Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dukla přišla v Tasovicích v první půlhodině o dva hráče. Na můj vkus to bylo až moc důrazné, lamentoval kouč Kozel

2. 9. 2011

kozel.jpgV poločase i po závěrečném hvizdu diskutoval s rozhodčími. Trenérovi pražské Dukly Luboši Kozlovi se nelíbilo, že v utkání třetího kola Ondrášovka Cupu v Tasovicích ztratil dva zraněné hráče. Už po čtvrthodině hry musel předčasně vystřídat Přeučil, za dalších patnáct minut ho následoval i Jirouš. Z hlediště se zdálo, že šlo o nezaviněné střety. "Na můj vkus to bylo až moc důrazné utkání. Myslím, že mohlo být techničtější. Máme dva zraněné hráče a nevypadá to, že budou za nějakých pár dní v pořádku. Z toho jsem zklamaný," říkal po utkání Kozel.

"Do zápasu jsme nevstoupili dobře a v první minutě nabídli naší rozehrávkou soupeři jedinou šanci. Pak jsme do dvacáté minuty vstřelili dvě branky, které nás uklidnily a utkání už bylo pod naší kontrolou a mohli jsme přidat i další góly," přidala někdejší opora Slavie Praha hodnocení.

Nejkrásnější akci předvedla Dukla při druhém gólu. Hanousek vyslal přihrávkou do sóla Pázlera, ten už šel sám na branku, ale nezakončil a úžasně přihrál přes šířku malého vápna na Podrázkého, který střílel do prázdné branky. "Hráče vedeme k tomu, aby zachovali klid v koncovce. Bylo tam víc takových situací, které jsme mohli vyřešit jako při druhém gólu. Něco jsme dali, něco nedali, to je fotbal. Já mohu být spokojený s postupem a s některými věcmi víc a s některými míň," zakončil Luboš Kozel. Na Duklu čeká v dalším kole poháru pravděpodobně Jablonec.

 

Foto: www.fkdukla.cz