Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyškov získal i ve čtvrtém utkání tři body, porazil Spartu Brno

28. 8. 2011

Vyškov vyhrál i letošní čtvrté utkání v Moravskoslezské divizi. Po Otrokovicích, Vrchovině a Hodoníně porazil Spartu Brno. I tentokrát to bylo vítězství o jednu branku. Do vedení poslal Rostex v 50. minutě už čtvrtou sezónní trefou Miloš Kropáček. Domácí forvard přišel na hřiště na začátku druhého poločasu a po pěti minutách na hřišti se prosadil křížnou střelou z hranice velkého vápna. V 58. minutě připravil gól Pacák pro Czucze a bylo vyrovnáno. V 68. minutě ale zařídil domácím výhru tečovanou střelou Martin Žoček.

4. kolo divize
SK Rostex Vyškov - FC Sparta Brno 2:1 (0:0)
Branky:
50. Kropáček, 68. Žoček Martin - 58. Czucz
Diváků: 370
Vyškov: Kollár L. - Koláček, Hodinář, Kollár M., Žoček Miloš - Palla, Voral, Hradil (82. Daněk), Farník (58. Žoček Martin), Pospíšil - Lička ( 46. Kropáček)
Sparta Brno: Stehlík M. - Hon, Krejčí, Lerch, Florián - Kubíček (60. Mica), Malík (80. Haumer), Forman, Janoščin - Pacák, Czucz (65. Stehlík J.)

Trenér Sparty Brno Milan Volf
Diváci viděli velice nadprůměrné divizní utkání. V prvním poločase jsme byli lepší, nedali domácím prostor k rozehrávce a vyjma desetiminutovky mezi 20. a 30. minutou jsme měli hru pod kontrolou a vytvořili jsme si tři brankové šance, domácí jednu.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, ale střídající Kropáček nám vstřelil branku, když se obtočil kolem nedůrazného Standy Lercha a křížnou střelou poslal domácí do vedení. My jsme vyvinuli ještě větší aktivitu a odměnou nám byla vyrovnávající branka Štefana Czucze, kdy mu ideálně přihrál Aleš Pacák, který si vybojoval míč po chybě domácího
obránce. V tu dobu jsme byli dominantní, ovšem branka na 2:1 nás zlomila. Zavinili jsme si ji nedůsledným vystoupením proti domácímu hráči po standardní situaci, který nikým neatakován vystřelil ze dvaceti metrů a tečovaný míč skončil v naší síti. Pak jsme se snažili alespoň vyrovnat, ale domácí již kouskovali hru, polehávali po hřišti. Najednou se "zázračně" ztratily náhradní míče a návrat každého zakopnutého míče trval vždy nějakou dobu, než se začalo hrát, jelikož domácí mají rozlehlý atletický stadion, a nemohli jsme se dostat do závěrečného tlaku.