Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov stále vede přebor starších o dva body před Svratkou Brno, Veselí ztrácí bodů pět

10. 10. 2010

Krajský přebor starších
FC Sparta Brno B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 5:1 (3:0)
FC Boskovice - FC Moravský Krumlov 1:2 (1:1); Dyčka - Houdek 2
SK Rostex Vyškov B - SK Líšeň 1:6 (0:3); Gryc - Juchelka 2, Klein, Trávníček, Turek, vlastní
FK Apos Blansko - FC Kyjov 1919 0:0 
FC Svratka Brno - RSM Hodonín B 3:0 (1:0); Mátl, Pavlík, Sláma
1. SC Znojmo B - FC Zbrojovka Brno C 1:1 (1:0); Masri - Sedláček, ČK: Fukal (Znojmo)
FC Veselí nad Moravou - FC Pálava Mikulov 11:0 (4:0); Michalisko 3, Moštěk 3, Symerský 2, Soukup, Truong, Zelinka
1. FC Moravský Krumlov 9 8 1 0 41 : 3 25
2. FC Svratka Brno 9 7 2 0 44 : 3 23
3. FC Veselí nad Moravou 9 6 2 1 31 : 4 20
4. FC Zbrojovka Brno C 9 5 1 3 28 : 13 16
5. SK Líšeň 9 4 3 2 18 : 12 15
6. FK Apos Blansko 9 4 2 3 15 : 14 14
7. FC Kyjov 1919 9 3 3 3 16 : 16 12
8. SK Rostex Vyškov B 9 4 0 5 16 : 30 12
9. RSM Hodonín B 9 3 2 4 15 : 19 11
10. FC Boskovice 9 3 1 5 20 : 13 10
11. FC Sparta Brno B 9 3 1 5 13 : 11 10
12. 1. SC Znojmo B 9 1 2 6 6 : 22 5
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 9 1 0 8 3 : 45 3
14. FC Pálava Mikulov 9 1 0 8 4 : 65 3
Střelci: 12 - Houdek (Moravský Krumlov), 10 - Pavlík (Svratka Brno), 8 - Havlín (Svratka Brno), Michalisko (Veselí), Sobotka (Moravský Krumlov)

Krajský přebor mladších
FC Sparta Brno B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 2:2 (0:1)
FC Svratka Brno - RSM Hodonín B 11:0 (7:0); Grůza 4, Chráscina 3, Malůšek 2, Fessl, Koukal
SK Rostex Vyškov B - SK Líšeň 3:1 (3:1)
FC Boskovice - FC Moravský Krumlov 4:1 (1:1); Závodný 3, Ferugová - Kocanda
FK Apos Blansko - FC Kyjov 1919 3:0 (2:0); Zmeko 2, Blažek
FC Veselí nad Moravou - FC Pálava Mikulov 1:5 (0:4); Žák - Svojanovský 2, Barvíř, Garčic, Jakubec
1. SC Znojmo B - FC Zbrojovka Brno C 1:4 (0:4); Bastl - Sedlák 2, Slunský 2
1. FC Zbrojovka Brno C 9 9 0 0 46 : 7 27
2. FC Svratka Brno 9 8 0 1 83 : 6 24
3. FC Sparta Brno B 9 6 1 2 28 : 13 19
4. SK Rostex Vyškov B 9 5 1 3 26 : 16 16
5. FC Pálava Mikulov 9 5 1 3 13 : 16 16
6. FK Apos Blansko 9 4 0 5 20 : 20 12
7. FC Boskovice 9 4 0 5 15 : 30 12
8. FC Moravský Krumlov 9 3 2 4 16 : 16 11
9. FC Veselí nad Moravou 9 3 2 4 26 : 32 11
10. RSM Hodonín B 9 3 1 5 12 : 30 10
11. SK Líšeň 9 3 1 5 17 : 38 10
12. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 9 1 3 5 17 : 44 6
13. 1. SC Znojmo B 9 1 2 6 10 : 40 5
14. FC Kyjov 1919 9 0 2 7 7 : 28 2
Střelci: 21 - Grůza (Svratka Brno), 16 - Fessl (Svratka Brno), 14 - Janík (Veselí)

1.třída skupina A - starší
SK Slatina - AFK Letovice 2:1 (0:0); Vilímek, Žáček - Zemánek
ČAFC Brno Židenice - FC Čebín 3:1 (2:0); Kýn, Zikl M., Šimeček - Topinka
FC Soběšice - Framoz Rousínov 0:2 
FC Svratka Brno B - AFK Tišnov 2:2
FC Boskovice B - FC Bučovice 0:3; Florián, Horák, Selinger 
FC Kuřim - FC Slovan Brno 
1. FC Bučovice 8 7 1 0 32 : 4 22
2. AFK Tišnov 8 5 1 2 34 : 14 16
3. FC Slovan Brno 7 5 1 1 22 : 5 16
4. SK Slatina 8 5 0 3 19 : 7 15
5. ČAFC Brno Židenice 8 5 0 3 12 : 14 15
6. FC Svratka Brno B 8 4 1 3 31 : 12 13
7. FC Kuřim 7 4 1 2 13 : 6 13
8. Framoz Rousínov 8 4 1 3 13 : 17 13
9. FC Boskovice B 8 1 2 5 17 : 22 5
10. AFK Letovice 8 1 0 7 8 : 48 3
11. FC Čebín 8 0 2 6 7 : 29 2
12. FC Soběšice 8 0 2 6 6 : 36 2
Střelci: 16 - Panáček (Tišnov), 12 - Hruška (Sn Brno), 8 - Kučera (Kuřim), Langer (Svratka Brno B), Minařík (Bučovice)

1.třída skupina A - mladší
SK Slatina - AFK Letovice 0:5 (0:2); Ducháčková 2, Andrle, Bezděk, Buriánek
ČAFC Brno Židenice - FC Čebín 4:0 (2:0); Růžička 2, Florián, Ullmann
FC Svratka Brno B - AFK Tišnov 3:1 
FC Soběšice - Framoz Rousínov 0:3; Paseka, Čermák, vlastní 
FC Boskovice B - FC Bučovice 8:1; Tichý 4, David, Henek, Pokorný, vlastní - Diviš
FC Kuřim - FC Slovan Brno
1. FC Kuřim 7 7 0 0 42 : 7 21
2. FC Slovan Brno 7 6 0 1 41 : 19 18
3. FC Svratka Brno B 8 6 0 2 31 : 12 18
4. AFK Tišnov 8 5 0 3 45 : 17 15
5. ČAFC Brno Židenice 8 5 0 3 31 : 16 15
6. FC Boskovice B 7 5 0 2 31 : 23 15
7. Framoz Rousínov 8 5 0 3 30 : 23 15
8. AFK Letovice 7 3 0 4 23 : 17 9
9. FC Čebín 8 2 0 6 9 : 51 6
10. FC Soběšice 8 1 0 7 8 : 28 3
11. SK Slatina 8 1 0 7 9 : 40 3
12. FC Bučovice 8 0 0 8 4 : 51 0
Střelci: 13 - Šimek (Kuřim), 12 - Mižigár (Sn Brno), 11 - Hoffmann (Sn Brno)

1.třída skupina B - starší
FC Ivančice - Čechie Zastávka 1:1 (1:0); Wascher - Tribula
SK Vojkovice - Slavoj Velké Pavlovice 3:1; Jeřábek, Kratochvíl, Růžička - Springel 
Baník Zbýšov - Sokol Přímětice 0:1 (0:1); Koník
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Sokol Pohořelice 3:0; Haranza, Nevoral, Novotný 
Tatran Kohoutovice - FC Miroslav 7:1; Brabec 2, Dufek 2, Hála, Mach, Proch - Kubíček 
Družstevník Nikolčice - Tatran Starý Lískovec 0:1 (0:0); Bartek
1. Tatran Kohoutovice 8 7 1 0 30 : 5 22
2. Tatran Starý Lískovec 8 6 2 0 27 : 6 20
3. Sokol Přímětice 7 5 1 1 15 : 8 16
4. Družstevník Nikolčice 8 5 0 3 19 : 7 15
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 8 5 0 3 29 : 21 15
6. Čechie Zastávka 8 2 4 2 9 : 9 10
7. FC Ivančice 8 2 3 3 20 : 13 9
8. SK Vojkovice 8 3 0 5 10 : 21 9
9. Slavoj Velké Pavlovice 8 2 2 4 12 : 19 8
10. Baník Zbýšov 8 1 1 6 9 : 27 4
11. Sokol Pohořelice 8 1 0 7 5 : 26 3
12. FC Miroslav 7 1 0 6 4 : 27 3
Střelci: 12 - Novotný (Hrušovany n.J.), 10 - Brabec (Kohoutovice), 9 - Bartek (St.Lískovec), Dufek (Kohoutovice)

1.třída skupina B - mladší
FC Ivančice - Čechie Zastávka 1:2 (0:1); Steinoch - Syrovátka 2
SK Vojkovice - Slavoj Velké Pavlovice 2:2; Dvořáček, Furch - Bazala, Popovský 
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Sokol Pohořelice 0:9; Malík 4, Knírš 2, Kotoul 2, Helešic 
Baník Zbýšov - Sokol Přímětice 9:1 (2:0); Chlup 3, Elisseev 3, Šrámek, Suvdaa, Čavajský
Tatran Kohoutovice - FC Miroslav 6:0; Steinhauser 3, Škubica 2, Sedláček 
Družstevník Nikolčice - Tatran Starý Lískovec 1:0; Šabata 
1. Tatran Kohoutovice 8 8 0 0 64 : 3 24
2. Čechie Zastávka 8 7 0 1 28 : 14 21
3. SK Vojkovice 8 4 3 1 48 : 17 15
4. FC Ivančice 8 5 0 3 26 : 13 15
5. Baník Zbýšov 8 4 1 3 48 : 26 13
6. Družstevník Nikolčice 8 4 1 3 13 : 15 13
7. FC Miroslav 7 4 0 3 20 : 19 12
8. Tatran Starý Lískovec 8 3 0 5 13 : 27 9
9. Slavoj Velké Pavlovice 8 2 2 4 25 : 25 8
10. Sokol Pohořelice 8 2 1 5 31 : 33 7
11. Sokol Přímětice 7 0 0 7 11 : 45 0
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 8 0 0 8 1 : 91 0
Střelci: 17 - Fiala (Vojkovice), 15 - Škubica (Kohoutovice), 12 - Hudec (Zbýšov)

1.třída skupina C - starší
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Rohatec 2:0; Gruszka, Šimek 
Velké Bílovice - FK Mutěnice 0:4; Pavelka 3, Koutný
Spartak Svatobořice - Mistřín - FC Veselí nad Moravou B 0:0
FK Baník Dubňany - MSK Břeclav B
FC Hustopeče - Slovan Bzenec 0:5; Novák 2, Gerža, Halačka, Jandásek
Kordárna Velká nad Veličkou - Sokol Lanžhot 1:0; Mikeska
1. Kordárna Velká nad Veličkou 9 7 1 1 43 : 9 22
2. FK Mutěnice 8 7 1 0 29 : 7 22
3. MSK Břeclav B 8 7 1 0 27 : 7 22
4. FC Veselí nad Moravou B 8 4 2 2 27 : 11 14
5. Slovan Bzenec 8 4 1 3 35 : 14 13
6. FK Baník Dubňany 6 3 2 1 17 : 14 11
7. FK Baník Ratíškovice 8 3 1 4 18 : 13 10
8. Slavoj Rohatec 8 2 0 6 4 : 20 6
9. Spartak Svatobořice - Mistřín 8 1 2 5 6 : 17 5
10. FC Hustopeče 8 1 2 5 5 : 19 5
11. Sokol Lanžhot 8 1 0 7 7 : 54 3
12. Velké Bílovice 7 0 1 6 1 : 34 1
Střelci: 14 - Novák (Bzenec), 12 - Zajíc (Velká n.V.), 11 - Pavelka (Mutěnice)

1.třída skupina C - mladší
Velké Bílovice - FK Mutěnice 0:2; Weigl 2 
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Rohatec 2:6; Kotásek, Sochor - Hlaváč 2, Gerstberger, Kučera, Šebesta, Štylárek
Spartak Svatobořice - Mistřín - FC Veselí nad Moravou B 2:6; Změlík 2 - Vlček 3, Žák 2, Schüller 
FK Baník Dubňany - MSK Břeclav B
Kordárna Velká nad Veličkou - Sokol Lanžhot 12:1; Kohůt 7, Štefánek 2, Mikeska, Pavlica, Sitek - Matuška 
FC Hustopeče - Slovan Bzenec 5:2; Stehlík 2, Mach, Vítek, Šedivý - Lejsal, Štul 
1. Kordárna Velká nad Veličkou 9 7 0 2 54 : 21 21
2. Slavoj Rohatec 8 7 0 1 32 : 17 21
3. MSK Břeclav B 8 6 0 2 33 : 13 18
4. FC Veselí nad Moravou B 8 6 0 2 32 : 14 18
5. FC Hustopeče 8 4 1 3 26 : 15 13
6. FK Mutěnice 8 3 1 4 22 : 22 10
7. FK Baník Dubňany 6 3 0 3 16 : 19 9
8. Slovan Bzenec 8 3 0 5 31 : 40 9
9. Sokol Lanžhot 8 3 0 5 20 : 39 9
10. FK Baník Ratíškovice 8 2 1 5 16 : 30 7
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 8 1 1 6 10 : 37 4
12. Velké Bílovice 7 0 0 7 5 : 30 0
Střelci: 19 - Kohút (Velká n.V.), 14 - Hlaváč (Rohatec), 12 - Lepka (Břeclav B)