Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov se dostal do čela krajského přeboru

1. 5. 2011

Krajský přebor - starší
FC Pálava Mikulov - FC Boskovice 1:2 (1:1); Kocourek - Dokoupil, Ščudla
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Veselí nad Moravou 0:1 (0:1); Runkas
FC Moravský Krumlov - FC Kyjov 1919 3:1 (1:0); Sobotka 2, Číhal - Klimeš
FC Sparta Brno B - SK Rostex Vyškov B 2:1 (0:0); Kvasnička, Viktorin - Korel
RSM Hodonín B - 1. SC Znojmo B 2:0 (0:0); Bílek 2
FC Zbrojovka Brno C - FK Apos Blansko 8:2 (6:0); Motyčka 3, Gehringer 2, Chlad, Krupička, Sedláček - Skoupý, Vintr
SK Líšeň - FC Svratka Brno 2:2 (1:1); Trávníček 2 - Havlík, Langer
1. FC Moravský Krumlov 18 15 2 1 68 : 11 47
2. FC Svratka Brno 18 14 4 0 73 : 8 46
3. SK Líšeň 18 11 5 2 57 : 22 38
4. FC Veselí nad Moravou 18 10 2 6 46 : 19 32
5. FC Zbrojovka Brno C 18 10 1 7 59 : 32 31
6. RSM Hodonín B 18 9 2 7 35 : 31 29
7. FK Apos Blansko 19 8 4 7 33 : 32 28
8. FC Boskovice 19 7 3 9 36 : 34 24
9. SK Rostex Vyškov B 18 7 1 10 32 : 52 22
10. FC Kyjov 1919 18 5 5 8 28 : 41 20
11. FC Sparta Brno B 18 6 1 11 24 : 33 19
12. 1. SC Znojmo B 18 4 2 12 19 : 38 14
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 18 3 1 14 13 : 71 10
14. FC Pálava Mikulov 18 1 1 16 12 : 111 4

Krajský přebor - mladší
FC Pálava Mikulov - FC Boskovice 2:0 (1:0); Holůbek 2
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Veselí nad Moravou 2:3 (0:2); Straka, Svoboda - Janík 2, Brákora
FC Moravský Krumlov - FC Kyjov 1919 0:0
FC Sparta Brno B - SK Rostex Vyškov B 5:0 (2:0); Hudec 2, Kapusta, Kropáček, Torlakidis
SK Líšeň - FC Svratka Brno 0:7 (0:4); Chráscina 3, Grůza 2, Fessl, Sláma
RSM Hodonín B - 1. SC Znojmo B 4:2 (4:1); Blažek, Gajdík, Kůřil, Nečas - Blažíček, Burda
FC Zbrojovka Brno C - FK Apos Blansko 8:0 (5:0); Krejčí 2, Rusek 2, Slunský 2, Šarkózy 2
1. FC Zbrojovka Brno C 18 16 1 1 86 : 16 49
2. FC Svratka Brno 18 16 0 2 141 : 9 48
3. FC Sparta Brno B 18 11 3 4 51 : 26 36
4. FK Apos Blansko 19 12 0 7 58 : 36 36
5. FC Pálava Mikulov 18 11 2 5 34 : 30 35
6. FC Veselí nad Moravou 18 8 2 8 50 : 57 26
7. SK Rostex Vyškov B 18 7 2 9 34 : 43 23
8. RSM Hodonín B 18 7 2 9 29 : 49 23
9. FC Boskovice 19 7 1 11 28 : 50 22
10. SK Líšeň 18 6 2 10 38 : 65 20
11. FC Moravský Krumlov 18 4 4 10 20 : 43 16
12. FC Kyjov 1919 18 3 4 11 18 : 52 13
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 18 2 4 12 23 : 70 10
14. 1. SC Znojmo B 18 2 3 13 15 : 79 9

1.třída skupina A - starší
FC Slovan Brno - FC Svratka Brno B 2:2 (1:2); Nešpor, Partl - Strakoš 2; ČK: Julínek (Svratka)
FC Bučovice - ČAFC Brno Židenice 4:2; Minařík 2, Antl, Machanec - Stříž, Zikl Martin; ČK: Jetelina (Bučovice)
AFK Letovice - FC Boskovice B 2:0; Gracias 2
FC Soběšice - FC Kuřim 10:1; Novotný 4, Šimoník 3, Kováč, Procházka, Šelbický - Šimek
Framoz Rousínov - SK Slatina 1:1; Divácký - Meluzín
AFK Tišnov - FC Čebín 5:1 (3:0); Fic, Konečný, Panáček, Vajgl, vlastní - Sehnal
1. FC Slovan Brno 16 12 3 1 79 : 13 39
2. AFK Tišnov 16 12 1 3 68 : 22 37
3. FC Bučovice 16 11 3 2 54 : 18 36
4. FC Svratka Brno B 16 9 2 5 56 : 20 29
5. SK Slatina 16 9 2 5 32 : 17 29
6. Framoz Rousínov 16 9 2 5 36 : 27 29
7. ČAFC Brno Židenice 16 7 1 8 39 : 34 22
8. FC Kuřim 16 6 1 9 32 : 43 19
9. FC Soběšice 16 3 3 10 22 : 72 12
10. AFK Letovice 16 3 1 12 18 : 75 10
11. FC Boskovice B 16 2 3 11 24 : 79 9
12. FC Čebín 16 1 2 13 15 : 55 5

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - SK Slatina 6:2; Mrázek 2, Přibyl 2, Bartošek, Julínek - Balák, Suchánek
FC Slovan Brno - FC Svratka Brno B 4:2 (1:1); Pavlištík 4 - Chráscina, Hangstörfer
FC Bučovice - ČAFC Brno Židenice 1:5
AFK Letovice - FC Boskovice B 1:6
FC Soběšice - FC Kuřim 1:4; Zezula - Vaňous 2, Holmann, Šimek
AFK Tišnov - FC Čebín 14:1 (5:1); Pořízek 5, Horák 3, Fabián 2, Havlát, Sedláček, Straka, Vejrosta - Hanák
1. FC Kuřim 16 14 2 0 90 : 22 44
2. FC Slovan Brno 16 13 0 3 97 : 33 39
3. AFK Tišnov 16 11 0 5 100 : 38 33
4. ČAFC Brno Židenice 16 10 2 4 56 : 27 32
5. FC Svratka Brno B 16 10 1 5 61 : 26 31
6. Framoz Rousínov 16 10 1 5 74 : 48 31
7. FC Boskovice B 16 9 0 7 55 : 53 27
8. SK Slatina 16 5 0 11 35 : 62 15
9. AFK Letovice 16 4 1 11 44 : 58 13
10. FC Čebín 16 3 1 12 17 : 123 10
11. FC Soběšice 16 1 2 13 15 : 56 5
12. FC Bučovice 16 1 0 15 13 : 111 3

1.třída skupina B - starší
Sokol Pohořelice - FC Ivančice 1:1; Rychlík - Straka
Tatran Starý Lískovec - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 14:0; Lagron 4, Vránek 4, Belák 3, Bartek 2, Mokrý
Čechie Zastávka - Baník Zbýšov 5:2 (2:0); Man 2, Haněl, Majdan, Tribula - Hudec, Kozel
Slavoj Velké Pavlovice - Tatran Kohoutovice 1:0; Springer
Družstevník Nikolčice - SK Vojkovice 2:2; Bartl 2 - Boháč 2
FC Miroslav - Sokol Přímětice 2:2; Kacký, Patočka - Janeček, Pejchal
1. Tatran Starý Lískovec 16 13 2 1 66 : 11 41
2. Tatran Kohoutovice 16 10 2 4 39 : 16 32
3. Sokol Přímětice 16 10 2 4 30 : 25 32
4. Družstevník Nikolčice 16 10 1 5 33 : 16 31
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 16 8 2 6 47 : 44 26
6. SK Vojkovice 16 8 1 7 27 : 33 25
7. FC Ivančice 16 6 4 6 33 : 24 22
8. Slavoj Velké Pavlovice 16 5 3 8 23 : 31 18
9. Čechie Zastávka 16 3 7 6 20 : 29 16
10. FC Miroslav 16 3 3 10 14 : 39 12
11. Baník Zbýšov 16 3 2 11 20 : 50 11
12. Sokol Pohořelice 16 2 1 13 13 : 47 7

1.třída skupina B - mladší
Sokol Pohořelice - FC Ivančice 0:1; Gacov
Tatran Starý Lískovec - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 2:4; Fialka, Krejčí - Bohatý 2, Schrodl, Vodák
Čechie Zastávka - Baník Zbýšov 1:5 (0:2); Strnad - Hudec 2, Eliseev, Trojan, Šrámek
Slavoj Velké Pavlovice - Tatran Kohoutovice 0:17; Pavliš 7, Nevřivý 3, Mareš 2, Svoboda 2, Havlíček, Kaláb, Uhlíř
Družstevník Nikolčice - SK Vojkovice 0:7; Fiala 2, Dvořáček, Furch, Houser, Koláček, Teiner
FC Miroslav - Sokol Přímětice 5:0; Krula 2, Priml 2, Vlach
1. Tatran Kohoutovice 16 16 0 0 122 : 8 48
2. FC Ivančice 16 12 0 4 53 : 24 36
3. SK Vojkovice 16 10 3 3 95 : 30 33
4. Čechie Zastávka 16 11 0 5 67 : 34 33
5. FC Miroslav 16 10 1 5 56 : 41 31
6. Baník Zbýšov 16 9 2 5 89 : 50 29
7. Družstevník Nikolčice 16 7 2 7 29 : 45 23
8. Tatran Starý Lískovec 16 5 1 10 27 : 48 16
9. Sokol Přímětice 16 3 1 12 42 : 75 10
10. Sokol Pohořelice 16 2 3 11 45 : 67 9
11. Slavoj Velké Pavlovice 16 2 3 11 34 : 68 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 16 1 0 15 11 : 180 3

1.třída skupina C - starší
MSK Břeclav B - FK Baník Ratíškovice 3:0; Nosek, Tichý, Trčka
Slovan Bzenec - Kordárna Velká nad Veličkou 8:2; Novák 4, Hýža 2, Halačka, Zlámal - Ševečka 2
FK Mutěnice - Spartak Svatobořice - Mistřín 5:1; Pavelka 3, Růžička, Tinka - Votrubec
FK Baník Dubňany - Velké Bílovice 3:1 (1:0); Adzima 3 - Valenta
Slavoj Rohatec - FC Hustopeče 0:1; Nešpor
FC Veselí nad Moravou B - Sokol Lanžhot 4:0; Otradovec 2, Tomšic 2; ČK: Sapáček, Uher (Veselí)
1. MSK Břeclav B 16 14 1 1 51 : 12 43
2. Kordárna Velká nad Veličkou 16 12 1 3 61 : 21 37
3. Slovan Bzenec 16 11 1 4 76 : 22 34
4. FK Mutěnice 16 11 1 4 53 : 23 34
5. FC Veselí nad Moravou B 16 9 2 5 52 : 18 29
6. FC Hustopeče 16 7 2 7 25 : 25 23
7. FK Baník Dubňany 16 6 3 7 28 : 36 21
8. FK Baník Ratíškovice 16 6 2 8 35 : 28 20
9. Slavoj Rohatec 16 5 0 11 13 : 40 15
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 16 3 3 10 14 : 40 12
11. Sokol Lanžhot 16 2 0 14 16 : 95 6
12. Velké Bílovice 16 1 2 13 6 : 70 5

1.třída skupina C - mladší
MSK Břeclav B - FK Baník Ratíškovice 4:1; Nejezchleba 2, Martínek, Tkadlec - Příkazský
Slovan Bzenec - Kordárna Velká nad Veličkou 1:5; Lejsal - Kohůt 2, Mikeska Milan 2, Mikeska Adam
FK Mutěnice - Spartak Svatobořice - Mistřín 10:0; Weigl 4, Hajduch 2, Mokruša 2, Jagoš, Janouškovec
FK Baník Dubňany - Velké Bílovice 7:2 (4:1); Novotný 2, Ševčík 2, Hoch, Křižka, Paleček - Osička, Sláma
Slavoj Rohatec - FC Hustopeče 0:4; Gajda 2, Mach, Machovský 
FC Veselí nad Moravou B - Sokol Lanžhot 6:3; Novák 4, Hýža 2, Halačka, Zlámal - Ševečka 2
1. Kordárna Velká nad Veličkou 16 14 0 2 91 : 26 42
2. FC Veselí nad Moravou B 16 13 0 3 73 : 35 39
3. MSK Břeclav B 15 11 0 4 60 : 25 33
4. FK Baník Dubňany 16 10 0 6 58 : 44 30
5. Slavoj Rohatec 16 10 0 6 54 : 43 30
6. FC Hustopeče 16 9 1 6 57 : 33 28
7. FK Mutěnice 16 6 1 9 50 : 55 19
8. Slovan Bzenec 16 6 1 9 49 : 66 19
9. FK Baník Ratíškovice 16 5 1 10 35 : 54 16
10. Sokol Lanžhot 15 5 1 9 41 : 70 16
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 16 2 3 11 20 : 76 9
12. Velké Bílovice 16 0 0 16 12 : 73 0