Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov remizoval v boji o 1. místo přeboru starších se Svratkou Brno

17. 10. 2010

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - 1. SC Znojmo B 1:0 (1:0); Žalud
FC Pálava Mikulov - SK Rostex Vyškov B 1:4 (1:2); Kocourek - Obruča 2, Melko, Muzikant
FC Moravský Krumlov - FC Svratka Brno 2:2 (0:0); Houdek, Tuza - Skotal, Pavlík
RSM Hodonín B - FC Veselí nad Moravou 1:0 (1:0); Bílek
FC Zbrojovka Brno C - FC Boskovice 3:2 (1:1); Bogner 2, Krupička - Dokoupil, Stárek
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FK Apos Blansko 1:3 (0:3);  Zaplatil - Zmeko O. 2, Semchuk
SK Líšeň - FC Sparta Brno B 4:2 (3:0); Trávníček 2, Knetig, Juchelka - Borovský, Vodák
1. FC Moravský Krumlov 10 8 2 0 43 : 5 26
2. FC Svratka Brno 10 7 3 0 46 : 5 24
3. FC Veselí nad Moravou 10 6 2 2 31 : 5 20
4. FC Zbrojovka Brno C 10 6 1 3 31 : 15 19
5. SK Líšeň 10 5 3 2 22 : 14 18
6. FK Apos Blansko 10 5 2 3 18 : 15 17
7. FC Kyjov 1919 10 4 3 3 17 : 16 15
8. SK Rostex Vyškov B 10 5 0 5 20 : 31 15
9. RSM Hodonín B 10 4 2 4 16 : 19 14
10. FC Boskovice 10 3 1 6 22 : 16 10
11. FC Sparta Brno B 10 3 1 6 15 : 15 10
12. 1. SC Znojmo B 10 1 2 7 6 : 23 5
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 10 1 0 9 4 : 48 3
14. FC Pálava Mikulov 10 1 0 9 5 : 69 3

Krajský přebor - mladší
FC Kyjov 1919 - 1. SC Znojmo B 4:0 (2:0); Krist, Průdek, Vele, Černohorský
FC Pálava Mikulov - SK Rostex Vyškov B 1:0 (1:0); Slačík
FC Moravský Krumlov - FC Svratka Brno 0:15 (0:9); Chráscina 3, Fessl 3, Grůza 3, Malůšek 3, Hájek 2, Kolmačka
RSM Hodonín B - FC Veselí nad Moravou 2:4 (0:3); Konečný, Kordula - Janík, Růžička, Straka, Žák
SK Líšeň - FC Sparta Brno B 1:5 (1:3); Nešpor - Pojsl 2, Sedlák A., Sedlák O., Krejčí
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FK Apos Blansko 1:2 (0:0); Straka - Študent, Zmeko D.
FC Zbrojovka Brno C - FC Boskovice 5:1 (1:0); Mikeš 2, Matula, Pachlopník, Prax - Závodný
1. FC Zbrojovka Brno C 10 10 0 0 51 : 8 30
2. FC Svratka Brno 10 9 0 1 98 : 6 27
3. FC Sparta Brno B 10 7 1 2 33 : 14 22
4. FC Pálava Mikulov 10 6 1 3 14 : 16 19
5. SK Rostex Vyškov B 10 5 1 4 26 : 17 16
6. FK Apos Blansko 10 5 0 5 22 : 21 15
7. FC Veselí nad Moravou 10 4 2 4 30 : 34 14
8. FC Boskovice 10 4 0 6 16 : 35 12
9. FC Moravský Krumlov 10 3 2 5 16 : 31 11
10. RSM Hodonín B 10 3 1 6 14 : 34 10
11. SK Líšeň 10 3 1 6 18 : 43 10
12. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 10 1 3 6 18 : 46 6
13. FC Kyjov 1919 10 1 2 7 11 : 28 5
14. 1. SC Znojmo B 10 1 2 7 10 : 44 5

1.třída skupina A - starší
FC Bučovice - FC Svratka Brno B 2:0 (0:0); Antl 2
AFK Letovice - FC Kuřim 0:4; Holman, Kučera, Los, Vaňous 
FC Slovan Brno - FC Soběšice 18:0 (6:0); Hruška 6, Nešpor 6, Jelínek 3, Partl 2, Němeček
FC Čebín - FC Boskovice B 2:0; Slováček, Vašíček 
Framoz Rousínov - ČAFC Brno Židenice 3:2; Divácký 2, Julínek - Horký 2 
AFK Tišnov - SK Slatina 1:0 (0:0); Panáček
1. FC Bučovice 9 8 1 0 34 : 4 25
2. FC Slovan Brno 9 7 1 1 42 : 5 22
3. AFK Tišnov 9 6 1 2 35 : 14 19
4. FC Kuřim 9 5 1 3 17 : 8 16
5. Framoz Rousínov 9 5 1 3 16 : 19 16
6. SK Slatina 9 5 0 4 19 : 8 15
7. ČAFC Brno Židenice 9 5 0 4 14 : 17 15
8. FC Svratka Brno B 9 4 1 4 31 : 14 13
9. FC Boskovice B 9 1 2 6 17 : 24 5
10. FC Čebín 9 1 2 6 9 : 29 5
11. AFK Letovice 9 1 0 8 8 : 52 3
12. FC Soběšice 9 0 2 7 6 : 54 2

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - ČAFC Brno Židenice 2:2; Julínek, Škodák - Horký 2
FC Bučovice - FC Svratka Brno B 0:3; Adam 2, Kundrát 
AFK Letovice - FC Kuřim 3:7; Bezděk, Ducháček, Foret - Holman 3, Šimek 2, Vaňous, Veselý 
FC Slovan Brno - FC Soběšice 2:1 (1:0); Hoffmann 2 - Supek M.
FC Čebín - FC Boskovice B 1:7; Hanák - Henek 3, Chuda, Kropáč, Tichý, Trapl 
AFK Tišnov - SK Slatina 7:4 (3:3); Pořízek 2, Křipský 2, Fabián, Vejrosta, Halas   -  Zdražil 2, Seidel 2
1. FC Kuřim 9 9 0 0 51 : 11 27
2. FC Slovan Brno 9 7 0 2 44 : 22 21
3. FC Svratka Brno B 9 7 0 2 34 : 12 21
4. AFK Tišnov 9 6 0 3 52 : 21 18
5. FC Boskovice B 9 6 0 3 40 : 27 18
6. ČAFC Brno Židenice 9 5 1 3 33 : 18 16
7. Framoz Rousínov 9 5 1 3 32 : 25 16
8. AFK Letovice 9 4 0 5 29 : 26 12
9. FC Čebín 9 2 0 7 10 : 58 6
10. FC Soběšice 9 1 0 8 9 : 30 3
11. SK Slatina 9 1 0 8 13 : 47 3
12. FC Bučovice 9 0 0 9 4 : 54 0

1.třída skupina B - starší
Slavoj Velké Pavlovice - Družstevník Nikolčice 0:2; Bartl 2 
Tatran Starý Lískovec - Baník Zbýšov 4:2; Bártek 2, Mokrý 2 - Hudec, Lacina 
FC Miroslav - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 0:0 
Sokol Přímětice - FC Ivančice 2:0; Šauer, Česnek
Sokol Pohořelice - SK Vojkovice
Čechie Zastávka - Tatran Kohoutovice 1:1 (1:1); Haněl - Mach
1. Tatran Kohoutovice 9 7 2 0 31 : 6 23
2. Tatran Starý Lískovec 9 7 2 0 31 : 8 23
3. Sokol Přímětice 8 6 1 1 17 : 8 19
4. Družstevník Nikolčice 9 6 0 3 21 : 7 18
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 9 5 1 3 29 : 21 16
6. Čechie Zastávka 9 2 5 2 10 : 10 11
7. FC Ivančice 9 2 3 4 20 : 15 9
8. SK Vojkovice 8 3 0 5 10 : 21 9
9. Slavoj Velké Pavlovice 9 2 2 5 12 : 21 8
10. Baník Zbýšov 9 1 1 7 11 : 31 4
11. FC Miroslav 8 1 1 6 4 : 27 4
12. Sokol Pohořelice 8 1 0 7 5 : 26 3

1.třída skupina B - mladší
Slavoj Velké Pavlovice - Družstevník Nikolčice 1:2; Springer - Klobása 2 
Tatran Starý Lískovec - Baník Zbýšov 1:5; Sznapka - Hudec 2, Trojan 2, Elisseev
FC Miroslav - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 10:1; Vlach 3, Priml 2, Šimša 2, Klouda, Kratochvíl, Patočka - vlastní 
Sokol Přímětice - FC Ivančice 2:4; Vacek 2 - Dobrovodský 2, Ondra, vlastní
Sokol Pohořelice - SK Vojkovice
Čechie Zastávka - Tatran Kohoutovice 1:4 (1:3); Šmarda - Kajanovič 2, Škubica, Steinhauser
1. Tatran Kohoutovice 9 9 0 0 68 : 4 27
2. Čechie Zastávka 9 7 0 2 29 : 18 21
3. FC Ivančice 9 6 0 3 30 : 15 18
4. Baník Zbýšov 9 5 1 3 53 : 27 16
5. Družstevník Nikolčice 9 5 1 3 15 : 16 16
6. SK Vojkovice 8 4 3 1 48 : 17 15
7. FC Miroslav 8 5 0 3 30 : 20 15
8. Tatran Starý Lískovec 9 3 0 6 14 : 32 9
9. Slavoj Velké Pavlovice 9 2 2 5 26 : 27 8
10. Sokol Pohořelice 8 2 1 5 31 : 33 7
11. Sokol Přímětice 8 0 0 8 13 : 49 0
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 9 0 0 9 2 : 101 0

1.třída skupina C - starší
MSK Břeclav B - Kordárna Velká nad Veličkou 4:2 - předehráno
Slovan Bzenec - Spartak Svatobořice - Mistřín 6:1; Novák 4, Gerža, Zlámal - Změlík 
Slavoj Rohatec - Velké Bílovice 3:1; Koten 2, Vacenovský - Pálka 
Sokol Lanžhot - FC Hustopeče 1:8 (1:6); Tuček - Stehlík 2, Svědík 2, Kurdík, Mach, Nešpor, Šopf
FK Mutěnice - FK Baník Dubňany 1:2; Růžička - Adzima, Příkazský
FC Veselí nad Moravou B - FK Baník Ratíškovice 4:0 (2:0); Michalisko 2, Otradovec, Hodonský
1. MSK Břeclav B 9 8 1 0 29 : 7 25
2. Kordárna Velká nad Veličkou 9 7 1 1 43 : 9 22
3. FK Mutěnice 9 7 1 1 30 : 9 22
4. FC Veselí nad Moravou B 9 5 2 2 31 : 11 17
5. Slovan Bzenec 9 5 1 3 41 : 15 16
6. FK Baník Dubňany 8 4 2 2 19 : 17 14
7. FK Baník Ratíškovice 9 3 1 5 18 : 17 10
8. Slavoj Rohatec 9 3 0 6 7 : 21 9
9. FC Hustopeče 9 2 2 5 13 : 20 8
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 9 1 2 6 7 : 23 5
11. Sokol Lanžhot 9 1 0 8 8 : 62 3
12. Velké Bílovice 8 0 1 7 2 : 37 1

1.třída skupina C - mladší
MSK Břeclav B - Kordárna Velká nad Veličkou 4:5 - předehráno
Slovan Bzenec - Spartak Svatobořice - Mistřín 2:2; Kosek, Lejsal - Maršálek, Pavluš 
Slavoj Rohatec - Velké Bílovice 6:2; Hlaváč 3, Bartoš 2, Gersberger - Damborský, Růžičková 
Sokol Lanžhot - FC Hustopeče 3:2 (0:1); Rýzner 2, Matuška - Mach, Stehlík
FC Veselí nad Moravou B - FK Baník Ratíškovice 2:1 (1:1);  Chytka, Žák Vilém - Kotásek Filip
FK Mutěnice - FK Baník Dubňany 1:4; Janouškovec - Šalša 2, Knespl, Ševčík
1. Slavoj Rohatec 9 8 0 1 38 : 19 24
2. Kordárna Velká nad Veličkou 9 7 0 2 54 : 21 21
3. FC Veselí nad Moravou B 9 7 0 2 34 : 15 21
4. MSK Břeclav B 9 6 0 3 36 : 17 18
5. FK Baník Dubňany 8 5 0 3 24 : 23 15
6. FC Hustopeče 9 4 1 4 28 : 18 13
7. Sokol Lanžhot 9 4 0 5 23 : 41 12
8. FK Mutěnice 9 3 1 5 23 : 26 10
9. Slovan Bzenec 9 3 1 5 33 : 42 10
10. FK Baník Ratíškovice 9 2 1 6 17 : 32 7
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 9 1 2 6 12 : 39 5
12. Velké Bílovice 8 0 0 8 7 : 36 0