Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Zbýšov prohrál v Horních Kounicích a do čela první třídy skupiny B se dostaly Ivančice

9. 5. 2011

Krajský přebor - starší
SK Slatina - Sokol Tasovice 0:1 (0:0); Budný
FC Svratka Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:2 (1:1); Koutník, Pelikán - Cvingráf, Polášek
FK Mutěnice - FC Boskovice 2:0 (1:0); Grmolec, Čepil
1. SC Znojmo B - RSM Hodonín B 0:1 (0:1); Bidmon
FC Moravský Krumlov - MSK Břeclav B 3:3 (1:0); Řezáč 2, Kotlán - Polášek, Pospiš, Sycha
ČAFC Židenice Brno - FC Kuřim 0:4 (0:2); Babák, Hudec, Kučera, Šnyrch
Tatran Starý Lískovec - FK APOS Blansko 2:1 (1:0); Hůrek, Tesař - Majer; ČK: Pištěla (Blansko)
Tabulka
1. FK APOS Blansko 20 15 1 4 44 : 10 46
2. RSM Hodonín B 19 13 2 4 50 : 24 41
3. MSK Břeclav B 20 11 3 6 52 : 42 36
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 19 10 3 6 44 : 30 33
5. FC Svratka Brno 20 9 6 5 31 : 33 33
6. FK Mutěnice 20 10 1 9 41 : 39 31
7. FC Moravský Krumlov 20 9 4 7 40 : 38 31
8. 1. SC Znojmo B 20 8 5 7 40 : 33 29
9. FC Kuřim 20 8 4 8 39 : 40 28
10. FC Boskovice 20 8 1 11 63 : 43 25
11. SK Slatina 20 8 1 11 33 : 43 25
12. Sokol Tasovice 20 4 3 13 28 : 66 15
13. Tatran Starý Lískovec 20 4 2 14 38 : 68 14
14. ČAFC Židenice Brno 20 2 4 14 14 : 48 10

Krajský přebor - mladší
SK Slatina - Sokol Tasovice 2:2 (0:1); Leasure 2 - Krčmář, Kučera
FC Svratka Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky 3:3 (0:1); Malůšek, Socha, Vlach - Fretzer, Kabeláč, Tomek; ČK: Burian (Bystrc)
FK Mutěnice - FC Boskovice 1:4 (1:1); Závorka - Živný 2, Blaha, Přibyl
1. SC Znojmo B - RSM Hodonín B 2:1 (1:1); Novák 2 - Knotek
FC Moravský Krumlov - MSK Břeclav B 1:1 (0:1); Urbánek - Matevski
ČAFC Židenice Brno - FC Kuřim 1:3 (0:1); Rodina - Trubiroha 2, Hudec
Tatran Starý Lískovec - FK Apos Blansko 0:4 (0:1); Ševčík 2, Buchta, Dvořáček
Tabulka
1. FK Apos Blansko 20 17 1 2 84 : 20 52
2. 1. SC Znojmo B 20 15 2 3 67 : 26 47
3. FC Boskovice 20 13 1 6 68 : 34 40
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 20 11 3 6 63 : 28 36
5. FC Kuřim 20 10 1 9 70 : 58 31
6. RSM Hodonín B 20 9 4 7 50 : 39 31
7. MSK Břeclav B 20 9 4 7 45 : 35 31
8. SK Slatina 20 7 6 7 32 : 34 27
9. FC Svratka Brno 20 7 4 9 43 : 37 25
10. FK Mutěnice 20 8 1 11 41 : 58 25
11. ČAFC Židenice Brno 20 7 2 11 32 : 42 23
12. Tatran Starý Lískovec 20 7 2 11 34 : 56 23
13. FC Moravský Krumlov 20 3 2 15 21 : 85 11
14. Sokol Tasovice 20 0 1 19 11 : 109 1

1.třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - SK Moravská Slavia Brno 1:7 (0:3); Honek - Ferko 2, Pauzr 2, Ševčík 2, Zbořil
FK Kunštát - AFK Tišnov 1:5 (0:2); Sojka - Flamich, Himer, Mičánek, Smolík, Sojka
SK Rostex Vyškov B - FC Čebín 12:0 (4:0); Ondra 4, Grepl 3, Bradáč 2, Gottvald, Liška, Urbančok
Rudice - Letonice 3:3 (1:0); Sehnal, vlastní, Čechman - Jakeš 2, Adamík
SK Chrlice - SK Líšeň B 2:3 (2:1); Zarychnyuk, Šmíd - Pacek 2, Bednář
MKZ Rájec-Jestřebí - FC Bučovice 0:9 (0:6); Marcone 3, Chadima, Havránek, Jelínek, Kachlík, Koudelka, Lazor
FC Slovan Brno - FC Medlánky 2:1 (0:0); Břenek, Grünhut - Hradil
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 20 18 2 0 74 : 19 56
2. SK Rostex Vyškov B 20 15 2 3 92 : 32 47
3. FC Bučovice 20 13 2 5 62 : 34 41
4. FRAMOZ Rousínov 20 11 3 6 50 : 29 36
5. SK Líšeň B 20 11 1 8 95 : 53 34
6. AFK Tišnov 20 10 4 6 62 : 39 34
7. FC Slovan Brno 20 10 4 6 45 : 44 34
8. FC Medlánky 20 10 1 9 52 : 35 31
9. SK Chrlice 20 9 3 8 54 : 37 30
10. Letonice 20 5 4 11 33 : 66 19
11. FC Čebín 20 5 1 14 27 : 78 16
12. FK Kunštát 20 3 1 16 25 : 91 10
13. MKZ Rájec-Jestřebí 20 2 3 15 30 : 96 9
14. Rudice 20 1 3 16 36 : 84 6

1.třída skupina B
Horní Kounice - Baník Zbýšov 2:1 (2:0); Cidlík, Novák - Šrajtl
Sokol Přímětice - TJ Tatran Kohoutovice 2:3 (0:2)
FC Miroslav - Sokol Dobšice 3:1 (1:1); Šťastný 3 - Křemenský
Sokol Pohořelice - FC Ivančice 1:5 (0:2); Lang - Bittner, Hron, Michálka, vlastní, Čermák
Sokol Novosedly - A.S.A. ES Únanov
FK IE Znojmo - Oslavany 1:1 (1:0); Hruška - Smutný
Tabulka
1. FC Ivančice 18 14 2 2 62 : 17 44
2. Baník Zbýšov 18 14 2 2 61 : 16 44
3. Sokol Novosedly 16 13 1 2 56 : 21 40
4. FC Miroslav 19 10 5 4 44 : 40 35
5. Horní Kounice 19 11 1 7 58 : 41 34
6. TJ Tatran Kohoutovice 18 10 3 5 56 : 26 33
7. A.S.A. ES Únanov 18 6 3 9 41 : 35 21
8. Sokol Přímětice 19 5 3 11 24 : 52 18
9. Sokol Pohořelice 18 5 2 11 38 : 52 17
10. Oslavany 18 4 4 10 17 : 35 16
11. FK IE Znojmo 19 4 3 12 26 : 46 15
12. Sokol Dobšice 18 3 2 13 16 : 72 11
13. Čechie Zastávka 18 3 1 14 17 : 63 10

1.třída skupina C
Kordárna Velká n.Veličkou - SK Slavkov u Brna 3:4 (1:4); Horák, Janda, Janás - Puček 2, Hobza, Kučera
Slovan Bzenec - FK Baník Ratíškovice 2:0 (0:0); Polach, Večeřa
ZEMAS Hovorany - FC Hustopeče 3:0 (2:0); Bajer, Fodor, Kučera
Velké Bílovice - Sokol Křepice 1:2 (0:2); Tetur - Košvica, Příkazský
Slavoj Velké Pavlovice - Dolní Bojanovice 5:0 (2:0); Forejta, Gajdošík, Havlík, Herzán, Nesvadba
FK Baník Dubňany - Sokol Dambořice 3:1 (2:0); Žurovec 2, Soldán - Počta
Slavoj Rohatec - FC Kyjov 1919 0:4 (0:2); Možíš 2, Fridrich, Gebhart
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 20 18 1 1 79 : 14 55
2. Sokol Křepice 20 13 3 4 67 : 30 42
3. FK Baník Ratíškovice 20 11 5 4 58 : 28 38
4. ZEMAS Hovorany 20 10 4 6 47 : 30 34
5. FC Hustopeče 20 10 3 7 40 : 35 33
6. Slovan Bzenec 20 10 2 8 45 : 45 32
7. SK Slavkov u Brna 20 9 4 7 36 : 31 31
8. Slavoj Velké Pavlovice 20 8 6 6 35 : 33 30
9. FK Baník Dubňany 20 9 3 8 51 : 52 30
10. Slavoj Rohatec 20 6 3 11 50 : 63 21
11. Kordárna Velká n.Veličkou 20 6 2 12 41 : 42 20
12. Velké Bílovice 20 6 1 13 32 : 55 19
13. Dolní Bojanovice 20 3 1 16 25 : 93 10
14. Sokol Dambořice 20 1 2 17 21 : 76 5