Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno neudržela ve šlágru vedení proti Moravskému Krumlovu

23. 5. 2011

Krajský přebor - starší
1. SC Znojmo B - FC Kyjov 1919 3:2 (1:1); Fukal, Kirchner, Slavík - Klimeš, Čada
FC Boskovice - FC Zbrojovka Brno C 1:6 (0:2); Dyčka - Dočekal 2, Minařík, Vintr Marek, Vintr Ondřej, Žáček
SK Rostex Vyškov B - FC Pálava Mikulov 7:0 (5:0); Kudýn 2, Gryc, Hlobil, Melko, Obruča, Olša
FC Svratka Brno - FC Moravský Krumlov 1:1 (1:0); Vlach - Houdek - z utkání přineseme původní reportáž v pondělí
FK Apos Blansko - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 4:0 (2:0); Souček 3, Pernica
FC Sparta Brno B - SK Líšeň 2:1 (1:1); Kvasnička 2 - Fišer
FC Veselí nad Moravou - RSM Hodonín B 2:0 (0:0); Kočiš, Tomšic
Tabulka
1. FC Svratka Brno 22 16 6 0 87 : 13 54
2. FC Moravský Krumlov 22 17 3 2 77 : 15 54
3. SK Líšeň 22 13 6 3 65 : 25 45
4. FC Zbrojovka Brno C 22 13 1 8 82 : 35 40
5. FC Veselí nad Moravou 22 12 4 6 57 : 22 40
6. FK Apos Blansko 23 11 5 7 41 : 34 38
7. RSM Hodonín B 22 11 2 9 41 : 41 35
8. SK Rostex Vyškov B 22 10 1 11 46 : 56 31
9. FC Sparta Brno B 22 8 2 12 29 : 36 26
10. FC Boskovice 23 7 4 12 40 : 46 25
11. FC Kyjov 1919 22 6 6 10 33 : 47 24
12. 1. SC Znojmo B 22 5 2 15 23 : 60 17
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 22 3 1 18 13 : 86 10
14. FC Pálava Mikulov 22 1 1 20 15 : 133 4

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - FC Moravský Krumlov 9:0 (4:0); Chráscina 3, Sláma 3, Malůšek 2, Kolmačka
1. SC Znojmo B - FC Kyjov 1919 2:2 (1:0); Burda, Kuchan - Průdek, vlastní
SK Rostex Vyškov B - FC Pálava Mikulov 5:0 (2:0); Fialka 2, Korkován, Kozel, Rogožan
FC Boskovice - FC Zbrojovka Brno C 0:2 (0:1); Crha, Mikeš
FK Apos Blansko - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 3:1 (0:1)
FC Sparta Brno B - SK Líšeň 4:3 (3:1); Kapusta 2, Hudec, Sedlák - Hálek, Nešpor, Čech
FC Veselí nad Moravou - RSM Hodonín B 6:0 (2:0); Janík 4, Daněček, Žák
Tabulka
1. FC Zbrojovka Brno C 22 20 1 1 102 : 16 61
2. FC Svratka Brno 22 20 0 2 173 : 9 60
3. FC Sparta Brno B 22 14 4 4 60 : 32 46
4. FK Apos Blansko 23 13 0 10 63 : 50 39
5. FC Veselí nad Moravou 22 12 2 8 70 : 62 38
6. FC Pálava Mikulov 22 12 2 8 36 : 46 38
7. SK Rostex Vyškov B 22 11 2 9 50 : 46 35
8. RSM Hodonín B 22 8 2 12 31 : 64 26
9. FC Boskovice 23 8 1 14 31 : 58 25
10. FC Moravský Krumlov 22 6 4 12 27 : 53 22
11. SK Líšeň 22 6 2 14 44 : 81 20
12. FC Kyjov 1919 22 4 5 13 24 : 61 17
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 22 2 5 15 27 : 83 11
14. 1. SC Znojmo B 22 2 4 16 18 : 95 10

1.třída skupina A - starší
FC Soběšice - FC Slovan Brno 1:5; Procházka - Březovský, Kropáček, Lacko, Nešpor, Sezínek
ČAFC Brno Židenice - Framoz Rousínov 1:5 (1:3); Kollarik - Julínek 3, Divácký 2
SK Slatina - AFK Tišnov 1:1 (1:1); Žáček - Fic
FC Svratka Brno B - FC Bučovice 2:3; Brázda, Strakoš - Florián 3
FC Kuřim - AFK Letovice 6:0; Šimek 3, Bohatec, Obůrka, Pavlíček
FC Boskovice B - FC Čebín
Tabulka
1. FC Slovan Brno 19 15 3 1 100 : 14 48
2. AFK Tišnov 19 13 3 3 73 : 26 42
3. FC Bučovice 19 13 3 3 67 : 23 42
4. Framoz Rousínov 19 12 2 5 48 : 28 38
5. SK Slatina 20 10 4 6 40 : 28 34
6. FC Svratka Brno B 19 10 3 6 67 : 24 33
7. ČAFC Brno Židenice 19 8 1 10 49 : 46 25
8. FC Kuřim 19 7 1 11 38 : 57 22
9. FC Soběšice 19 3 3 13 23 : 88 12
10. FC Čebín 18 3 2 13 25 : 59 11
11. FC Boskovice B 19 2 4 13 29 : 93 10
12. AFK Letovice 19 3 1 15 20 : 93 10

1.třída skupina A - mladší
FC Soběšice - FC Slovan Brno 1:13; Venclík - Mižigár 5, Pavlištík 4, Hradil, Janků, Pospíšil, Vrádník
SK Slatina - AFK Tišnov 4:6 (1:2); Cimbálník 2, Vilímek 2 - Beneš 2, Pořízek 2, Habán, Straka
ČAFC Brno Židenice - Framoz Rousínov 3:6 (0:5); Štěrba 2, Ullmann - Julínek 3, Mrázek 2, Čermák
FC Svratka Brno B - FC Bučovice 9:1; Skladaný 4, Adam, Jindra, Vogt, Šikula, Šimek - Almaš
FC Kuřim - AFK Letovice 8:2; Obůrka 3, Paraska 2, Pitel, Strouhal, Trtílek - Loukota 2
FC Boskovice B - FC Čebín
Tabulka
1. FC Kuřim 19 16 2 1 103 : 28 50
2. FC Slovan Brno 19 15 0 4 115 : 37 45
3. FC Svratka Brno B 19 13 1 5 87 : 28 40
4. Framoz Rousínov 19 13 1 5 84 : 53 40
5. AFK Tišnov 19 13 0 6 110 : 46 39
6. ČAFC Brno Židenice 19 12 2 5 77 : 34 38
7. FC Boskovice B 19 11 0 8 65 : 57 33
8. AFK Letovice 19 5 1 13 50 : 81 16
9. SK Slatina 20 5 0 15 41 : 81 15
10. FC Čebín 18 3 1 14 19 : 137 10
11. FC Bučovice 19 2 0 17 17 : 126 6
12. FC Soběšice 19 1 2 16 17 : 77 5

1.třída skupina B - starší
FC Ivančice - Sokol Přímětice 2:3; Badin, Wascher - Papoušek 2, Němeček
Baník Zbýšov - Tatran Starý Lískovec 1:1 (1:1); Lacina - Hattoň
SK Vojkovice - Sokol Pohořelice 2:0; Boháč, Topor
Tatran Kohoutovice - Čechie Zastávka 6:1; Holubář 2, Proch 2, Dufek, Nguyen - Man
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - FC Miroslav 6:0; Novotný 3, Haranza, Kohoutek, Kuna
Družstevník Nikolčice - Slavoj Velké Pavlovice 2:3; Bartl 2 - Krůza, Springer, Tesař
Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 19 15 3 1 77 : 13 48
2. Tatran Kohoutovice 19 12 2 5 53 : 23 38
3. Sokol Přímětice 18 12 2 4 35 : 28 38
4. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 19 10 3 6 54 : 44 33
5. Družstevník Nikolčice 19 10 1 8 35 : 24 31
6. FC Ivančice 19 8 4 7 40 : 29 28
7. SK Vojkovice 19 9 1 9 30 : 44 28
8. Slavoj Velké Pavlovice 19 7 3 9 31 : 34 24
9. Čechie Zastávka 19 3 7 9 23 : 40 16
10. Baník Zbýšov 18 4 3 11 22 : 51 15
11. FC Miroslav 19 4 3 12 20 : 50 15
12. Sokol Pohořelice 19 2 2 15 14 : 54 8

1.třída skupina B - mladší
FC Ivančice - Sokol Přímětice 8:1
Baník Zbýšov - Tatran Starý Lískovec 2:2 (0:2); Fojtík, Šrámek - Hohl, Richter
SK Vojkovice - Sokol Pohořelice 11:0; Fiala 3, Furch 3, Teiner 2, Koláček, Pekárek, Vaculík
Tatran Kohoutovice - Čechie Zastávka 4:0; Hilschner, Kajanovič, Pavliš, Škubica
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - FC Miroslav 3:9; Bohatý, Daniel, Koch - Fukal 2, Teiner 2, Vlach 2, Kratochvíl, Patočka, Priml
Družstevník Nikolčice - Slavoj Velké Pavlovice 2:0; Grábl, Ondrůj
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 19 19 0 0 139 : 10 57
2. SK Vojkovice 19 13 3 3 119 : 33 42
3. FC Ivančice 19 14 0 5 68 : 31 42
4. Čechie Zastávka 19 13 0 6 80 : 43 39
5. FC Miroslav 19 11 1 7 66 : 50 34
6. Baník Zbýšov 18 10 3 5 93 : 53 33
7. Družstevník Nikolčice 19 9 2 8 35 : 48 29
8. Tatran Starý Lískovec 19 5 2 12 32 : 57 17
9. Slavoj Velké Pavlovice 19 2 4 13 37 : 81 10
10. Sokol Přímětice 18 3 1 14 43 : 90 10
11. Sokol Pohořelice 19 2 3 14 47 : 90 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 19 2 1 16 19 : 192 7

1.třída skupina C - starší
FK Baník Ratíškovice - FC Veselí nad Moravou B 5:0; Šimek 3, Lukáš, Mačuda
Velké Bílovice - Slavoj Rohatec 2:4; Tetur 2 - Bartoš, Lábidi, Slanický, Vacenovský
Spartak Svatobořice - Mistřín - Slovan Bzenec 0:10; Novák 5, Vávra 3, Halačka, Zlámal
FK Baník Dubňany - FK Mutěnice 0:13 (0:6); Růžička 4, Koutný 2, Pavelka 2, Benešovský, Piškula, Tinka, Varmuža, Špéra
FC Hustopeče - Sokol Lanžhot 8:2; Kurdík, Mach, Nešpor, Pohanka, Ryšavý, Sulla, vlastní, Šopf - Tuček 2
Kordárna Velká nad Veličkou - MSK Břeclav B 0:3; Horčička, Tichý, Trčka
Tabulka
1. MSK Břeclav B 19 17 1 1 76 : 12 52
2. Slovan Bzenec 19 14 1 4 97 : 23 43
3. FK Mutěnice 19 14 1 4 81 : 23 43
4. Kordárna Velká nad Veličkou 19 14 1 4 72 : 25 43
5. FC Veselí nad Moravou B 19 10 2 7 55 : 24 32
6. FC Hustopeče 19 9 2 8 34 : 32 29
7. FK Baník Ratíškovice 19 8 2 9 42 : 33 26
8. FK Baník Dubňany 19 6 3 10 29 : 64 21
9. Slavoj Rohatec 19 6 0 13 19 : 46 18
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 19 4 3 12 16 : 54 15
11. Sokol Lanžhot 19 2 0 17 19 : 117 6
12. Velké Bílovice 19 1 2 16 8 : 95 5

1.třída skupina C - mladší
Velké Bílovice - Slavoj Rohatec 0:2; Bartoš 2
FK Baník Ratíškovice - FC Veselí nad Moravou B 1:9; Motloch - Žák 3, Šebesta 2, Chytka, Sedlář, Studnička, Šťastný
Spartak Svatobořice - Mistřín - Slovan Bzenec 3:4; Maršálek Lukáš, Maršálek Tomáš, Změlík - Ondříšek 3, Štulíš
FK Baník Dubňany - FK Mutěnice 6:7 (2:4); Novotný 2, Šalša 2, Ševčík, Černý - Janouškovec 5, Jagoš, Weigl
Kordárna Velká nad Veličkou - MSK Břeclav B 6:4; Kohůt 3, Kománek 2, Mikeska - Víša 2, Martínek, Nejezchleba
FC Hustopeče - Sokol Lanžhot 3:4; Demela, Pesau, Slavík - Král 2, Hrubý, Šarkozi
Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 19 17 0 2 121 : 31 51
2. FC Veselí nad Moravou B 19 15 0 4 87 : 40 45
3. MSK Břeclav B 18 13 0 5 75 : 32 39
4. Slavoj Rohatec 19 13 0 6 71 : 44 39
5. FC Hustopeče 19 10 1 8 65 : 41 31
6. FK Baník Dubňany 19 10 0 9 65 : 60 30
7. Slovan Bzenec 19 9 1 9 64 : 74 28
8. FK Mutěnice 19 8 1 10 61 : 63 25
9. FK Baník Ratíškovice 19 6 1 12 39 : 72 19
10. Sokol Lanžhot 18 6 1 11 50 : 102 19
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 19 2 3 14 23 : 90 9
12. Velké Bílovice 19 0 0 19 12 : 84 0