Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Moravský Krumlov vyhrál na Zbrojovce a dál zůstává o bod zpět za Svratkou

25. 4. 2011

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - RSM Hodonín B 3:0 (2:0); Klimeš, Pintera, Čada
FC Boskovice - SK Líšeň 1:1 (0:0); Janík - Číhal
FC Svratka Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 8:0 (5:0); Langer 4, Havlín, Měchura Lukáš, Pavlík, Vlach
FK Apos Blansko - SK Rostex Vyškov B 0:0 
FC Zbrojovka Brno C - FC Moravský Krumlov 1:2 (0:0); Gehringer - Sobotka, Číhal
FC Veselí nad Moravou - FC Sparta Brno B 0:1 (0:1); Viktorin
27.04.2011, 15:00, 1. SC Znojmo B - FC Pálava Mikulov
1. FC Svratka Brno 17 14 3 0 71 : 6 45
2. FC Moravský Krumlov 17 14 2 1 65 : 10 44
3. SK Líšeň 17 11 4 2 55 : 20 37
4. FC Veselí nad Moravou 17 9 2 6 45 : 19 29
5. FC Zbrojovka Brno C 17 9 1 7 51 : 30 28
6. FK Apos Blansko 18 8 4 6 31 : 24 28
7. RSM Hodonín B 17 8 2 7 33 : 31 26
8. SK Rostex Vyškov B 17 7 1 9 31 : 50 22
9. FC Boskovice 18 6 3 9 34 : 33 21
10. FC Kyjov 1919 17 5 5 7 27 : 38 20
11. FC Sparta Brno B 17 5 1 11 22 : 32 16
12. 1. SC Znojmo B 16 3 2 11 15 : 34 11
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 17 3 1 13 13 : 70 10
14. FC Pálava Mikulov 16 1 1 14 9 : 105 4

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 6:0 (6:0); Chráscina 2, Fessl 2, Grůza, Malůšek FC Kyjov 1919 - RSM Hodonín B 1:1 (0:1); Gabriel - Blažek
FC Boskovice - SK Líšeň 0:2 (0:0); Nešpor, Plch
FK Apos Blansko - SK Rostex Vyškov B 2:3 (1:0); Kunc, Zmeko - Fialka 2, Horváth
FC Veselí nad Moravou - FC Sparta Brno B 3:4 (2:1); Straka 2, Janík - Pojsl 2, Fiala, vlastní
FC Zbrojovka Brno C - FC Moravský Krumlov 1:0 (1:0); Hladký
27.04.2011, 16:45, 1. SC Znojmo B - FC Pálava Mikulov
1. FC Zbrojovka Brno C 17 15 1 1 78 : 16 46
2. FC Svratka Brno 17 15 0 2 134 : 9 45
3. FK Apos Blansko 18 12 0 6 58 : 28 36
4. FC Sparta Brno B 17 10 3 4 46 : 26 33
5. FC Pálava Mikulov 16 10 2 4 31 : 27 32
6. SK Rostex Vyškov B 17 7 2 8 34 : 38 23
7. FC Veselí nad Moravou 17 7 2 8 47 : 55 23
8. FC Boskovice 18 7 1 10 28 : 48 22
9. SK Líšeň 17 6 2 9 38 : 58 20
10. RSM Hodonín B 17 6 2 9 25 : 47 20
11. FC Moravský Krumlov 17 4 3 10 20 : 43 15
12. FC Kyjov 1919 17 3 3 11 18 : 52 12
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 17 2 4 11 21 : 67 10
14. 1. SC Znojmo B 16 1 3 12 10 : 74 6

I.třída skupina A - starší
FC Bučovice - AFK Tišnov 1:3; Horák - Fic, Panáček, Vejrosta 
FC Čebín - AFK Letovice 2:4; Kučera, Čoupek - Gracias, Pokorný, Slechan, Zemánek 
ČAFC Brno Židenice - FC Kuřim 4:0; Řezník 2, Zikl Tomáš, Šimeček
FC Svratka Brno B - Framoz Rousínov 2:0; Hodaň, Strakoš
FC Boskovice B - FC Slovan Brno 1:11; Vorlický - Hruška 3, Dvořák 2, Jelínek 2, Partl 2, Kropáček, Čermák
SK Slatina - FC Soběšice 2:0; Meluzín, Svoboda 
1. FC Slovan Brno 15 12 2 1 77 : 11 38
2. AFK Tišnov 15 11 1 3 63 : 21 34
3. FC Bučovice 15 10 3 2 50 : 16 33
4. FC Svratka Brno B 15 9 1 5 54 : 18 28
5. SK Slatina 15 9 1 5 31 : 16 28
6. Framoz Rousínov 15 9 1 5 35 : 26 28
7. ČAFC Brno Židenice 15 7 1 7 37 : 30 22
8. FC Kuřim 15 6 1 8 31 : 33 19
9. FC Boskovice B 15 2 3 10 24 : 77 9
10. FC Soběšice 15 2 3 10 12 : 71 9
11. AFK Letovice 15 2 1 12 16 : 75 7
12. FC Čebín 15 1 2 12 14 : 50 5

I.třída skupina A - mladší
FC Bučovice - AFK Tišnov 1:11; Kohoutek - Halas 4, Pořízek 3, Fabián, Horák, Kovář, Zeman 
FC Čebín - AFK Letovice 5:0; Hanák 2, Režný 2, Hradský 
ČAFC Brno Židenice - FC Kuřim 2:2; Horký, Ulman - Holman, Strouhal
FC Svratka Brno B - Framoz Rousínov 10:3; Adam 4, Chráscina 3, Jindra 2, Minář - Julínek, Mrázek, Čermák 
FC Boskovice B - FC Slovan Brno 1:6; Koudelka - Pavlištík 3, Hoffmann, Hradil, vlastní 
SK Slatina - FC Soběšice 2:0; Dumpík, Zdražil
1. FC Kuřim 15 13 2 0 86 : 21 41
2. FC Slovan Brno 15 12 0 3 93 : 31 36
3. FC Svratka Brno B 15 10 1 4 59 : 22 31
4. AFK Tišnov 15 10 0 5 86 : 37 30
5. ČAFC Brno Židenice 15 9 2 4 51 : 26 29
6. Framoz Rousínov 15 9 1 5 68 : 46 28
7. FC Boskovice B 15 8 0 7 49 : 52 24
8. SK Slatina 15 5 0 10 33 : 56 15
9. AFK Letovice 15 4 1 10 43 : 52 13
10. FC Čebín 15 3 1 11 16 : 109 10
11. FC Soběšice 15 1 2 12 14 : 52 5
12. FC Bučovice 15 1 0 14 12 : 106 3

I.třída skupina B - starší
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Družstevník Nikolčice 1:2; Novotný - Bartl, Švaňhal 
Baník Zbýšov - SK Vojkovice 3:1 (1:1); Kunčar, Lacina, Mertl - Boháč
Tatran Kohoutovice - Tatran Starý Lískovec 1:0; Holubář 
Čechie Zastávka - FC Miroslav 2:2; Haněl, Wasserbauer - Krejčí, Morong; ČK: Krbálek (Miroslav)
Sokol Přímětice - Sokol Pohořelice 3:1; Němeček, Papoušek, Urík - Bačo 
28.04.2011, 17:15, FC Ivančice - Slavoj Velké Pavlovice
1. Tatran Starý Lískovec 15 12 2 1 52 : 11 38
2. Tatran Kohoutovice 15 10 2 3 39 : 15 32
3. Sokol Přímětice 15 10 1 4 28 : 23 31
4. Družstevník Nikolčice 15 10 0 5 31 : 14 30
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 15 8 2 5 47 : 30 26
6. SK Vojkovice 15 8 0 7 25 : 31 24
7. FC Ivančice 14 5 3 6 29 : 22 18
8. Slavoj Velké Pavlovice 14 4 3 7 21 : 28 15
9. Čechie Zastávka 15 2 7 6 15 : 27 13
10. FC Miroslav 15 3 2 10 12 : 37 11
11. Baník Zbýšov 15 3 2 10 18 : 45 11
12. Sokol Pohořelice 15 2 0 13 12 : 46 6

I.třída skupina B - mladší
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Družstevník Nikolčice 0:4; Klobása 2, Gorecki, Šabata 
Baník Zbýšov - SK Vojkovice 1:7 (0:3); Elisseev - Fiala 4, Dvořáček 2, Švec
Tatran Kohoutovice - Tatran Starý Lískovec 1:0; Pavliš 
Čechie Zastávka - FC Miroslav 4:1; Klíma 2, Strnad, Šmarda - Priml 
Sokol Přímětice - Sokol Pohořelice 1:1; Tomek - Hájek 
28.04.2011, 15:45, FC Ivančice - Slavoj Velké Pavlovice
1. Tatran Kohoutovice 15 15 0 0 105 : 8 45
2. Čechie Zastávka 15 11 0 4 66 : 29 33
3. SK Vojkovice 15 9 3 3 88 : 30 30
4. FC Ivančice 14 10 0 4 49 : 23 30
5. FC Miroslav 15 9 1 5 51 : 41 28
6. Baník Zbýšov 15 8 2 5 84 : 49 26
7. Družstevník Nikolčice 15 7 2 6 29 : 38 23
8. Tatran Starý Lískovec 15 5 1 9 25 : 44 16
9. Sokol Přímětice 15 3 1 11 42 : 70 10
10. Slavoj Velké Pavlovice 14 2 3 9 33 : 48 9
11. Sokol Pohořelice 15 2 3 10 45 : 66 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 15 0 0 15 7 : 178 0

I.třída skupina C - starší
Sokol Lanžhot - Slavoj Rohatec 3:4; Tuček 2, Hofer - Stamický 3, Šafařík 
Slovan Bzenec - FC Veselí nad Moravou B 2:0; Hýža, Vávra 
FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany 7:1
Spartak Svatobořice - Mistřín - MSK Břeclav B 0:3; Trčka 2, Tichý
FC Hustopeče - FK Mutěnice 0:3; Piškula, Růžička, Varmuža
Kordárna Velká nad Veličkou - Velké Bílovice 5:0; Zajíc 3, Ševečka 2
1. Kordárna Velká nad Veličkou 15 12 1 2 59 : 13 37
2. MSK Břeclav B 14 12 1 1 41 : 12 37
3. Slovan Bzenec 15 10 1 4 68 : 20 31
4. FK Mutěnice 15 10 1 4 48 : 22 31
5. FC Veselí nad Moravou B 15 8 2 5 48 : 18 26
6. FK Baník Ratíškovice 15 6 2 7 35 : 25 20
7. FC Hustopeče 15 6 2 7 24 : 25 20
8. FK Baník Dubňany 15 5 3 7 25 : 35 18
9. Slavoj Rohatec 15 5 0 10 13 : 39 15
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 15 3 3 9 13 : 35 12
11. Sokol Lanžhot 14 2 0 12 16 : 84 6
12. Velké Bílovice 15 1 2 12 5 : 67 5

I.třída skupina C - mladší
Sokol Lanžhot - Slavoj Rohatec 3:7; Rýzner 2, Tuček - Hlaváč 4, Odehnal 2, Šebesta
Slovan Bzenec - FC Veselí nad Moravou B 3:5; Kosek Daniel 2, Kosek Richard - Schüller 2, Čajka 2, Chytka 
FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany 0:5; Novotný 3, Ševčík 2 
Spartak Svatobořice - Mistřín - MSK Břeclav B 1:6; Klvan - Barina, Helešic, Mikšík, Nejezchleba, Pekaj, Tkadlec 
Kordárna Velká nad Veličkou - Velké Bílovice 6:0; Chrenčík 3, Mikeska 3
FC Hustopeče - FK Mutěnice 7:3; Gajda 3, Mach, Makovský, Pesan, Vítek - Bravenec, Michna, Weigl 
1. Kordárna Velká nad Veličkou 15 13 0 2 86 : 25 39
2. FC Veselí nad Moravou B 15 12 0 3 67 : 32 36
3. MSK Břeclav B 14 10 0 4 56 : 24 30
4. Slavoj Rohatec 15 10 0 5 54 : 39 30
5. FK Baník Dubňany 15 9 0 6 51 : 42 27
6. FC Hustopeče 15 8 1 6 53 : 33 25
7. Slovan Bzenec 15 6 1 8 48 : 61 19
8. FK Mutěnice 15 5 1 9 40 : 55 16
9. FK Baník Ratíškovice 15 5 1 9 34 : 50 16
10. Sokol Lanžhot 14 5 1 8 38 : 64 16
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 15 2 3 10 20 : 66 9
12. Velké Bílovice 15 0 0 15 10 : 66 0