Los moravských a krajských mládežnických soutěží
Dorostenecké soutěže
MSDL U19 (SCM)
1 - Jihlava (U18)
2 - Vyškov
3 - Karviná
4 - Zlín (U18)
5 - HFK Olomouc
6 - Sigma Olomouc (U18)
7 - Znojmo
8 - Ostrava (U18)
9 - Frýdek-Místek
10 - Třebíč
11 - Kroměříž
12 - Třinec
13 - Zbrojovka Brno (U18)
14 - Líšeň
15 - Břeclav
16 - Hodonín
MSDL U17 - U16 (SCM)
1 - Frýdek-Místek
2 - Vyškov
3 - Kroměříž
4 - Tescoma Zlín
5 - Třinec
6 - Slovácko
7 - Znojmo
8 - Hodonín
9 - Jihlava
10 - Třebíč
11 - Karviná
12 - Opava
13 - Zbrojovka Brno
14 - Sigma Olomouc
15 - Hlučín
16 - Baník Ostrava
Bergerovy tabulky pro 16 týmů
1. kolo: 1-16 2-15 3-14 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
2. kolo: 16-9 10-8 11-7 12-6 13-5 14- 4 15-3 1-2
3. kolo: 2-16 3-1 4-15 5-14 6-13 7-12 8-11 9-10
4. kolo: 16-10 11-9 12-8 13-7 14-6 15-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-16 4-2 5-1 6-15 7-14 8-13 9-12 10-11
6. kolo: 16-11 12-10 13-9 14-8 15-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-16 5-3 6-2 7-1 8-15 9-14 10-13 11-12
8. kolo: 16-12 13-11 14-10 15-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-16 6-4 7-3 8-2 9-1 10-15 11-14 12-13
10. kolo: 16-13 14-12 15-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo: 6-16 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-15 13-14
12. kolo: 16-14 15-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13. kolo: 7-16 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1 14-15
14. kolo: 16-15 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
15. kolo: 8-16 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 14-2 15-1
MSDD starší a mladší dorost
1 - Vrchovina
2 - Žďár nad Sázavou
3 - Blansko
4 - Havlíčkův Brod
5 - Veselí nad Moravou
6 - Velké Meziříčí
7 - Otrokovice
8 - Prostějov
9 - Bohunice
10 - Sparta Brno
11 - Pelhřimov
12 - Humpolec
13 - Líšeň
14 - Břeclav
Bergerovy tabulky pro 14 týmů
1. kolo: 1-14 2-13 3-12 4-11 5-10 6-9 7-8
2. kolo: 14-8 9-7 10-6 11-5 12-4 13-3 1-2
3. kolo: 2-14 3-1 4-13 5-12 6-11 7-10 8-9
4. kolo: 14-9 10-8 11-7 12-6 13-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-14 4-2 5-1 6-13 7-12 8-11 9-10
6. kolo: 14-10 11-9 12-8 13-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-14 5-3 6-2 7-1 8-13 9-12 10-11
8. kolo: 14-11 12-10 13-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-14 6-4 7-3 8-2 9-1 10-13 11-12
10. kolo: 14-12 13-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo: 6-14 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1 12-13
12. kolo: 14-13 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
13. kolo: 7-14 8-6 9-5 10-4 11-3 12-2 13-1
Krajský přebor dorostu (starší + mladší)
2. kolo (13.-14.8. v 14:15 a 16:30)
3. kolo (20.-21.8. v 14:15 a 16:30)
4. kolo (27.-28.8. v 14:15 a 16:30)
5. kolo (3.-4.9. v 14:15 a 16:30)
6. kolo (10.-11.9. v 13:45 a 16:00)
7. kolo (17.-18.9. v 13:45 a 16:00)
8. kolo (24.-25.9. v 13:45 a 16:00)
9. kolo (1.-2.10. v 13:15 a 15:30)
10. kolo (8.-9.10. v 12:45 a 15:00)
11. kolo (15.-16.10. v 12:45 a 15:00)
12. kolo (22.-23.10. v 12:15 a 14:30)
13. kolo (29.-30.10. v 11:45 a 14:00)
1. kolo (5.-6.11. v 11:45 a 14:00)
15. kolo (12.-13.11. v 11:15 a 13:30)
KP dorostu
1 - Bystrc
2 - Slatina
3 - Starý Lískovec
4 - Kyjov
5 - Ivančice
6 - MS Brno
7 - Svratka Brno B
8 - Kuřim
9 - Kohoutovice
10 - Mutěnice
11 - Tasovice
12 - Moravský Krumlov
13 - Bučovice
14 - Boskovice
1.třídy dorostu
2. kolo (13.-14.8. v 14:15)
3. kolo (20.-21.8. v 14:15)
4. kolo (27.-28.8. v 14:15)
5. kolo (3.-4.9. v 14:15)
6. kolo (10.-11.9. v 13:45)
7. kolo (17.-18.9. v 13:45)
8. kolo (24.-25.9. v 13:45)
9. kolo (1.-2.10. v 13:15)
10. kolo (8.-9.10. v 12:45)
11. kolo (15.-16.10. v 12:45)
12. kolo (22.-23.10. v 12:15)
13. kolo (29.-30.10. v 11:45)
1. kolo (5.-6.11. v 11:45)
15. kolo (12.-13.11. v 11:15)
1.třída dorostu skupina A
1 - MCV Brno
2 - Rájec-Jestřebí
3 - Šlapanice
4 - Řečkovice
5 - Kunštát
6 - Tišnov
7 - Slovan Brno
8 - Čebín
9 - Veverská Bítýška
10 - Rousínov
11 - Lipovec
12 - Letonice
13 - Medlánky
14 - Slavkov
1.třída dorostu skupina B
1 - Novosedly
2 - Zastávka
3 - Sparta Brno B
4 - ČAFC Židenice
5 - Dobšice
6 - Pohořelice
7 - IE Znojmo
8 - Zbýšov
9 - Přímětice
10 - Horní Kounice
11 - Chrlice
12 - Oslavany
13 - Miroslav
14 - Únanov
1.třída dorostu skupina C
1 - Velká nad Veličkou
2 - Hovorany
3 - Velké Bílovice
4 - Hustopeče
5 - Rohatec
6 - Ždánice
7 - Milotice
8 - Křepice
9 - Velké Pavlovice
10 - Dubňany
11 - Podivín
12 - Ratíškovice
13 - Bzenec
14 - Mikulov
Žákovské soutěže
SpSM U15 - U14 - U13 - U12 JIH
1 - Jihlava
2 - Třebíč
3 - Sparta Brno
4 - Přerov
5 - Slovácko
6 - Líšeň
7 - Břeclav
8 - Hodonín
9
10 - Vyškov
11 - Kroměříž
12 - Zlín
13 - Havlíčkův Brod
14 - Zbrojovka Brno
15 - 1. SK Prostějov
16 - Znojmo
Krajský přebor a 1.třídy starších a mladších žáků
1. kolo (20.-21.8. v 9:00 a 10:45)
2. kolo (27.-28.8. v 9:00 a 10:45)
3. kolo (3.-4.9. v 9:00 a 10:45)
4. kolo (10.-11.9. v 9:00 a 10:45)
5. kolo (17.-18.9. v 9:00 a 10:45)
6. kolo (24.-25.9. v 9:00 a 10:45)
7. kolo (1.-2.10. v 9:00 a 10:45)
8. kolo (8.-9.10. v 9:00 a 10:45)
9. kolo (15.-16.10. v 9:00 a 10:45)
10. kolo (22.-23.10. v 9:00 a 10:45)
11. kolo (29.-30.10. v 9:00 a 10:45)
Krajský přebor žáků
1 - Bohunice
2 - Blansko
3 - Svratka Brno
4 - Moravský Krumlov
5 - Tišnov
6 - Bystrc
7 - Zbrojovka Brno C
8 - Starý Lískovec
9 - Kyjov
10 - Veselí
11 - Slovan Brno
12 - Boskovice
1.třída žáků skupina A
1 - Rájec-Jestřebí
2 - Rousínov
3 - Šlapanice
4 - Soběšice
5 - Bučovice
6 - Kuřim
7 - Slavkov
8 - Slatina
9 - Svratka Brno B
10 - Řečkovice
11 - Medlánky
12 - Čebín
1.třída žáků skupina B
1 - Kohoutovice
2 - Vojkovice
3 - ČAFC Židenice
4 - Nikolčice
5 - Moravská Slavia Brno
6 - Mikulov
7 - Zbýšov
8 - Přímětice
9 - Chrlice
10 - Ivančice
11 - Pohořelice
12 - Zastávka
1.třída žáků skupina C
1 - Velké Pavlovice
2 - Veselí B
3 - Mutěnice
4 - Rohatec
5 - Ratíškovice
6 - Dubňany
7 - Hovorany
8 - Tvrdonice
9 - Hustopeče
10 - Velká nad Veličkou
11 - Bzenec
12 - Lanžhot
Bergerovy tabulky pro 12 týmů
1. kolo: 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
2. kolo: 12-7 8-6 9-5 10-4 11-3 1-2
3. kolo: 2-12 3-1 4-11 5-10 6-9 7-8
4. kolo: 12-8 9-7 10-6 11-5 1-4 2-3
5. kolo: 3-12 4-2 5-1 6-11 7-10 8-9
6. kolo: 12-9 10-8 11-7 1-6 2-5 3-4
7. kolo: 4-12 5-3 6-2 7-1 8-11 9-10
8. kolo: 12-10 11-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9. kolo: 5-12 6-4 7-3 8-2 9-1 10-11
10. kolo: 12-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11. kolo: 6-12 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1