Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihrávku jsem dostal trošku na paty, vracel se k velké šanci Doležal. V Ondrášovka Cupu zůstal na třech trefách

dolezal.jpgZdeněk Doležal se výrazně podílel na tom, že se Tasovice probily v českém poháru až do třetího kola a mohly přivítat prvoligovou Duklu Praha. V prvním a druhém kole přišel na hřiště jako střídající hráč, přesto stihl dát za 54 minut tři branky. Proti Líšni se prosadil při výhře 3:1 dvakrát, Rosicím zasadil jednu ránu.

V původním zápisu na Duklu figuroval také mezi náhradníky. Nakonec na pažit vyběhl od úvodní minuty. A ve 20. vteřině se dostal do vyložené šance. "Zařval jsem si na Marka Dítěte, ale bohužel jsem přihrávku dostal trošku na paty. Je to škoda, diváci si mohli aspoň jednou zařvat: gól," vracel se k velké příležitosti třiatřicetiletý útočník.

Čekal jste, že si v Tasovicích zahrajete proti takovému soupeři, když jste ještě nedávno válčili v krajském přeboru a v I. A třídě?
Když jsem přišel do Tasovic, hráli jsme I. A a myslel jsem, že už je to moje maximum. Jsem úplně nadšenej, že se Tasovice dostaly až do divize a v poháru přijela Dukla. Hlavně kvůli lidem, kteří nám fandí a všem funkcionářům, kteří se tady starají o fotbal.

Takovou návštěvu jste tady asi nezažil (1200 diváků)?
Nezažil a už asi nezažiju, proto všem děkuju, kdo přišel. A hlavně fanklubu Tasovic.

Jak jste se vůbec připravovali na Duklu?
Stejně jako na jiné zápasy. Jenom hráči byli daleko víc vyhecovaní, aby se ukázali.

Není výsledek 0:4 krutý?
Já si myslím, že ani ne, protože Dukla předvedla, že první liga je první liga a proti divizi je to obrovský skok.

 

Foto: www.sokoltasovice.cz