Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Veselí připravilo Moravskému Krumlovu první porážku, do čela přeboru starších poskočila Svratka Brno

25. 10. 2010

Krajský přebor - starší
FC Boskovice - FC Kyjov 1919 2:1 (0:0); Stárek 2 - Rotrekl
FK Apos Blansko - 1. SC Znojmo B
FC Svratka Brno - FC Zbrojovka Brno C 4:0 (1:0); Pavlík 3, Hodaň
FC Veselí nad Moravou - FC Moravský Krumlov 2:0 (1:0); Michalisko, Tomšic
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - SK Líšeň, domácí k utkání nenastoupili
FC Sparta Brno B - FC Pálava Mikulov 2:0 (0:0); Minařík, Zezula
SK Rostex Vyškov B - RSM Hodonín B 0:1 (0:0); Pelikán
1. FC Svratka Brno 11 8 3 0 50 : 5 27
2. FC Moravský Krumlov 11 8 2 1 43 : 7 26
3. FC Veselí nad Moravou 11 7 2 2 33 : 5 23
4. FC Zbrojovka Brno C 11 6 1 4 31 : 19 19
5. SK Líšeň 10 5 3 2 22 : 14 18
6. FK Apos Blansko 10 5 2 3 18 : 15 17
7. RSM Hodonín B 11 5 2 4 17 : 19 17
8. FC Kyjov 1919 11 4 3 4 18 : 18 15
9. SK Rostex Vyškov B 11 5 0 6 20 : 32 15
10. FC Boskovice 11 4 1 6 24 : 17 13
11. FC Sparta Brno B 11 4 1 6 17 : 15 13
12. 1. SC Znojmo B 10 1 2 7 6 : 23 5
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 10 1 0 9 4 : 48 3
14. FC Pálava Mikulov 11 1 0 10 5 : 71 3

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - FC Zbrojovka Brno C 0:1 (0:0); Mach
FC Veselí nad Moravou - FC Moravský Krumlov 4:1 (2:0); Žák 2, Daněček, Janík - Urbánek
FC Boskovice - FC Kyjov 1919 3:0 (2:0); Závodný 2, Tichý
FK Apos Blansko - 1. SC Znojmo B
FC Sparta Brno B - FC Pálava Mikulov 2:2 (1:0); Harašta, Sedlák Adam - Holůbek, Slačík; ČK: Sedlák Adam (Sparta Brno)
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - SK Líšeň 0:6 (0:3); Nešpor 3, Barták, Hledík, Málek
SK Rostex Vyškov B - RSM Hodonín B 2:3 (2:1); Fialka, Slunský - Gajdík, Konečný, Kordula
1. FC Zbrojovka Brno C 11 11 0 0 52 : 8 33
2. FC Svratka Brno 11 9 0 2 98 : 7 27
3. FC Sparta Brno B 11 7 2 2 35 : 16 23
4. FC Pálava Mikulov 11 6 2 3 16 : 18 20
5. FC Veselí nad Moravou 11 5 2 4 34 : 35 17
6. SK Rostex Vyškov B 11 5 1 5 28 : 20 16
7. FK Apos Blansko 10 5 0 5 22 : 21 15
8. FC Boskovice 11 5 0 6 19 : 35 15
9. SK Líšeň 11 4 1 6 24 : 43 13
10. RSM Hodonín B 11 4 1 6 17 : 36 13
11. FC Moravský Krumlov 11 3 2 6 17 : 35 11
12. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 11 1 3 7 18 : 52 6
13. FC Kyjov 1919 11 1 2 8 11 : 31 5
14. 1. SC Znojmo B 10 1 2 7 10 : 44 5

1.třída skupina A - starší
SK Slatina - FC Bučovice 2:2 (1:2); Ťujík 2 - Antl, Selinger
ČAFC Brno Židenice - FC Boskovice B 16:1 (5:0); Zikl M. 6, Šimeček 3, Pavka 2, Schertler 2, Levíček, Stříž, Zikl T. - David
Framoz Rousínov - FC Slovan Brno 1:4; Divácký - Dvořák, Hruška, Němeček, Partl 
FC Soběšice - AFK Letovice 2:1; Klíma 2 - Foler 
FC Svratka Brno B - FC Čebín 2:1; Strakoš 2 - vlastní 
FC Kuřim - AFK Tišnov 1:5 (0:1); Musil - Panáček 2, Vejrosta, Fic, Konečný
1. FC Bučovice 10 8 2 0 36 : 6 26
2. FC Slovan Brno 10 8 1 1 46 : 6 25
3. AFK Tišnov 10 7 1 2 40 : 15 22
4. ČAFC Brno Židenice 10 6 0 4 30 : 18 18
5. FC Svratka Brno B 10 5 1 4 33 : 15 16
6. SK Slatina 10 5 1 4 21 : 10 16
7. FC Kuřim 10 5 1 4 18 : 13 16
8. Framoz Rousínov 10 5 1 4 17 : 23 16
9. FC Čebín 10 1 2 7 10 : 31 5
10. FC Boskovice B 10 1 2 7 18 : 40 5
11. FC Soběšice 10 1 2 7 8 : 55 5
12. AFK Letovice 10 1 0 9 9 : 54 3

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - FC Slovan Brno 2:6; Julínek, Přibyl - Grym, Hradil, Litera, Mižigár, Pavlištík, Sajed 
SK Slatina - FC Bučovice 4:0 (2:0); Hladil, Seidel, Vilímek, vlastní
ČAFC Brno Židenice - FC Boskovice B 6:0 (3:0); Florián, Horký, Hvasta, Kotlán, Růžička, Ulmann
FC Soběšice - AFK Letovice 3:3; Venclík 3 - Ducháčková 2, Pokorný 
FC Svratka Brno B - FC Čebín 8:0; Jindra 4, Hangstörfer, Kundrát, Veselý, Vogt 
FC Kuřim - AFK Tišnov 7:0; Obůrka 4, Vaňous 2, Holman
1. FC Kuřim 10 10 0 0 58 : 11 30
2. FC Svratka Brno B 10 8 0 2 42 : 12 24
3. FC Slovan Brno 10 8 0 2 50 : 24 24
4. ČAFC Brno Židenice 10 6 1 3 39 : 18 19
5. AFK Tišnov 10 6 0 4 52 : 28 18
6. FC Boskovice B 10 6 0 4 40 : 33 18
7. Framoz Rousínov 10 5 1 4 34 : 31 16
8. AFK Letovice 10 4 1 5 32 : 29 13
9. SK Slatina 10 2 0 8 17 : 47 6
10. FC Čebín 10 2 0 8 10 : 66 6
11. FC Soběšice 10 1 1 8 12 : 33 4
12. FC Bučovice 10 0 0 10 4 : 58 0

1.třída skupina B - starší
Baník Zbýšov - FC Ivančice 1:4 (1:2); Hudec - Badin 2, Studnička, Wascher
Tatran Starý Lískovec - Slavoj Velké Pavlovice 4:0; Bartek 3, Růžička
SK Vojkovice - FC Miroslav 2:0
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Čechie Zastávka 6:0 (3:0); Nevoral 2, Bobek, Kuna, Landšperský, Číhal
Družstevník Nikolčice - Sokol Pohořelice 3:2; Kušnier, Maška, Švaňhal - Langer, Růžička
Tatran Kohoutovice - Sokol Přímětice 1:3; Škubica - Papoušek, Přibyl, Česnek
1. Tatran Starý Lískovec 10 8 2 0 35 : 8 26
2. Tatran Kohoutovice 10 7 2 1 32 : 9 23
3. Sokol Přímětice 9 7 1 1 20 : 9 22
4. Družstevník Nikolčice 10 7 0 3 24 : 9 21
5. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 10 6 1 3 35 : 21 19
6. SK Vojkovice 10 5 0 5 17 : 23 15
7. FC Ivančice 10 3 3 4 24 : 16 12
8. Čechie Zastávka 10 2 5 3 10 : 16 11
9. Slavoj Velké Pavlovice 10 2 2 6 12 : 25 8
10. Baník Zbýšov 10 1 1 8 12 : 35 4
11. FC Miroslav 9 1 1 7 4 : 29 4
12. Sokol Pohořelice 10 1 0 9 9 : 34 3

1.třída skupina B - mladší
Baník Zbýšov - FC Ivančice 1:5 (0:2); Hudec - Sysel 3, Dobrovodský, Klusák
Tatran Starý Lískovec - Slavoj Velké Pavlovice 1:1; Ševčík - Hicl 
SK Vojkovice - FC Miroslav 4:1; Fiala 3, Furch - Fukal
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Čechie Zastávka 1:16 (1:5); Bohatý - Klíma 4, Brychta 3, Strnad 3, Kozel 2, Jobánek, Syrovátko, Šmarda, Černý
Družstevník Nikolčice - Sokol Pohořelice 2:2; Bureš, Šabata - Hájek, Růžička 
Tatran Kohoutovice - Sokol Přímětice 7:0; Škubica 3, Pavliš 2, Brabec, Kajanovič
1. Tatran Kohoutovice 10 10 0 0 75 : 4 30
2. Čechie Zastávka 10 8 0 2 45 : 19 24
3. SK Vojkovice 10 6 3 1 61 : 18 21
4. FC Ivančice 10 7 0 3 35 : 16 21
5. Družstevník Nikolčice 10 5 2 3 17 : 18 17
6. Baník Zbýšov 10 5 1 4 54 : 32 16
7. FC Miroslav 9 5 0 4 31 : 24 15
8. Tatran Starý Lískovec 10 3 1 6 15 : 33 10
9. Slavoj Velké Pavlovice 10 2 3 5 27 : 28 9
10. Sokol Pohořelice 10 2 2 6 33 : 44 8
11. Sokol Přímětice 9 0 0 9 13 : 56 0
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 10 0 0 10 3 : 117 0

1.třída skupina C - starší
FK Baník Ratíškovice - Slovan Bzenec 1:2; Lukáš - Novák 2 
MSK Břeclav B - FK Mutěnice 3:0; Florus, Osička, Radkovič
Spartak Svatobořice - Mistřín - Sokol Lanžhot
FK Baník Dubňany - Slavoj Rohatec 0:1; Hlaváč
Kordárna Velká nad Veličkou - FC Hustopeče 0:1; Svědík
Velké Bílovice - FC Veselí nad Moravou B 0:8; Dobrovodský 2, Otradovec 2, Vaďura 2, Macalík, Svoboda
1. MSK Břeclav B 10 9 1 0 32 : 7 28
2. Kordárna Velká nad Veličkou 10 7 1 2 43 : 10 22
3. FK Mutěnice 10 7 1 2 30 : 12 22
4. FC Veselí nad Moravou B 10 6 2 2 39 : 11 20
5. Slovan Bzenec 10 6 1 3 43 : 16 19
6. FK Baník Dubňany 9 4 2 3 19 : 18 14
7. Slavoj Rohatec 10 4 0 6 8 : 21 12
8. FC Hustopeče 10 3 2 5 14 : 20 11
9. FK Baník Ratíškovice 10 3 1 6 19 : 19 10
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 9 1 2 6 7 : 23 5
11. Sokol Lanžhot 9 1 0 8 8 : 62 3
12. Velké Bílovice 9 0 1 8 2 : 45 1

1.třída skupina C - mladší
FK Baník Ratíškovice - Slovan Bzenec 5:2; Šůral 3, Josífek, Šťavík - Lejsal, Mikl
MSK Břeclav B - FK Mutěnice 1:2; Martínek - Hajduch, Michna 
Spartak Svatobořice - Mistřín - Sokol Lanžhot 2:2; Šalša, Šmíd - Hofr, Král 
FK Baník Dubňany - Slavoj Rohatec 2:3; Šalša, Ševčík - Hlaváč 2, Bartoš 
Kordárna Velká nad Veličkou - FC Hustopeče 6:1; Kohút 3, Štefánek 2, Mikeska - Mach
Velké Bílovice - FC Veselí nad Moravou B 0:9; Žák 3, Gabčo 2, Šebesta 2, Schüller, Čajka
1. Slavoj Rohatec 10 9 0 1 41 : 21 27
2. Kordárna Velká nad Veličkou 10 8 0 2 60 : 22 24
3. FC Veselí nad Moravou B 10 8 0 2 43 : 15 24
4. MSK Břeclav B 10 6 0 4 37 : 19 18
5. FK Baník Dubňany 9 5 0 4 26 : 26 15
6. FC Hustopeče 10 4 1 5 29 : 24 13
7. FK Mutěnice 10 4 1 5 25 : 27 13
8. Sokol Lanžhot 10 4 1 5 25 : 43 13
9. Slovan Bzenec 10 3 1 6 35 : 47 10
10. FK Baník Ratíškovice 10 3 1 6 22 : 34 10
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 10 1 3 6 14 : 41 6
12. Velké Bílovice 9 0 0 9 7 : 45 0