Jdi na obsah Jdi na menu

Zbrojovka Brno jde v Ondrášovka Cupu dál po penaltách

22. 9. 2010

Až po penaltovém rozstřelu postoupila do osmifinále Ondrášovka Cupu Zbrojovka Brno. Na hřišti třetiligových Ovčár vedla od 23. minuty po brance Hodka. Domácím se v průběhu 2. poločasu podařilo duel otočil, když se v 63. minutě trefil Šmidrkal a za devět minut dával na 2:1 Müller. Alespoň penalty zajistil Brnu v 83. minutě střídají Michna. Na pokutové kopy Brno vyhrálo 4:2, když je postupně proměnili Hudec, Jílek, Hodek a Střeštík. V dalším kole čeká na Brno druholigová Karviná, která vyřadila na penalty Liberec.

Břeclav ve 3. kole soutěž opouští. Nad Slavičínem jí sice poslal do vedení v 60. minutě Svoboda. Už za čtyři minuty ale vyrovnával Holek a do dalšího kola poslaly Slavičín penalty. Na ty vyhrál 5:4.