Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krásná návštěva. Úžasná atmosféra. Nadšený byl i trenér Tasovic Tomáš Šťastný

2. 9. 2011

Jeho tým prohrál 0:4. Přes to byl trenér Tasovic Tomáš Šťastný po utkání s Duklou Praha spokojený a rozdával úsměvy na všechny strany. "Musím soupeři pogratulovat k postupu. Dukla byla nad naše síly, rozdíl tří soutěží byl znát. Škoda, že jsme alespoň nevstřelili branku, která by zvedla diváky ze sedadel," říkal bezprostředně po utkání.

Tasovice si prožily největší fotbalový svátek od doby založení oddílu v roce 1946. A všichni si duel náramně užívali, i když už před zápasem tušili, že přejít přes prvoligového soupeře, to by se musela stát souhra náhod. "Kdyby mi někdo před dvaceti lety řekl, že tady budeme hrát img008.jpgmistrák s Duklou, tak ho budu brát za blázna," smál se jeden z pořadatelů. Tasovický hlasatel se před utkáním dokonce omlouval za méně prostoru na stadionu. "Nečekali jsme, že tady někdy přivítáme takového soupeře," znělo z amplionu. Tištěná vstupenka navždy zůstane v tasovické kronice a nejen v ní...

Na šlágr si našlo cestu 1180 diváků. O moc víc už by se jich do sportovního areálu "TASANDA" nevešlo. "Nevěděli jsme, když přijde osm set nebo tisíc lidí, kam se vejdou. Možná bychom zvládli i o trochu víc, ale dvanáct set bylo tak akorát," spokojeně dodal Tomáš Štastný. Malý stadionek se zaplnil už hodinu před výkopem. Domácí fandové povzbuzovali po celých devadesát minut a vytvořili úžasnou atmosféru. "Chtěl bych našim fanouškům poděkovat, byli fantastičtí," smekl tasovický trenér.

Teď už čeká na tasovické návrat do reality se jménem divize. "Na jednu stranu jsem rád, že už se můžeme soustředit jen na soutěž. Kdyby to ale takhle bylo každý rok, bylo by to pěkné," zakončil Tomáš Šťastný.