Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno se bodově dotáhla na Moravský Krumlov, v dalším kole se proti sobě oba celky postaví

15. 5. 2011

Svratka Brno se po 21. kole krajského přeboru starších žáků bodově dotáhla na Moravský Krumlov a díky lepšímu skóre jej v tabulce i přeskočila. Vedoucí týmy ztrácely body ve středečním vloženém kole - Moravský Krumlov prohrál doma s Líšní 0:2 a Svratka remizovala v Blansku 2:2. Pět kol před koncem mají oba týmy na kontě 53 bodů a v dalším kole se postaví proti sobě. Hrát se bude v sobotu na hřišti Svratky Brno. 

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - FK Apos Blansko 0:1 (0:0); Vintr
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Sparta Brno B 0:2 (0:1); Viktorin 2
FC Pálava Mikulov - FC Veselí nad Moravou 0:6 (0:2); Michalisko 2, Hoang, Hodonský, Kočiš, Soukup
FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 2:0 (2:0); Hladký, Sobotka
RSM Hodonín B - FC Svratka Brno 1:5 (1:2); Bíza - Havlín 2, Hodaň 2, Měchura Lukáš; ČK: Klečka (Hodonín B)
FC Zbrojovka Brno C - 1. SC Znojmo B 11:0 (6:0); Krupička 4, Chlad 2, Gehringer 2, Sedláček 2, Žáček
SK Líšeň - SK Rostex Vyškov B 4:0 (1:0); Rudolf 2, Trávníček, Turek
Tabulka
1. FC Svratka Brno 21 16 5 0 86 : 12 53
2. FC Moravský Krumlov 21 17 2 2 76 : 14 53
3. SK Líšeň 21 13 6 2 64 : 23 45
4. FC Zbrojovka Brno C 21 12 1 8 76 : 34 37
5. FC Veselí nad Moravou 21 11 4 6 55 : 22 37
6. FK Apos Blansko 22 10 5 7 37 : 34 35
7. RSM Hodonín B 21 11 2 8 41 : 39 35
8. SK Rostex Vyškov B 21 9 1 11 39 : 56 28
9. FC Boskovice 22 7 4 11 39 : 40 25
10. FC Kyjov 1919 21 6 6 9 31 : 44 24
11. FC Sparta Brno B 21 7 2 12 27 : 35 23
12. 1. SC Znojmo B 21 4 2 15 20 : 58 14
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 21 3 1 17 13 : 82 10
14. FC Pálava Mikulov 21 1 1 19 15 : 126 4

Krajský přebor - mladší
FC Kyjov 1919 - FK Apos Blansko 4:1 (0:0); Pernica 2, Koplík, Něnička - Sedlák
FC Pálava Mikulov - FC Veselí nad Moravou 1:3 (0:2); Popp - Janík 3
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Sparta Brno B 2:2 (0:1); Bílý, Svoboda - Osolsobě, Pojsl
FC Moravský Krumlov - FC Boskovice 0:1 (0:0); Vorlický Jiří
RSM Hodonín B - FC Svratka Brno 0:8 (0:6); Malůšek 3, Sláma 3, Fessl 2
SK Líšeň - SK Rostex Vyškov B 1:2 (0:0); Hledík - Kozel 2
FC Zbrojovka Brno C - 1. SC Znojmo B 5:0 (3:0); Crha, Hladký, Pachlopník, Veškrňa, Šustr
Tabulka
1. FC Zbrojovka Brno C 21 19 1 1 100 : 16 58
2. FC Svratka Brno 21 19 0 2 164 : 9 57
3. FC Sparta Brno B 21 13 4 4 56 : 29 43
4. FC Pálava Mikulov 21 12 2 7 36 : 41 38
5. FK Apos Blansko 22 12 0 10 60 : 49 36
6. FC Veselí nad Moravou 21 11 2 8 64 : 62 35
7. SK Rostex Vyškov B 21 10 2 9 45 : 46 32
8. RSM Hodonín B 21 8 2 11 31 : 58 26
9. FC Boskovice 22 8 1 13 31 : 56 25
10. FC Moravský Krumlov 21 6 4 11 27 : 44 22
11. SK Líšeň 21 6 2 13 41 : 77 20
12. FC Kyjov 1919 21 4 4 13 22 : 59 16
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 21 2 5 14 26 : 80 11
14. 1. SC Znojmo B 21 2 3 16 16 : 93 9

1.třída skupina A - starší
AFK Letovice - SK Slatina 2:4; Slechan 2 - Meluzín 2, Hofírek, Žáček
FC Bučovice - FC Boskovice B 8:0; Minařík 3, Florián 2, Selinger 2, Židlík
FC Slovan Brno - FC Kuřim 11:0 (6:0); Dvořák 2, Hruška 2, Kropáček 2, Frecer, Lacko, Nešpor, Partl, Čermák
FC Čebín - ČAFC Brno Židenice 7:2
Framoz Rousínov - FC Soběšice 4:0; Divácký 2, Mejtil 2
AFK Tišnov - FC Svratka Brno B 1:1 (0:0); Konečný - Strakoš
Tabulka
1. FC Slovan Brno 18 14 3 1 95 : 13 45
2. AFK Tišnov 18 13 2 3 72 : 25 41
3. FC Bučovice 18 12 3 3 64 : 21 39
4. Framoz Rousínov 18 11 2 5 43 : 27 35
5. FC Svratka Brno B 18 10 3 5 65 : 21 33
6. SK Slatina 18 10 2 6 36 : 24 32
7. ČAFC Brno Židenice 18 8 1 9 48 : 41 25
8. FC Kuřim 18 6 1 11 32 : 57 19
9. FC Soběšice 18 3 3 12 22 : 83 12
10. FC Čebín 18 3 2 13 25 : 59 11
11. AFK Letovice 18 3 1 14 20 : 87 10
12. FC Boskovice B 18 2 3 13 26 : 90 9

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - FC Soběšice 1:0; Mrázek
AFK Letovice - SK Slatina 4:1; Cichra 2, Buriánek, Macének - Dumpík
FC Bučovice - FC Boskovice B 0:4; Ondroušek 2, Henek, Štěrba
FC Slovan Brno - FC Kuřim 1:3 (0:0); Pavlištík - Šimek 3
FC Čebín - ČAFC Brno Židenice 0:11; Štěrba 4, Florián 2, Hofírek, Horký, Kotlan, Růžička, Vykoukal
AFK Tišnov - FC Svratka Brno B 1:3 (0:2); Pořízek - Adam 2, Jindra
Tabulka
1. FC Kuřim 18 15 2 1 95 : 26 47
2. FC Slovan Brno 18 14 0 4 102 : 36 42
3. ČAFC Brno Židenice 18 12 2 4 74 : 28 38
4. FC Svratka Brno B 18 12 1 5 78 : 27 37
5. Framoz Rousínov 18 12 1 5 78 : 50 37
6. AFK Tišnov 18 12 0 6 104 : 42 36
7. FC Boskovice B 18 10 0 8 60 : 56 30
8. AFK Letovice 18 5 1 12 48 : 73 16
9. SK Slatina 18 5 0 13 36 : 70 15
10. FC Čebín 18 3 1 14 19 : 137 10
11. FC Bučovice 18 2 0 16 16 : 117 6
12. FC Soběšice 18 1 2 15 16 : 64 5

1.třída skupina B - starší
Tatran Starý Lískovec - Družstevník Nikolčice 4:0; Bartek, Belák, Lagron, Vránek
Sokol Pohořelice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 0:0
Slavoj Velké Pavlovice - SK Vojkovice 5:0; Springer 3, Pohl, Tesař
Čechie Zastávka - FC Ivančice odloženo na 19.5.
Sokol Přímětice - Baník Zbýšov
FC Miroslav - Tatran Kohoutovice 5:3; Kacký 3, Krejčí, Morong - Proch 2, Pavliš
Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 18 15 2 1 76 : 12 47
2. Tatran Kohoutovice 18 11 2 5 47 : 22 35
3. Sokol Přímětice 17 11 2 4 32 : 26 35
4. Družstevník Nikolčice 18 10 1 7 33 : 21 31
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 18 9 3 6 48 : 44 30
6. FC Ivančice 17 7 4 6 35 : 25 25
7. SK Vojkovice 18 8 1 9 28 : 44 25
8. Slavoj Velké Pavlovice 18 6 3 9 28 : 32 21
9. Čechie Zastávka 17 3 7 7 21 : 31 16
10. FC Miroslav 18 4 3 11 20 : 44 15
11. Baník Zbýšov 17 4 2 11 21 : 50 14
12. Sokol Pohořelice 18 2 2 14 14 : 52 8

1.třída skupina B - mladší
Tatran Starý Lískovec - Družstevník Nikolčice 1:3; Krejčí - Klobása 2, Ondrůj 
Sokol Pohořelice - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 1:3; Šenkýř - Bohatýr, Ondruška, Sehredl
Slavoj Velké Pavlovice - SK Vojkovice 1:9; Osička - Fiala 5, Pekárek 2, Furch, Teiner
Čechie Zastávka - FC Ivančice odloženo na 19.5.
Sokol Přímětice - Baník Zbýšov
FC Miroslav - Tatran Kohoutovice 1:4; Priml - Nevřivý, Pavliš, Tipek, Škubica
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 18 18 0 0 135 : 10 54
2. SK Vojkovice 18 12 3 3 108 : 33 39
3. FC Ivančice 17 13 0 4 55 : 24 39
4. Čechie Zastávka 17 12 0 5 74 : 34 36
5. Baník Zbýšov 17 10 2 5 91 : 51 32
6. FC Miroslav 18 10 1 7 57 : 47 31
7. Družstevník Nikolčice 18 8 2 8 33 : 48 26
8. Tatran Starý Lískovec 18 5 1 12 30 : 55 16
9. Sokol Přímětice 17 3 1 13 42 : 82 10
10. Slavoj Velké Pavlovice 18 2 4 12 37 : 79 10
11. Sokol Pohořelice 18 2 3 13 47 : 79 9
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 18 2 1 15 16 : 183 7

1.třída skupina C - starší
Slovan Bzenec - FC Hustopeče 5:0; Novák 3, Gerža, Lejsal
Sokol Lanžhot - Kordárna Velká nad Veličkou 0:8; Ševečka 4, Janás 2, Rumíšek 2; ČK: Ondryska (Lanžhot)
MSK Břeclav B - FK Baník Dubňany 12:0; Košút 3, Radkovič 3, Osička 2, Tichý 2, Redek, Trčka
FK Mutěnice - Velké Bílovice 11:0; Pavelka 4, Ilčík 3, Jagoš, Kos, Růžička, Špera
Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 1:2; Hlaváč - Macek, Mačuda
FC Veselí nad Moravou B - Spartak Svatobořice - Mistřín
Tabulka
1. MSK Břeclav B 18 16 1 1 73 : 12 49
2. Kordárna Velká nad Veličkou 18 14 1 3 72 : 22 43
3. Slovan Bzenec 18 13 1 4 87 : 23 40
4. FK Mutěnice 18 13 1 4 68 : 23 40
5. FC Veselí nad Moravou B 17 9 2 6 52 : 19 29
6. FC Hustopeče 18 8 2 8 26 : 30 26
7. FK Baník Ratíškovice 18 7 2 9 37 : 33 23
8. FK Baník Dubňany 18 6 3 9 29 : 51 21
9. Spartak Svatobořice - Mistřín 17 4 3 10 16 : 41 15
10. Slavoj Rohatec 18 5 0 13 15 : 44 15
11. Sokol Lanžhot 18 2 0 16 17 : 109 6
12. Velké Bílovice 18 1 2 15 6 : 91 5

1.třída skupina C - mladší
Sokol Lanžhot - Kordárna Velká nad Veličkou 1:20; Ryzner - Kohůt 8, Janda 4, Mikeska 4, Kománek 2, Štěpánek 2
Slovan Bzenec - FC Hustopeče 2:1
MSK Břeclav B - FK Baník Dubňany 5:1; Lepka 3, Dolák, Nejezchleba - Ševčík
FK Mutěnice - Velké Bílovice
Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 8:1; Hlaváč 4, Bartoš 2, Odehnal 2 - Šural
FC Veselí nad Moravou B - Spartak Svatobořice - Mistřín
Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 18 16 0 2 115 : 27 48
2. MSK Břeclav B 17 13 0 4 71 : 26 39
3. FC Veselí nad Moravou B 17 13 0 4 75 : 39 39
4. Slavoj Rohatec 18 12 0 6 69 : 44 36
5. FC Hustopeče 18 10 1 7 62 : 37 31
6. FK Baník Dubňany 18 10 0 8 59 : 53 30
7. Slovan Bzenec 18 8 1 9 60 : 71 25
8. FK Mutěnice 17 6 1 10 51 : 57 19
9. FK Baník Ratíškovice 18 6 1 11 38 : 63 19
10. Sokol Lanžhot 17 5 1 11 46 : 99 16
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 17 2 3 12 20 : 83 9
12. Velké Bílovice 17 0 0 17 12 : 79 0