Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov exceluje po postupu z 1. třídy i v krajském přeboru

28. 8. 2010

Krajský přebor žáků - starší
Blansko - Hodonín B 5:1 (3:0), Vintr 2, Kratochvíl, Souček, Zmeko – Vlk
Mor.Krumlov - Mikulov 11:0 (8:0), Houdek 3, Kacký 2, Ondráček 2, Hladký, Krchňavý, Šedrla, Čemerka
Zbrojovka C - Líšeň 4:2 (3:1), Zachoval 2, Gehringer, Vedral - Neděla, Turek
Kyjov - Bystrc B 7:0 (4:0), Robek 5, Klimeš, Svoboda
Znojmo B - Sparta Brno B
Boskovice - Vyškov B 5:0 (0:0), Doležel 2, Feruga, Hanák, Pavlů
Svratka Brno - Veselí 1:1 (0:0), Měchura - Hodonský
 1. Mor.Krumlov 2 2 0 0 15:1 6 
 2. Svratka Brno 2 1 1 0 8:1 4 
 3. Boskovice 2 1 1 0 6:1 4 
 4. Kyjov 2 1 0 1 7:3 3 
 5. Sparta Brno B 1 1 0 0 3:0 3 
 6. Zbrojovka C 1 1 0 0 4:2 3 
 7. HO-ŠA B 2 1 0 1 6:6 3 
 8. Vyškov B 2 1 0 1 6:8 3 
 9. Blansko 2 1 0 1 5:8 3 
 10. Veselí 2 0 2 0 2:2 2 
 11. Znojmo B 1 0 0 1 3:6 0 
 12. Líšeň 2 0 0 2 3:8 0 
 13. Bystrc B 1 0 0 1 0:7 0 
 14. Mikulov 2 0 0 2 1:16 0 
Kanonýři: 5 - Houdek (Mor.Krumlov), Robek (Kyjov), 3 - Doležel (Boskovice), Ondráček (Mor.Krumlov), Pavlík (Svratka Brno), 2 - Gryc (Vyškov B), Kacký (Mor.Krumlov), Kudýn (Vyškov B), Minařík (Sparta Brno B), Vintr (Blansko), Zachoval (Zbrojovka C), Šimánek (HO-ŠA B)

Krajský přebor žáků - mladší
Blansko - Hodonín B 6:0 (3:0), Šmerda 2, Feik, Zmeko, Ševčík, Študent
Mor.Krumlov - Mikulov 1:2 (0:0), Kočí - Beránek, Garčic
Zbrojovka C - Líšeň 12:1 (7:0), Slunský 4, Mach 2, Prax 2, Sedlák 2, Crha, Mikeš – Hledík
Kyjov - Bystrc B 2:2 (1:1), Ingr, Průdek - Bílý, Šplíchal
Znojmo B - Sparta Brno B
Boskovice - Vyškov B 2:1 (1:0), Grenar, Minx - Ohanyan
Svratka Brno - Veselí 10:0 (7:0), Chrascina 4, Grůza 2, Fessl, Foltýn, Malůšek - vlastní
 1. Svratka Brno 2 2 0 0 16:1 6 
 2. Zbrojovka C 1 1 0 0 12:1 3 
 3. Vyškov B 2 1 0 1 11:2 3 
 4. Sparta Brno B 1 1 0 0 6:2 3 
 5. Blansko 2 1 0 1 7:6 3 
 6. Mor.Krumlov 2 1 0 1 3:3 3 
 7. Mikulov 2 1 0 1 2:2 3 
 8. Veselí 2 1 0 1 10:12 3 
 9. HO-ŠA B 2 1 0 1 1:6 3 
 10. Boskovice 2 1 0 1 4:11 3 
 11. Bystrc B 1 0 1 0 2:2 1 
 12. Kyjov 2 0 1 1 4:8 1 
 13. Znojmo B 1 0 0 1 0:10 0 
 14. Líšeň 2 0 0 2 2:14 0 
Kanonýři: 6 - Janík (Veselí), 5 - Chrascina (Svratka Brno), 4 - Fessl (Svratka Brno), Slunský (Zbrojovka C)
 
1. třída žáků starších - skupina A
ČAFC Židenice - Letovice 4:1, Zikl Martin 2, Holčák, Šimeček - Gracias
Tišnov - Sn Brno 1:3, Panáček - Hruška 2, Partl
Bučovice - Rousínov 5:1, Antl 2, Florián 2, Minařík - Malý
Čebín - Soběšice 1:1, Kolář - Novotný
Boskovice B - Kuřim 1:2, Závodný - Holman, Obůrka
Svratka Brno B - Slatina 1:2, Skotal - Bršťák, Meluzín
 1. Sn Brno 2 2 0 0 13:1 6 
 2. Bučovice 2 2 0 0 9:2 6 
 3. Slatina 2 2 0 0 8:2 6 
 4. Kuřim 2 1 1 0 2:1 4 
 5. Tišnov 2 1 0 1 8:5 3 
 6. ČAFC Židenice 1 1 0 0 4:1 3 
 7. Čebín 2 0 2 0 1:1 2 
 8. Soběšice 2 0 1 1 2:5 1 
 9. Svratka Brno B 1 0 0 1 1:2 0 
 10. Boskovice B 2 0 0 2 2:8 0 
 11. Rousínov 2 0 0 2 3:12 0 
 12. Letovice 2 0 0 2 1:14 0 
Kanonýři: 6 - Hruška (Sn Brno), 4 - Panáček (Tišnov), 3 - Florián (Bučovice), Koutný (Tišnov)

1. třída žáků mladších - skupina A
ČAFC Židenice - Letovice 4:0, Horký 2, Ullman, Štěrba
Tišnov - Sn Brno 3:7, Beneš, Jilg, Pořízek - Hoffman 3, Sajed 3, Úradník
Bučovice - Rousínov 0:9, Čermák 3, Kozel 2, Knotek, Maxián, Přibyl, Škodík
Čebín - Soběšice 3:2, Hanák 3 - Venclík, Škrášek
Boskovice B - Kuřim 1:7, Tichý - Obůrka 2, Pacek, Paraska, Zajíček, Šimek, Škára
Svratka Brno B - Slatina 4:0, Chrascina 2, Pavlovec, Veškrňa
 1. Kuřim 2 2 0 0 10:1 6 
 2. Svratka Brno B 2 2 0 0 9:1 6 
 3. Sn Brno 2 2 0 0 11:6 6 
 4. Tišnov 2 1 0 1 11:8 3 
 5. Rousínov 2 1 0 1 10:8 3 
 6. Soběšice 2 1 0 1 5:3 3 
 7. ČAFC Židenice 2 1 0 1 5:5 3 
 8. Boskovice B 2 1 0 1 9:10 3 
 9. Čebín 2 1 0 1 3:5 3 
 10. Letovice 2 0 0 2 3:8 0 
 11. Slatina 2 0 0 2 3:12 0 
 12. Bučovice 2 0 0 2 0:12 0 
Kanonýři: 5 - Beneš (Tišnov), 3 - Chrascina (Svratka Brno B), Hanák (Čebín), Henek (Boskovice B), Hoffman (Sn Brno), Křipský (Tišnov), Sajed (Sn Brno), Čermák (Rousínov), 2 - Hlaváček (Boskovice B), Horký (ČAFC Židenice), Kozel (Rousínov), Mižigar (Sn Brno), Obůrka (Kuřim), Pořízek (Tišnov), Seidel (Slatina), Tichý (Boskovice B), Venclík (Soběšice), Závodný (Boskovice B), Štěrba (ČAFC Židenice)
 
1. třída žáků starších - skupina B
Zbýšov - Pohořelice 3:1, Hudec 2, Kozel - Kotoul
Miroslav - Vel.Pavlovice 1:2, Krbálek - Springer 2
Zastávka - St.Lískovec 1:3, Zoblivý - Jartek, Mandelík, Růžička
Přímětice - Nikolčice 2:1, Pejchal, Svoboda - Hanák
Ivančice - Vojkovice 0:1, Boháček
Kohoutovice - Hrušovany n.J. 5:1, Brabec, Dufek, Nguyen, Proch, Sachinidis - Novotný
 1. Kohoutovice 2 2 0 0 12:1 6 
 2. St.Lískovec 2 2 0 0 10:1 6 
 3. Vel.Pavlovice 2 2 0 0 6:1 6 
 4. Přímětice 2 2 0 0 6:2 6 
 5. Nikolčice 2 1 0 1 2:2 3 
 6. Vojkovice 2 1 0 1 2:4 3 
 7. Hrušovany n.J. 2 1 0 1 3:6 3 
 8. Zbýšov 2 1 0 1 3:8 3 
 9. Ivančice 2 0 0 2 1:3 0 
 10. Zastávka 2 0 0 2 1:4 0 
 11. Pohořelice 2 0 0 2 1:7 0 
 12. Miroslav 2 0 0 2 1:9 0 
Kanonýři: 4 - Brabec (Kohoutovice), Dufek (Kohoutovice), Springer (Vel.Pavlovice), 3 - Bartek (St.Lískovec), Pejchal (Přímětice), 2 - Belák (St.Lískovec), Hudec (Zbýšov), Novotný (Hrušovany n.J.), Šauer (Přímětice)

1. třída žáků mladších - skupina B
Zbýšov - Pohořelice 12:2, Chlup 3, Eliseev 3, Klušák 3, Hudec 2, Čakajský - Duda, Helešic
Miroslav - Vel.Pavlovice 4:1, Šimša 2, Fukal, Patočka
Zastávka - St.Lískovec 3:2, Strnad 2, Jakubíček - Balabán, Zedníček
Přímětice - Nikolčice 1:2, Kasan - Schubert, Šabata
Ivančice - Vojkovice 0:4, Furch, Koláček, Lang, Švec
Kohoutovice - Hrušovany n.J. 23:0, Kajanovič 7, Škubica 7, Sedláček 4, Brabec, Mareš, Nevřivý, Pavliš, Svoboda
 1. Kohoutovice 2 2 0 0 31:0 6 
 2. Vojkovice 2 2 0 0 14:1 6 
 3. Zastávka 2 2 0 0 6:3 6 
 4. Ivančice 2 1 0 1 10:4 3 
 5. Zbýšov 2 1 0 1 12:10 3 
 6. Miroslav 2 1 0 1 5:3 3 
 7. St.Lískovec 2 1 0 1 4:4 3 
 8. Nikolčice 2 1 0 1 3:4 3 
 9. Vel.Pavlovice 2 0 1 1 4:7 1 
 10. Pohořelice 2 0 1 1 5:15 1 
 11. Přímětice 2 0 0 2 2:12 0 
 12. Hrušovany n.J. 2 0 0 2 0:33 0 
Kanonýři: 8 - Škubica (Kohoutovice), 7 - Kajanovič (Kohoutovice), 5 - Sysel (Ivančice)
 
1. třída žáků starších - skupina C
Velká n.V. - Rohatec 4:0, Kohůt, Prachař, Rumíšek, Ševečka
Veselí B - Mutěnice 3:5, Kočiš 3 - Koutný 2, Pavelka 2, Piškula
Bzenec - Břeclav B 1:2, Gerža - Redek, Trčka
Lanžhot - Dubňany 3:8, Tuček 3 - Krupica 4, Měchurka 2, Antoš, Juřica
Hustopeče - Vel.Bílovice
Svatobořice-Mistřín - Ratíškovice
 1. Mutěnice 2 2 0 0 11:3 6 
 2. Břeclav B 2 1 1 0 3:2 4 
 3. Bzenec 2 1 0 1 9:4 3 
 4. Ratíškovice 1 1 0 0 6:2 3 
 5. Velká n.V. 1 1 0 0 4:0 3 
 6. Dubňany 2 1 0 1 10:11 3 
 7. Veselí B 2 0 1 1 4:6 1 
 8. Svatobořice-Mistřín 0 0 0 0 0:0 0 
 9. Vel.Bílovice 0 0 0 0 0:0 0 
 10. Hustopeče 1 0 0 1 2:6 0 
 11. Lanžhot 1 0 0 1 3:8 0 
 12. Rohatec 2 0 0 2 0:10 0 
Kanonýři: 5 - Krupica (Dubňany), Pavelka (Mutěnice), 4 - Gruszka (Ratíškovice), Novák (Bzenec), 3 - Kočiš (Veselí B), Tuček (Lanžhot)
 
1. třída žáků mladších - skupina C
Velká n.V. - Rohatec 3:4, Janda 2, Kohút - Hlaváč 3, Kučera
Veselí B - Mutěnice 2:3, Schiller, Žák - Janouškovec 2, Kramář
Bzenec - Břeclav B 3:7, Lejsal, Pollak, nehlášeno - Nejezchleba 3, Martinek 2, Dolák, Lepka
Lanžhot - Dubňany 6:1, Hofr 2, Sadáček 2, Král, Rýzner – Rusnák
Hustopeče - Vel.Bílovice
Svatobořice-Mistřín - Ratíškovice
 1. Rohatec 2 2 0 0 8:4 6 
 2. Hustopeče 1 1 0 0 8:0 3 
 3. Lanžhot 1 1 0 0 6:1 3 
 4. Břeclav B 2 1 0 1 8:5 3 
 5. Veselí B 2 1 0 1 4:4 3 
 6. Dubňany 2 1 0 1 6:7 3 
 7. Mutěnice 2 1 0 1 4:6 3 
 8. Svatobořice-Mistřín 0 0 0 0 0:0 0 
 9. Vel.Bílovice 0 0 0 0 0:0 0 
 10. Velká n.V. 1 0 0 1 3:4 0 
 11. Bzenec 2 0 0 2 4:12 0 
 12. Ratíškovice 1 0 0 1 0:8 0 
Kanonýři: 4 - Hlaváč (Rohatec), 3 - Nejezchleba (Břeclav B), 2 - Bartoš (Rohatec), Hofr (Lanžhot), Janda (Velká n.V.), Janouškovec (Mutěnice), Lejsal (Bzenec), Mach (Hustopeče), Martinek (Břeclav B), Sadáček (Lanžhot), Stehlík (Hustopeče), Ševčík (Dubňany)