Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Vítězi prvních tříd starších žáků Slovan Brno, Starý Lískovec a Břeclav B

5. 6. 2011

Krajský přebor - starší
FC Boskovice - 1. SC Znojmo B 1:1 (0:0); Dokoupil - Németh
FC Svratka Brno - FC Kyjov 1919 3:1 (1:0); Havlín, Langer, Skotal - Čada
FK Apos Blansko - SK Líšeň 0:3 (0:1); Fišer, Ghisi, Juchelka
FC Sparta Brno B - RSM Hodonín B 1:1 (0:0); Kvasnička - Dohnálek
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Pálava Mikulov 10:0 (4:0); Krystýnek 2, Paták 2, Smejkal 2, Zaplatil 2, Knos, Moučka
SK Rostex Vyškov B - FC Moravský Krumlov 2:4 (0:0); Kudýn 2 - Houdek 3, vlastní
FC Veselí nad Moravou - FC Zbrojovka Brno C 0:1 (0:0); Bělohlávek
Tabulka
1. FC Svratka Brno 24 18 6 0 93 : 14 60
2. FC Moravský Krumlov 24 18 4 2 81 : 17 58
3. SK Líšeň 24 14 7 3 68 : 25 49
4. FC Zbrojovka Brno C 24 14 1 9 83 : 38 43
5. FC Veselí nad Moravou 24 12 5 7 57 : 23 41
6. FK Apos Blansko 25 12 5 8 43 : 38 41
7. RSM Hodonín B 24 11 3 10 43 : 44 36
8. SK Rostex Vyškov B 24 11 1 12 50 : 61 34
9. FC Sparta Brno B 24 9 3 12 39 : 38 30
10. FC Kyjov 1919 24 7 6 11 38 : 52 27
11. FC Boskovice 25 7 5 13 43 : 51 26
12. 1. SC Znojmo B 24 5 3 16 25 : 63 18
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 24 4 2 18 23 : 86 14
14. FC Pálava Mikulov 24 1 1 22 16 : 152 4

Krajský přebor - mladší
FC Svratka Brno - FC Kyjov 1919 10:0 (6:0); Grůza 4, Malůšek 2, Chráscina, Hájek, Sláma, Švejda
FC Boskovice - 1. SC Znojmo B 0:4 (0:3); Bastl, Kochan, Novák, Škarka
FK Apos Blansko - SK Líšeň 2:0 (1:0); Zmeko 2
FC Sparta Brno B - RSM Hodonín B 0:2 (0:1); Blažek, Mokruša
FC Veselí nad Moravou - FC Zbrojovka Brno C 3:7; Janík 2, Daněček - Rusek 3, Šarkózy 3, Doubravský
FC Dosta Bystrc - Kníničky B - FC Pálava Mikulov 1:5 (0:2); Bílý - Garčic 2, Holůbek 2, Barvíř
SK Rostex Vyškov B - FC Moravský Krumlov 4:2 (1:1); Fialka 3, Horváth - Kočí, Urbánek
Tabulka
1. FC Svratka Brno 24 22 0 2 184 : 9 66
2. FC Zbrojovka Brno C 24 21 1 2 109 : 20 64
3. FC Sparta Brno B 24 14 5 5 60 : 34 47
4. FK Apos Blansko 25 15 0 10 71 : 50 45
5. FC Pálava Mikulov 24 13 3 8 41 : 47 42
6. SK Rostex Vyškov B 24 13 2 9 62 : 51 41
7. FC Veselí nad Moravou 24 13 2 9 76 : 69 41
8. RSM Hodonín B 24 9 2 13 36 : 72 29
9. FC Boskovice 25 8 2 15 32 : 63 26
10. FC Moravský Krumlov 24 6 4 14 29 : 60 22
11. SK Líšeň 24 6 2 16 45 : 86 20
12. FC Kyjov 1919 24 4 6 14 25 : 72 18
13. FC Dosta Bystrc - Kníničky B 24 3 5 16 31 : 89 14
14. 1. SC Znojmo B 24 3 4 17 22 : 101 13


1.třída skupina A - starší
FC Soběšice - AFK Tišnov 1:6; Venclík - Fic 3, Panáček 3
SK Slatina - FC Čebín 8:1 (4:1); Meluzín 4, Žáček 2, Rosík, Žák - Kučera
ČAFC Brno Židenice - FC Slovan Brno 0:8 (0:6); Hruška 2, Frecer, Jelínek, Květ, Nešpor, Partl, Červinka
Framoz Rousínov - AFK Letovice 0:0
FC Svratka Brno B - FC Boskovice B
FC Kuřim - FC Bučovice 0:7; Minařík 3, Jetelina 2, Antl, Kadluba
Tabulka
1. FC Slovan Brno 22 18 3 1 120 : 17 57
2. AFK Tišnov 21 15 3 3 87 : 28 48
3. FC Bučovice 21 15 3 3 78 : 24 48
4. Framoz Rousínov 21 12 3 6 50 : 31 39
5. SK Slatina 22 11 4 7 49 : 33 37
6. FC Svratka Brno B 20 11 3 6 70 : 24 36
7. ČAFC Brno Židenice 21 9 1 11 55 : 56 28
8. FC Kuřim 21 7 1 13 39 : 72 22
9. AFK Letovice 22 4 2 16 26 : 105 14
10. FC Boskovice B 21 3 4 14 36 : 101 13
11. FC Soběšice 21 3 3 15 27 : 99 12
12. FC Čebín 21 3 2 16 28 : 75 11

1.třída skupina A - mladší
Framoz Rousínov - AFK Letovice 0:2; Ducháčková 2
FC Soběšice - AFK Tišnov 4:6; Supek 2, Venclík 2 - Zeman 3, Horák, Pořízek, Straka
SK Slatina - FC Čebín 5:2 (0:1); Novotný 3, Suchánek, Zdražil - Hanák, Nevím
ČAFC Brno Židenice - FC Slovan Brno 3:5 (2:3); Horký, Kotlán, Šimeček - Pavlištík 3, Hoffmann, Mižigár
FC Svratka Brno B - FC Boskovice B
FC Kuřim - FC Bučovice 9:1; Šimek 4, Holman 2, Pacek, Vaňous, Škára - Kohoutal
Tabulka
1. FC Kuřim 21 18 2 1 118 : 30 56
2. FC Slovan Brno 22 16 1 5 127 : 52 49
3. FC Svratka Brno B 20 14 1 5 104 : 31 43
4. Framoz Rousínov 21 14 1 6 92 : 58 43
5. AFK Tišnov 21 14 0 7 117 : 56 42
6. ČAFC Brno Židenice 21 13 2 6 85 : 43 41
7. FC Boskovice B 21 12 0 9 85 : 63 36
8. SK Slatina 22 7 0 15 52 : 84 21
9. AFK Letovice 22 6 2 14 56 : 87 20
10. FC Čebín 21 3 1 17 25 : 175 10
11. FC Soběšice 21 2 2 17 23 : 83 8
12. FC Bučovice 21 2 0 19 19 : 141 6


1.třída skupina B - starší
Tatran Kohoutovice - FC Ivančice 1:0; Nguyen
Tatran Starý Lískovec - Sokol Pohořelice 3:1; Belák 2, Hattoň - vlastní
SK Vojkovice - Čechie Zastávka 2:3; Boháč 2 - Strnad, Tribula, Zoblivý
Baník Zbýšov - Slavoj Velké Pavlovice 4:1 (3:0); Lacina 4 - Springer
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Sokol Přímětice 2:1; Bobek, Kohoutek - Papoušek
Družstevník Nikolčice - FC Miroslav 1:0; Hanák
Tabulka
1. Tatran Starý Lískovec 21 16 4 1 81 : 15 52
2. Sokol Přímětice 21 14 2 5 43 : 33 44
3. Tatran Kohoutovice 21 13 2 6 56 : 26 41
4. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 21 12 3 6 61 : 46 39
5. Družstevník Nikolčice 21 11 1 9 38 : 27 34
6. FC Ivančice 21 9 4 8 45 : 30 31
7. SK Vojkovice 21 9 1 11 32 : 50 28
8. Slavoj Velké Pavlovice 21 7 4 10 33 : 39 25
9. Čechie Zastávka 21 4 7 10 27 : 47 19
10. FC Miroslav 21 5 3 13 23 : 51 18
11. Baník Zbýšov 21 5 3 13 27 : 61 18
12. Sokol Pohořelice 21 3 2 16 18 : 59 11

1.třída skupina B - mladší
Tatran Kohoutovice - FC Ivančice 1:1; Frühbauer - Husák
Tatran Starý Lískovec - Sokol Pohořelice 1:2; Ševčík - Golias, Pohanka
SK Vojkovice - Čechie Zastávka 0:1; Klíma
Baník Zbýšov - Slavoj Velké Pavlovice
Cukrovar Hrušovany n.Jev. - Sokol Přímětice 1:7; Bohatý - Vacek 3, Bobek 2, Tomek 2
Družstevník Nikolčice - FC Miroslav 5:1; Šabata 2, Grábl, Ondrůj, Veselý - Šimša
Tabulka
1. Tatran Kohoutovice 21 20 1 0 151 : 12 61
2. FC Ivančice 21 15 1 5 72 : 34 46
3. SK Vojkovice 21 14 3 4 122 : 35 45
4. Čechie Zastávka 21 15 0 6 97 : 43 45
5. Baník Zbýšov 20 11 3 6 99 : 57 36
6. Družstevník Nikolčice 21 11 2 8 43 : 50 35
7. FC Miroslav 21 11 1 9 68 : 58 34
8. Tatran Starý Lískovec 21 6 2 13 38 : 61 20
9. Sokol Přímětice 21 4 1 16 52 : 106 13
10. Sokol Pohořelice 21 3 3 15 50 : 94 12
11. Slavoj Velké Pavlovice 20 2 4 14 39 : 86 10
12. Cukrovar Hrušovany n.Jev. 21 2 1 18 20 : 215 7


1.třída skupina C - starší
FK Baník Ratíškovice - Sokol Lanžhot 2:4
MSK Břeclav B - Slavoj Rohatec 7:1; Nosek 3, Fungáč, Tichý, Vu Van, Víša - Lábadi
Velké Bílovice - Slovan Bzenec 1:16; Osička - Venclík 5, Kosek D. 4, Kosek R. 2, Polák 2, Bezděk, Juras, Štulíř
Spartak Svatobořice - Mistřín - FC Hustopeče 0:0
FK Baník Dubňany - FC Veselí nad Moravou B 1:1 (1:1); Adzima - Otradovec
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Mutěnice 4:2; Zajíc 3, Ševečka - Hanák 2
Tabulka
1. MSK Břeclav B 20 18 1 1 83 : 13 55
2. Slovan Bzenec 21 16 1 4 118 : 25 49
3. Kordárna Velká nad Veličkou 21 15 2 4 77 : 28 47
4. FK Mutěnice 20 14 1 5 83 : 27 43
5. FC Veselí nad Moravou B 21 11 3 7 60 : 27 36
6. FC Hustopeče 21 9 4 8 35 : 33 31
7. FK Baník Ratíškovice 21 8 2 11 45 : 42 26
8. FK Baník Dubňany 20 6 4 10 30 : 65 22
9. Slavoj Rohatec 20 6 0 14 20 : 53 18
10. Spartak Svatobořice - Mistřín 21 4 4 13 16 : 57 16
11. Sokol Lanžhot 21 4 0 17 26 : 119 12
12. Velké Bílovice 21 1 2 18 11 : 115 5

1.třída skupina C - mladší
FK Baník Ratíškovice - Sokol Lanžhot 3:2
Velké Bílovice - Slovan Bzenec 0:10; Gerža 3, Hýža, Kosek D., Kosek R., Lejsal, Pollák, Schneider, Zlámal
MSK Břeclav B - Slavoj Rohatec 6:2; Nejezchleba 3, Martínek, Pekaj, Tkadlec - Bartoš, Ševčík
Spartak Svatobořice - Mistřín - FC Hustopeče 3:6; Kulheim 2, Změlík - Pesar 2, Stehlík 2, Gajda, Himer
FK Baník Dubňany - FC Veselí nad Moravou B 0:6 (0:2); Schüller 2, Chytka, Studnička, Žák, Čajka
Kordárna Velká nad Veličkou - FK Mutěnice 1:5; Kohút - Janouškovec 2, Kubík 2, Hanák
Tabulka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 21 18 0 3 130 : 39 54
2. FC Veselí nad Moravou B 20 16 0 4 93 : 40 48
3. MSK Břeclav B 19 14 0 5 81 : 34 42
4. Slavoj Rohatec 20 13 0 7 73 : 50 39
5. FC Hustopeče 21 11 1 9 74 : 52 34
6. Slovan Bzenec 21 11 1 9 78 : 75 34
7. FK Baník Dubňany 20 10 0 10 65 : 66 30
8. FK Mutěnice 20 9 1 10 66 : 64 28
9. FK Baník Ratíškovice 21 7 1 13 43 : 78 22
10. Sokol Lanžhot 20 7 1 12 57 : 107 22
11. Spartak Svatobořice - Mistřín 21 2 3 16 28 : 101 9
12. Velké Bílovice 20 0 0 20 12 : 94 0