Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divize: Chmelík se střelecky prosadil i ve třetím utkání

25. 8. 2009

Žďár nad Sázavou a Slovácko B zatím vévodí diviznímu pelotonu s plným počtem 9 bodů. Žďár vyhrál v Rousínově 1:0. Už pátou branku v sezoně vstřelil Zdeněk Chmelík. Slovácko vybojovalo 3 body v Napajedlech až v 90. minutě trefou Kerbra.

Ani ve třetím zápase nedokázal bodovat Vyškov, který prohrál v Konici 0:3.

Více ze sobotních utkání a nedělního Velké Meziříčí - Boskovice najdete ZDE.

3. kolo Moravskoslezské divize

FC Slovan Rosice - Viktoria Otrokovice 2:0 (0:0)

Branky: Malata 2

Šardice - Uherský Brod 0:0

Framoz Rousínov - Žďas Žďár nad Sázavou 0:1 (0:0)

Branka: 70. Chmelík

Napajedla - 1. FC Slovácko 1:2 (1:0)

Branky: 42. Huťka M. - 54. Sasín, 90. Kerbr

FK Apos Blansko - Sokol Protivanov 0:1 (0:1)

Branka: 29. Poláček

FC Velké Meziříčí - FC Forman Boskovice 0:1 (0:0)

Branka: 60. Martínek

Pelhřimov - Třebíč 1:2 (0:1)

Branky: 56. Niederle - 18. Koníř, 60. Havránek

Konice - Vyškov 3:0 (1:0)

Branky: 12. Voral, 54. Schön, 80. Rajnoha

 

Tabulka

1. FC Žďas Žďár nad Sázavou 3 3 0 0 7 : 1 9
2. 1. FC Slovácko B 3 3 0 0 7 : 1 9
3. Sokol Konice 3 2 1 0 7 : 2 7
4. FK Šardice 3 2 1 0 7 : 2 7
5. HFK Třebíč 3 2 1 0 5 : 3 7
6. FC Velké Meziříčí 3 2 0 1 4 : 2 6
7. FC Forman Boskovice 3 1 1 1 4 : 5 4
8. Framoz Rousínov 3 1 0 2 3 : 3 3
9. FC Viktoria Otrokovice 3 1 0 2 3 : 3 3
10. Sokol Protivanov 3 1 0 2 3 : 6 3
11. FS Napajedla 3 1 0 2 2 : 5 3
12. FC Slovan Rosice 3 1 0 2 3 : 7 3
13. FK Pelhřimov 3 0 2 1 4 : 5 2
14. ČSK Uherský Brod 3 0 2 1 0 : 1 2
15. SK Rostex Vyškov 3 0 0 3 1 : 7 0
16. FK Apos Blansko 3 0 0 3 1 : 8 0

 

Tabulka střelců

5 - Chmelík (Žďár)

4 - Niederle (Pelhřimov)

3 - Kměť, Pacl (oba Šardice), Kerbr (Slovácko B), Machálek (Konice)

2 - Voral (oba Konice), Beran (Velké Meziříčí), Řezáč (Třebíč), Růžička (Rousínov), Huťka (Napajedla), Malata (Rosice)

 

4. kolo

29.08.2009, 16:30, FC Slovan Rosice - FS Napajedla

29.08.2009, 16:30, HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí

29.08.2009, 16:30, ČSK Uherský Brod - FK Apos Blansko

29.08.2009, 16:30, FC Viktoria Otrokovice - Sokol Protivanov

30.08.2009, 10:15, 1. FC Slovácko B - Framoz Rousínov

30.08.2009, 16:30, FC Žďas Žďár nad Sázavou - Sokol Konice

30.08.2009, 16:30, SK Rostex Vyškov - FK Pelhřimov

30.08.2009, 16:30, FC Forman Boskovice - FK Šardice