Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno nasázela Blansku sedm branek

22. 8. 2010

Krajský přebor žáků - starší
Svratka Brno - Blansko 7:0 (2:0), Pavlík 3, Havlín, Julínek, Langer, Vlach
Veselí - Boskovice 1:1 (1:1), Truong - Doležel
Vyškov B - Znojmo B 6:3 (1:1), Gryc 2, Kudýn 2, Obruča, vlastní, Ščípa - Ducký, Fryš
Sparta Brno B - Kyjov 3:0 (2:0), Minařík 2, Víteček
Mikulov - HO-ŠA B 1:5 (0:2), Forman - Šimánek 2, Konečný, Otruba, Rozkládal

Krajský přebor žáků - mladší
Svratka Brno - Blansko 6:1 (4:0), Fessl 3, Chrascina, Grůza, Švejda - Študent
Veselí - Boskovice 10:2 (5:1), Janík 6, Maga 3, Žák - Henek, Závodný
Vyškov B - Znojmo B 10:0 (4:0), Handl 3, Popovič 2, Klvač, Korkován, Nohel, Rozehnal - vlastní
Sparta Brno B - Kyjov 6:2 (2:2), Sedlák 2, Fiala, Harašta, Klaška, Zeman - Velc, Výstup
Mikulov - HO-ŠA B 0:1 (0:1), Kuchyňka

I. třída žáků starších - skupina A
Svratka Brno B - ČAFC Židenice
Slatina - Boskovice B 6:1, Fiala 2, Bršťák, Hofírek, Meluzín, Ťujík - Ščudla
Kuřim - Čebín 0:0
Soběšice - Bučovice 1:4, Tolvaj, vlastní - Florián, Minařík, Nedoma
Rousínov - Tišnov 2:7, Divácký, Malý - Koutný 3, Pořízek 3, Králík
Sn Brno - Letovice 10:0, Hruška 4, Dvořák 2, Němeček 2, Lacko, Partl

I. třída žáků mladších - skupina A
Svratka Brno B - ČAFC Židenice 5:1, Chrascina 2, Minář, Vogt, Šerák - Štěrba
Slatina - Boskovice B 3:8, Seidel 3 - Henek 3, Hlaváček 2, Závodný 2, Tichý
Kuřim - Čebín
Soběšice - Bučovice 3:0, Paša, Venclík, Winkler
Rousínov - Tišnov 1:8, Bartošek - Beneš 4, Křipský 3, Pořízek
Sn Brno - Letovice 4:3, Mižigar 2, Pavlištík, vlastní - Ducháčková, Pokorný, vlastní
 
I. třída žáků starších - skupina B
Kohoutovice - Zbýšov 7:0, Brabec 3, Dufek 3, Holubář
Hrušovany n.J. - Ivančice 2:1, Lanšperský, Novotný - Studnička
Vojkovice - Přímětice 1:4, Boháč - Pejchal 2, Šauer 2
Nikolčice - Zastávka 1:0, Bartl
St.Lískovec - Miroslav 7:0, Bartek 3, Belák 2, Lagron - vlastní
Vel.Pavlovice - Pohořelice 4:0, Springer 2, Hovězák, Tesař

I. třída žáků mladších - skupina B
Kohoutovice - Zbýšov 8:0, Pavliš 3, Nevřivý 2, Brabec, Chaloupka, Škubica
Hrušovany n.J. - Ivančice 0:10, Sysel 5, Krtičja 3, Gacov, Klusák
Vojkovice - Přímětice 10:1, Fiala 4, Švec 3, Dvořáček, Furch, Michálek - Rablický
Nikolčice - Zastávka 1:3, Minařík - Kozel 2, Strnad
St.Lískovec - Miroslav 2:1, Richter, Ševčík - Škuta
Vel.Pavlovice - Pohořelice 3:3, Fišr, Kynický, Podrázský - Růžička 2, Knirš
 
I. třída žáků starších - skupina C
Ratíškovice - Hustopeče
Dubňany - Bzenec 2:8, Juřica, Krupica - Novák 4, Jurčík 2, Malačka 2
Břeclav B - Veselí B
Mutěnice - Rohatec 6:0, Pavelka 3, Švagerka 2, Špera
 
I. třída žáků mladších - skupina C
Ratíškovice - Hustopeče
Dubňany - Bzenec 5:1, Ševčík 2, Dekař, Jančí, Knespl - Lejsal
Břeclav B - Veselí B
Mutěnice - Rohatec 1:4, Hajduch - Bartoš 2, Hlaváč, Šebesta