Dorostenecké soutěže: Zbýšov porazil v přímém souboji o první místo v 1.třídě Novosedly
Krajský přebor - starší
1. SC Znojmo B - FC Svratka Brno 2:0 (1:0); Hověz, Kráčman
SK Slatina - FC Moravský Krumlov 1:0 (1:0); Křesťan
FK APOS Blansko - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:0 (1:0); Trtílek 2, Pištělka
Sokol Tasovice - FC Kuřim 2:4 (2:2); Babák, Stříž - Peřina 2, Čermák 2
RSM Hodonín B - MSK Břeclav B 1:1 (1:1); Klíč - Dunka
Tatran Starý Lískovec - FK Mutěnice 1:3 (1:2); Tesař - Holešínský, Varmuža, Závorka
FC Boskovice - ČAFC Židenice Brno 1:2 (0:1); Černý - Pelikán, Ratiborský
Dohrávka: SK Slatina - ČAFC Židenice Brno 2:0 (0:0); Křesťan, Staněk
1. FK APOS Blansko 12 9 1 2 27 : 7 28
2. RSM Hodonín B 12 8 2 2 33 : 16 26
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 12 8 2 2 29 : 15 26
4. FC Svratka Brno 12 6 3 3 17 : 17 21
5. 1. SC Znojmo B 12 6 2 4 30 : 20 20
6. FC Moravský Krumlov 12 6 1 5 25 : 21 19
7. FC Boskovice 12 6 0 6 43 : 26 18
8. SK Slatina 12 5 1 6 22 : 24 16
9. FK Mutěnice 12 5 1 6 21 : 27 16
10. MSK Břeclav B 12 5 1 6 24 : 32 16
11. FC Kuřim 12 4 1 7 23 : 32 13
12. Tatran Starý Lískovec 12 3 0 9 28 : 40 9
13. ČAFC Židenice Brno 12 2 3 7 8 : 21 9
14. Sokol Tasovice 12 1 2 9 14 : 46 5
Krajský přebor - mladší
FK Apos Blansko - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:2 (1:1); Buchta, Horáček - Pospíšil, Šustera
Tatran Starý Lískovec - FK Mutěnice 1:0 (0:0); Doleček
RSM Hodonín B - MSK Břeclav B 0:0
1. SC Znojmo B - FC Svratka Brno 3:0 (0:0); Artim, Buriánek, Hrazdílek
SK Slatina - FC Moravský Krumlov 4:0 (0:0); Herůdek, Löw, Nepala, Vala
Sokol Tasovice - FC Kuřim 0:13 (0:3); Kyjovský 3, Skoumal 3, Stříž 3, Richtárik 2, Dančák, Hanzl
FC Boskovice - ČAFC Židenice Brno 1:0 (1:0); Vybíhal
Dohrávka: SK Slatina - ČAFC Židenice Brno 2:0 (0:0); Vala, Pospíšil
1. 1. SC Znojmo B 12 10 2 0 45 : 14 32
2. FK Apos Blansko 12 10 1 1 55 : 14 31
3. RSM Hodonín B 12 7 3 2 34 : 16 24
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 12 7 2 3 42 : 17 23
5. FC Boskovice 12 7 1 4 42 : 21 22
6. Tatran Starý Lískovec 12 6 1 5 23 : 23 19
7. SK Slatina 12 4 4 4 16 : 20 16
8. FC Svratka Brno 12 4 3 5 21 : 23 15
9. MSK Břeclav B 12 4 2 6 24 : 25 14
10. FC Kuřim 12 4 1 7 44 : 44 13
11. ČAFC Židenice Brno 12 4 1 7 21 : 24 13
12. FK Mutěnice 12 4 1 7 25 : 36 13
13. FC Moravský Krumlov 12 2 0 10 14 : 54 6
14. Sokol Tasovice 12 0 0 12 5 : 80 0
1.třída skupina A
SK Moravská Slavia Brno - FC Bučovice 5:3 (1:1); Zbořil 2, Ferko, Kroupa, Marcone - Havránek 2, Marek
FRAMOZ Rousínov - FC Slovan Brno 0:0
Rudice - MKZ Rájec-Jestřebí 4:4 (1:4); Kocman 2, Luner, Vymazal - Buš, Janík, Koupý, Sedláček
FC Medlánky - SK Chrlice 2:3 (1:2); Jůza, Petrů - Volf, Zarichnyuk, Šmíd
FK Kunštát - SK Rostex Vyškov B 1:4 (1:1); Sojka - Lahodný, Luska, Matoušek, Šoupal
AFK Tišnov - SK Líšeň B 4:6 (2:4); Flamich 2, Smolík 2 - Kuropata 2, Praks 2, Drštka, Čoupek
Letonice - FC Čebín 2:0 (0:0); Jakeš R., Orálek R.
Dohrávka: MKZ Rájec-Jestřebí - FC Medlánky 6:4 (4:3); Sedláček, Kučera 4, Krempaský - Petrů 2, Slesar, Vaněk
1. SK Moravská Slavia Brno 12 10 2 0 39 : 14 32
2. SK Rostex Vyškov B 12 9 1 2 59 : 20 28
3. SK Chrlice 12 8 0 4 43 : 20 24
4. FRAMOZ Rousínov 12 7 2 3 31 : 16 23
5. FC Bučovice 12 7 1 4 31 : 25 22
6. AFK Tišnov 12 7 0 5 50 : 28 21
7. SK Líšeň B 12 6 1 5 55 : 37 19
8. FC Medlánky 12 6 0 6 32 : 25 18
9. FC Slovan Brno 12 5 3 4 20 : 31 18
10. Letonice 12 4 1 7 23 : 41 13
11. FK Kunštát 12 3 0 9 19 : 47 9
12. MKZ Rájec-Jestřebí 12 2 2 8 22 : 52 8
13. Rudice 12 1 2 9 25 : 51 5
14. FC Čebín 12 1 1 10 17 : 59 4
1.třída skupina B
Sokol Přímětice - Sokol Pohořelice 3:2 (2:0); Balon Jakub, Balon Marek, Papoušek - Bzduch 2
Oslavany - FC Ivančice 0:2 (0:2); Brudík, Hudeček
Baník Zbýšov - Sokol Novosedly 2:1 (1:1); Koza, Svoboda - Svízela
FK IE Znojmo - Horní Kounice 1:4 (0:2); Berka - Balík, Novák, Němec, Černý
Čechie Zastávka - FC Miroslav 0:4 (0:2); Chaloupka 3, Sedlák
TJ Tatran Kohoutovice - Sokol Dobšice 11:0 (4:0); Fatrdla 3, Hudeček 3, Kolubayev 3, Nguyen, Pohanka
Předehrávka 14. kola: TJ Tatran Kohoutovice - FC Ivančice 2:2 (2:1); Kolubayev 2 - Čermák 2
1. Baník Zbýšov 11 10 1 0 49 : 9 31
2. Sokol Novosedly 11 9 1 1 38 : 13 28
3. FC Ivančice 12 8 2 2 39 : 14 26
4. TJ Tatran Kohoutovice 12 6 3 3 45 : 20 21
5. FC Miroslav 11 6 3 2 25 : 19 21
6. Horní Kounice 11 5 1 5 32 : 27 16
7. A.S.A. ES Únanov 11 4 2 5 26 : 21 14
8. Oslavany 11 3 3 5 13 : 20 12
9. Sokol Pohořelice 11 3 2 6 28 : 31 11
10. FK IE Znojmo 11 3 1 7 17 : 30 10
11. Čechie Zastávka 11 3 0 8 12 : 42 9
12. Sokol Přímětice 11 2 1 8 14 : 37 7
13. Sokol Dobšice 12 0 2 10 6 : 61 2
1.třída skupina C
SK Slavkov u Brna - Slavoj Velké Pavlovice 3:2 (0:0); Jáchymiak 2, Krčmář - Kalužík, Pohl
Sokol Křepice - FC Hustopeče 5:0; Příkazský 2, Frank, Vintrlík, Šťastný
FK Baník Ratíškovice - Dolní Bojanovice 8:0 (4:0); Káčer 2, Voříšek 2, Bábíček, Daniel, Imrich, Stokláska
Slovan Bzenec - Slavoj Rohatec 5:2 (3:0); Polach 2, Andrýsek, Vítek, Zeman - Herzáň, Slezák
FK Baník Dubňany - ZEMAS Hovorany 0:3 (0:2); Rýdl 2, Skopal
Velké Bílovice - Kordárna Velká n.Veličkou 4:0 (2:0); Osička 2, Růžička, Tetur
Sokol Dambořice - FC Kyjov 1919 1:5 (0:2); Kachlíř - Gebhart, Klimeš, Křižka, Kříž, Vinca
1. FC Kyjov 1919 12 12 0 0 46 : 6 36
2. FK Baník Ratíškovice 12 8 3 1 42 : 10 27
3. Sokol Křepice 12 7 1 4 46 : 22 22
4. Slovan Bzenec 12 6 2 4 26 : 23 20
5. FC Hustopeče 12 6 2 4 20 : 21 20
6. ZEMAS Hovorany 12 6 1 5 30 : 19 19
7. Kordárna Velká n.Veličkou 12 5 1 6 27 : 22 16
8. FK Baník Dubňany 11 5 1 5 30 : 27 16
9. Slavoj Rohatec 12 5 1 6 36 : 39 16
10. Slavoj Velké Pavlovice 12 4 3 5 19 : 24 15
11. SK Slavkov u Brna 11 4 2 5 16 : 18 14
12. Velké Bílovice 12 4 0 8 21 : 32 12
13. Sokol Dambořice 11 0 2 9 12 : 53 2
14. Dolní Bojanovice 11 0 1 10 8 : 63 1