Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno vyhrála ve Veselí, Moravský Krumlov uspěl v Mikulově

4. 4. 2011

Krajský přebor starších
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Kyjov 1919 1:1 (1:1); Paták - Smolák
SK Rostex Vyškov B - FC Boskovice 4:2 (3:2); Hudec 2, Hlobil, Kudýn - Doležel 2
FC Pálava Mikulov - FC Moravský Krumlov 0:7 (0:3); Houdek 3, Koník 2, Ondráček 2
FC Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 1:3 (1:1); Zeman - Ducký 2, Kříž
RSM Hodonín B - FK Apos Blansko 2:1 (0:0); Blahůšek, Rozkydal - Blažek
SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno C 2:0 (1:0); Hájek, Klein
FC Veselí nad Moravou - FC Svratka Brno 0:4 (0:2); Langer, Měchura Lukáš, Pavlík, Vlach

Tabulka
1. FC Svratka Brno 14 11 3 0 60 : 5 36
2. FC Moravský Krumlov 14 11 2 1 57 : 8 35
3. SK Líšeň 14 9 3 2 43 : 14 30
4. FC Veselí nad Moravou 14 9 2 3 42 : 9 29
5. RSM Hodonín B 14 8 2 4 32 : 21 26
6. FK Apos Blansko 15 7 3 5 26 : 21 24
7. FC Zbrojovka Brno C 14 7 1 6 38 : 25 22
8. SK Rostex Vyškov B 14 6 0 8 25 : 45 18
9. FC Kyjov 1919 14 4 4 6 19 : 28 16
10. FC Boskovice 15 4 2 9 28 : 31 14
11. FC Sparta Brno B 14 4 1 9 20 : 29 13
12. 1. SC Znojmo B 14 3 2 9 13 : 30 11
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 14 2 1 11 11 : 58 7
14. FC Pálava Mikulov 14 1 0 13 6 : 96 3

Krajský přebor mladších
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Kyjov 1919 0:2 (0:1); Průdek, Černohorský
FC Pálava Mikulov - FC Moravský Krumlov 2:0 (1:0); Garčic, Svojanovský
SK Rostex Vyškov B - FC Boskovice 0:2 (0:2); Dračka, Tichý
FC Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 3:0 (1:0); Harašta, Krejčí, Sedlák
SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno C 2:2 (1:1); Franěk, Hálek - Crha, Mach
FC Veselí nad Moravou - FC Svratka Brno 1:5 (1:3); Janík - Malůšek 2, Fessl, Skladaný, Svensson
RSM Hodonín B - FK Apos Blansko 1:3 (0:0); Mokruša - Zmeko 2, Blažek

Tabulka
1. FC Zbrojovka Brno C 14 12 1 1 62 : 15 37
2. FC Svratka Brno 14 12 0 2 117 : 8 36
3. FK Apos Blansko 15 10 0 5 46 : 24 30
4. FC Sparta Brno B 14 9 2 3 41 : 20 29
5. FC Pálava Mikulov 14 9 2 3 25 : 18 29
6. FC Veselí nad Moravou 14 7 2 5 44 : 42 23
7. FC Boskovice 15 7 0 8 27 : 43 21
8. RSM Hodonín B 14 6 1 7 24 : 39 19
9. SK Rostex Vyškov B 14 5 2 7 30 : 28 17
10. SK Líšeň 14 4 2 8 27 : 54 14
11. FC Moravský Krumlov 14 3 3 8 18 : 40 12
12. FC Kyjov 1919 14 2 2 10 13 : 44 8
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 14 1 3 10 18 : 60 6
14. 1. SC Znojmo B 14 1 2 11 10 : 67 5

1. třída skupina A - starší
FC Slovan Brno - AFK Tišnov 4:2 (1:2); Dvořák 2, Hruška, Kropáček - Panáček 2
SK Slatina - FC Svratka Brno B 0:5 (0:3); Langer I. 3, Urbánek M. 2
AFK Letovice - ČAFC Brno Židenice 1:1 
Framoz Rousínov - FC Bučovice 3:0; Divácký
FC Soběšice - FC Čebín
FC Kuřim - FC Boskovice B 11:0; Šimek 5, Holman 2, Pavlíček 2, Musil, Pacek

Tabulka
1. FC Slovan Brno 12 10 1 1 55 : 8 31
2. FC Bučovice 12 9 2 1 39 : 11 29
3. AFK Tišnov 12 8 1 3 50 : 19 25
4. Framoz Rousínov 12 7 1 4 22 : 24 22
5. FC Svratka Brno B 12 6 1 5 39 : 18 19
6. FC Kuřim 12 6 1 5 31 : 16 19
7. SK Slatina 12 6 1 5 23 : 15 19
8. ČAFC Brno Židenice 12 6 1 5 31 : 24 19
9. FC Boskovice B 12 2 2 8 21 : 52 8
10. FC Čebín 11 1 2 8 10 : 33 5
11. FC Soběšice 11 1 2 8 8 : 63 5
12. AFK Letovice 12 1 1 10 11 : 57 4

1. třída skupina A - mladší
FC Slovan Brno - AFK Tišnov 1:5 (1:4); Mižigár - Pořízek 3, Tesař 2
SK Slatina - FC Svratka Brno B 2:0 (1:0); Zdražil T., Novotný 
Framoz Rousínov - FC Bučovice 8:2; Julínek 3, Mrázek 2, Přibyl 2, Čermák - Diviš, Kohoutek
FC Soběšice - FC Čebín 0:0 
AFK Letovice - ČAFC Brno Židenice 2:3; Cichra, Ducháčková - Hofírek, Hvasta, Štěrba 
FC Kuřim - FC Boskovice B 6:1

Tabulka
1. FC Kuřim 12 12 0 0 77 : 13 36
2. FC Slovan Brno 12 9 0 3 53 : 30 27
3. AFK Tišnov 12 8 0 4 66 : 30 24
4. FC Svratka Brno B 12 8 0 4 42 : 16 24
5. ČAFC Brno Židenice 12 7 1 4 43 : 22 22
6. Framoz Rousínov 12 7 1 4 45 : 35 22
7. FC Boskovice B 12 7 0 5 43 : 39 21
8. AFK Letovice 12 4 1 7 36 : 35 13
9. SK Slatina 12 4 0 8 27 : 48 12
10. FC Čebín 12 2 1 9 11 : 74 7
11. FC Soběšice 12 1 2 9 13 : 42 5
12. FC Bučovice 12 0 0 12 7 : 79 0

1. třída skupina B - starší
SK Vojkovice - FC Ivančice 2:0; Kratochvíl, Topor 
Tatran Starý Lískovec - Čechie Zastávka 3:0; Bartek 2, Belák 
Sokol Pohořelice - Baník Zbýšov 0:1; Karásek 
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Tatran Kohoutovice 2:4; Kuna, Novotný - Brabec 2, Holubář 2 
Slavoj Velké Pavlovice - FC Miroslav 1:0; Springer 
Družstevník Nikolčice - Sokol Přímětice 3:0; Bartl, Kušnier, Švaňhal

Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 12 10 2 0 43 : 8 32
2. Družstevník Nikolčice 12 9 0 3 29 : 10 27
3. Tatran Kohoutovice 12 8 2 2 36 : 13 26
4. Sokol Přímětice 12 8 1 3 23 : 17 25
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 12 7 1 4 41 : 25 22
6. SK Vojkovice 12 7 0 5 21 : 24 21
7. FC Ivančice 12 4 3 5 26 : 18 15
8. Slavoj Velké Pavlovice 12 4 2 6 19 : 25 14
9. Čechie Zastávka 12 2 5 5 11 : 21 11
10. Baník Zbýšov 12 2 1 9 13 : 41 7
11. FC Miroslav 12 1 1 10 6 : 35 4
12. Sokol Pohořelice 12 1 0 11 9 : 40 3

1. třída skupina B - mladší
SK Vojkovice - FC Ivančice 0:4; Blíznák, Bořil, Kamart, Sysel 
Tatran Starý Lískovec - Čechie Zastávka 4:2; Zedníček 2, Bílek, Zajíček - Brychta, Šmarda 
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Tatran Kohoutovice 1:11; Ondrůšek - Nevřiví 4, Škubica 3, Smetana 2, Krupa, Svoboda 
Sokol Pohořelice - Baník Zbýšov 4:5; Kotoul 3, Duda - Šrámek 2, Hudec, Mertl, Sudaan 
Slavoj Velké Pavlovice - FC Miroslav 1:2; Kocourek - Kratochvíl, Vlach 
Družstevník Nikolčice - Sokol Přímětice 3:2; Šabata 3 - Ptáčník, Radnický

Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 12 12 0 0 91 : 7 36
2. SK Vojkovice 12 7 3 2 64 : 24 24
3. Čechie Zastávka 12 8 0 4 49 : 26 24
4. FC Ivančice 12 8 0 4 41 : 21 24
5. FC Miroslav 12 8 0 4 42 : 31 24
6. Baník Zbýšov 12 7 1 4 65 : 39 22
7. Družstevník Nikolčice 12 6 2 4 23 : 24 20
8. Tatran Starý Lískovec 12 5 1 6 23 : 38 16
9. Slavoj Velké Pavlovice 12 2 3 7 31 : 36 9
10. Sokol Pohořelice 12 2 2 8 40 : 53 8
11. Sokol Přímětice 12 1 0 11 32 : 67 3
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 12 0 0 12 7 : 142 0

1. třída skupina C - starší
FK Baník Ratíškovice - Spartak Svatobořice - Mistřín 4:0; Šimek 3, Gruzska 
MSK Břeclav B - Slovan Bzenec 2:0; Tichý, Trčka 
FK Mutěnice - FC Veselí nad Moravou B 3:2; Pavelka 2, Koutný - Otradovec 2 
FK Baník Dubňany - Sokol Lanžhot 3:4; Adzima 2, Krupica - Zodek 2, Hofr, Tozek 
Slavoj Rohatec - Kordárna Velká nad Veličkou 0:2; Prachař, Ševečka 
Velké Bílovice - FC Hustopeče 1:0; Dobeš

Tabulka
1. MSK Břeclav B 12 11 1 0 37 : 8 34
2. Kordárna Velká nad Veličkou 12 9 1 2 48 : 12 28
3. FK Mutěnice 12 8 1 3 35 : 17 25
4. FC Veselí nad Moravou B 12 7 2 3 43 : 14 23
5. Slovan Bzenec 12 7 1 4 56 : 18 22
6. FK Baník Dubňany 12 5 2 5 23 : 24 17
7. FK Baník Ratíškovice 12 5 1 6 27 : 19 16
8. FC Hustopeče 12 4 2 6 17 : 21 14
9. Slavoj Rohatec 12 4 0 8 9 : 26 12
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 12 2 2 8 10 : 30 8
11. Sokol Lanžhot 12 2 0 10 12 : 72 6
12. Velké Bílovice 12 1 1 10 3 : 59 4

1. třída skupina C - mladší
FK Baník Ratíškovice - Spartak Svatobořice - Mistřín 7:0; Šural 2, Šťavík 2, Kotásek, Matuška, vlastní 
MSK Břeclav B - Slovan Bzenec 6:1; Nejezchleba 3, Dolák 2, Herman 
FK Mutěnice - FC Veselí nad Moravou B 4:10; Weigl 2, Kramář, Michna - Sedlář 3, Žák 3, Chytka 2, Schüller, Čajka 
FK Baník Dubňany - Sokol Lanžhot 6:4; Novotný 2, Dekař, Jančí, Šalša, Ševčík - Sorközi 2, Hrubý, Král 
Slavoj Rohatec - Kordárna Velká nad Veličkou 1:4; Hlaváč - Štefánek 2, Kohůt, Mikéska 
Velké Bílovice - FC Hustopeče 1:6; Svoboda - Kuja, Mach, Machovský, Stehlík, Vlach, Šedivý

Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 12 10 0 2 70 : 24 30
2. FC Veselí nad Moravou B 12 10 0 2 57 : 22 30
3. Slavoj Rohatec 12 9 0 3 44 : 28 27
4. MSK Břeclav B 12 8 0 4 46 : 22 24
5. FK Baník Dubňany 12 7 0 5 37 : 34 21
6. FC Hustopeče 12 6 1 5 39 : 25 19
7. Sokol Lanžhot 12 5 1 6 34 : 51 16
8. FK Baník Ratíškovice 12 4 1 7 31 : 39 13
9. FK Mutěnice 12 4 1 7 30 : 43 13
10. Slovan Bzenec 12 4 1 7 38 : 54 13
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 12 1 3 8 14 : 52 6
12. Velké Bílovice 12 0 0 12 9 : 55 0