Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Mikulov se po sestupu z divize trápí na posledním místě přeboru starších

3. 10. 2010

Krajský přebor starších
FC Pálava Mikulov - FC Svratka Brno 0:15 (0:10); Havlín 4, Měchura T. 3, Pavlík 3, Měchura L. 2, Brázda, Mátl, Sláma
FC Moravský Krumlov - 1. SC Znojmo B 4:0 (3:0); Krchňavý, Ondráček, Sobotka, Číhal
FC Zbrojovka Brno C - FC Kyjov 1919 1:2 (1:0); Dočekal - Čada 2
RSM Hodonín B - FC Boskovice 2:1 (1:1); Válek, Šimánek - Pavlů
FC Sparta Brno B - FK Apos Blansko 0:1 (0:0); Souček
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - SK Rostex Vyškov B 0:2 (0:0); Fialka, Korec
SK Líšeň - FC Veselí nad Moravou 1:0 (0:0); Turek
1. FC Moravský Krumlov 8 7 1 0 39 : 2 22
2. FC Svratka Brno 8 6 2 0 41 : 3 20
3. FC Veselí nad Moravou 8 5 2 1 20 : 4 17
4. FC Zbrojovka Brno C 8 5 0 3 27 : 12 15
5. FK Apos Blansko 8 4 1 3 15 : 14 13
6. SK Líšeň 8 3 3 2 12 : 11 12
7. SK Rostex Vyškov B 8 4 0 4 15 : 24 12
8. FC Kyjov 1919 8 3 2 3 16 : 16 11
9. FC Boskovice 8 3 1 4 19 : 11 10
10. RSM Hodonín B 7 2 2 3 11 : 15 8
11. FC Sparta Brno B 8 2 1 5 8 : 10 7
12. 1. SC Znojmo B 7 1 1 5 4 : 17 4
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 8 1 0 7 2 : 40 3
14. FC Pálava Mikulov 8 1 0 7 4 : 54 3
Střelci: 10 - Houdek (Moravský Krumlov), 9 - Pavlík (Svratka Brno), 8 - Havlín (Svratka Brno), Sobotka (Moravský Krumlov)

Krajský přebor mladších
FC Pálava Mikulov - FC Svratka Brno 0:10 (0:2); Chráscina 5, Grůza 3, Koukal, Malůšek
FC Moravský Krumlov - 1. SC Znojmo B 1:1 (1:1); Žitka - Kochan
SK Líšeň - FC Veselí nad Moravou 2:3 (2:2); Plch, Tůma - Brákora, Janík, Žák
FC Zbrojovka Brno C - FC Kyjov 1919 6:0 (4:0); Mach 2, Sedlák 2, Slunský, vlastní
FC Sparta Brno B - FK Apos Blansko 2:1 (0:1); Harašta, Pojsl - Blažek
RSM Hodonín B - FC Boskovice 0:3 (0:2); Henek 2, Závodný
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - SK Rostex Vyškov B 1:3 (0:1); Straka - Horváth 2, Nohel
1. FC Zbrojovka Brno C 8 8 0 0 42 : 6 24
2. FC Svratka Brno 8 7 0 1 72 : 6 21
3. FC Sparta Brno B 8 6 0 2 26 : 11 18
4. SK Rostex Vyškov B 8 4 1 3 23 : 15 13
5. FC Pálava Mikulov 8 4 1 3 8 : 15 13
6. FC Moravský Krumlov 8 3 2 3 15 : 12 11
7. FC Veselí nad Moravou 8 3 2 3 25 : 27 11
8. SK Líšeň 8 3 1 4 16 : 35 10
9. FK Apos Blansko 8 3 0 5 17 : 20 9
10. FC Boskovice 8 3 0 5 11 : 29 9
11. RSM Hodonín B 7 2 1 4 7 : 19 7
12. 1. SC Znojmo B 7 1 2 4 9 : 31 5
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 8 1 2 5 15 : 42 5
14. FC Kyjov 1919 8 0 2 6 7 : 25 2
Střelci: 17 - Grůza (Svratka Brno), 15 - Fessl (Svratka Brno), 14 - Janík (Veselí), 13 - Chrascina (Svratka Brno) 

1.třída skupina A - starší
AFK Letovice - FC Svratka Brno B 0:8; Eichler 2, Urbánek 2, Buršík, Langer, Mlejnek, Pomkla 
FC Slovan Brno - SK Slatina 0:1 (0:0); Žáček
FC Bučovice - FC Čebín 7:0; Florián 2, Horák 2, Bašta, Minařík, Selinger 
Framoz Rousínov - FC Kuřim 2:0; Divácký 2 
FC Soběšice - ČAFC Brno Židenice 1:2; Sodek - Schertler, Zikl Martin 
AFK Tišnov - FC Boskovice B 6:1 (1:1); Haluza 2, Bartoš, Feifer, Konečný, Panáček - Roháček
1. FC Bučovice 7 6 1 0 29 : 4 19
2. FC Slovan Brno 7 5 1 1 22 : 5 16
3. AFK Tišnov 7 5 0 2 32 : 12 15
4. FC Kuřim 7 4 1 2 13 : 6 13
5. FC Svratka Brno B 7 4 0 3 29 : 10 12
6. SK Slatina 7 4 0 3 17 : 6 12
7. ČAFC Brno Židenice 7 4 0 3 9 : 13 12
8. Framoz Rousínov 7 3 1 3 11 : 17 10
9. FC Boskovice B 7 1 2 4 17 : 19 5
10. AFK Letovice 7 1 0 6 7 : 46 3
11. FC Čebín 7 0 2 5 6 : 26 2
12. FC Soběšice 7 0 2 5 6 : 34 2
Střelci: 15 - Panáček (Tišnov), 12 - Hruška (Sn Brno), 8 - Kučera (Kuřim), Langer (Svratka Brno B), Minařík (Bučovice)

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - FC Kuřim 0:9; Šimek 5, Obůrka 2, Struhal, Veselý 
AFK Letovice - FC Svratka Brno B 0:3; Jindra 2, Adam 
FC Slovan Brno - SK Slatina 5:1 (0:1); Pavlištík 3, Hoffmann, Kos - Seidel
FC Bučovice - FC Čebín 1:2; Diviš - Hanák, Nevím 
FC Soběšice - ČAFC Brno Židenice 0:5; Horký 3, Ullmann, Štěrba 
AFK Tišnov - FC Boskovice B 1:2 (1:1); Burian - Henek, Hlaváček
1. FC Kuřim 6 6 0 0 37 : 7 18
2. FC Slovan Brno 7 6 0 1 41 : 19 18
3. AFK Tišnov 7 5 0 2 44 : 14 15
4. FC Svratka Brno B 7 5 0 2 28 : 11 15
5. ČAFC Brno Židenice 7 4 0 3 27 : 16 12
6. Framoz Rousínov 7 4 0 3 27 : 23 12
7. FC Boskovice B 6 4 0 2 23 : 22 12
8. AFK Letovice 6 2 0 4 18 : 17 6
9. FC Čebín 7 2 0 5 9 : 47 6
10. FC Soběšice 6 1 0 5 8 : 20 3
11. SK Slatina 7 1 0 6 9 : 35 3
12. FC Bučovice 7 0 0 7 3 : 43 0
Střelci: 12 - Mižigár (Sn Brno), 11 - Hoffmann (Sn Brno), Horký (ČAFC Židenice), 10 - Šimek (Kuřim)

1.třída skupina B - starší
FC Miroslav - FC Ivančice 0:5 (0:3); Popychuk 2, Wascher 2, Krystýnek
Tatran Starý Lískovec - SK Vojkovice 3:0; Belák 2, Bartek 
Slavoj Velké Pavlovice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 3:7; Hovězák, Kunický, Kynický - Novotný 3, Lanšperský 2, Nevoral 2
Družstevník Nikolčice - Baník Zbýšov 3:0 (1:0); Bartl 2, Maška
Čechie Zastávka - Sokol Přímětice 1:1 (1:1); Man - Pejchal
Sokol Pohořelice - Tatran Kohoutovice 0:2
1. Tatran Kohoutovice 7 6 1 0 23 : 4 19
2. Tatran Starý Lískovec 7 5 2 0 26 : 6 17
3. Družstevník Nikolčice 7 5 0 2 19 : 6 15
4. Sokol Přímětice 6 4 1 1 14 : 8 13
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 7 4 0 3 26 : 21 12
6. Čechie Zastávka 7 2 3 2 8 : 8 9
7. FC Ivančice 7 2 2 3 19 : 12 8
8. Slavoj Velké Pavlovice 7 2 2 3 11 : 16 8
9. SK Vojkovice 7 2 0 5 7 : 20 6
10. Baník Zbýšov 7 1 1 5 9 : 26 4
11. FC Miroslav 6 1 0 5 3 : 20 3
12. Sokol Pohořelice 7 1 0 6 5 : 23 3
Střelci: 11 - Novotný (Hrušovany), 8 - Bartek (St.Lískovec), Bartl (Nikolčice), Brabec (Kohoutovice), Pejchal (Přímětice), 6 - Dufek (Kohoutovice)
 

1.třída skupina B - mladší
FC Miroslav - FC Ivančice 1:4 (0:2); Šimša - Sysel 2, Bližňák, Konečný
Tatran Starý Lískovec - SK Vojkovice 0:9; Fiala 4, Teiner 3, Pekárek, Švec
Slavoj Velké Pavlovice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 10:0; Bazala 3, Fišr, Havlík, Hicl, Kynický, Osička, Zborovský, Zemek 
Družstevník Nikolčice - Baník Zbýšov 1:3 (0:1); Bureš - Hudec, Vodák, Čavajský
Čechie Zastávka - Sokol Přímětice 7:2 (1:1); Šmarda 3, Jakubíček 2, Jobánek, Syrovátka - Baigl, Dohnal
Sokol Pohořelice - Tatran Kohoutovice 2:5 
1. Tatran Kohoutovice 7 7 0 0 58 : 3 21
2. Čechie Zastávka 7 6 0 1 26 : 13 18
3. FC Ivančice 7 5 0 2 25 : 11 15
4. SK Vojkovice 7 4 2 1 46 : 15 14
5. FC Miroslav 6 4 0 2 20 : 13 12
6. Baník Zbýšov 7 3 1 3 39 : 25 10
7. Družstevník Nikolčice 7 3 1 3 12 : 15 10
8. Tatran Starý Lískovec 7 3 0 4 13 : 26 9
9. Slavoj Velké Pavlovice 7 2 1 4 23 : 23 7
10. Sokol Pohořelice 7 1 1 5 22 : 33 4
11. Sokol Přímětice 6 0 0 6 10 : 36 0
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 7 0 0 7 1 : 82 0
Střelci: 17 - Fiala (Vojkovice), 12 - Hudec (Zbýšov), Škubica (Kohoutovice), 10 - Kajanovič (Kohoutovice), Sysel (Ivančice)

1.třída skupina C - starší
Slovan Bzenec - Sokol Lanžhot 14:0; Novák 5, Vávra 4, Gerža 3, Hýža, Schneider
Slavoj Rohatec - Spartak Svatobořice - Mistřín 1:0; Hlaváč 
MSK Břeclav B - Velké Bílovice 6:0; Florus 2, Košut, Osička, Radkovič, Redek
FC Veselí nad Moravou B - FC Hustopeče 1:0 (1:0); Kočiš
FK Baník Dubňany - Kordárna Velká nad Veličkou 2:2 (0:1); Krupica, Křižka - Mikeska, Rumíšek
FK Mutěnice - FK Baník Ratíškovice 2:1; Pavelka, Růžička - Bábíček
1. MSK Břeclav B 8 7 1 0 27 : 7 22
2. Kordárna Velká nad Veličkou 8 6 1 1 42 : 9 19
3. FK Mutěnice 7 6 1 0 25 : 7 19
4. FC Veselí nad Moravou B 7 4 1 2 27 : 11 13
5. FK Baník Dubňany 6 3 2 1 17 : 14 11
6. Slovan Bzenec 7 3 1 3 30 : 14 10
7. FK Baník Ratíškovice 7 2 1 4 16 : 13 7
8. Slavoj Rohatec 6 2 0 4 4 : 16 6
9. Spartak Svatobořice - Mistřín 7 1 1 5 6 : 17 4
10. Sokol Lanžhot 7 1 0 6 7 : 53 3
11. FC Hustopeče 6 0 2 4 3 : 14 2
12. Velké Bílovice 6 0 1 5 1 : 30 1
Střelci: 12 - Novák (Bzenec), Zajíc (Velká n.V.), 8 - Krupica (Dubňany), Pavelka (Mutěnice), 7 - Gerža (Bzenec), Koutný (Mutěnice), Rumíšek (Velká n.V.), Ševečka (Velká n.V.)

1.třída skupina C - mladší
FC Veselí nad Moravou B - FC Hustopeče 4:1 (2:0); Brákora 2, Martoni, Žák - Šafařík
Slovan Bzenec - Sokol Lanžhot 11:3
Slavoj Rohatec - Spartak Svatobořice - Mistřín 5:2; Bartoš 2, Gertsberger, Hlaváč, Kartan - Změlík, Čechál
MSK Břeclav B - Velké Bílovice 5:0 (0:0); Dolák 2, Lepka 2, Herman
FK Baník Dubňany - Kordárna Velká nad Veličkou 0:8 (0:4); Maňák 3, Kohút 2, Mikeska 2, Štefánek
FK Mutěnice - FK Baník Ratíškovice 1:3; Hajduch - Matuška, Neduchal, Šťavík
1. Kordárna Velká nad Veličkou 8 6 0 2 42 : 20 18
2. MSK Břeclav B 8 6 0 2 33 : 13 18
3. FC Veselí nad Moravou B 7 5 0 2 26 : 12 15
4. Slavoj Rohatec 6 5 0 1 24 : 14 15
5. FC Hustopeče 6 3 1 2 20 : 11 10
6. FK Baník Dubňany 6 3 0 3 16 : 19 9
7. Slovan Bzenec 7 3 0 4 29 : 35 9
8. Sokol Lanžhot 7 3 0 4 19 : 27 9
9. FK Mutěnice 7 2 1 4 20 : 22 7
10. FK Baník Ratíškovice 7 2 1 4 14 : 24 7
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 7 1 1 5 8 : 31 4
12. Velké Bílovice 6 0 0 6 5 : 28 0
Střelci: 12 - Hlaváč (Rohatec), Kohút (Velká n.V.), Lepka (Břeclav B), 10 - Lejsal (Bzenec)