Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno nastřílela v přeboru mladších v Bystrci 17 branek

19. 9. 2010

Krajský přebor - starší
Vyškov B - Blansko 2:3 (1:3), Obruča, vlastní, Ščípa - Vintr, Zmeko
Sparta Brno B - Veselí 1:2 (1:0), Borovský - Michalisko, Zelinka
Bystrc B - Svratka Brno nesehráno pro malý počet hráčů domácího družstva
Líšeň - Boskovice 2:0 (2:0), Klein, Neděla
Mikulov - Znojmo B 0:1 (0:1), Jonáš
Hodonín B - Kyjov 1:1 (1:0), Stankovič - Čada
 1. Veselí 5 3 2 0 9:3 11 
 2. Svratka Brno 4 3 1 0 19:1 10 
 3. Mor.Krumlov 4 3 1 0 16:1 10 
 4. Zbrojovka C 4 3 0 1 20:4 9 
 5. Kyjov 5 2 2 1 14:5 8 
 6. Sparta Brno B 5 2 1 2 7:3 7 
 7. Boskovice 5 2 1 2 7:6 7 
 8. Líšeň 5 2 1 2 8:8 7 
 9. Blansko 5 2 1 2 8:12 7 
 10. Hodonín B 5 1 1 3 7:12 4 
 11. Znojmo B 5 1 1 3 4:10 4 
 12. Vyškov B 5 1 0 4 8:24 3 
 13. Mikulov 5 1 0 4 4:23 3 
 14. Bystrc B 4 1 0 3 1:20 3 
Kanonýři: 6 - Mazel (Zbrojovka C), Pavlík (Svratka Brno), Robek (Kyjov), 5 - Houdek (Mor.Krumlov), Zachoval (Zbrojovka C), 4 - Mica (Zbrojovka C), Minařík (Sparta Brno B), Měchura Tomáš (Svratka Brno)

Krajský přebor - mladší
Vyškov B - Blansko 5:1 (3:1), Klvač 2, Rogožan 2, Fialka - Zmeko
Sparta Brno B - Veselí 5:2 (3:2), Sedlák Adam 3, Pojsl, Zeman - Brákora, Janík
Bystrc B - Svratka Brno 0:17 (0:9), Grůza 5, Chrascina 3, Fessl 3, Malůšek 2, Pluháček 2, vlastní, Foltýn
Líšeň - Boskovice 2:1 (0:1), Hledík 2 - Vorlický
Mikulov - Znojmo B 4:1 (2:0), Garčic 2, Barvíř, Svojanovský - Burda
Hodonín B - Kyjov 3:0 (2:0), Konečný, Pavlík, Svoboda
 1. Svratka Brno 5 4 0 1 39:4 12 
 2. Zbrojovka C 4 4 0 0 27:4 12 
 3. Sparta Brno B 5 4 0 1 21:7 12 
 4. Blansko 5 3 0 2 15:14 9 
 5. Líšeň 5 3 0 2 11:17 9 
 6. Vyškov B 5 2 1 2 18:10 7 
 7. Mikulov 5 2 1 2 6:5 7 
 8. Mor.Krumlov 4 2 0 2 8:6 6 
 9. Hodonín B 5 2 0 3 5:14 6 
 10. Boskovice 5 2 0 3 7:18 6 
 11. Veselí 5 1 1 3 16:23 4 
 12. Bystrc B 5 1 1 3 12:33 4 
 13. Znojmo B 5 1 0 4 7:29 3 
 14. Kyjov 5 0 2 3 5:13 2 
Kanonýři: 10 - Fessl (Svratka Brno), Sedlák Adam (Sparta Brno B), 9 - Janík (Veselí), 8 - Chrascina (Svratka Brno), Grůza (Svratka Brno), Slunský (Zbrojovka C)
 
1.třída starších - skupina A
Kuřim - ČAFC Židenice 1:2, Kučera - Kýn, Schertler
Soběšice - Slatina 0:7, Meluzín 3, Fiala, Filipec, Vilímek, Žáček
Rousínov - Svratka Brno B 1:4, Langer 2, Buršík, Strakoš, vlastní
Sn Brno - Boskovice B 2:1, Hruška 2 - Ščudla
Letovice - Čebín 5:2, Foller, Gracias, Kubín, Pokorný, Slechan - Kolář, Topinka
Tišnov - Bučovice 2:3, Panáček 2 - Minařík 2, Antl
 1. Bučovice 5 4 1 0 19:4 13 
 2. Sn Brno 5 4 1 0 17:3 13 
 3. Kuřim 5 3 1 1 6:4 10 
 4. Svratka Brno B 5 3 0 2 20:5 9 
 5. Slatina 5 3 0 2 16:5 9 
 6. Tišnov 5 3 0 2 18:9 9 
 7. ČAFC Židenice 5 3 0 2 7:9 9 
 8. Rousínov 5 1 1 3 8:17 4 
 9. Letovice 5 1 0 4 7:28 3 
 10. Boskovice B 5 0 2 3 6:13 2 
 11. Čebín 5 0 2 3 4:11 2 
 12. Soběšice 5 0 2 3 5:25 2 
Kanonýři: 12 - Panáček (Tišnov), 9 - Hruška (Sn Brno), 7 - Langer (Svratka Brno B)

1.třída mladších - skupina A
Kuřim - ČAFC Židenice 6:2, Obůrka 2, Paraska 2, Šimek 2 - Horký, Štěrba
Soběšice - Slatina 1:3, Jakubčík - Vilímek 2, Jakeš
Rousínov - Svratka Brno B 3:1, Julínek 2, Zahradníček - Čech
Sn Brno - Boskovice B 5:3, Mižigár 2, Pavlištík, Sajed, Urban - Stehlík, Vorlický, Vorlický
Letovice - Čebín 6:0, Bezděk 2, Cichra 2, Ducháček, Řezník
Tišnov - Bučovice 7:0, Beneš 3, Burian, Halas, Havlát, Pořízek
 1. Sn Brno 5 5 0 0 35:11 15 
 2. Kuřim 5 5 0 0 28:7 15 
 3. Tišnov 5 4 0 1 26:10 12 
 4. Rousínov 5 3 0 2 23:14 9 
 5. Svratka Brno B 5 3 0 2 18:10 9 
 6. Boskovice B 5 3 0 2 21:21 9 
 7. Letovice 5 2 0 3 18:14 6 
 8. ČAFC Židenice 5 2 0 3 14:16 6 
 9. Soběšice 5 1 0 4 8:15 3 
 10. Slatina 5 1 0 4 8:26 3 
 11. Čebín 5 1 0 4 5:29 3 
 12. Bučovice 5 0 0 5 2:33 0 
Kanonýři: 12 - Mižigár (Sn Brno), 9 - Hoffmann (Sn Brno), 8 - Beneš (Tišnov), Horký (ČAFC Židenice)
 
1.třída starších - skupina B
Vojkovice - Zbýšov 3:0, Fiala 2, Dvořák
Nikolčice - Hrušovany n.J. 5:0, Kušnier 4, Bílek
St.Lískovec - Kohoutovice 2:2, Bartek, Belák - Brabec, Proch
Vel.Pavlovice - Ivančice 1:1, Hovězák - Krystýnek
Pohořelice - Přímětice
Miroslav - Zastávka 0:1, Haněl
 1. Kohoutovice 5 4 1 0 17:3 13 
 2. St.Lískovec 5 3 2 0 19:5 11 
 3. Nikolčice 5 3 0 2 13:5 9 
 4. Hrušovany n.J. 5 3 0 2 18:14 9 
 5. Přímětice 4 3 0 1 9:7 9 
 6. Vel.Pavlovice 5 2 2 1 7:5 8 
 7. Zastávka 5 2 1 2 4:4 7 
 8. Vojkovice 5 2 0 3 6:14 6 
 9. Pohořelice 4 1 0 3 5:9 3 
 10. Miroslav 5 1 0 4 3:15 3 
 11. Zbýšov 5 1 0 4 6:20 3 
 12. Ivančice 5 0 2 3 6:12 2 
Kanonýři: 8 - Novotný (Hrušovany n.J.), 7 - Brabec (Kohoutovice), 6 - Bartek (St.Lískovec)

1.třída mladších - skupina B
Vojkovice - Zbýšov 3:3, Fiala 2, Teiner - Elisseev, Hudec, Šrámek
Nikolčice - Hrušovany n.J., hosté se nedostavili
St.Lískovec - Kohoutovice 0:8, Havlíček 3, Brabec, Krupa, Pavliš, Sedláček, Škubica
Vel.Pavlovice - Ivančice 1:5, Springer - Sysel 2, Bližňák, Dobrovotský, Krtička
Pohořelice - Přímětice
Miroslav - Zastávka 2:1, Vlach, Škuta - Brychta
 1. Kohoutovice 5 5 0 0 49:0 15 
 2. Miroslav 5 4 0 1 19:9 12 
 3. Zastávka 5 4 0 1 15:8 12 
 4. Vojkovice 5 3 1 1 33:11 10 
 5. Ivančice 5 3 0 2 18:8 9 
 6. Zbýšov 5 2 1 2 33:20 7 
 7. Nikolčice 4 2 0 2 4:8 6 
 8. St.Lískovec 5 2 0 3 9:17 6 
 9. Vel.Pavlovice 5 1 1 3 12:19 4 
 10. Pohořelice 4 0 1 3 9:23 1 
 11. Přímětice 4 0 0 4 6:20 0 
 12. Hrušovany n.J. 4 0 0 4 1:65 0 
Kanonýři: 13 - Fiala (Vojkovice), 12 - Škubica (Kohoutovice), 11 - Hudec (Zbýšov)
 
1.třída starších - skupina C
Vel.Bílovice - Velká n.V. 0:14, Zajíc 8, Drábek, Mikeska, Rumíšek, Sečkář, Tomešek, Ševečka
Dubňany - Ratíškovice 1:0, Adzima
Břeclav B - Svatobořice-Mistřín 3:0, Radek, Tichý, Černín
Mutěnice - Hustopeče 3:0, Pavelka, Piškula, Růžička
Rohatec - Lanžhot nesehráno
Veselí B - Bzenec 3:0, Vaďura 2, Truong
 1. Velká n.V. 5 5 0 0 33:3 15 
 2. Mutěnice 5 4 1 0 21:5 13 
 3. Břeclav B 5 4 1 0 15:4 13 
 4. Dubňany 5 3 1 1 15:12 10 
 5. Bzenec 5 2 1 2 16:9 7 
 6. Ratíškovice 5 2 1 2 14:9 7 
 7. Veselí B 5 2 1 2 10:11 7 
 8. Svatobořice-Mistřín 5 1 1 3 5:14 4 
 9. Lanžhot 4 1 0 3 7:20 3 
 10. Hustopeče 5 0 2 3 3:13 2 
 11. Vel.Bílovice 5 0 1 4 1:24 1 
 12. Rohatec 4 0 0 4 0:16 0 
Kanonýři: 11 - Zajíc (Velká n.V.), 7 - Krupica (Dubňany), Novák (Bzenec), Pavelka (Mutěnice), 5 - Koutný (Mutěnice), Rumíšek (Velká n.V.), Tichý (Břeclav B), Tuček (Lanžhot)
 
1.třída mladších - skupina C
Vel.Bílovice - Velká n.V. 3:5, Zapletal 2, Šmída - Mikeska 3, Pavlica, Sítek
Dubňany - Ratíškovice 4:1, Ševčík 2, Novotný, Rusnák – Kotásek
Břeclav B - Svatobořice-Mistřín 6:1, Nejezchleba 3, Lepka 2, Tkadlec – Pavluš
Mutěnice - Hustopeče 3:3, Weigl 2, Michna - Pesan 2, Kurdík
Rohatec - Lanžhot nesehráno
Veselí B - Bzenec 6:2, Žák 3, Chytka, Martoni, Schuller - Gabriel, Kosek
 1. Břeclav B 5 4 0 1 21:6 12 
 2. Hustopeče 5 3 1 1 19:7 10 
 3. Veselí B 5 3 0 2 19:11 9 
 4. Velká n.V. 5 3 0 2 22:15 9 
 5. Lanžhot 4 3 0 1 16:10 9 
 6. Dubňany 5 3 0 2 16:11 9 
 7. Rohatec 4 3 0 1 16:12 9 
 8. Bzenec 5 2 0 3 17:25 6 
 9. Mutěnice 5 1 1 3 13:19 4 
 10. Ratíškovice 5 1 1 3 9:20 4 
 11. Svatobořice-Mistřín 5 1 1 3 6:20 4 
 12. Vel.Bílovice 5 0 0 5 5:23 0 
Kanonýři: 11 - Hlaváč (Rohatec), 8 - Lepka (Břeclav B), 7 - Lejsal (Bzenec), Ševčík (Dubňany)