Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Ve vedení Blansko, Znojmo B, Morenda, Zbýšov a Kyjov

3. 10. 2010

Krajský přebor starších
RSM Hodonín B - FK Mutěnice 5:2 (2:1); Sloboda 2, Koryčánek, Vanda, vlastní - Kupčík 2
SK Slatina - 1. SC Znojmo B 3:1 (2:0); Hladil, Nepala, Petr - Hověz
FK APOS Blansko - FC Svratka Brno 0:0
Sokol Tasovice - Tatran Starý Lískovec 2:6 (1:2); Havlík, Čermák - Peloušek 4, Olšan, Vasylevský
FC Boskovice - FC Moravský Krumlov 5:1 (1:1); Adamec 2, Blaha, Fojt, Hromek - Vystrčil
MSK Břeclav B - ČAFC Židenice Brno 4:1 (2:1); Forman, Kadrnka, Konečný, Kufa - Ampapa
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Kuřim 2:0 (0:0); Cvingráf, Vala
1. FK APOS Blansko 8 6 1 1 15 : 3 19
2. RSM Hodonín B 8 6 1 1 23 : 12 19
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 7 5 1 1 21 : 9 16
4. FC Moravský Krumlov 7 5 1 1 13 : 8 16
5. FC Boskovice 8 5 0 3 32 : 19 15
6. MSK Břeclav B 8 4 0 4 21 : 20 12
7. FC Svratka Brno 8 3 3 2 9 : 11 12
8. Tatran Starý Lískovec 8 3 0 5 25 : 24 9
9. 1. SC Znojmo B 8 2 2 4 16 : 18 8
10. SK Slatina 7 2 1 4 12 : 18 7
11. FC Kuřim 8 2 1 5 14 : 22 7
12. FK Mutěnice 8 2 1 5 12 : 22 7
13. Sokol Tasovice 8 1 2 5 9 : 26 5
14. ČAFC Židenice Brno 7 0 2 5 4 : 14 2

Krajský přebor mladších
RSM Hodonín B - FK Mutěnice 7:1 (5:0); Prát 2, Bíza, Knotek, Kyselka, Němeček, Stávek - Rab
FK Apos Blansko - FC Svratka Brno 6:2 (4:1); Horáček 4, Ševčík 2 - Pecha 2
SK Slatina - 1. SC Znojmo B 0:3 (0:2); Buriánek, Novák, Zvěřina
Sokol Tasovice - Tatran Starý Lískovec 0:6 (0:4); Lagron 3, Belák, Fremml, Voborník
FC Boskovice - FC Moravský Krumlov 10:1 (7:0); Živný 3, Blaha 2, Miksan 2, Daněk, Konečný, Vybíhal - Řezáč
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Kuřim 3:2 (3:0); Kratochvíl, Němeček, Šustera - Juchelka, Richtárek
MSK Břeclav B - ČAFC Židenice Brno 2:0 (1:0); Pátek 2
1. 1. SC Znojmo B 8 7 1 0 34 : 11 22
2. FK Apos Blansko 8 7 0 1 37 : 7 21
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 7 5 1 1 33 : 11 16
4. RSM Hodonín B 8 4 2 2 25 : 12 14
5. FC Boskovice 8 4 1 3 34 : 13 13
6. Tatran Starý Lískovec 8 4 0 4 16 : 17 12
7. FC Svratka Brno 8 3 2 3 16 : 17 11
8. MSK Břeclav B 8 3 1 4 21 : 18 10
9. ČAFC Židenice Brno 7 3 1 3 19 : 16 10
10. FK Mutěnice 8 3 0 5 20 : 31 9
11. SK Slatina 7 2 2 3 8 : 16 8
12. FC Kuřim 8 2 1 5 21 : 33 7
13. FC Moravský Krumlov 7 1 0 6 7 : 38 3
14. Sokol Tasovice 8 0 0 8 5 : 56 0

1.třída skupina A
SK Moravská Slavia Brno - MKZ Rájec-Jestřebí 4:0 (0:0); Malíř 2, Pauzr, Svoboda
FK Kunštát - Rudice 3:0 (2:0); Kuruc 2, Michele
FC Medlánky - SK Rostex Vyškov B 3:1 (1:1); Petrů 2, Jarůšek - Müller
FC Čebín - SK Chrlice 4:5; Páleník 2, Brodecký, Horčica - Volf 3, Harašta, Soška
Letonice - FC Slovan Brno 1:1 (1:0); Vykouřil - Elefant
FC Bučovice - SK Líšeň B 2:1 (2:1); Havránek, Vala - Huňáček
AFK Tišnov - FRAMOZ Rousínov 4:0 (3:0); Flamich 3, Mičánek; ČK: Kameník (Rousínov)
1. SK Moravská Slavia Brno 8 7 1 0 27 : 9 22
2. SK Rostex Vyškov B 8 7 0 1 50 : 13 21
3. FRAMOZ Rousínov 8 5 1 2 23 : 12 16
4. FC Bučovice 8 5 1 2 22 : 17 16
5. SK Chrlice 8 5 0 3 30 : 14 15
6. AFK Tišnov 8 5 0 3 29 : 16 15
7. FC Medlánky 7 5 0 2 20 : 7 15
8. FC Slovan Brno 8 3 2 3 13 : 25 11
9. SK Líšeň B 8 3 1 4 35 : 28 10
10. FK Kunštát 8 2 0 6 14 : 38 6
11. Rudice 8 1 1 6 19 : 33 4
12. MKZ Rájec-Jestřebí 7 1 1 5 9 : 25 4
13. Letonice 8 1 1 6 14 : 32 4
14. FC Čebín 8 0 1 7 13 : 49 1

1.třída skupina B
Oslavany - Sokol Pohořelice 1:0 (0:0); Horák
Sokol Dobšice - Sokol Novosedly 0:2 (0:1); Vavřina 2
Baník Zbýšov - FC Miroslav 6:0 (1:0); Nekuža 2, Kožíšek, Všetečka, Šrajtl, Šrámek
FC Ivančice - A.S.A. ES Únanov 4:0 (0:0); Táborský 2, Střecha, Čermák
Tatran Kohoutovice - Horní Kounice 4:1 (2:1); Fatrdla, Kocourek, Kolubayev, Varga - Horák
Čechie Zastávka - Sokol Přímětice 3:1 (1:1); Ambrož, Chačatrjan Daud, Holas - Balon
1. Baník Zbýšov 7 7 0 0 34 : 5 21
2. Sokol Novosedly 7 6 1 0 21 : 6 19
3. FC Ivančice 7 6 0 1 26 : 7 18
4. FC Miroslav 8 4 2 2 14 : 15 14
5. Oslavany 7 3 2 2 10 : 10 11
6. TJ Tatran Kohoutovice 6 3 1 2 13 : 6 10
7. FK IE Znojmo 6 3 1 2 13 : 9 10
8. A.S.A. ES Únanov 8 2 2 4 16 : 14 8
9. Sokol Pohořelice 8 2 2 4 17 : 18 8
10. Horní Kounice 8 2 1 5 17 : 26 7
11. Čechie Zastávka 7 2 0 5 7 : 25 6
12. Sokol Přímětice 7 0 1 6 6 : 22 1
13. Sokol Dobšice 8 0 1 7 4 : 35 1

1.třída skupina C
SK Slavkov u Brna - Slavoj Rohatec 0:2 (0:2)
FK Baník Ratíškovice - Velké Bílovice 2:0 (1:0); Voříšek, Šťastný
Slovan Bzenec - FK Baník Dubňany 6:2 (1:0); Fridrich 3, Rubík 2, Žandovský; ČK: Smolák (Kyjov)
FC Kyjov 1919 - Slavoj Velké Pavlovice 6:0 (1:0)
FC Hustopeče - Dolní Bojanovice 3:1 (2:0); Jurák, Strouhal, Valtera - Esterka
Sokol Křepice - ZEMAS Hovorany 2:2; Frank, Příkazský - Fodor, Hajný
Sokol Dambořice - Kordárna Velká n.Veličkou 0:8 (0:2); Novotný 3, Koželuha 2, Kohůt, Mota Lemos Kajetán, Mota Lemos Leon
1. FC Kyjov 1919 8 8 0 0 32 : 5 24
2. FC Hustopeče 8 5 1 2 16 : 10 16
3. FK Baník Ratíškovice 8 4 3 1 18 : 8 15
4. ZEMAS Hovorany 8 4 1 3 23 : 10 13
5. Sokol Křepice 8 4 1 3 26 : 14 13
6. FK Baník Dubňany 7 4 1 2 25 : 16 13
7. Slavoj Rohatec 8 4 1 3 26 : 18 13
8. Kordárna Velká n.Veličkou 8 4 0 4 22 : 14 12
9. Slavoj Velké Pavlovice 8 3 2 3 10 : 17 11
10. SK Slavkov u Brna 7 3 1 3 10 : 10 10
11. Slovan Bzenec 8 3 1 4 15 : 18 10
12. Velké Bílovice 8 2 0 6 11 : 21 6
13. Sokol Dambořice 8 0 2 6 8 : 41 2
14. Dolní Bojanovice 8 0 0 8 5 : 45 0