Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské 1.třídy o víkendu skončily

13. 6. 2011

Krajský přebor - starší
FC Boskovice - FK Apos Blansko 0:0 - předehráno 26.3.
FC Kyjov 1919 - FC Veselí nad Moravou 0:2 (0:0); Kurečka, Troang Hoang
1. SC Znojmo B - FC Svratka Brno 0:7 (0:4); Langer 2, Florián, Hodaň, Měchura Lukáš, Pavlík, Zonyga
FC Pálava Mikulov - SK Líšeň 0:4 (0:1); Benda, Horyny, Juchelka, Zouhar
FC Moravský Krumlov - FC Sparta Brno B 4:1 (2:1); Houdek 2, Krchňavý, Sobotka - Viktorin
RSM Hodonín B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 1:2 (0:0); Bílek - Piák, Zaplatil
FC Zbrojovka Brno C - SK Rostex Vyškov B 5:0 (2:0); Dočekal 2, Knetig 2, Pelc
Tabulka
1. FC Svratka Brno 25 19 6 0 100 : 14 63
2. FC Moravský Krumlov 25 19 4 2 85 : 18 61
3. SK Líšeň 25 15 7 3 72 : 25 52
4. FC Zbrojovka Brno C 25 15 1 9 88 : 38 46
5. FC Veselí nad Moravou 25 13 5 7 59 : 23 44
6. FK Apos Blansko 25 12 5 8 43 : 38 41
7. RSM Hodonín B 25 11 3 11 44 : 46 36
8. SK Rostex Vyškov B 25 11 1 13 50 : 66 34
9. FC Sparta Brno B 25 9 3 13 40 : 42 30
10. FC Kyjov 1919 25 7 6 12 38 : 54 27
11. FC Boskovice 25 7 5 13 43 : 51 26
12. 1. SC Znojmo B 25 5 3 17 25 : 70 18
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 25 5 2 18 25 : 87 17
14. FC Pálava Mikulov 25 1 1 23 16 : 156 4

Krajský přebor - mladší
FC Boskovice - FK Apos Blansko 1:6 (0:2) - předehráno 26.3.
FC Kyjov 1919 - FC Veselí nad Moravou 1:4 (1:2); Průdek - Žák 2, Janík, Kozumplík
1. SC Znojmo B - FC Svratka Brno 0:3 (0:1); Fessl 2, Hrůza
FC Pálava Mikulov - SK Líšeň 4:0 (2:0); Galousek, Holůbek, Svojanovský, Valenta
FC Moravský Krumlov - FC Sparta Brno B 1:1 (0:1); Dvořáček - Muselík
RSM Hodonín B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 1:1 (0:1); Skřivánek - Muselík
FC Zbrojovka Brno C - SK Rostex Vyškov B
Tabulka
1. FC Svratka Brno 25 23 0 2 187 : 9 69
2. FC Zbrojovka Brno C 24 21 1 2 109 : 20 64
3. FC Sparta Brno B 25 14 6 5 61 : 35 48
4. FK Apos Blansko 25 15 0 10 71 : 50 45
5. FC Pálava Mikulov 25 14 3 8 45 : 47 45
6. FC Veselí nad Moravou 25 14 2 9 80 : 70 44
7. SK Rostex Vyškov B 24 13 2 9 62 : 51 41
8. RSM Hodonín B 25 9 3 13 37 : 73 30
9. FC Boskovice 25 8 2 15 32 : 63 26
10. FC Moravský Krumlov 25 6 5 14 30 : 61 23
11. SK Líšeň 25 6 2 17 45 : 90 20
12. FC Kyjov 1919 25 4 6 15 26 : 76 18
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 25 3 6 16 32 : 90 15
14. 1. SC Znojmo B 25 3 4 18 22 : 104 13


1.třída skupina A - starší
FC Boskovice B - SK Slatina 3:3 - předehráno 18.5.
AFK Letovice - FC Slovan Brno 1:9 - předehráno 1.6.
FC Bučovice - FC Soběšice 6:3; Horák 2, Minařík 2, Antl, Selinger - Kováč 2, Šimoník
FC Čebín - FC Kuřim 4:0; Kučera 2, Kolář, Topinka
ČAFC Brno Židenice - FC Svratka Brno B 0:2 (0:0); Strakoš 2
AFK Tišnov - Framoz Rousínov 5:1 (4:1); Fic 3, Panáček 2 - Mejtil
Konečná tabulka
1. FC Slovan Brno 22 18 3 1 120 : 17 57
2. AFK Tišnov 22 16 3 3 92 : 29 51
3. FC Bučovice 22 16 3 3 84 : 27 51
4. FC Svratka Brno B 22 13 3 6 75 : 24 42
5. Framoz Rousínov 22 12 3 7 51 : 36 39
6. SK Slatina 22 11 4 7 49 : 33 37
7. ČAFC Brno Židenice 22 9 1 12 55 : 58 28
8. FC Kuřim 22 7 1 14 39 : 76 22
9. AFK Letovice 22 4 2 16 26 : 105 14
10. FC Čebín 22 4 2 16 32 : 75 14
11. FC Boskovice B 22 3 4 15 36 : 104 13
12. FC Soběšice 22 3 3 16 30 : 105 12
O 2. místě rozhodl vzájemný zápas: Tišnov-Bučovice 2:3 a 3:1
O 9. místě rozhodl vzájemný zápas: Čebín-Letovice 2:4 a 2:5

1.třída skupina A - mladší
FC Boskovice B - SK Slatina 5:1 - předehráno 18.5.
AFK Letovice - FC Slovan Brno 4:4 - předehráno 1.6.
FC Bučovice - FC Soběšice 2:0; Almáš 2 
FC Čebín - FC Kuřim 0:22; Šimek 7, Holman 6, Vaňous 4, Pacek 2, Obůrka, Zajíček, Škára
ČAFC Brno Židenice - FC Svratka Brno B 5:0 (1:0); Zikl Martin 3, Horký, Stříž
AFK Tišnov - Framoz Rousínov 2:5 (1:0); Beneš, Zeman - Julínek 4, Čermák
Konečná tabulka
1. FC Kuřim 22 19 2 1 140 : 30 59
2. FC Slovan Brno 22 16 1 5 127 : 52 49
3. FC Svratka Brno B 22 15 1 6 107 : 36 46
4. Framoz Rousínov 22 15 1 6 97 : 60 46
5. ČAFC Brno Židenice 22 14 2 6 90 : 43 44
6. AFK Tišnov 22 14 0 8 119 : 61 42
7. FC Boskovice B 22 12 0 10 85 : 66 36
8. SK Slatina 22 7 0 15 52 : 84 21
9. AFK Letovice 22 6 2 14 56 : 87 20
10. FC Čebín 22 3 1 18 25 : 197 10
11. FC Bučovice 22 3 0 19 21 : 141 9
12. FC Soběšice 22 2 2 18 23 : 85 8
O 3. místě rozhodl vzájemný zápas: Svratka B-Rousínov 10:3 a 1:3


1.třída skupina B - starší
FC Ivančice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 6:0; Wascher 3, Badin, Dočkal, Studnička
Čechie Zastávka - Družstevník Nikolčice 0:0
Sokol Pohořelice - Slavoj Velké Pavlovice 3:6; Ferby, Langer, Růžička - Špringer 3, Pohl 2, Kunický
Baník Zbýšov - Tatran Kohoutovice 0:5 (0:0); Hála 2, Dufek, Proch, Procházka
FC Miroslav - Tatran Starý Lískovec 3:0; Kacký 2, Krejčí
Sokol Přímětice - SK Vojkovice 5:0; Herzik, Koník, Papoušek, Salát, Svoboda
Konečná tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 22 16 4 2 81 : 18 52
2. Sokol Přímětice 22 15 2 5 48 : 33 47
3. Tatran Kohoutovice 22 14 2 6 61 : 26 44
4. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 22 12 3 7 61 : 52 39
5. Družstevník Nikolčice 22 11 2 9 38 : 27 35
6. FC Ivančice 22 10 4 8 51 : 30 34
7. Slavoj Velké Pavlovice 22 8 4 10 39 : 42 28
8. SK Vojkovice 22 9 1 12 32 : 55 28
9. FC Miroslav 22 6 3 13 26 : 51 21
10. Čechie Zastávka 22 4 8 10 27 : 47 20
11. Baník Zbýšov 22 5 3 14 27 : 66 18
12. Sokol Pohořelice 22 3 2 17 21 : 65 11
O 7. místě rozhodl vzájemný zápas: Velké Pavlovice-Vojkovice 5:0 a 1:3

1.třída skupina B - mladší
FC Ivančice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 10:1
Čechie Zastávka - Družstevník Nikolčice 7:1; Klíma 3, Šmarda 2, Strnad, Syrovátka - Ondrůj
Sokol Pohořelice - Slavoj Velké Pavlovice 4:7; Goliáš, Hájek, Mazuch, Pohanka - Kaderka 4, Bazala, Michl, Zemek
Baník Zbýšov - Tatran Kohoutovice 1:3 (0:1); Suvdaa - Smetana 2, Pavliš
FC Miroslav - Tatran Starý Lískovec 3:4; Šimša 2, Škuta - Bílek 2, Košulič, Ševčík
Sokol Přímětice - SK Vojkovice 1:5; Radnický - Fiala 3, Dvořáček, Teiner
Konečná tabulka
1. Tatran Kohoutovice 22 21 1 0 154 : 13 64
2. FC Ivančice 22 16 1 5 82 : 35 49
3. SK Vojkovice 22 15 3 4 127 : 36 48
4. Čechie Zastávka 22 16 0 6 104 : 44 48
5. Baník Zbýšov 22 12 3 7 103 : 60 39
6. Družstevník Nikolčice 22 11 2 9 44 : 57 35
7. FC Miroslav 22 11 1 10 71 : 62 34
8. Tatran Starý Lískovec 22 7 2 13 42 : 64 23
9. Sokol Přímětice 22 4 1 17 53 : 111 13
9. Slavoj Velké Pavlovice 22 3 4 15 46 : 93 13
10. Sokol Pohořelice 22 3 3 16 54 : 101 12
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 22 2 1 19 21 : 225 7
O 3. místě rozhodlo skóre, vzájemný zápas je vyrovnaný: Vojkovice-Zastávka 0:1 a 3:2
O 9. místě rozhodl vzájemný zápas: Velké Pavlovice-Přímětice 1:6 a 5:2


1.třída skupina C - starší
Sokol Lanžhot - Velké Bílovice 4:0; Tuček 2, Hofr, Malík
Slovan Bzenec - FK Baník Dubňany 6:0; Novák 4, Bezděk, Venclík
Slavoj Rohatec - FK Mutěnice 0:4; Pavelka 2, Růžička 2
FC Hustopeče - FK Baník Ratíškovice 1:1; Pomanka - Hrbáček
Kordárna Velká nad Veličkou - Spartak Svatobořice - Mistřín 8:1FC Veselí nad Moravou B - MSK Břeclav B 1:4; Kočiš - Tichý 2, Radkovič, Redek
Konečná tabulka
1. MSK Břeclav B 22 20 1 1 91 : 14 61
2. Slovan Bzenec 22 17 1 4 124 : 25 52
3. Kordárna Velká nad Veličkou 22 16 2 4 85 : 29 50
4. FK Mutěnice 22 15 1 6 87 : 31 46
5. FC Veselí nad Moravou B 22 11 3 8 61 : 31 36
6. FC Hustopeče 22 9 5 8 36 : 34 32
7. FK Baník Ratíškovice 22 8 3 11 46 : 43 27
8. FK Baník Dubňany 22 6 4 12 31 : 75 22
9. Slavoj Rohatec 22 7 0 15 24 : 58 21
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 22 4 4 14 17 : 65 16
11. Sokol Lanžhot 22 5 0 17 30 : 119 15
12. Velké Bílovice 22 1 2 19 11 : 119 5

1.třída skupina C - mladší
Sokol Lanžhot - Velké Bílovice 5:1
Slovan Bzenec - FK Baník Dubňany 7:4; Venclík 3, Bezděk, Lejsal, Novák, Štulíř - Huťa 2, Šalša, Šefčík
Slavoj Rohatec - FK Mutěnice 5:1; Bartoš 2, Hlaváč 2, Ševčík - Hajduch
Kordárna Velká nad Veličkou - Spartak Svatobořice - Mistřín 4:3; Kohút 2, Prachař 2 - Kulheiem, Navrátil, Čechal
FC Veselí nad Moravou B - MSK Břeclav B 2:5; Šťastný 2 - Nejezchleba 2, Dolák, Lepka, Martínek
FC Hustopeče - FK Baník Ratíškovice 8:1; Mach 2, Stehlík 2, Gajda, Machovský, Pesau, Vlach - Mačuda
Konečná tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 22 19 0 3 134 : 42 57
2. MSK Břeclav B 22 17 0 5 97 : 40 51
3. FC Veselí nad Moravou B 22 17 0 5 98 : 45 51
4. Slavoj Rohatec 22 15 0 7 86 : 53 45
5. FC Hustopeče 22 12 1 9 82 : 53 37
6. Slovan Bzenec 22 12 1 9 85 : 79 37
7. FK Baník Dubňany 22 10 0 12 71 : 81 30
8. FK Mutěnice 22 9 1 12 68 : 75 28
9. Sokol Lanžhot 22 8 1 13 65 : 113 25
10. FK Baník Ratíškovice 22 7 1 14 44 : 86 22
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 22 2 3 17 31 : 105 9
12. Velké Bílovice 22 0 0 22 13 : 102 0
O 2. místě rozhodl vzájemný zápas: Břeclav B-Veselí B 1:2 a 5:2
O 5. místě rozhodl vzájemný zápas: Hustopeče-Bzenec 5:2 a 1:2