Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohdan Ryšavý po Rosicích: Nemusíme se bát ani Konice

21. 7. 2009

ObrazekŽidenice v neděli vyhrály v předkole Poháru ČMFS ve Střelicích nad Rosicemi 2:0. V 1. kole nově pojmenovaného Ondrášovka Cupu se střetnou v sobotu s Konicí. Trenér Bohdan Ryšavý se nebojí ani tohoto soupeře. "My se nemáme čeho bát, protože divizi chceme za rok hrát s kádrem, který tady teď  je," říká.

Jak hodnotíte zápas s Rosicemi?

My jsme nastoupili s tradičním našim presinkem a soupeři to dělalo trošku problémy. Rosicím chyběli někteří hráči, nám chyběli někteří hráči, ještě nemáme dotáhnuté hostování. Já myslím, že jsme byli jednoznačně lepší a zaslouženě jsme vyhráli.

V prvním poločase jste měli docela dost šancí…

No hledáme právě klasický hrot, který bude dávat branky. Bohužel zatím… Dneska teda góla konečně dal, ale trápíme se s tím celé jaro.

Jsou nějaké nové pohyby v kádru Židenic?

Kádr zůstává stejný. Jedná se ještě snad o dvou o třech hráčích, kteří by měli přijít. Je tam Lukáš Křap, ten byl zraněný. Na trénink má přijít Giertl z Mikulova…

Příští týden vás čeká Konice. To bude podobný soupeř jako Rosice, také divizní tým…

Určitě nastoupíme s takovým nasazením a presinkem jako dnes. My se nemáme čeho bát, protože divizi chceme za rok hrát s kádrem, který tady teď  je. Takže nastoupíme v tradičním našem stylu.