Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivančice budou hostit neoficiální mistrovství republiky kategorie U9, přijedou Sparta, Slavia, Olomouc nebo Baník

14. 5. 2011

V Ivančicích se v neděli 15. května uskuteční neoficiální mistrovství republiky mladších přípravek (U9) - VANGL CUP 2011. Na místním stadionu se představí 16 týmů, mezi nimiž nechybí Sparta Praha, Slavia Praha, Sigma Olomouc,  Baník Ostrava nebo Zbrojovka Brno. Domácí mladíci se ve skupině C utkají se Spartou, Olomoucí a Baníkem. Skupiny starují v Ivančicích v 9 hodin, finále je na programu v 15:05.

VANGL CUP 2011 - neoficiální mistrovství republiky kategorie U9
Skupina A
1. FC Zbrojovka Brno
2. FK Teplice
3. SK Dynamo České Budějovice
4. MŠK Žilina
9:00 Zbrojovka Brno - Žilina
9:25 Teplice - České Budějovice
9:50 Zbrojovka Brno - Teplice
10:15 České Budějovice - Žilina
10:40 Teplice - Žilina
11:05 České Budějovice - Zbrojovka Brno

Skupina B
1. FC Bohemians 1905
2. FC Hradec Králové
3. FK Ústí nad Labem
4. SK Slovan Bratislava
9:00 Bohemians - Slovan Bratislava
9:25 Hradec Králové - Ústí nad Labem
9:50 Bohemians - Hradec Králové
10:15 Ústí nad Labem - Slovan Bratislava
10:40 Hradec Králové - Slovan Bratislava
11:05 Bohemians - Ústí nad Labem

Skupina C
1. AC Sparta Praha
2. SK Sigma Olomouc
3. FC Baník Ostrava
4. FC Ivančice
9:00 Sparta Praha - Ivančice
9:25 Sigma Olomouc - Baník Ostrava
9:50 Sparta Praha - Sigma Olomouc
10:15 Baník Ostrava - Ivančice
10:40 Sigma Olomouc - Ivančice
11:05 Sparta Praha - Baník Ostrava

Skupina D
1. 1.FC Slovácko
2. SK Slavia Praha
3. FC Slovan Liberec
4. 1.SK Prostějov
9:00 Slovácko - Prostějov
9:25 Slavia Praha - Slovan Liberec
9:50 Slovácko - Slavia Praha
10:15 Slovan Liberec - Prostějov
10:40 Slavia Praha - Prostějov
11:05 Slovácko - Slovan Liberec

11:30 - 13:00 Přestávka na oběd, dovednostní soutěže

Malé čtvrtfinále
13:00 3A-4D (25), 3B-4C (26), 4A-3D (27), 4B-3C (28)

Čtvrtfinále
13:25 1A-2D (29), 1B-2C (30), 2A-1D (31), 2B-1C (32)

Skupina o 13. - 16. místo
13:50 P25-P26 (33), P27-P28 (34)

Skupina o 9. - 12. místo
13:50 V25-V26 (35), V27-V28 (36)

Skupina o 5. - 8. místo
14:15 P29-P30 (37), P31-P32 (38)

Skupina o 1. - 4. místo
14:15 V29-V30 (39), V31-V32 (40)

O celkové umístění
o 15. místo: 14:40 P33-P34
o 13. místo: 14:40 V33-V34
o 11. místo: 14:40 P35-P36
o 9. místo: 14:40 V35-V36
o 7. místo: 15:05 P37-P38
o 7. místo: 15:05 V37-V38
o 3. místo: 15:05 P39-P40
Finále: 15:05 V39-V40

16:00 Vyhlášení výsledků