Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno remizovala s Líšní, Moravský Krumlov se osamostatnil na čele

26. 9. 2010

Krajský přebor - starší
Blansko - Zbrojovka C 0:2 (0:1), Pelc, Čajka
Kyjov - Mor.Krumlov 0:7 (0:3), Sobotka 4, Houdek, Kacký, Ondráček
Znojmo B - Hodonín B
Boskovice - Mikulov 10:0 (6:0), Matušů 3, Stárek 2, Doležel, Dyčka, Fenyga, Závodný, Ščudla
Svratka Brno - Líšeň 1:1 (1:1), Skotal - Maixner
Veselí - Bystrc B 8:0 (4:0), Hodonský 2, Moštěk, Soukup, Symerský, Tomšic, Truong, Zelinka
Vyškov B - Sparta Brno B 2:0 (1:0), Obruča, Ščípa
 1. Mor.Krumlov 6 5 1 0 28:1 16 
 2. Svratka Brno 6 4 2 0 23:2 14 
 3. Veselí 6 4 2 0 17:3 14 
 4. Zbrojovka C 6 4 0 2 22:9 12 
 5. Boskovice 6 3 1 2 17:6 10 
 6. Kyjov 6 2 2 2 14:12 8 
 7. Líšeň 6 2 2 2 9:9 8 
 8. Sparta Brno B 6 2 1 3 7:5 7 
 9. Blansko 6 2 1 3 8:14 7 
 10. Vyškov B 6 2 0 4 10:24 6 
 11. HO-ŠA B 5 1 1 3 7:12 4 
 12. Znojmo B 5 1 1 3 4:10 4 
 13. Mikulov 6 1 0 5 4:33 3 
 14. Bystrc B 6 1 0 5 1:31 3 
Kanonýři: 9 - Houdek (Mor.Krumlov), 6 - Mazel (Zbrojovka C), Pavlík (Svratka Brno), Robek (Kyjov), 5 - Sobotka (Mor.Krumlov), Zachoval (Zbrojovka C)

Krajský přebor - mladší
Blansko - Zbrojovka C 1:3 (0:3), Prudil - Crha, Mach, Mikeš
Kyjov - Mor.Krumlov 1:4 (1:1), Klingel - Urbánek 3, Žitka
Znojmo B - Hodonín B
Boskovice - Mikulov 0:1 (0:0), Barvíř
Svratka Brno - Líšeň 13:1 (5:1), Chrascina 5, Fessl 3, Grůza 3, Hájek, Minář
Veselí - Bystrc B 5:1 (3:1), Janík 3, Hradílek, Straka - Hájíček
Vyškov B - Sparta Brno B 0:3 (0:0), Sedlák 2, Harašta
 1. Zbrojovka C 6 6 0 0 33:6 18 
 2. Svratka Brno 6 5 0 1 52:5 15 
 3. Sparta Brno B 6 5 0 1 24:7 15 
 4. Mikulov 6 3 1 2 7:5 10 
 5. Mor.Krumlov 6 3 0 3 13:10 9 
 6. Blansko 6 3 0 3 16:17 9 
 7. Líšeň 6 3 0 3 12:30 9 
 8. Vyškov B 6 2 1 3 18:13 7 
 9. Veselí 6 2 1 3 21:24 7 
 10. HO-ŠA B 5 2 0 3 5:14 6 
 11. Boskovice 6 2 0 4 7:19 6 
 12. Bystrc B 6 1 1 4 13:38 4 
 13. Znojmo B 5 1 0 4 7:29 3 
 14. Kyjov 6 0 2 4 6:17 2 
Kanonýři: 13 - Chrascina (Svratka Brno), Fessl (Svratka Brno), 12 - Janík (Veselí), Sedlák Adam (Sparta Brno B), 11 - Grůza (Svratka Brno)
 
1.třída starších - skupina A
ČAFC Židenice - Bučovice 0:3, Minařík 2, Florián
Čebín - Tišnov 2:8, Topinka, Vašíček - Halas 2, Panáček 2, Vejrosta 2, Flamich, Haluza
Boskovice B - Letovice 10:0, Matušů 3, Dokoupil 2, Strya, Vorlický, Závodný, Šmída, Ščudla
Svratka Brno B - Sn Brno 1:5, Kohout - Hruška 3, Nešpor, Němeček
Slatina - Rousínov 0:1, Divácký
Kuřim - Soběšice
 1. Sn Brno 6 5 1 0 22:4 16 
 2. Bučovice 6 5 1 0 22:4 16 
 3. Tišnov 6 4 0 2 26:11 12 
 4. Kuřim 5 3 1 1 6:4 10 
 5. Svratka Brno B 6 3 0 3 21:10 9 
 6. Slatina 6 3 0 3 16:6 9 
 7. ČAFC Židenice 6 3 0 3 7:12 9 
 8. Rousínov 6 2 1 3 9:17 7 
 9. Boskovice B 6 1 2 3 16:13 5 
 10. Letovice 6 1 0 5 7:38 3 
 11. Čebín 6 0 2 4 6:19 2 
 12. Soběšice 5 0 2 3 5:25 2 
Kanonýři: 14 - Panáček (Tišnov), 12 - Hruška (Sn Brno), 7 - Langer (Svratka Brno B), Minařík (Bučovice)

1.třída mladších - skupina A
ČAFC Židenice - Bučovice 8:0, Ullmann 4, Hofírek, Kotlán, Růžička, Vykoukal
Čebín - Tišnov 2:17, Hanák, Sehnal - Halas 5, Pořízek 5, Havlát 2, Vejrosta 2, Fabián, Vajgl, Zeman
Boskovice B - Letovice
Svratka Brno B - Sn Brno 7:1, Adam 3, Chrascina, Kundrát, Minář, Veselý - Hoffmann
Slatina - Rousínov 0:4, Julínek 3, Přibyl
Kuřim - Soběšice
 1. Tišnov 6 5 0 1 43:12 15 
 2. Kuřim 5 5 0 0 28:7 15 
 3. Sn Brno 6 5 0 1 36:18 15 
 4. Svratka Brno B 6 4 0 2 25:11 12 
 5. Rousínov 6 4 0 2 27:14 12 
 6. ČAFC Židenice 6 3 0 3 22:16 9 
 7. Boskovice B 5 3 0 2 21:21 9 
 8. Letovice 5 2 0 3 18:14 6 
 9. Soběšice 5 1 0 4 8:15 3 
 10. Slatina 6 1 0 5 8:30 3 
 11. Čebín 6 1 0 5 7:46 3 
 12. Bučovice 6 0 0 6 2:41 0 
Kanonýři: 12 - Mižigár (Sn Brno), 10 - Hoffmann (Sn Brno), 9 - Pořízek (Tišnov)
 
1.třída starších - skupina B
Zbýšov - Zastávka 3:3, Hudec, Kozel, Sakánek - Man, Pokorný, Tribula
Přímětice - Miroslav
Ivančice - Pohořelice 8:0, Badin 2, Blatný 2, Došek 2, Michalica, Olša
Kohoutovice - Vel.Pavlovice 4:1, Dufek 2, Brabec, Škubica - Springer
Hrušovany n.J. - St.Lískovec 1:4, Nevoral - Lagron 2, Bartek, Mandelík
Vojkovice - Nikolčice 1:3, Fiala - Bartl 2, Švaňhal
 1. Kohoutovice 6 5 1 0 21:4 16 
 2. St.Lískovec 6 4 2 0 23:6 14 
 3. Nikolčice 6 4 0 2 16:6 12 
 4. Přímětice 5 4 0 1 13:7 12 
 5. Hrušovany n.J. 6 3 0 3 19:18 9 
 6. Zastávka 6 2 2 2 7:7 8 
 7. Vel.Pavlovice 6 2 2 2 8:9 8 
 8. Vojkovice 6 2 0 4 7:17 6 
 9. Ivančice 6 1 2 3 14:12 5 
 10. Zbýšov 6 1 1 4 9:23 4 
 11. Miroslav 5 1 0 4 3:15 3 
 12. Pohořelice 6 1 0 5 5:21 3 
Kanonýři: 8 - Brabec (Kohoutovice), Novotný (Hrušovany n.J.), 7 - Bartek (St.Lískovec), Pejchal (Přímětice), 6 - Bartl (Nikolčice), Dufek (Kohoutovice)

1.třída mladších - skupina B
Zbýšov - Zastávka 3:4, Trojan 2, Eliseev - Jakubíček 2, Klíma, Strnad
Přímětice - Miroslav
Ivančice - Pohořelice 3:2, Dobrovotský 2, Steinoch
Kohoutovice - Vel.Pavlovice 4:1, Pavliš 2, Kajanovič, Nevřivý, vlastní
Hrušovany n.J. - St.Lískovec 0:4, Sznapka 2, Bílek, Krejčí
Vojkovice - Nikolčice 4:4, Lang 2, Furch, Teiner - Nečas 2, Šabata 2
 1. Kohoutovice 6 6 0 0 53:1 18 
 2. Zastávka 6 5 0 1 19:11 15 
 3. Ivančice 6 4 0 2 21:10 12 
 4. Miroslav 5 4 0 1 19:9 12 
 5. Vojkovice 6 3 2 1 37:15 11 
 6. Nikolčice 6 3 1 2 11:12 10 
 7. St.Lískovec 6 3 0 3 13:17 9 
 8. Zbýšov 6 2 1 3 36:24 7 
 9. Pohořelice 6 1 1 4 20:28 4 
 10. Vel.Pavlovice 6 1 1 4 13:23 4 
 11. Přímětice 5 0 0 5 8:29 0 
 12. Hrušovany n.J. 6 0 0 6 1:72 0 
Kanonýři: 13 - Fiala (Vojkovice), 12 - Škubica (Kohoutovice), 11 - Hudec (Zbýšov) 
 
1.třída starších - skupina C
Velká n.V. - Bzenec 5:0, Ševečka 2, Janda, Prachař, Zajíc
Lanžhot - Veselí B 0:16, Grabec 3, Otradovec 3, Hodonský 2, Kristoň 2, Runkas 2, Vaverka 2, Tesař, Uřičář
Hustopeče - Rohatec
Svatobořice-Mistřín - Mutěnice 1:2, Sklenář - Koutný 2
Ratíškovice - Břeclav B 1:2, Koplík - Buťa 2
Vel.Bílovice - Dubňany
 1. Velká n.V. 6 6 0 0 38:3 18 
 2. Mutěnice 6 5 1 0 23:6 16 
 3. Břeclav B 6 5 1 0 17:5 16 
 4. Veselí B 6 3 1 2 26:11 10 
 5. Dubňany 5 3 1 1 15:12 10 
 6. Ratíškovice 6 2 1 3 15:11 7 
 7. Bzenec 6 2 1 3 16:14 7 
 8. Svatobořice-Mistřín 6 1 1 4 6:16 4 
 9. Rohatec 5 1 0 4 3:16 3 
 10. Lanžhot 6 1 0 5 7:39 3 
 11. Hustopeče 5 0 2 3 3:13 2 
 12. Vel.Bílovice 5 0 1 4 1:24 1 
Kanonýři: 12 - Zajíc (Velká n.V.), 7 - Koutný (Mutěnice), Krupica (Dubňany), Novák (Bzenec), Pavelka (Mutěnice), 6 - Ševečka (Velká n.V.)
 
1.třída mladších - skupina C
Velká n.V. - Bzenec 7:1, Kohůt 3, Štefánek 3, Janda - Gabriel
Lanžhot - Veselí B 0:3, Martoni 2, Šebesta,ČK:Sapáček
Hustopeče - Rohatec
Svatobořice-Mistřín - Mutěnice 0:6, Hajduk 2, Hodek, Jagoš, Kramář, Kratochvíl
Ratíškovice - Břeclav B 2:3, Mačuda 2 - Lepka, Martínek, Ryška
Vel.Bílovice - Dubňany
 1. Břeclav B 6 5 0 1 24:8 15 
 2. Velká n.V. 6 4 0 2 29:16 12 
 3. Veselí B 6 4 0 2 22:11 12 
 4. Rohatec 5 4 0 1 19:12 12 
 5. Hustopeče 5 3 1 1 19:7 10 
 6. Dubňany 5 3 0 2 16:11 9 
 7. Lanžhot 6 3 0 3 16:16 9 
 8. Mutěnice 6 2 1 3 19:19 7 
 9. Bzenec 6 2 0 4 18:32 6 
 10. Ratíškovice 6 1 1 4 11:23 4 
 11. Svatobořice-Mistřín 6 1 1 4 6:26 4 
 12. Vel.Bílovice 5 0 0 5 5:23 0 
Kanonýři: 11 - Hlaváč (Rohatec), 9 - Lepka (Břeclav B), 7 - Kohůt (Velká n.V.), Lejsal (Bzenec), Ševčík (Dubňany)