Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Slovan Brno remizoval v boji o čelo 1. třídy starších skupiny A s Bučovicemi

5. 9. 2010

Krajský přebor žáků - starší
Veselí - Blansko 2:0 (1:0), Kočiš, Michalisko
Vyškov B - Svratka Brno 0:10 (0:4), Měchura 3, Havlín 2, Langer 2, Pavlík 2, Měchura
Bystrc B - Znojmo B 1:0 (0:0), Svoboda
Líšeň - Kyjov 0:0
HO-ŠA B - Mor.Krumlov
 1. Svratka Brno 3 2 1 0 18:1 7 
 2. Sparta Brno B 3 2 1 0 6:0 7 
 3. Zbrojovka C 2 2 0 0 16:2 6 
 4. Mor.Krumlov 2 2 0 0 15:1 6 
 5. Veselí 3 1 2 0 4:2 5 
 6. Kyjov 3 1 1 1 7:3 4 
 7. Boskovice 3 1 1 1 6:4 4 
 8. HO-ŠA B 2 1 0 1 6:6 3 
 9. Blansko 3 1 0 2 5:10 3 
 10. Vyškov B 3 1 0 2 6:18 3 
 11. Bystrc B 3 1 0 2 1:19 3 
 12. Znojmo B 3 0 1 2 3:7 1 
 13. Líšeň 3 0 1 2 3:8 1 
 14. Mikulov 2 0 0 2 1:16 0 
Kanonýři: 5 - Houdek (Mor.Krumlov), Pavlík (Svratka Brno), Robek (Kyjov), 4 - Mazel (Zbrojovka C), Minařík (Sparta Brno B), Měchura Tomáš (Svratka Brno), Zachoval (Zbrojovka C), 3 - Doležel (Boskovice), Havlín (Svratka Brno), Langer (Svratka Brno), Mica (Zbrojovka C), Ondráček (Mor.Krumlov)

Krajský přebor žáků - mladší
Veselí - Blansko 2:4 (1:2), Janík, Maga - Kadlec, Sedlák, Zmeko, Šmerda
Vyškov B - Svratka Brno 0:5 (0:3), Fessl 3, Hájek 2
Bystrc B - Znojmo B 3:4 (1:1), Mykytjuk 2, Smetana - Burda 2, Kormoš, Moravec
Líšeň - Kyjov 2:1 (1:0), Plch, Čech – Černohorský
HO-ŠA B - Mor.Krumlov
 1. Svratka Brno 3 3 0 0 21:1 9 
 2. Zbrojovka C 2 2 0 0 21:3 6 
 3. Sparta Brno B 3 2 0 1 13:4 6 
 4. Blansko 3 2 0 1 11:8 6 
 5. Boskovice 3 2 0 1 5:11 6 
 6. Vyškov B 3 1 0 2 11:7 3 
 7. Mor.Krumlov 2 1 0 1 3:3 3 
 8. Mikulov 2 1 0 1 2:2 3 
 9. Veselí 3 1 0 2 12:16 3 
 10. HO-ŠA B 2 1 0 1 1:6 3 
 11. Líšeň 3 1 0 2 4:15 3 
 12. Znojmo B 3 1 0 2 5:20 3 
 13. Kyjov 3 0 1 2 5:10 1 
 14. Bystrc B 3 0 1 2 7:15 1 
Kanonýři: 7 - Fessl (Svratka Brno), Janík (Veselí), Sedlák (Sparta Brno B), Slunský (Zbrojovka C), 5 - Chrascina (Svratka Brno), 4 - Maga (Veselí), Sedlák (Zbrojovka C)

I.třída žáků starších - skupina A
Slatina - ČAFC Židenice 0:1, Kýn
Kuřim - Svratka Brno B 1:0, Kučera
Soběšice - Boskovice B 2:2, Tolvaj 2 - Dyčka, Pavlů
Rousínov - Čebín 3:0, Julínek, Křivánek, Voborný
Sn Brno - Bučovice 0:0
Letovice - Tišnov 1:5, Foller - Panáček 4, Konečný.
 1. Sn Brno 3 2 1 0 13:1 7 
 2. Bučovice 3 2 1 0 9:2 7 
 3. Kuřim 3 2 1 0 3:1 7 
 4. Tišnov 3 2 0 1 13:6 6 
 5. Slatina 3 2 0 1 8:3 6 
 6. ČAFC Židenice 2 2 0 0 5:1 6 
 7. Rousínov 3 1 0 2 6:12 3 
 8. Soběšice 3 0 2 1 4:7 2 
 9. Čebín 3 0 2 1 1:4 2 
 10. Boskovice B 3 0 1 2 4:10 1 
 11. Svratka Brno B 2 0 0 2 1:3 0 
 12. Letovice 3 0 0 3 2:19 0 
Kanonýři: 8 - Panáček (Tišnov), 6 - Hruška (Sn Brno), 3 - Florián (Bučovice), Koutný (Tišnov), Tolvaj (Soběšice)

I.třída žáků mladších - skupina A
Slatina - ČAFC Židenice 1:7, Zdražil - Horký 5, Florián, Hofírek
Kuřim - Svratka Brno B 6:3, Vaňous 3, Obůrka 2, Škára - Veselý 2, Kundrát
Soběšice - Boskovice B 2:4, Winkler, Zezula - Stehlík 2, Tichý 2
Rousínov - Čebín 6:0, Bartošek 2, Přibyl 2, Mrázek, Paseka
Sn Brno - Bučovice 7:0, Mižigár 4, Hoffmann 3
Letovice - Tišnov 2:4, Bezděk, Foret - Burian, Havlát, Malas, Pořízek
 1. Sn Brno 3 3 0 0 18:6 9 
 2. Kuřim 3 3 0 0 16:4 9 
 3. Rousínov 3 2 0 1 16:8 6 
 4. ČAFC Židenice 3 2 0 1 12:6 6 
 5. Tišnov 3 2 0 1 15:10 6 
 6. Svratka Brno B 3 2 0 1 12:7 6 
 7. Boskovice B 3 2 0 1 13:12 6 
 8. Soběšice 3 1 0 2 7:7 3 
 9. Čebín 3 1 0 2 3:11 3 
 10. Letovice 3 0 0 3 5:12 0 
 11. Slatina 3 0 0 3 4:19 0 
 12. Bučovice 3 0 0 3 0:19 0 
Kanonýři: 7 - Horký (ČAFC Židenice), 5 - Beneš (Tišnov), 4 - Chrascina (Svratka Brno B), Mižigár (Sn Brno), Obůrka (Kuřim), Tichý (Boskovice B)
 
I.třída žáků starších - skupina B

Hrušovany n.J. - Zbýšov 7:2, Novotný 4, Kočí, Landšperský, Nevoral - Hudec, Kozel
Vojkovice - Kohoutovice 0:2, Brabec, Pavliš
Nikolčice - Ivančice 6:2, Bartl 3, Hanák, Kušnier, Švaňhal - Badin, nehlášeno
St.Lískovec - Přímětice 5:0, Bartek 2, Růžička, Vránek, Vítek
Vel.Pavlovice - Zastávka 0:0
Pohořelice - Miroslav 4:0, Růžička 3, Bačo.
 1. St.Lískovec 3 3 0 0 15:1 9 
 2. Kohoutovice 3 3 0 0 14:1 9 
 3. Vel.Pavlovice 3 2 1 0 6:1 7 
 4. Nikolčice 3 2 0 1 8:4 6 
 5. Hrušovany n.J. 3 2 0 1 10:8 6 
 6. Přímětice 3 2 0 1 6:7 6 
 7. Pohořelice 3 1 0 2 5:7 3 
 8. Vojkovice 3 1 0 2 2:6 3 
 9. Zbýšov 3 1 0 2 5:15 3 
 10. Zastávka 3 0 1 2 1:4 1 
 11. Ivančice 3 0 0 3 3:9 0 
 12. Miroslav 3 0 0 3 1:13 0 
Kanonýři: 6 - Novotný (Hrušovany n.J.), 5 - Bartek (St.Lískovec), Brabec (Kohoutovice), 4 - Bartl (Nikolčice), Dufek (Kohoutovice), Springer (Vel.Pavlovice)

I.třída žáků mladších - skupina B
Hrušovany n.J. - Zbýšov 0:16, Hudec 7, Elisseev 6, Chlup, Mertl, nehlášeno
Vojkovice - Kohoutovice 0:6, Škubica 3, Kajanovič, Mareš, Nevřivý
Nikolčice - Ivančice 1:0, Bureš
St.Lískovec - Přímětice 3:2, Fialka, Hohl, Zedníček - Vacek 2
Vel.Pavlovice - Zastávka 2:5, Kaderka 2 - Fryščok 2, Jakubíček, Syrovátka, Šmarda
Pohořelice - Miroslav 3:5, Kotoul, Mazuch, Růžička - Patočka 2, Šimša 2, Kratochvíl
 1. Kohoutovice 3 3 0 0 37:0 9 
 2. Zastávka 3 3 0 0 11:5 9 
 3. Zbýšov 3 2 0 1 28:10 6 
 4. Vojkovice 3 2 0 1 14:7 6 
 5. Miroslav 3 2 0 1 10:6 6 
 6. St.Lískovec 3 2 0 1 7:6 6 
 7. Nikolčice 3 2 0 1 4:4 6 
 8. Ivančice 3 1 0 2 10:5 3 
 9. Vel.Pavlovice 3 0 1 2 6:12 1 
 10. Pohořelice 3 0 1 2 8:20 1 
 11. Přímětice 3 0 0 3 4:15 0 
 12. Hrušovany n.J. 3 0 0 3 0:49 0 
Kanonýři: 11 - Škubica (Kohoutovice), 9 - Hudec (Zbýšov), 8 - Kajanovič (Kohoutovice)
 
I.třída žáků starších - skupina C
Ratíškovice - Velká n.V. 1:4, Koplík - Drábek, Janda, Mlýnek, Rumíšek
Vel.Bílovice - Svatobořice-Mistřín 0:3, Varmuža 2, Bezucha
Dubňany - Hustopeče 1:1, Krupica – Nešpor
Břeclav B - Lanžhot
Mutěnice - Bzenec
Rohatec - Veselí B 0:1, Otradovec
 1. Velká n.V. 3 3 0 0 14:1 9 
 2. Mutěnice 2 2 0 0 11:3 6 
 3. Ratíškovice 3 1 1 1 9:8 4 
 4. Břeclav B 2 1 1 0 3:2 4 
 5. Dubňany 3 1 1 1 11:12 4 
 6. Veselí B 3 1 1 1 5:6 4 
 7. Svatobořice-Mistřín 3 1 1 1 5:8 4 
 8. Bzenec 2 1 0 1 9:4 3 
 9. Lanžhot 2 1 0 1 5:9 3 
 10. Hustopeče 3 0 2 1 3:7 2 
 11. Vel.Bílovice 3 0 1 2 1:5 1 
 12. Rohatec 3 0 0 3 0:11 0 
Kanonýři: 6 - Krupica (Dubňany), 5 - Pavelka (Mutěnice), 4 - Gruszka (Ratíškovice), Novák (Bzenec), Tuček (Lanžhot)
 
I.třída žáků mladších - skupina C
Ratíškovice - Velká n.V. 1:6, Motloch - Kohút 3, Sítek, Šilhavý, Štefánek
Vel.Bílovice - Svatobořice-Mistřín 0:1, Šalša
Dubňany - Hustopeče 1:2, Hoch - Kurdík, Pasan
Břeclav B - Lanžhot
Mutěnice - Bzenec
Rohatec - Veselí B 4:3, Hlaváč 4 - Balák, Šebesta, Čajka
 1. Hustopeče 3 3 0 0 16:2 9 
 2. Rohatec 3 3 0 0 12:7 9 
 3. Velká n.V. 3 2 0 1 16:6 6 
 4. Lanžhot 2 2 0 0 12:2 6 
 5. Svatobořice-Mistřín 3 1 1 1 4:9 4 
 6. Břeclav B 2 1 0 1 8:5 3 
 7. Veselí B 3 1 0 2 7:8 3 
 8. Dubňany 3 1 0 2 7:9 3 
 9. Mutěnice 2 1 0 1 4:6 3 
 10. Ratíškovice 3 0 1 2 3:16 1 
 11. Bzenec 2 0 0 2 4:12 0 
 12. Vel.Bílovice 3 0 0 3 2:13 0 
Kanonýři: 8 - Hlaváč (Rohatec), 4 - Kohůt (Velká n.V.), Kohút (Velká n.V.), 3 - Hofr (Lanžhot), Král (Lanžhot), Kurdík (Hustopeče), Lejsal (Bzenec), Nejezchleba (Břeclav B)