), Ondráček 2 - Hanzl 2, Hudec 2, Skoumal 2, Stříž
 1. 1.SC Znojmo B 5 5 0 0 21:10 15 
 2. Bystrc 5 4 0 1 29:8 12 
 3. Blansko 5 4 0 1 22:4 12 
 4. Svratka Brno 5 3 1 1 11:6 10 
 5. Mutěnice 5 3 0 2 17:12 9 
 6. St.Lískovec 5 3 0 2 9:9 9 
 7. Hodonín B 5 2 1 2 14:10 7 
 8. ČAFC Židenice 5 2 1 2 11:11 7 
 9. Slatina 5 1 2 2 5:11 5 
 10. Boskovice 5 1 1 3 12:8 4 
 11. Břeclav B 5 1 1 3 8:12 4 
 12. Kuřim 5 1 1 3 11:19 4 
 13. Mor.Krumlov 5 1 0 4 5:20 3 
 14. Tasovice 5 0 0 5 3:38 0 
Kanonýři: 8 - Ševčík (Blansko), 6 - Kratochvíl (Bystrc), 5 - Bíza (HO-ŠA B), Bíza (Mutěnice), Horáček (Blansko), Novák (1.SC Znojmo B), Pospíchal (1.SC Znojmo B)
 
1. třída skupina A
Chrlice - Tišnov 2:3 (2:0), Směrek, Volf - Sádlík 2, Haluza
Kunštát - Letonice 2:3 (0:2), Kopecký, Sojka - Hanák, Kouřil, Orálek
Rudice - MS Brno 1:3 (1:0), Čechman - Ferko 2, Malíř
Rousínov - Medlánky 2:0 (0:0), Havíř, Kameník
Sn Brno - Bučovice 1:1 (0:0), Grünhut – Valk
Rájec-Jestřebí - Čebín 3:1 (2:1), Krempaský 2, Dvořák - Kreslík, ČK: Šikula (Č)
Vyškov B - Líšeň B 8:1 (1:0), Grepl 2, Musil 2, Pavel 2, Gottvald, Mrnuštík - Hajný
 1. Vyškov B 5 5 0 0 36:6 15 
 2. MS Brno 5 5 0 0 20:8 15 
 3. Medlánky 5 4 0 1 17:4 12 
 4. Rousínov 5 4 0 1 19:7 12 
 5. Bučovice 5 3 1 1 14:8 10 
 6. Líšeň B 5 2 1 2 21:22 7 
 7. Sn Brno 5 2 1 2 10:22 7 
 8. Chrlice 5 2 0 3 15:9 6 
 9. Tišnov 5 2 0 3 10:13 6 
 10. Rájec-Jestřebí 5 1 1 3 8:18 4 
 11. Kunštát 5 1 0 4 9:21 3 
 12. Letonice 5 1 0 4 10:24 3 
 13. Rudice 5 0 1 4 13:22 1 
 14. Čebín 5 0 1 4 7:25 1 
Kanonýři: 11 - Ferko (MS Brno), 6 - Novotný (Vyškov B), Sehnal (Rudice), 5 - Volf (Chrlice)
 
1. třída skupina B
Novosedly - volno
Zastávka - Kohoutovice 0:6 (0:2), Ohniště 3, Rumler, Cupák, Pírek
Přímětice - Oslavany 1:3 (0:3), Zifčák - Horák 2, Oulehla, ČK: Daněk (P)
IE Znojmo - Zbýšov 1:3 (0:1), Kahaj - Nekuža, Šrajtl, Šrámek
H.Kounice - Ivančice 2:3 (0:0), Grundaj, Havelka - Jacko, Michalica, Čermák
Pohořelice - Dobšice 6:0 (3:0), Chmelík 3, Bzduch, Roháček, Slovák
Miroslav - Únanov 2:1 (0:0), Brveník, Šťastný - Zimmermann. ČK: Hruška (Únanov)
 1. Ivančice 4 4 0 0 17:3 12 
 2. Zbýšov 4 4 0 0 14:4 12 
 3. Novosedly 4 3 1 0 10:5 10 
 4. IE Znojmo 5 3 0 2 12:8 9 
 5. Pohořelice 5 2 2 1 15:8 8 
 6. Miroslav 5 2 2 1 7:7 8 
 7. Oslavany 4 2 1 1 7:5 7 
 8. Únanov 5 1 2 2 9:7 5 
 9. H.Kounice 5 1 1 3 11:12 4 
 10. Zastávka 4 1 0 3 3:12 3 
 11. Kohoutovice 3 0 1 2 2:5 1 
 12. Přímětice 5 0 1 4 5:18 1 
 13. Dobšice 5 0 1 4 3:21 1 
Kanonýři: 9 - Čermák (Ivančice), 7 - Šrajtl (Zbýšov), 6 - Michalica (Ivančice)
 
1. třída skupina C
Vel.Pavlovice - Ratíškovice 0:0
Bzenec - Dambořice 1:1 (0:0), Vítek - Vytrhlík
Dubňany - Křepice 4:1 (1:0), Baťa 2, Soldán, Ševela - Husa
Vel.Bílovice - Slavkov 0:3 (0:3), Půček 2, Klučka
Velká n.V. - Hustopeče 0:2 (0:0), Daniel, Weiss
Hovorany - Kyjov 0:2 (0:0), Bartoň, Gebhart
Rohatec - D.Bojanovice 9:1 (3:0), Slezák 3, Čechovský 2, Běloch, Frolec, Herzán, Tomšej - Bohun
 1. Kyjov 5 5 0 0 17:3 15 
 2. Rohatec 5 3 1 1 20:11 10 
 3. Křepice 5 3 0 2 23:10 9 
 4. Hovorany 5 3 0 2 18:7 9 
 5. Dubňany 4 3 0 1 16:7 9 
 6. Ratíškovice 5 2 2 1 9:6 8 
 7. Slavkov 4 2 1 1 7:4 7 
 8. Hustopeče 5 2 1 2 8:7 7 
 9. Bzenec 5 2 1 2 8:9 7 
 10. Velká n.V. 5 2 0 3 11:11 6 
 11. Vel.Pavlovice 5 1 2 2 5:10 5 
 12. Vel.Bílovice 5 1 0 4 6:18 3 
 13. Dambořice 5 0 2 3 6:22 2 
 14. D.Bojanovice 5 0 0 5 3:32 0 
Kanonýři: 7 - Baťa (Dubňany), 6 - Hudec (Hovorany), 5 - Možíš (Kyjov), Novotný (Velká n.V.), Příkazský (Křepice), Půček (Slavkov)