Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov ani Svratka Brno o víkendu nezaváhaly

9. 5. 2011

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - FC Zbrojovka Brno C 2:1 (0:1); Klimeš, Čada - Krupička
FC Boskovice - RSM Hodonín B 1:2 (1:2); Ščudla - Dohnálek, Rouzek; ČK: Válek (Hodonín)
SK Rostex Vyškov B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 4:0 (2:0); Ščípa 2, Flajzar, Němec
1. SC Znojmo B - FC Moravský Krumlov 1:6 (1:3); Zajíc - Houdek, Kacký, Koník, Krchňavý, Ondráček, Sobotka
FC Svratka Brno - FC Pálava Mikulov 6:1 (1:1); Havlín 3, Langer 2, Měchura Lukáš - Šik
FC Veselí nad Moravou - SK Líšeň 1:1 (0:0); Kurečka - Neděla
FK Apos Blansko - FC Sparta Brno B 1:0 (0:0); Skoupý
Tabulka
1. FC Moravský Krumlov 19 16 2 1 74 : 12 50
2. FC Svratka Brno 19 15 4 0 79 : 9 49
3. SK Líšeň 19 11 6 2 58 : 23 39
4. FC Veselí nad Moravou 19 10 3 6 47 : 20 33
5. RSM Hodonín B 19 10 2 7 37 : 32 32
6. FC Zbrojovka Brno C 19 10 1 8 60 : 34 31
7. FK Apos Blansko 20 9 4 7 34 : 32 31
8. SK Rostex Vyškov B 19 8 1 10 36 : 52 25
9. FC Boskovice 20 7 3 10 37 : 36 24
10. FC Kyjov 1919 19 6 5 8 30 : 42 23
11. FC Sparta Brno B 19 6 1 12 24 : 34 19
12. 1. SC Znojmo B 19 4 2 13 20 : 44 14
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 19 3 1 15 13 : 75 10
14. FC Pálava Mikulov 19 1 1 17 13 : 117 4

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - FC Pálava Mikulov 8:0 (3:0); Fessl 3, Hájek 2, Grůza, Sláma, vlastní
FC Veselí nad Moravou - SK Líšeň 7:2 (3:1); Janík 3, Brákora 2, Kozumplík, Šeda - Habiger, Čech
FC Kyjov 1919 - FC Zbrojovka Brno C 0:5 (0:2); Mikeš 2, Krejčí, Matula, Zůbek
FC Boskovice - RSM Hodonín B 0:2 (0:2); Konečný 2
SK Rostex Vyškov B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 4:1 (2:1); Horváth 2, Fialka, Rogožan - Straka Vojtěch
1. SC Znojmo B - FC Moravský Krumlov 0:4 (0:1); Urbánek 2, Dvořáček, Kotlánová
FK Apos Blansko - FC Sparta Brno B 1:2 (1:1); Ševčík - Fiala, Pojsl
Tabulka
1. FC Zbrojovka Brno C 19 17 1 1 91 : 16 52
2. FC Svratka Brno 19 17 0 2 149 : 9 51
3. FC Sparta Brno B 19 12 3 4 53 : 27 39
4. FK Apos Blansko 20 12 0 8 59 : 38 36
5. FC Pálava Mikulov 19 11 2 6 34 : 38 35
6. FC Veselí nad Moravou 19 9 2 8 57 : 59 29
7. SK Rostex Vyškov B 19 8 2 9 38 : 44 26
8. RSM Hodonín B 19 8 2 9 31 : 49 26
9. FC Boskovice 20 7 1 12 28 : 52 22
10. SK Líšeň 19 6 2 11 40 : 72 20
11. FC Moravský Krumlov 19 5 4 10 24 : 43 19
12. FC Kyjov 1919 19 3 4 12 18 : 57 13
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 19 2 4 13 24 : 74 10
14. 1. SC Znojmo B 19 2 3 14 15 : 83 9

1.třída skupina A - starší
FC Čebín - FC Bučovice 3:2; Kučera 3 - Antl 2
ČAFC Brno Židenice - FC Soběšice 7:0 (2:0); Kollarik 2, Zikl Tomáš 2, Fruhvirt, Stříž, Zikl Martin FC Svratka Brno B - AFK Letovice 8:0; Mlejnek 3, Langer 2, Eichler, Hodaň, Strakoš
FC Kuřim - Framoz Rousínov 0:3; Divácký, Julínek, Voborný
FC Boskovice B - AFK Tišnov 2:3; Matušů 2 - Fic, Halas, Panáček
SK Slatina - FC Slovan Brno 0:5 (0:1); Hruška 2, Partl 2, Březovský
Tabulka
1. FC Slovan Brno 17 13 3 1 84 : 13 42
2. AFK Tišnov 17 13 1 3 71 : 24 40
3. FC Bučovice 17 11 3 3 56 : 21 36
4. FC Svratka Brno B 17 10 2 5 64 : 20 32
5. Framoz Rousínov 17 10 2 5 39 : 27 32
6. SK Slatina 17 9 2 6 32 : 22 29
7. ČAFC Brno Židenice 17 8 1 8 46 : 34 25
8. FC Kuřim 17 6 1 10 32 : 46 19
9. FC Soběšice 17 3 3 11 22 : 79 12
10. AFK Letovice 17 3 1 13 18 : 83 10
11. FC Boskovice B 17 2 3 12 26 : 82 9
12. FC Čebín 17 2 2 13 18 : 57 8

1.třída skupina A - mladší
FC Čebín - FC Bučovice 2:3; Hanák, Sehnal - Kohoutek 2, Diviš
ČAFC Brno Židenice - FC Soběšice 7:1 (2:0); Florián, Hofírek, Horký, Kotlán, Růžička, Zikl Martin, Štěrba - Venclík
FC Svratka Brno B - AFK Letovice 14:0; Šikula 4, Malůšek 3, Vogt 3, Svensson 2, Jindra, Kundrát
FC Kuřim - Framoz Rousínov 2:3; Holman, Trtílek - Julínek 2, Čermák
FC Boskovice B - AFK Tišnov 1:3; Skácel - Vejrosta 2, Fabián
SK Slatina - FC Slovan Brno 0:4 (0:2); Hradil 2, Grym, Čelekovský
Tabulka
1. FC Kuřim 17 14 2 1 92 : 25 44
2. FC Slovan Brno 17 14 0 3 101 : 33 42
3. AFK Tišnov 17 12 0 5 103 : 39 36
4. ČAFC Brno Židenice 17 11 2 4 63 : 28 35
5. FC Svratka Brno B 17 11 1 5 75 : 26 34
6. Framoz Rousínov 17 11 1 5 77 : 50 34
7. FC Boskovice B 17 9 0 8 56 : 56 27
8. SK Slatina 17 5 0 12 35 : 66 15
9. AFK Letovice 17 4 1 12 44 : 72 13
10. FC Čebín 17 3 1 13 19 : 126 10
11. FC Bučovice 17 2 0 15 16 : 113 6
12. FC Soběšice 17 1 2 14 16 : 63 5

1.třída skupina B - starší
FC Ivančice - FC Miroslav 2:1; Studnička, Wascher - Beneš
Baník Zbýšov - Družstevník Nikolčice 1:0 (1:0); Lacina; ČK:  Sedláček (Nikolčice)
SK Vojkovice - Tatran Starý Lískovec 1:6; Fiala - Belák 2, Lagron 2, Timko, Vránek
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Slavoj Velké Pavlovice 1:0; Novotný
Tatran Kohoutovice - Sokol Pohořelice 5:1; Nguyen 2, Dufek, Pavliš, Proch - Langer
Sokol Přímětice - Čechie Zastávka 2:1; Papoušek 2 - Havel
Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 17 14 2 1 72 : 12 44
2. Tatran Kohoutovice 17 11 2 4 44 : 17 35
3. Sokol Přímětice 17 11 2 4 32 : 26 35
4. Družstevník Nikolčice 17 10 1 6 33 : 17 31
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 17 9 2 6 48 : 44 29
6. FC Ivančice 17 7 4 6 35 : 25 25
7. SK Vojkovice 17 8 1 8 28 : 39 25
8. Slavoj Velké Pavlovice 17 5 3 9 23 : 32 18
9. Čechie Zastávka 17 3 7 7 21 : 31 16
10. Baník Zbýšov 17 4 2 11 21 : 50 14
11. FC Miroslav 17 3 3 11 15 : 41 12
12. Sokol Pohořelice 17 2 1 14 14 : 52 7

1.třída skupina B - mladší
FC Ivančice - FC Miroslav 2:0; Borek, Kamaryt
Baník Zbýšov - Družstevník Nikolčice 2:1 (1:0); Hudec, Vodák - Šabata
SK Vojkovice - Tatran Starý Lískovec 4:2; Fiala 2, Teiner 2 - Bílek, Zedníček
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Slavoj Velké Pavlovice 2:2; Bohatý Matyáš, Bohatý Roman - vlastní, Šebela
Tatran Kohoutovice - Sokol Pohořelice 9:1
Sokol Přímětice - Čechie Zastávka 0:7; Brychta 2, Jakubíček, Jobánek, Klíma, Strnad, Šmarda
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 17 17 0 0 131 : 9 51
2. FC Ivančice 17 13 0 4 55 : 24 39
3. SK Vojkovice 17 11 3 3 99 : 32 36
4. Čechie Zastávka 17 12 0 5 74 : 34 36
5. Baník Zbýšov 17 10 2 5 91 : 51 32
6. FC Miroslav 17 10 1 6 56 : 43 31
7. Družstevník Nikolčice 17 7 2 8 30 : 47 23
8. Tatran Starý Lískovec 17 5 1 11 29 : 52 16
9. Slavoj Velké Pavlovice 17 2 4 11 36 : 70 10
10. Sokol Přímětice 17 3 1 13 42 : 82 10
11. Sokol Pohořelice 17 2 3 12 46 : 76 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 17 1 1 15 13 : 182 4

1.třída skupina C - starší
Sokol Lanžhot - Slovan Bzenec 1:6
FK Baník Ratíškovice - FK Mutěnice 0:4; Koutný 2, Růžička 2
Velké Bílovice - MSK Břeclav B 0:10; Trčka 3, Tichý 2, Blažek, Florus, Fungáč, Osička, Radkovič
Spartak Svatobořice - Mistřín - Slavoj Rohatec 2:1; Bezucha, Varmuža - Lbadi
FC Hustopeče - FC Veselí nad Moravou B 1:0; Drábek
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Dubňany 3:1
Tabulka
1. MSK Břeclav B 17 15 1 1 61 : 12 46
2. Kordárna Velká nad Veličkou 17 13 1 3 64 : 22 40
3. Slovan Bzenec 17 12 1 4 82 : 23 37
4. FK Mutěnice 17 12 1 4 57 : 23 37
5. FC Veselí nad Moravou B 17 9 2 6 52 : 19 29
6. FC Hustopeče 17 8 2 7 26 : 25 26
7. FK Baník Dubňany 17 6 3 8 29 : 39 21
8. FK Baník Ratíškovice 17 6 2 9 35 : 32 20
9. Spartak Svatobořice - Mistřín 17 4 3 10 16 : 41 15
10. Slavoj Rohatec 17 5 0 12 14 : 42 15
11. Sokol Lanžhot 17 2 0 15 17 : 101 6
12. Velké Bílovice 17 1 2 14 6 : 80 5

1.třída skupina C - mladší
Velké Bílovice - MSK Břeclav B 0:6; Martínek 2, Nejezchleba 2, Očenášek, Polák
Sokol Lanžhot - Slovan Bzenec 4:9
FK Baník Ratíškovice - FK Mutěnice 2:1; Šural, Šťavík - Weigl
Spartak Svatobořice - Mistřín - Slavoj Rohatec 0:7; Bartoš 3, Hlaváč 3, Pekařík
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Dubňany 4:0; Mikeska 2, Kománek, Sítek
FC Hustopeče - FC Veselí nad Moravou B 4:2; Himer, Pesau, Vlach, nehlášeno - Šebesta, Žák
Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 17 15 0 2 95 : 26 45
2. FC Veselí nad Moravou B 17 13 0 4 75 : 39 39
3. MSK Břeclav B 16 12 0 4 66 : 25 36
4. Slavoj Rohatec 17 11 0 6 61 : 43 33
5. FC Hustopeče 17 10 1 6 61 : 35 31
6. FK Baník Dubňany 17 10 0 7 58 : 48 30
7. Slovan Bzenec 17 7 1 9 58 : 70 22
8. FK Mutěnice 17 6 1 10 51 : 57 19
9. FK Baník Ratíškovice 17 6 1 10 37 : 55 19
10. Sokol Lanžhot 16 5 1 10 45 : 79 16
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 17 2 3 12 20 : 83 9
12. Velké Bílovice 17 0 0 17 12 : 79 0