Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Velká vévodí 1.třídě starších skupině C

13. 9. 2010

Krajský přebor - starší
Blansko - Mor.Krumlov 0:0
Zbrojovka C - HO-ŠA B 4:0 (3:0), Mazel 2, Mica, Zachoval
Kyjov - Mikulov 6:1 (2:0), Svoboda 2, Robek, Rybnikár, Žalud, Čada - Kocourek
Znojmo B - Líšeň 0:3 (0:1), Knetig, Maixner, Turek
Boskovice - Bystrc B 1:0 (1:0), Roháček
Svratka Brno - Sparta Brno B 1:0 (0:0), Pavlík
Veselí - Vyškov B 3:0 (2:0), Janík, Michalisko, Symerský
 1. Svratka Brno 4 3 1 0 19:1 10 
 2. Mor.Krumlov 4 3 1 0 16:1 10 
 3. Zbrojovka C 4 3 0 1 20:4 9 
 4. Veselí 4 2 2 0 7:2 8 
 5. Kyjov 4 2 1 1 13:4 7 
 6. Sparta Brno B 4 2 1 1 6:1 7 
 7. Boskovice 4 2 1 1 7:4 7 
 8. Líšeň 4 1 1 2 6:8 4 
 9. Blansko 4 1 1 2 5:10 4 
 10. HO-ŠA B 4 1 0 3 6:11 3 
 11. Vyškov B 4 1 0 3 6:21 3 
 12. Mikulov 4 1 0 3 4:22 3 
 13. Bystrc B 4 1 0 3 1:20 3 
 14. Znojmo B 4 0 1 3 3:10 1 
Kanonýři: 6 - Mazel (Zbrojovka C), Pavlík (Svratka Brno), Robek (Kyjov), 5 - Houdek (Mor.Krumlov), Zachoval (Zbrojovka C), 4 - Mica (Zbrojovka C), Minařík (Sparta Brno B), Měchura Tomáš (Svratka Brno)

Krajský přebor - mladší
Blansko - Mor.Krumlov 3:1 (2:1), Zmeko 2, Ševčík – Urbánek
Zbrojovka C - Hodonín B 4:1 (3:0), Crha, Mach, Sedlák, Slunský – Kutra
Kyjov - Mikulov 0:0
Znojmo B - Líšeň 1:5 (1:3), Minx - Pernica 3, Krakuvčík, Stejskal
Boskovice - Bystrc B 1:5 (1:3), Minx - Pernica 3, Krakuvčík, Stejskal
Svratka Brno - Sparta Brno B 1:3 (1:1), Malůšek - Harašta, Hudec, Kropáček
Veselí - Vyškov B 2:2 (0:2), Janík, Straka - Klvač, Nohel
 1. Zbrojovka C 4 4 0 0 27:4 12 
 2. Svratka Brno 4 3 0 1 22:4 9 
 3. Sparta Brno B 4 3 0 1 16:5 9 
 4. Blansko 4 3 0 1 14:9 9 
 5. Mor.Krumlov 4 2 0 2 8:6 6 
 6. Líšeň 4 2 0 2 9:16 6 
 7. Boskovice 4 2 0 2 6:16 6 
 8. Vyškov B 4 1 1 2 13:9 4 
 9. Mikulov 4 1 1 2 2:4 4 
 10. Veselí 4 1 1 2 14:18 4 
 11. Bystrc B 4 1 1 2 12:16 4 
 12. HO-ŠA B 4 1 0 3 2:14 3 
 13. Znojmo B 4 1 0 3 6:25 3 
 14. Kyjov 4 0 2 2 5:10 2 
Kanonýři: 8 - Janík (Veselí), Slunský (Zbrojovka C), 7 - Fessl (Svratka Brno), Sedlák Adam (Sparta Brno B), 5 - Chrascina (Svratka Brno)
 
1.třída starších - skupina A
ČAFC Židenice - Tišnov 0:3, Panáček 2, Janšta
Bučovice - Letovice 7:0, Antl 3, Horák, Minařík, Selingr, nehlášeno
Čebín - Sn Brno 1:2, Kolář - Hruška, Partl
Boskovice B - Rousínov 1:1, Ščudla - Streichl
Svratka Brno B - Soběšice 11:1, Langer 4, Strakoš 3, Brázda 2, Buršík, Urbánek – Tolvaj
Slatina - Kuřim 1:2, Ťujík - Kuldan, Kučera
 1. Bučovice 4 3 1 0 16:2 10 
 2. Sn Brno 4 3 1 0 15:2 10 
 3. Kuřim 4 3 1 0 5:2 10 
 4. Tišnov 4 3 0 1 16:6 9 
 5. Svratka Brno B 4 2 0 2 16:4 6 
 6. Slatina 4 2 0 2 9:5 6 
 7. ČAFC Židenice 4 2 0 2 5:8 6 
 8. Rousínov 4 1 1 2 7:13 4 
 9. Čebín 4 0 2 2 2:6 2 
 10. Boskovice B 4 0 2 2 5:11 2 
 11. Soběšice 4 0 2 2 5:18 2 
 12. Letovice 4 0 0 4 2:26 0 
Kanonýři: 10 - Panáček (Tišnov), 7 - Hruška (Sn Brno), 5 - Antl (Bučovice), Langer (Svratka Brno B)

1.třída mladších - skupina A
ČAFC Židenice - Tišnov 0:4, Burian 2, Pařízek 2
Bučovice - Letovice 2:7, Kohoutek 2 - Ducháčková 3, Pokorný 2, Macenek, Sedlák
Čebín - Sn Brno 2:12, Hanák 2 - Mižigár 4, Hofman 3, Böm, Grym, Hradil, Pavlištík, Úradník
Boskovice B - Rousínov 5:4, David 2, Stehlík 2, Henek - Julínek 2, Přibyl 2
Svratka Brno B - Soběšice 5:0, Malůšek 2, Adam, Koukal, Šerák
Slatina - Kuřim 1:6, Vilímek - Veselý 2, Šimek 2, Holman, Paraska
 1. Sn Brno 4 4 0 0 30:8 12 
 2. Kuřim 4 4 0 0 22:5 12 
 3. Svratka Brno B 4 3 0 1 17:7 9 
 4. Tišnov 4 3 0 1 19:10 9 
 5. Boskovice B 4 3 0 1 18:16 9 
 6. Rousínov 4 2 0 2 20:13 6 
 7. ČAFC Židenice 4 2 0 2 12:10 6 
 8. Letovice 4 1 0 3 12:14 3 
 9. Soběšice 4 1 0 3 7:12 3 
 10. Čebín 4 1 0 3 5:23 3 
 11. Slatina 4 0 0 4 5:25 0 
 12. Bučovice 4 0 0 4 2:26 0 
Kanonýři: 8 - Mižigár (Sn Brno), 7 - Horký (ČAFC Židenice), 5 - Beneš (Tišnov), Hanák (Čebín), Přibyl (Rousínov)
 
1.třída starších - skupina B
Zbýšov - Miroslav 1:2, Hudec - Krejčí, Pokorný
Přímětice - Vel.Pavlovice 3:0, Morávek, Pejchal, Česnek
Ivančice - St.Lískovec 2:2, Studnička, Sysel - Lagron 2
Kohoutovice - Nikolčice 1:0, Brabec
Hrušovany n.J. - Vojkovice 8:1, Nevoral 3, Kuma 2, Novotný 2, Zapletal
 1. Kohoutovice 4 4 0 0 15:1 12 
 2. St.Lískovec 4 3 1 0 17:3 10 
 3. Hrušovany n.J. 4 3 0 1 18:9 9 
 4. Přímětice 4 3 0 1 9:7 9 
 5. Vel.Pavlovice 4 2 1 1 6:4 7 
 6. Nikolčice 4 2 0 2 8:5 6 
 7. Pohořelice 3 1 0 2 5:7 3 
 8. Zbýšov 4 1 0 3 6:17 3 
 9. Vojkovice 4 1 0 3 3:14 3 
 10. Miroslav 4 1 0 3 3:14 3 
 11. Zastávka 3 0 1 2 1:4 1 
 12. Ivančice 4 0 1 3 5:11 1 
Kanonýři: 8 - Novotný (Hrušovany n.J.), 6 - Brabec (Kohoutovice), 5 - Bartek (St.Lískovec)

1.třída mladších - skupina B
Zbýšov - Miroslav 2:7, Hudec, Sedláček - Fukal 3, Priml, Vlach, Šimša, Škuta
Přímětice - Vel.Pavlovice 2:5, Vacek 2 - Kaderka 3, Zemek 2
Ivančice - St.Lískovec 3:2, Dobrovodský 2, Sysel - Balabán, Ševčík
Kohoutovice - Nikolčice 4:0, Krupa 2, Krajanovič, Pavliš
Hrušovany n.J. - Vojkovice 1:16, Lukáš - Fiala 7, Švec 4, Furch, Lang, Pekárek, Teiner, Vaculík
 1. Kohoutovice 4 4 0 0 41:0 12 
 2. Vojkovice 4 3 0 1 30:8 9 
 3. Miroslav 4 3 0 1 17:8 9 
 4. Zastávka 3 3 0 0 11:5 9 
 5. Zbýšov 4 2 0 2 30:17 6 
 6. Ivančice 4 2 0 2 13:7 6 
 7. St.Lískovec 4 2 0 2 9:9 6 
 8. Nikolčice 4 2 0 2 4:8 6 
 9. Vel.Pavlovice 4 1 1 2 11:14 4 
 10. Pohořelice 3 0 1 2 8:20 1 
 11. Přímětice 4 0 0 4 6:20 0 
 12. Hrušovany n.J. 4 0 0 4 1:65 0 
Kanonýři: 11 - Fiala (Vojkovice), Škubica (Kohoutovice), 10 - Hudec (Zbýšov), 8 - Kajanovič (Kohoutovice), Švec (Vojkovice) 
 
1.třída starších - skupina C
Velká n.V. - Veselí B 5:2, Rumíšek 2, Ševečka 2, Mikeska - Hodonský, Tesař
Bzenec - Rohatec 5:0, Novák 3, Gerža, Kuba
Lanžhot - Mutěnice
Hustopeče - Břeclav B 0:3, Buťa, Hořčička, Trčka
Svatobořice-Mistřín - Dubňany 0:3, Adzima, Krupica, Měchura
Ratíškovice - Vel.Bílovice 5:0, Gruzska 2, Koplík 2, Lokaj
 1. Velká n.V. 4 4 0 0 19:3 12 
 2. Bzenec 4 2 1 1 16:6 7 
 3. Mutěnice 3 2 1 0 13:5 7 
 4. Ratíškovice 4 2 1 1 14:8 7 
 5. Břeclav B 3 2 1 0 6:2 7 
 6. Dubňany 4 2 1 1 14:12 7 
 7. Veselí B 4 1 1 2 7:11 4 
 8. Svatobořice-Mistřín 4 1 1 2 5:11 4 
 9. Lanžhot 2 1 0 1 5:9 3 
 10. Hustopeče 4 0 2 2 3:10 2 
 11. Vel.Bílovice 4 0 1 3 1:10 1 
 12. Rohatec 4 0 0 4 0:16 0 
Kanonýři: 7 - Krupica (Dubňany), Novák (Bzenec), 5 - Pavelka (Mutěnice), 4 - Gerža (Bzenec), Gruszka (Ratíškovice), Koplík (Ratíškovice), Rumíšek (Velká n.V.), Tuček (Lanžhot), Ševečka (Velká n.V.). 
 
1.třída žáků mladších - skupina C
Velká n.V. - Veselí B 1:6, Kohút - Schuller 3, Čajka 2, Šebesta
Bzenec - Rohatec 5:4, Lejsal 2, Kosek, Kosek, Polák - Hlaváč 3, Štylárek
Lanžhot - Mutěnice
Hustopeče - Břeclav B 0:2, Lepka, Martinek
Svatobořice-Mistřín - Dubňany 1:5, Homoláč - Ševčík 3, Knespl, Šalša
Ratíškovice - Vel.Bílovice 5:0, Kotásek 2, Motloch 2, Mačuda
 1. Hustopeče 4 3 0 1 16:4 9 
 2. Rohatec 4 3 0 1 16:12 9 
 3. Lanžhot 2 2 0 0 12:2 6 
 4. Velká n.V. 4 2 0 2 17:12 6 
 5. Břeclav B 3 2 0 1 10:5 6 
 6. Veselí B 4 2 0 2 13:9 6 
 7. Dubňany 4 2 0 2 12:10 6 
 8. Bzenec 4 2 0 2 15:19 6 
 9. Ratíškovice 4 1 1 2 8:16 4 
 10. Svatobořice-Mistřín 4 1 1 2 5:14 4 
 11. Mutěnice 3 1 0 2 7:12 3 
 12. Vel.Bílovice 4 0 0 4 2:18 0 
Kanonýři: 11 - Hlaváč (Rohatec), 7 - Lejsal (Bzenec), 5 - Kohút (Velká n.V.), Ševčík (Dubňany)