Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobota ve znamení Ondrášovka Cupu: Na Spartě Brno hraje Znojmo, ve Vyškově Zlín

23. 7. 2010

Sedm atraktivních utkání 1. kola Ondrášovka Cupu bude k vidění v sobotu na jižní Moravě. Na divizní Spartu Brno a Vyškov čekají druholigoví soupeři. Do Komárova přijede Znojmo, Rostex přivítá Zlín. Pro oba celky je to zároveň generálka na start 2. nejvyšší soutěže. Znojmo pořádá už v pátek tiskovou konferenci, kde představí nové hráče a ambice klubu v nadcházející sezóně.  

Tasovice postoupily v neděli z předkola přes Bohunice a teď narazí na třetiligovou Břeclav. Duel se odehraje v Hrádku. Mimo svůj stadion odehrají 1. kolo také fotbalisté Blanska a Bystrce. Blansko přivítá třetiligový HFK Olomouc s "Johnem" Uličným na lavičce ve Vavřinci. Bystrc zase nováčka MSFL Hulín v Žebětíně. Velký náboj bude mít zápas Rosice - Žďár nad Sázavou. Na vítěze totiž čeká ve 2. kole brněnská Zbrojovka, která zcela určitě přiláká v září do divizního hlediště stovky diváků.

Na atraktivního soupeře narazí také Hodonín. Svěřenci trenéra Ondrůška čeká první ostrý test po mimořádném postupu z krajského přeboru do divize. Nově se rodící mužstvo se postaví třetiligové Líšni. Ta je v posledních letech v poháru mimořádně úspěšná. Na její památné tažení z před tří let, při kterém vyřadila Slavii Praha, si pamatuje snad každý. Před dvěma roky vystavila stop Líšni ve 2. kole Jihlava, před rokem zase Olomouc.

Ondrášovka Cup 

1. kolo
Sobota 24.7. od 17:00
43 Sparta Brno - 1. SC Znojmo
45 Tasovice - Břeclav, hřiště Hrádek
46 Hodonín - Líšeň
53 Rosice - Žďár nad Sázavou
54 Blansko - 1. HFK Olomouc, hřiště Vavřinec
59 Bystrc - Hulín, hřiště Žebětín
Sobota 24.7. od 18:00
56 Vyškov - TESCOMA Zlín
 

2. kolo - 1.9. od 17:00
vítěz 53 - Zbrojovka Brno
vítěz Třebíč-Velké Meziříčí - vítěz 43
vítěz 45 - Slovácko
vítěz 46 - vítěz Vrchovina-Vysočina Jihlava
vítěz 54 - vítěz 56
vítěz Orlová-Hlučín - vítěz 59