Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní část žákovských soutěží o víkendu skončila: bez porážky jí prošlo 6 mužstev

31. 10. 2010

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - FC Svratka Brno 0:3 (0:0); Havlín, Hodaň, Kohout Pavel
FC Pálava Mikulov - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 1:6 (0:3); Cichra - Zaplatil 4, Vítek, Žubka
FC Moravský Krumlov - SK Rostex Vyškov B 4:0 (1:0); Koník, Krchňavý, Tuza, Číhal
1. SC Znojmo B - FC Boskovice 4:2 (0:0); Šálek 2, Jonáš, vlastní - Matůš, Novák
RSM Hodonín B - FC Sparta Brno B 8:1 (4:0); Adamec, Bílek, Danovský, Kordula, Trs, Tuček, Válek, Šimánek - Viktorín
SK Líšeň - FK Apos Blansko 4:0 (2:0); Filípek, Klein, Knetig, Zouhar
FC Zbrojovka Brno C - FC Veselí nad Moravou 4:0 (3:0); Motyčka, Novák, Zachoval, vlastní
Předehrávka 12. kola
FC Sparta Brno B - FC Moravský Krumlov 1:3 (1:3); Viktorin - Houdek, Krchňavý, Ondráček
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - RSM Hodonín B 0:5 (0:0); Dohnálek Zb. 3, Trs Dav. 2
SK Rostex Vyškov B - FC Zbrojovka Brno C 1:7 (1:4); Gryc - Rusek 2, Jakš, Krejčí, Pelc, Ulbrich, Šperka
FC Veselí nad Moravou - FC Kyjov 1919 6:0 (2:0); Symerský 3, Michalisko 2, Soukup
SK Líšeň - FC Pálava Mikulov 12:0 (5:0); Trávníček 3, Číhal 2, Zouhar 2, Kozumplík, Rudolf, Filípek, Juchelka, Fürle
FC Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 3:0 (1:0); Havlín, Sláma, Vlach
FK Apos Blansko - FC Boskovice 6:0 (4:0); Skoupý 4, Šíbl, vlastní
1. FC Svratka Brno 13 10 3 0 56 : 5 33
2. FC Moravský Krumlov 13 10 2 1 50 : 8 32
3. SK Líšeň 13 8 3 2 41 : 14 27
4. FC Veselí nad Moravou 13 8 2 3 39 : 9 26
5. FC Zbrojovka Brno C 13 8 1 4 42 : 20 25
6. RSM Hodonín B 13 7 2 4 30 : 20 23
7. FK Apos Blansko 13 7 2 4 25 : 19 23
8. FC Kyjov 1919 13 4 3 6 18 : 27 15
9. SK Rostex Vyškov B 13 5 0 8 21 : 43 15
10. FC Boskovice 13 4 1 8 26 : 27 13
11. FC Sparta Brno B 13 4 1 8 19 : 26 13
12. 1. SC Znojmo B 13 2 2 9 10 : 29 8
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 13 2 0 11 10 : 57 6
14. FC Pálava Mikulov 13 1 0 12 6 : 89 3

Krajský přebor - mladší
FC Kyjov 1919 - FC Svratka Brno 0:7 (0:3); Chráscina 2, Fessl 2, Grůza, Malůšek, vlastní
FC Pálava Mikulov - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 3:0 (1:0); Holůbek 2, Jakubec
FC Moravský Krumlov - SK Rostex Vyškov B 0:0 
SK Líšeň - FK Apos Blansko 1:5 (1:2); Franěk - Sedlák 2, Blažek, Zmeko, Ševčík
RSM Hodonín B - FC Sparta Brno B 3:0 (1:0); Kratochvíl 2, Štefančík
FC Zbrojovka Brno C - FC Veselí nad Moravou 2:3 (0:0); Hladký, Rudyk - Janík 2, Žák
1. SC Znojmo B - FC Boskovice 0:5 (0:2); Hanek, Hlaváček, Minx, Stehlík, Tichý
Předehrávka 12. kola
FC Veselí nad Moravou - FC Kyjov 1919 6:0 (0:0); Žák 3, Brákora, Hradílek, Janík
SK Líšeň - FC Pálava Mikulov 0:4 (0:3); Barvíř, Galousek, Svojanovský 2
FC Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 7:0 (4:0); Fessl 2, Malůšek 2, Grůza, Hájek, Svensson
FC Sparta Brno B - FC Moravský Krumlov 3:1 (0:0); Pojsl 2, Fiala - Sobotka
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - RSM Hodonín B 0:3 (0:0); Vaverka 2, Pelikán 
SK Rostex Vyškov B - FC Zbrojovka Brno C 2:6 (0:4); Fialka 2 - Slunský 2, Krejčí, Matula, Sedlák, Zůbek
FK Apos Blansko - FC Boskovice 2:0 (0:0); Sedlák, Zmeko D
1. FC Zbrojovka Brno C 13 12 0 1 60 : 13 36
2. FC Svratka Brno 13 11 0 2 112 : 7 33
3. FC Sparta Brno B 13 8 2 3 38 : 20 26
4. FC Pálava Mikulov 13 8 2 3 23 : 18 26
5. FK Apos Blansko 13 8 0 5 37 : 22 24
6. FC Veselí nad Moravou 13 7 2 4 43 : 37 23
7. RSM Hodonín B 13 6 1 6 23 : 36 19
8. FC Boskovice 13 6 0 7 24 : 37 18
9. SK Rostex Vyškov B 13 5 2 6 30 : 26 17
10. SK Líšeň 13 4 1 8 25 : 52 13
11. FC Moravský Krumlov 13 3 3 7 18 : 38 12
12. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 13 1 3 9 18 : 58 6
13. FC Kyjov 1919 13 1 2 10 11 : 44 5
14. 1. SC Znojmo B 13 1 2 10 10 : 64 5

1.třída skupina A - starší
FC Boskovice B - FC Svratka Brno B 3:1; Dyčka 2, Strya - Langer 
FC Čebín - SK Slatina 0:2; Žáček 2 
AFK Letovice - Framoz Rousínov 1:2; Gracias - Mejtil, Voborný 
FC Bučovice - FC Kuřim 3:2; Florián 3 - Los, Obůrka 
FC Slovan Brno - ČAFC Brno Židenice 5:0 (1:0); Hruška 2, Partl 2, Pujman
AFK Tišnov - FC Soběšice 8:0 (2:0); Panáček 3, Bartoš, Feifer, Fic, Haluza, Konečný
1. FC Bučovice 11 9 2 0 39 : 8 29
2. FC Slovan Brno 11 9 1 1 51 : 6 28
3. AFK Tišnov 11 8 1 2 48 : 15 25
4. SK Slatina 11 6 1 4 23 : 10 19
5. Framoz Rousínov 11 6 1 4 19 : 24 19
6. ČAFC Brno Židenice 11 6 0 5 30 : 23 18
7. FC Svratka Brno B 11 5 1 5 34 : 18 16
8. FC Kuřim 11 5 1 5 20 : 16 16
9. FC Boskovice B 11 2 2 7 21 : 41 8
10. FC Čebín 11 1 2 8 10 : 33 5
11. FC Soběšice 11 1 2 8 8 : 63 5
12. AFK Letovice 11 1 0 10 10 : 56 3

1.třída skupina A - mladší
FC Boskovice B - FC Svratka Brno B 2:0; Ferugová, Henek 
FC Čebín - SK Slatina 1:8; Hanák - Vilímek 3, Hladil, Jordán, Ondráček, Seidel, Vilím 
AFK Letovice - Framoz Rousínov 2:3; Bezděk, Pokorný - Mrázek 2, Zoul 
FC Bučovice - FC Kuřim 1:13; Almáš - Veselý 5, Šimek 4, Obůrka 3, Vaňous 
FC Slovan Brno - ČAFC Brno Židenice 2:1 (1:1); Mižigár, Sajed Samed - vlastní
AFK Tišnov - FC Soběšice 9:1 (2:0); Vejrosta 4, Pořízek 3, Burian, Halas - Supek
1. FC Kuřim 11 11 0 0 71 : 12 33
2. FC Slovan Brno 11 9 0 2 52 : 25 27
3. FC Svratka Brno B 11 8 0 3 42 : 14 24
4. AFK Tišnov 11 7 0 4 61 : 29 21
5. FC Boskovice B 11 7 0 4 42 : 33 21
6. ČAFC Brno Židenice 11 6 1 4 40 : 20 19
7. Framoz Rousínov 11 6 1 4 37 : 33 19
8. AFK Letovice 11 4 1 6 34 : 32 13
9. SK Slatina 11 3 0 8 25 : 48 9
10. FC Čebín 11 2 0 9 11 : 74 6
11. FC Soběšice 11 1 1 9 13 : 42 4
12. FC Bučovice 11 0 0 11 5 : 71 0

1.třída skupina B - starší
FC Ivančice - Tatran Kohoutovice 2:0 (2:0); Wascher, Badin
FC Miroslav - Družstevník Nikolčice 1:2; Herold - Bartl, Novák 
Slavoj Velké Pavlovice - Baník Zbýšov 6:0; Springer 3, Krůza, Kynický, Tesař 
Sokol Pohořelice - Tatran Starý Lískovec 0:5; Lagron 2, Bartok, Belák, Vránek 
Čechie Zastávka - SK Vojkovice 1:2 (1:1); Man - Boháč, Jeřábek
Sokol Přímětice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 0:4; Novotný 2, Kuna, Nevoral 
Dohrávka 6. kola: Sokol Přímětice - FC Miroslav 3:1; Moravec, Papoušek, Pejchal - Pokorný
1. Tatran Starý Lískovec 11 9 2 0 40 : 8 29
2. Sokol Přímětice 11 8 1 2 23 : 14 25
3. Družstevník Nikolčice 11 8 0 3 26 : 10 24
4. Tatran Kohoutovice 11 7 2 2 32 : 11 23
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 11 7 1 3 39 : 21 22
6. SK Vojkovice 11 6 0 5 19 : 24 18
7. FC Ivančice 11 4 3 4 26 : 16 15
8. Slavoj Velké Pavlovice 11 3 2 6 18 : 25 11
9. Čechie Zastávka 11 2 5 4 11 : 18 11
10. FC Miroslav 11 1 1 9 6 : 34 4
11. Baník Zbýšov 11 1 1 9 12 : 41 4
12. Sokol Pohořelice 11 1 0 10 9 : 39 3

1.třída skupina B - mladší
FC Ivančice - Tatran Kohoutovice 2:5; Dobrovodský, Sysel - Škubica 2, Kajanovič, Nevřivý, Sedláček 
FC Miroslav - Družstevník Nikolčice 4:3; Priml 2, Fukal, Vlach - Minařík, Veselý, Šabata 
Slavoj Velké Pavlovice - Baník Zbýšov 3:6; Horák 2, Havlík - Hudec 4, Čavajský 2 
Sokol Pohořelice - Tatran Starý Lískovec 3:4; Hájek 3 - Krejčí, Richter, Sznapka, Zedníček 
Čechie Zastávka - SK Vojkovice 2:3 (1:3); Brychta, Šmarda - Fiala 2, Furch
Sokol Přímětice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 14:3; Radnický 4, Vacek 4, Kselík 3, Cafourek, Kasan, Tomek - Daniel 2, Bohatý 
Dohrávka 6. kola: Sokol Přímětice - FC Miroslav 3:5; Tomek, Vacek, Vlaha - Vlach 2, Fukal, Kratochvíl, Šimša
1. Tatran Kohoutovice 11 11 0 0 80 : 6 33
2. SK Vojkovice 11 7 3 1 64 : 20 24
3. Čechie Zastávka 11 8 0 3 47 : 22 24
4. FC Ivančice 11 7 0 4 37 : 21 21
5. FC Miroslav 11 7 0 4 40 : 30 21
6. Baník Zbýšov 11 6 1 4 60 : 35 19
7. Družstevník Nikolčice 11 5 2 4 20 : 22 17
8. Tatran Starý Lískovec 11 4 1 6 19 : 36 13
9. Slavoj Velké Pavlovice 11 2 3 6 30 : 34 9
10. Sokol Pohořelice 11 2 2 7 36 : 48 8
11. Sokol Přímětice 11 1 0 10 30 : 64 3
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 11 0 0 11 6 : 131 0

1.třída skupina C - starší
Slavoj Rohatec - MSK Břeclav B 1:3; Vacenovský - Florus, Tetur, Víša 
Slovan Bzenec - Velké Bílovice 13:0; Novák 7, Gerža 2, Daněček, Lejsal, Schneider, Zlámal 
FC Veselí nad Moravou B - FK Baník Dubňany 2:0; Soukup, Svoboda 
Sokol Lanžhot - FK Baník Ratíškovice 0:4; Koplík 2, Lukáš, Spěvák 
FC Hustopeče - Spartak Svatobořice - Mistřín 3:0; Kurdík 2, Nešpor
FK Mutěnice - Kordárna Velká nad Veličkou 2:3; Pavelka 2 - Zajíc 2, Janás 
Dohrávka 6. kola: Velké Bílovice - FK Baník Dubňany 0:1; Pálka
1. MSK Břeclav B 11 10 1 0 35 : 8 31
2. Kordárna Velká nad Veličkou 11 8 1 2 46 : 12 25
3. FC Veselí nad Moravou B 11 7 2 2 41 : 11 23
4. Slovan Bzenec 11 7 1 3 56 : 16 22
5. FK Mutěnice 11 7 1 3 32 : 15 22
6. FK Baník Dubňany 11 5 2 4 20 : 20 17
7. FC Hustopeče 11 4 2 5 17 : 20 14
8. FK Baník Ratíškovice 11 4 1 6 23 : 19 13
9. Slavoj Rohatec 11 4 0 7 9 : 24 12
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 11 2 2 7 10 : 26 8
11. Sokol Lanžhot 11 1 0 10 8 : 69 3
12. Velké Bílovice 11 0 1 10 2 : 59 1

1.třída skupina C - mladší
FC Veselí nad Moravou B - FK Baník Dubňany 4:3; Žák 3, Šebesta - Novotný 2, Ševčík 
Slavoj Rohatec - MSK Břeclav B 2:3; Hlaváč 2 - Martínek 3 
Slovan Bzenec - Velké Bílovice 2:1 
Sokol Lanžhot - FK Baník Ratíškovice 5:2; Hofr 3, Král 2 - Šural 2
FC Hustopeče - Spartak Svatobořice - Mistřín 4:0; Pesan 2, Mach, Vítek 
FK Mutěnice - Kordárna Velká nad Veličkou 1:6; Řepík - Kohút 2, Maňák Lukáš 2, Maňák Zdeněk 2 
Dohrávka 6. kola: Velké Bílovice - FK Baník Dubňany 0:2; Křižka 2
1. Kordárna Velká nad Veličkou 11 9 0 2 66 : 23 27
2. FC Veselí nad Moravou B 11 9 0 2 47 : 18 27
3. Slavoj Rohatec 11 9 0 2 43 : 24 27
4. MSK Břeclav B 11 7 0 4 40 : 21 21
5. FK Baník Dubňany 11 6 0 5 31 : 30 18
6. FC Hustopeče 11 5 1 5 33 : 24 16
7. Sokol Lanžhot 11 5 1 5 30 : 45 16
8. FK Mutěnice 11 4 1 6 26 : 33 13
9. Slovan Bzenec 11 4 1 6 37 : 48 13
10. FK Baník Ratíškovice 11 3 1 7 24 : 39 10
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 11 1 3 7 14 : 45 6
12. Velké Bílovice 11 0 0 11 8 : 49 0