Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: V čele soutěží Svratka, Zbrojovka C, Slovan, Kuřim, St.Lískovec, Kohoutovice, Břeclav B, Velká

10. 4. 2011

Krajský přebor - starší
FC Kyjov 1919 - SK Líšeň 4:9 (2:3); Svoboda 2, Klimeš, Čada - Trávníček 3, Číhal 2, Ghisi, Juchelka, Klein, Malý
FC Boskovice - FC Sparta Brno B 2:1 (2:0); Dokoupil, Parolek - Kvasnička
1. SC Znojmo B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 1:2 (1:1); vlastní - Haiser, Jančík
FC Moravský Krumlov - RSM Hodonín B 3:0 (3:0); Houdek, Ondráček, Číhal; ČK: Hladký (Mor.Krumlov)
FC Svratka Brno - SK Rostex Vyškov B 2:1 (2:1); Havlín, Vlach - Vondřich
FK Apos Blansko - FC Veselí nad Moravou 4:0 (1:0); Skoupý 2, Semčuk, Šíbl
FC Zbrojovka Brno C - FC Pálava Mikulov 8:2 (5:1); Doubravský 2, Gehringer 2, Vedral 2, Minařík, Tofl - Halčišák, Červinek
1. FC Svratka Brno 15 12 3 0 62 : 6 39
2. FC Moravský Krumlov 15 12 2 1 60 : 8 38
3. SK Líšeň 15 10 3 2 52 : 18 33
4. FC Veselí nad Moravou 15 9 2 4 42 : 13 29
5. FK Apos Blansko 16 8 3 5 30 : 21 27
6. RSM Hodonín B 15 8 2 5 32 : 24 26
7. FC Zbrojovka Brno C 15 8 1 6 46 : 27 25
8. SK Rostex Vyškov B 15 6 0 9 26 : 47 18
9. FC Boskovice 16 5 2 9 30 : 32 17
10. FC Kyjov 1919 15 4 4 7 23 : 37 16
11. FC Sparta Brno B 15 4 1 10 21 : 31 13
12. 1. SC Znojmo B 15 3 2 10 14 : 32 11
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 15 3 1 11 13 : 59 10
14. FC Pálava Mikulov 15 1 0 14 8 : 104 3

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - SK Rostex Vyškov B 8:0 (3:0); Malůšek 4, Švejda 2, Fessl, Sláma
FC Kyjov 1919 - SK Líšeň 4:2 (2:1); Gabriel 2, Vajgara, Velc - Hledík, vlastní
FC Boskovice - FC Sparta Brno B 0:0 
1. SC Znojmo B - FC Dosta Bystrc - Kníničky B 0:0 
FC Moravský Krumlov - RSM Hodonín B 1:0 (1:0); Urbánek
FK Apos Blansko - FC Veselí nad Moravou 8:0 (4:0); Zmeko Dominik 3, Kunc 2, Gregor, Kakáč, Šamalík
FC Zbrojovka Brno C - FC Pálava Mikulov 9:1 (3:0); Rusek 4, Slunský 2, Smrčka 2, Šarkózy - Holůbek
1. FC Zbrojovka Brno C 15 13 1 1 71 : 16 40
2. FC Svratka Brno 15 13 0 2 125 : 8 39
3. FK Apos Blansko 16 11 0 5 54 : 24 33
4. FC Sparta Brno B 15 9 3 3 41 : 20 30
5. FC Pálava Mikulov 15 9 2 4 26 : 27 29
6. FC Veselí nad Moravou 15 7 2 6 44 : 50 23
7. FC Boskovice 16 7 1 8 27 : 43 22
8. RSM Hodonín B 15 6 1 8 24 : 40 19
9. SK Rostex Vyškov B 15 5 2 8 30 : 36 17
10. FC Moravský Krumlov 15 4 3 8 19 : 40 15
11. SK Líšeň 15 4 2 9 29 : 58 14
12. FC Kyjov 1919 15 3 2 10 17 : 46 11
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 15 1 4 10 18 : 60 7
14. 1. SC Znojmo B 15 1 3 11 10 : 67 6

1. třída starších - skupina A
FC Čebín - Framoz Rousínov 0:1; Divácký
FC Bučovice - FC Slovan Brno 1:1; Minařík - Hruška
ČAFC Brno Židenice - SK Slatina 1:3; Zikl Tomáš - Meluzín 2, Žáček; ČK: Fiala (Slatina)
AFK Tišnov - AFK Letovice 7:0; Fic 2, Halas 2, Haluza, Panáček, Vejrosta
FC Svratka Brno B - FC Kuřim 10:0; Strakoš 3, Langer 2, Urbánek 2, Hodaň, Mlejnek, Měchura Lukáš
FC Boskovice B - FC Soběšice 2:2; Dyčka, Grenar - Klíma 2
1. FC Slovan Brno 13 10 2 1 56 : 9 32
2. FC Bučovice 13 9 3 1 40 : 12 30
3. AFK Tišnov 13 9 1 3 57 : 19 28
4. Framoz Rousínov 13 8 1 4 23 : 24 25
5. FC Svratka Brno B 13 7 1 5 49 : 18 22
6. SK Slatina 13 7 1 5 26 : 16 22
7. ČAFC Brno Židenice 13 6 1 6 32 : 27 19
8. FC Kuřim 13 6 1 6 31 : 26 19
9. FC Boskovice B 13 2 3 8 23 : 54 9
10. FC Soběšice 13 2 3 8 12 : 66 9
11. FC Čebín 13 1 2 10 11 : 36 5
12. AFK Letovice 13 1 1 11 11 : 64 4

1. třída mladších - skupina A
FC Čebín - Framoz Rousínov 0:14; Julínek 7, Přibyl 3, Mrázek Michal 2, Mrázek Jakub, Pospíšil FC Bučovice - FC Slovan Brno 0:13; Pavlištík 5, Hoffmann 3, Mižigár 3, Hradil, Sajed
ČAFC Brno Židenice - SK Slatina 4:1; Hrasta, Ulmann, Vykoukal, Štěrba - Jordák
FC Svratka Brno B - FC Kuřim 3:3; Adam, Chráscina, Malůšek - Strouhal 2, Vaňous
AFK Tišnov - AFK Letovice 8:4; Halas 3, Pořízek 2, Fabián, Gierszevsky, Vejrosta - Ducháčková 3, Pokorný
FC Boskovice B - FC Soběšice 4:1; Vorlický 2, Ferugová, Štěrba - Supek
1. FC Kuřim 13 12 1 0 80 : 16 37
2. FC Slovan Brno 13 10 0 3 66 : 30 30
3. AFK Tišnov 13 9 0 4 74 : 34 27
4. FC Svratka Brno B 13 8 1 4 45 : 19 25
5. Framoz Rousínov 13 8 1 4 59 : 35 25
6. ČAFC Brno Židenice 13 8 1 4 47 : 23 25
7. FC Boskovice B 13 8 0 5 47 : 40 24
8. AFK Letovice 13 4 1 8 40 : 43 13
9. SK Slatina 13 4 0 9 28 : 52 12
10. FC Čebín 13 2 1 10 11 : 88 7
11. FC Soběšice 13 1 2 10 14 : 46 5
12. FC Bučovice 13 0 0 13 7 : 92 0

1. třída starších - skupina B
FC Ivančice - Družstevník Nikolčice 2:0; Sysel, Wascher
Tatran Kohoutovice - SK Vojkovice 1:2; Holubář - Boháč, Topor
Baník Zbýšov - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 2:2; Eliseev, Kunčar - Nevoral, Novotný
Sokol Přímětice - Tatran Starý Lískovec 1:5; Pejchal - Timco 3, Belák, Vránek
Čechie Zastávka - Slavoj Velké Pavlovice 2:2; Haněl, Man - Hrůza, Plšek
FC Miroslav - Sokol Pohořelice 3:0; Krejčí 2, Beneš; ČK: Janičata (Miroslav)
1. Tatran Starý Lískovec 13 11 2 0 48 : 9 35
2. Družstevník Nikolčice 13 9 0 4 29 : 12 27
3. Tatran Kohoutovice 13 8 2 3 37 : 15 26
4. Sokol Přímětice 13 8 1 4 24 : 22 25
5. SK Vojkovice 13 8 0 5 23 : 25 24
6. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 13 7 2 4 43 : 27 23
7. FC Ivančice 13 5 3 5 28 : 18 18
8. Slavoj Velké Pavlovice 13 4 3 6 21 : 27 15
9. Čechie Zastávka 13 2 6 5 13 : 23 12
10. Baník Zbýšov 13 2 2 9 15 : 43 8
11. FC Miroslav 13 2 1 10 9 : 35 7
12. Sokol Pohořelice 13 1 0 12 9 : 43 3

1. třída mladších - skupina B
FC Ivančice - Družstevník Nikolčice 6:1; Komaryt 2, Bližnák, Gacov, Ondra, Sysel - Šabata
Tatran Kohoutovice - SK Vojkovice 5:0; Pavliš 3, Frühbauer, Típek
Baník Zbýšov - Cukrovar Hrušovany n.Jev. 15:0; Hudec 6, Eliseev 4, Šrámek 2, Chlup, Suvdaa, Vodák
Sokol Přímětice - Tatran Starý Lískovec 3:1; Tomek 3 - Bílek
Čechie Zastávka - Slavoj Velké Pavlovice 6:1; Brychta 2, Jakubíček, Jobánek, Klíma, Strnad - Kaderka
FC Miroslav - Sokol Pohořelice 5:3; Fukal, Kotál, Vlach, vlastní, Škůta - Hájek 2, Kotoul
1. Tatran Kohoutovice 13 13 0 0 96 : 7 39
2. Čechie Zastávka 13 9 0 4 55 : 27 27
3. FC Ivančice 13 9 0 4 47 : 22 27
4. FC Miroslav 13 9 0 4 47 : 34 27
5. Baník Zbýšov 13 8 1 4 80 : 39 25
6. SK Vojkovice 13 7 3 3 64 : 29 24
7. Družstevník Nikolčice 13 6 2 5 24 : 30 20
8. Tatran Starý Lískovec 13 5 1 7 24 : 41 16
9. Slavoj Velké Pavlovice 13 2 3 8 32 : 42 9
10. Sokol Pohořelice 13 2 2 9 43 : 58 8
11. Sokol Přímětice 13 2 0 11 35 : 68 6
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 13 0 0 13 7 : 157 0

1. třída starších - skupina C
Sokol Lanžhot - MSK Břeclav B
Slovan Bzenec - FK Mutěnice 4:2; Novák 2, Hyža, Lejsal - Koutný 2
Spartak Svatobořice - Mistřín - Velké Bílovice 2:1; Novák, Varmuža - Dobeš
FC Hustopeče - FK Baník Dubňany 3:0; Šopf 2, Drábek
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Ratíškovice 4:0; Zajíc 3, Janás
FC Veselí nad Moravou B - Slavoj Rohatec 4:0; Symerský 2, Otradovec, Vaďura
1. MSK Břeclav B 12 11 1 0 37 : 8 34
2. Kordárna Velká nad Veličkou 13 10 1 2 52 : 12 31
3. FC Veselí nad Moravou B 13 8 2 3 47 : 14 26
4. Slovan Bzenec 13 8 1 4 60 : 20 25
5. FK Mutěnice 13 8 1 4 37 : 21 25
6. FC Hustopeče 13 5 2 6 20 : 21 17
7. FK Baník Dubňany 13 5 2 6 23 : 27 17
8. FK Baník Ratíškovice 13 5 1 7 27 : 23 16
9. Slavoj Rohatec 13 4 0 9 9 : 30 12
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 13 3 2 8 12 : 31 11
11. Sokol Lanžhot 12 2 0 10 12 : 72 6
12. Velké Bílovice 13 1 1 11 4 : 61 4

1. třída mladších - skupina C
Sokol Lanžhot - MSK Břeclav B
Slovan Bzenec - FK Mutěnice 4:1; Bezděk, Kosek, Polák, Venclík - Mišičák
Spartak Svatobořice - Mistřín - Velké Bílovice 3:0; Změlík 2, Šalša
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Ratíškovice 5:1; Janda, Mikéska, Pavlica, Sitek, Štefánek - Šťavík
FC Veselí nad Moravou B - Slavoj Rohatec 5:2; Šebesta 2, Žák 2, Řičica - Bartoš 2
FC Hustopeče - FK Baník Dubňany 6:1; Pesan 4, Himer, Vlach - Hoch
1. Kordárna Velká nad Veličkou 13 11 0 2 75 : 25 33
2. FC Veselí nad Moravou B 13 11 0 2 62 : 24 33
3. Slavoj Rohatec 13 9 0 4 46 : 33 27
4. MSK Břeclav B 12 8 0 4 46 : 22 24
5. FC Hustopeče 13 7 1 5 45 : 26 22
6. FK Baník Dubňany 13 7 0 6 38 : 40 21
7. Slovan Bzenec 13 5 1 7 42 : 55 16
8. Sokol Lanžhot 12 5 1 6 34 : 51 16
9. FK Baník Ratíškovice 13 4 1 8 32 : 44 13
10. FK Mutěnice 13 4 1 8 31 : 47 13
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 13 2 3 8 17 : 52 9
12. Velké Bílovice 13 0 0 13 9 : 58 0