Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno porazila v přeboru mladších Zbrojovku a vyhoupla se do čela soutěže

30. 5. 2011

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - FC Boskovice 4:2 (1:2); Klimeš 2, Kvaltýr, Merta - Dokoupil, Dyčka
FC Pálava Mikulov - FC Sparta Brno B 1:9 (1:4); Štěpánek - Viktorin 3, Borovský, Kvasnička, Víteček, Zeman, Zezula, Štěrba
FC Moravský Krumlov - FC Veselí nad Moravou 0:0
RSM Hodonín B - SK Rostex Vyškov B 1:2 (0:0); Rozkydal - Kudýn, Šmerda
FC Zbrojovka Brno C - FC Svratka Brno 0:3 (0:3); Havlín 2, Hodaň
1. SC Znojmo B - FK Apos Blansko 1:2 (0:1); Holčapek - Skoupý, Vintr
SK Líšeň - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 0:0
Tabulka
1. FC Svratka Brno 23 17 6 0 90 : 13 57
2. FC Moravský Krumlov 23 17 4 2 77 : 15 55
3. SK Líšeň 23 13 7 3 65 : 25 46
4. FC Veselí nad Moravou 23 12 5 6 57 : 22 41
5. FK Apos Blansko 24 12 5 7 43 : 35 41
6. FC Zbrojovka Brno C 23 13 1 9 82 : 38 40
7. RSM Hodonín B 23 11 2 10 42 : 43 35
8. SK Rostex Vyškov B 23 11 1 11 48 : 57 34
9. FC Sparta Brno B 23 9 2 12 38 : 37 29
10. FC Kyjov 1919 23 7 6 10 37 : 49 27
11. FC Boskovice 24 7 4 13 42 : 50 25
12. 1. SC Znojmo B 23 5 2 16 24 : 62 17
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 23 3 2 18 13 : 86 11
14. FC Pálava Mikulov 23 1 1 21 16 : 142 4

Krajský přebor - mladší
FC Kyjov 1919 - FC Boskovice 1:1 (1:0); Průdek - Učeň
FC Pálava Mikulov - FC Sparta Brno B 0:0 
FC Moravský Krumlov - FC Veselí nad Moravou 0:3 (0:2); Daněček, Janík, Králíček
RSM Hodonín B - SK Rostex Vyškov B 3:8 (0:2); Gajdík, Lepka, Pavlík - Fialka 5, Klvač, Kozel, Rogožan
SK Líšeň - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 1:3 (0:2); Hledík - Pernica, Růna, Straka Vojtěch
FC Zbrojovka Brno C - FC Svratka Brno 0:1 (0:0); Hájek
1. SC Znojmo B - FK Apos Blansko 0:6 (0:5); Zmeko 4, Sedlák, Ševčík
Tabulka
1. FC Svratka Brno 23 21 0 2 174 : 9 63
2. FC Zbrojovka Brno C 23 20 1 2 102 : 17 61
3. FC Sparta Brno B 23 14 5 4 60 : 32 47
4. FK Apos Blansko 24 14 0 10 69 : 50 42
5. FC Veselí nad Moravou 23 13 2 8 73 : 62 41
6. FC Pálava Mikulov 23 12 3 8 36 : 46 39
7. SK Rostex Vyškov B 23 12 2 9 58 : 49 38
8. FC Boskovice 24 8 2 14 32 : 59 26
9. RSM Hodonín B 23 8 2 13 34 : 72 26
10. FC Moravský Krumlov 23 6 4 13 27 : 56 22
11. SK Líšeň 23 6 2 15 45 : 84 20
12. FC Kyjov 1919 23 4 6 13 25 : 62 18
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 23 3 5 15 30 : 84 14
14. 1. SC Znojmo B 23 2 4 17 18 : 101 10


1.třída skupina A - starší
FC Čebín - FC Svratka Brno B 0:3; Eichler, Hodaň, Veselý
FC Bučovice - SK Slatina 4:1; Antl 3, Florián - Vilímek
FC Slovan Brno - Framoz Rousínov 3:2 (2:0); Dvořák 3 - Divácký, Malý
AFK Letovice - FC Soběšice 5:3; Gracias 2, Tenora 2, Zemánek - Kováč, Novotný, Tolvaj
AFK Tišnov - FC Kuřim 8:1 (5:0); Fic 3, Konečný 2, Panáček 2, Kvasnica - Holman
FC Boskovice B - ČAFC Brno Židenice 2:6; Minx, Strya - Šimeček 3, Kollarik, Pavlíček, Schertler
Tabulka
1. FC Slovan Brno 20 16 3 1 103 : 16 51
2. AFK Tišnov 20 14 3 3 81 : 27 45
3. FC Bučovice 20 14 3 3 71 : 24 45
4. Framoz Rousínov 20 12 2 6 50 : 31 38
5. FC Svratka Brno B 20 11 3 6 70 : 24 36
6. SK Slatina 21 10 4 7 41 : 32 34
7. ČAFC Brno Židenice 20 9 1 10 55 : 48 28
8. FC Kuřim 20 7 1 12 39 : 65 22
9. FC Boskovice B 21 3 4 14 36 : 101 13
10. AFK Letovice 20 4 1 15 25 : 96 13
11. FC Soběšice 20 3 3 14 26 : 93 12
12. FC Čebín 20 3 2 15 27 : 67 11

1.třída skupina A - mladší
FC Čebín - FC Svratka Brno B 3:17; Minx, Strya - Šimeček 3, Kollarik, Pavlíček, Schertler
FC Bučovice - SK Slatina 1:6; Šlampa - Klajsner 2, Hradil, Suchánek, Vilímek, Zdražil
FC Slovan Brno - Framoz Rousínov 3:8 (1:4); Mižigár 2, Pavlištík - Julínek 5, Mrázek 2, Přibyl
AFK Letovice - FC Soběšice 0:2; Kvapil, Supek
AFK Tišnov - FC Kuřim 1:6 (0:2); Pořízek - Obůrka 2, Šimek 2, Vaňous, Veselý
FC Boskovice B - ČAFC Brno Židenice 4:5; Rosenberk, Skácel, Vorlický Jiří, Štěrba - Horký 3, Ultmann, Štěrba
Tabulka
1. FC Kuřim 20 17 2 1 109 : 29 53
2. FC Slovan Brno 20 15 0 5 118 : 45 45
3. FC Svratka Brno B 20 14 1 5 104 : 31 43
4. Framoz Rousínov 20 14 1 5 92 : 56 43
5. ČAFC Brno Židenice 20 13 2 5 82 : 38 41
6. AFK Tišnov 20 13 0 7 111 : 52 39
7. FC Boskovice B 21 12 0 9 85 : 63 36
8. SK Slatina 21 6 0 15 47 : 82 18
9. AFK Letovice 20 5 1 14 50 : 83 16
10. FC Čebín 20 3 1 16 23 : 170 10
11. FC Soběšice 20 2 2 16 19 : 77 8
12. FC Bučovice 20 2 0 18 18 : 132 6


1.třída skupina B - starší
Sokol Pohořelice - Družstevník Nikolčice 3:2; Hladík, Langr, Rychlík - Kušnýr 2
Slavoj Velké Pavlovice - Tatran Starý Lískovec 1:1; Pohl - Belák; ČK: Lagron (St.Lískovec)
FC Miroslav - SK Vojkovice 3:0; Beneš, Kacký, Krejčí
Čechie Zastávka - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 1:5; Šmarda - Nevoral 3, Kohoutek, Novotný; ČK: Nevoral (Zastávka)
Sokol Přímětice - Tatran Kohoutovice 3:2; Papoušek 2, Svoboda - Holubář 2
31.05.2011, 17:00, FC Ivančice - Baník Zbýšov
Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 20 15 4 1 78 : 14 49
2. Sokol Přímětice 20 14 2 4 42 : 31 44
3. Tatran Kohoutovice 20 12 2 6 55 : 26 38
4. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 20 11 3 6 59 : 45 36
5. Družstevník Nikolčice 20 10 1 9 37 : 27 31
6. FC Ivančice 19 8 4 7 40 : 29 28
7. SK Vojkovice 20 9 1 10 30 : 47 28
8. Slavoj Velké Pavlovice 20 7 4 9 32 : 35 25
9. FC Miroslav 20 5 3 12 23 : 50 18
10. Čechie Zastávka 20 3 7 10 24 : 45 16
11. Baník Zbýšov 19 4 3 12 23 : 55 15
12. Sokol Pohořelice 20 3 2 15 17 : 56 11

1.třída skupina B - mladší
Sokol Pohořelice - Družstevník Nikolčice 1:3; Hájek - Enrique, Grábl, Urbánek
Slavoj Velké Pavlovice - Tatran Starý Lískovec 2:5; Kaderka 2 - Hohl 2, Fialka, Zedníček, Ševčík FC Miroslav - SK Vojkovice 1:3; Kotál - Fiala 2, Teiner
Čechie Zastávka - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 16:0; Šmarda 5, Strnad 3, Syrovátka 3, Brychta 2, Jobánek 2, Klíma
Sokol Přímětice - Tatran Kohoutovice 1:11; vlastní - Nevřiví 3, Sedláček 2, Mareš, Meluzín, Pavliš, Svoboda, Uhlíř, vlastní
31.05.2011, 15:30, FC Ivančice - Baník Zbýšov
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 20 20 0 0 150 : 11 60
2. SK Vojkovice 20 14 3 3 122 : 34 45
3. Čechie Zastávka 20 14 0 6 96 : 43 42
4. FC Ivančice 19 14 0 5 68 : 31 42
5. Baník Zbýšov 19 11 3 5 97 : 54 36
6. FC Miroslav 20 11 1 8 67 : 53 34
7. Družstevník Nikolčice 20 10 2 8 38 : 49 32
8. Tatran Starý Lískovec 20 6 2 12 37 : 59 20
9. Slavoj Velké Pavlovice 20 2 4 14 39 : 86 10
10. Sokol Přímětice 20 3 1 16 45 : 105 10
11. Sokol Pohořelice 20 2 3 15 48 : 93 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 20 2 1 17 19 : 208 7


1.třída skupina C - starší
Sokol Lanžhot - Spartak Svatobořice - Mistřín 3:0; Malík Eduard 2, Malík Marek
Slovan Bzenec - FK Baník Ratíškovice 5:1; Novák 3, Halačka, Zlámal - Koplík
FK Mutěnice - MSK Břeclav B
Slavoj Rohatec - FK Baník Dubňany
FC Hustopeče - Kordárna Velká nad Veličkou
FC Veselí nad Moravou B - Velké Bílovice 4:2
Tabulka
1. MSK Břeclav B 19 17 1 1 76 : 12 52
2. Slovan Bzenec 20 15 1 4 102 : 24 46
3. FK Mutěnice 19 14 1 4 81 : 23 43
4. Kordárna Velká nad Veličkou 19 14 1 4 72 : 25 43
5. FC Veselí nad Moravou B 20 11 2 7 59 : 26 35
6. FC Hustopeče 19 9 2 8 34 : 32 29
7. FK Baník Ratíškovice 21 8 2 11 45 : 42 26
8. FK Baník Dubňany 19 6 3 10 29 : 64 21
9. Slavoj Rohatec 19 6 0 13 19 : 46 18
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 20 4 3 13 16 : 57 15
11. Sokol Lanžhot 21 4 0 17 26 : 119 12
12. Velké Bílovice 20 1 2 17 10 : 99 5

1.třída skupina C - mladší
Sokol Lanžhot - Spartak Svatobořice - Mistřín 5:2; Rýzner 3, Král 2 - Kulhánek, Maršálek
Slovan Bzenec - FK Baník Ratíškovice 4:1
FK Mutěnice - MSK Břeclav B
Slavoj Rohatec - FK Baník Dubňany
FC Veselí nad Moravou B - Velké Bílovice
FC Hustopeče - Kordárna Velká nad Veličkou
Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 19 17 0 2 121 : 31 51
2. FC Veselí nad Moravou B 19 15 0 4 87 : 40 45
3. MSK Břeclav B 18 13 0 5 75 : 32 39
4. Slavoj Rohatec 19 13 0 6 71 : 44 39
5. FC Hustopeče 19 10 1 8 65 : 41 31
6. Slovan Bzenec 20 10 1 9 68 : 75 31
7. FK Baník Dubňany 19 10 0 9 65 : 60 30
8. FK Mutěnice 19 8 1 10 61 : 63 25
9. FK Baník Ratíškovice 21 7 1 13 43 : 78 22
10. Sokol Lanžhot 20 7 1 12 57 : 107 22
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 20 2 3 15 25 : 95 9
12. Velké Bílovice 19 0 0 19 12 : 84 0